تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گیرنده بهتر است

راي دهنده
138. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ویونا 6110

26 18.84%
  • بلوسنس T14+

112 81.16%
صفحه 3 از 28 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 277

نام تاپيک: مقایسه بهترین گیرندهای دیجیتال 100 تومن +Blusens T14 یا Viuna 6110

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!
    Last edited by isfahaneshop; 21-06-2011 at 19:57.

2. 2 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esfahan-viuna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با توجه به اینکه قرار بود عصر 4شنبه دستگاه به دستم برسه و این دوروزه تست کنم ولی متاسفانه به دلیل تاخیر در تهیه دستگاه و ارسال از تهران، نرسید!
    انشالله روز شنبه میرسه و از همه جهات تست می کنم و نتیجه را در اختیار همه می گذارم.
    هر دوستی هم که تمایل داره خودش هر دوتا دستگاه را تست بکنه می توانه پیغام خصوصی بدهد و با هماهنگی از روز یکشنبه (صبح ها) بیاد خودش تست بکنه.

با توجه به اینکه قبلاً دستگاه های گیرنده را من تست نمیکردم و مسئول فنی مون تست کرده بعد از اینکه خودم شخصاً روز شنبه هر دوتا دستگاه را تست کردم نتیجه کامل تمام مشاهداتم را همینجا در اختیار دوستان می گذارم.
    دستگاه بلوسنس رو ندارید؟

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!

5. این کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز

تا دیروز من فکر می کردم که دستگاه ویونا 6110 دو تیونره است و دوتا شبکه متفاوت را ضبط می کنه و یکی هم پخش می کنه ولی همین الان با مطالعه ایمیل دوستم که تهران توی همین کار گیرنده هاست متوجه شدم که این دستگاه درسته که دوتا شبکه را ضبط می کنه ولی لزوم این کار اینه که دوتا شبکه روی یک فرکانس باشه!!!!
    با توجه به اینکه همه گیرنده هایی که یک شبکه را ضبط می کنه و یکی را نشون میده حتماً باید هردوتا شبکه هم فرکانس باشند و این خبری که به من رسیده این هم اینجوری که شما تعریف می کنید خوب هست ولی خیلی عالی نیست.
    یعنی اگه شما شبکه یک راداری ضبط می کنی، دیگه نمی توانی شبکه مستند ، جام جم و یا استانی را ضبط بکنی! چون فرکانسش با هم فرق داره شما در یک زمان می توانی مثلاً شبکه یک و دو را ضبط کنی و شبکه 3 راببینی.

شبکه های هم فرکانس
    شبکه یک، دو ، سه ، چهار ، تهران، خبر ، آموزش و قرآن با هم توی یک فرکانس هستند.
    شبکه جام جم 1 ، مستند ، استانی ، العالم ، الکوٍثر و پرس تی وی و شبکه استانی شهر محل اقامت شما هم توی یک فرکانس هستند.

دوستم نوشته بود کابل و متعلقات هر دو گیرنده با هم خیلی تفاوتی نداره!

منظور از گارانتی شو رعایت کردن چی است؟

بقیه محصولاتشون چی است؟

دیجی کالا معیار خوب یا بد بودن یک جنس است؟!
    خوب دوستان من به عنوان نماینده اصفهان باید مطلبی رو عرض کنم
    1-از کابل و متعلقات بلوسنس هیچ اطلاعاتی ندارم و راجع به دستگاه هم یکی دو بار با مدیر فروش شرکت عرشیان تجارت سما تلفنی صحبت کردم و قتی هم ایشون گفتند که توی اصفهان نماینده عمومی دارند من از خیر داشتن نمایندگی این شرکت گذشتم چون یه نفر دیگه زود تر از من کار رو شروع کرده حق اونه که سود کار رو هم ببره
    2-منظور از رعایت شرایط گارانتی این است که دستگاه آب ندیده باشد به ولتاژ برق غیر استاندارد وصل نشده باشه ضربه نخورده باشه و اسیبی توسط شخص ثالث اعمال نشده باشه
    3-بقیه محصولات به زودی وارد بازار میشه که به موقع شما میتونید توی سایت توضیحات رو ببینید(تمام محصولاتی که برای عرضه با برند ویونا در نظر گرفته شده الان در شرکت موجود است اما در حال اعمال آخرین تغییرات بر روی آنها هستیم تا به ایده آل ترین محصول برسیم دقیقا مانند گیرنده 6110که یک سال تو خود همین ایران خودمون روش کار شد تا با محصولات دیگه قابل رقابت باشه )
    4-هم ما و هم بیشتر کسانی که با اینترنت سروکار داریم و از طریق اینترنت خرید می کنیم دیجی کالا رو به عنوان یه فروشگاه معتبر می شناسیم که هم قیمت هاش درسته و هم دستگاه هاش سالم این باز خوردیه که من طی این چند سالی که ازشون خرید داشتم دیدم سایتشون هم یه سایت تخصصیه من تاحالا چند بار از دیجی کالا خرید داشتم و این حرف رو بدون در نظر گرفتن اینکه الان دیجی کالا محصول ما رو خریده و داره براش تبلیغ میکنه میگم
    5-در باره ضبط کانال هم بگم که این مشکل در آپدیت های دستگاه حل میشه در این صورت شما می تونید دو کانال رو از دو فرکانس متفاوت یا یک فرکانس مشترک ضبط کنید و کانال سوم رو از هر فرکانس دیگه ای مشاهده کنید(چون تیم نرم افزاری شرکت همزمان تهیه نرم افزار برای 5 شرکت دیگه رو هم به عهده گرفته یکمی این کار عقب افتاده که از مشتریان و خریداران ویونا از همین جا عذر خواهی میکنیم)
    در ضمن بگم که تا چند وقت دیگه یا بهتره بگم خیلی زود تمام شبکه های استانی در اصفهان به نمایش در میاد و اونوقت ضبط دو کانال جوابگو هست
    اگه سوال دیگه ای هست تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم

7. 2 کاربر از esfahan-viuna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با توجه به اینکه قرار بود عصر 4شنبه دستگاه به دستم برسه و این دوروزه تست کنم ولی متاسفانه به دلیل تاخیر در تهیه دستگاه و ارسال از تهران، نرسید!
    انشالله روز شنبه میرسه و از همه جهات تست می کنم و نتیجه را در اختیار همه می گذارم.
    هر دوستی هم که تمایل داره خودش هر دوتا دستگاه را تست بکنه می توانه پیغام خصوصی بدهد و با هماهنگی از روز یکشنبه (صبح ها) بیاد خودش تست بکنه.

با توجه به اینکه قبلاً دستگاه های گیرنده را من تست نمیکردم و مسئول فنی مون تست کرده بعد از اینکه خودم شخصاً روز شنبه هر دوتا دستگاه را تست کردم نتیجه کامل تمام مشاهداتم را همینجا در اختیار دوستان می گذارم.
    بابت اطلاعات و زحمات شما تشکر
    در ضمن این بحث دو تیونر بودن در ویونا را هم چک کنید. سایت شرکت سازنده ایا به این موضوع اشاره ای کرده؟

9. 2 کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!

11. این کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!

13. این کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

به انتهای این تاپیک مراجعه کنید
    Last edited by esfahan-viuna; 08-07-2011 at 08:43. دليل: ویرایش

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با توجه به سایت زیر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اطلاعات دوست عزیز آقای قائدی
    که هیچگونه صحبتی از تیونر دوم در میان نیست و حرف از آپدیت جدید است من بعید می دونم تیونر دومی در کار باشه و مسئله کاملاً نرم افزاری است
    به نظرتون امکان پذیر هست که با نرم افزار دو فرکانس مختلف را گرفت. پس اینطوری بقیه دستگاه ها هم می تونند به این قابلیت برسند

16. 2 کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ویرایش شد!

18. 2 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •