تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: پیشنهاد مدلهای جدید (سندی بریدج)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض پیشنهاد مدلهای جدید (سندی بریدج)

فکر کنم تا دورو بر 1.5 مدلای خوبی پیدا بشه نه؟خب ابتدا نیازامو میگم که مجربا بتونن راحت راهنمایی کنن و مدل پیشنهادیشونو معرفی کنن
    1.خب اینکه سبک باشه و قابلیت حمل آسون برام مهمه و زیاد شارژ نگه داره
    2.زود داغ نکنه بخصوص اینکه میخوام رو پام بذارم و دیگه زیر لپ تاپ نمیشه فن گذاشت من جای pc میخوام ازش استفاده کنم روزی 16 ساعت!
    3.تایپ کردن باهاش راحت باشه نمیدونم کیبورد لپ تاپا در این زمینه باهم فرق دارن یا نه
    4.اهل بازی کردن نیستم اما خب طراحی سایت انجام میدم با برنامه گرافیکی کار میکنم و همینطور نرم افزارهای مهندسی مکانیک
    راستی دلیل اصلی اصلیمم اینه که دارم یه کتاب مینویسم و درجه اول لپ تاپ میشه ماشین تایپم واسه همین میگم میخوام رو پام که میذارم زوود داغ نکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

فکر کنم تا دورو بر 1.5 مدلای خوبی پیدا بشه نه؟خب ابتدا نیازامو میگم که مجربا بتونن راحت راهنمایی کنن و مدل پیشنهادیشونو معرفی کنن
    2.زود داغ نکنه بخصوص اینکه میخوام رو پام بذارم و دیگه زیر لپ تاپ نمیشه فن گذاشت من جای pc میخوام ازش استفاده کنم روزی 16 ساعت!
    3.تایپ کردن باهاش راحت باشه نمیدونم کیبورد لپ تاپا در این زمینه باهم فرق دارن یا نه
    4.اهل بازی کردن نیستم اما خب طراحی سایت انجام میدم با برنامه گرافیکی کار میکنم و همینطور نرم افزارهای مهندسی مکانیک
    راستی دلیل اصلی اصلیمم اینه که دارم یه کتاب مینویسم و درجه اول لپ تاپ میشه ماشین تایپم واسه همین میگم میخوام رو پام که میذارم زوود داغ نکنه

یعنی واقعا کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

2 توجــــــه!

دوست عزیز خودت ميدوني حق انتخاب با شماست بنده فقط بهترين ژيشنهاد رو دادم
    Last edited by Sherkat_NPR; 07-06-2011 at 14:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نه داداش پیام خصوصی یه لیست قیمت همین شرکتتون بود
    اینکارو نکنید با ماها
    ما منتظر جوابیم از دوستان
    نه تو پیام خصوصی
    همینجا که به درد بقیه هم بخوره

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

به نطر من بهترین لپ تاپ تا این قیمت این 2 تا هست:
    اول: Lenovo Y570
    دوم: Hp 6090

یه ریویوی ناقص از هر دو تاش قرار میدم خودت مقایسه کن (من خودم بین این 2 تا با 570 بیشتر حال میکنم )
    لینک 570 :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک 6090 :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وزن 570 خیلی کمتر از 6090 هست ولی ایرادی که داره گرافیکش جیفورسه (بیشتر برای بازی استفاده میشه) و 6090 گرافیک ati داره (این بیشتر برای طراحیات به درد میخوره)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خب این لپ تاپا طول عمر باتریشون بالاست؟شرایطی رو که گفتم دارن؟

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

لپ تاپ های قدرتمند زمان نگهداری باطریشون پایینه هر دو مدلی که دوستمون معرفی کردند تو نگهداری باطری خوب عمل نکردند
    منم مدل y570 روتوصیه می کنم خیلی شاخه مخصوصا با اون ssd که داره

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

خب این لپ تاپا طول عمر باتریشون بالاست؟شرایطی رو که گفتم دارن؟
    همونطور که دوستمون گفتن هر چی کانفیگ لپ تاپ (قدرت ) بالاتر میره میزان مصرف باتریش هم بالا میره(رابطه مستقیم داره) پس باید برای این لپ تاپ باتری 9 سل و یا حتی 12 سل بگیری(البته برای استفاده زیاد از لپ تاپ در حالت باتری) و اگر گارانتی کننده معاوضه باتری داشته باشه باتری 6 سلت رو با 9 سل اونا عوض کنی و یه چیزی سر بدی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من که نوشتم چیا برام مهمه..اگه ممکنه با توجه به نیازام یه مدل پیشنهاد بدین...خب البته کانفیگ بالاتر بهتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •