تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: نحوه اتصال فن

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان ایشون در مورد کولر سی پی یو و اضافه کردن فن به اون صحبتی نکردن!
    در مورد سوالتون هم برای این که یه سوکت بعید می دونم بتونه برق مورد نیاز چند تا فن رو همزمان تامین کنه و احتمال داغ کردن و مشکل برای مین رو داره در ضمن اگر هم بشه این کار رو کرد (مثلا با وصل کردن سیمهای دو تا فن به همدیگه و بعد دو تا فن رو با یه سر سوکت به مین وصل کنیم) که با این کار دیگه سیستم نمیتونه وضعیت دور فن و گشتاور رو تشخیص بده و در کل کار اشتباهی است
    pwm هم یعنی این که دور فن به طور اتوماتیک توسط سیستم کنترل میشه (با توجه به دمای قطعه مثل سی پی یو یا جی پی یو)
    Last edited by ebi1952; 05-06-2011 at 10:08.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان ایشون در مورد کولر سی پی یو و اضافه کردن فن به اون صحبتی نکردن!
    در مورد سوالتون هم برای این که یه سوکت بعید می دونم بتونه برق مورد نیاز چند تا فن رو همزمان تامین کنه و احتمال داغ کردن و مشکل برای مین رو داره در ضمن اگر هم بشه این کار رو کرد (مثلا با وصل کردن سیمهای دو تا فن به همدیگه و بعد دو تا فن رو با یه سر سوکت به مین وصل کنیم) که با این کار دیگه سیستم نمیتونه وضعیت دور فن و گشتاور رو تشخیص بده و در کل کار اشتباهی است
    pwm هم یعنی این که دور فن به طور اتوماتیک توسط سیستم کنترل میشه (با توجه به دمای قطعه مثل سی پی یو یا جی پی یو)
    منم جوابشون رو دادم گفتم نمیشه اینکارو کرد فقط با اون کولر ها میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب حالا کولر hyper 212 plus میشه یا نه؟ یعنی میشه دو تا فن بهش وصل کرد؟
    Last edited by s.amohseni; 05-06-2011 at 10:51.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب حال با کولر hyper 212 plus میشه یا نه؟
    گفتم برید تو سایت سازنشد مدلشو بزنید ببینید قابلیت اضافه شدن فن رو داره یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

Last edited by s.amohseni; 05-06-2011 at 11:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فکر کنم دوستان اشتباه می کنن اگه نمیشه دوتا فن رو به یک سوکت مادر برد متصل کرد پس y split cable به چه درد می خوره.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فکر کنم دوستان اشتباه می کنن اگه نمیشه دوتا فن رو به یک سوکت مادر برد متصل کرد پس y split cable به چه درد می خوره.

این سوکت دقیقأ برای همین کار هست ، فقط باید دقت کنید که آمپر مورد نیاز برای دو فن ، از حد تولیدی سوکت مادربرد بیشتر نباشه که باعث آسیب به مادربرد بشه!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتی شما دوتا فن استوک دارید که هرکدوم 4 تا پایه دارند چطوری میخواین به یه سوکت وصل کنید
    این تبدیل برای همون فن هایی هست که قابلیت اضافه شدن فن جدید رو دارند من منظورم این بود
    موفق باشید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شمااین عکس پایین نگاه کنید مربوط به فن کولر Cooler Master Hyper 212 Plus هست رو این فن همزمان دوتا کولرنصب شده وروی یک سوکت قرارداره فن شما اگربه همین صورته که همزمان میتونید یک فن دیگه هم واسه خنک کردن cpu اتصال بدین اگرغیر ازاین باشه که نمیتونید رو فن اورجینال cpu خودتون یک فن جدا هم سوار کنید.

Last edited by jafarian; 05-06-2011 at 15:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

حتما میدونید cooler master Hyper plus خودش تو پکش یه دونه فن بیشتر نداره حالا اگه من یه فن دیگه عین خودش بگیرم میشه با y split cable به سوکت فن cpu وصل کنم دیگه منظورم اینه که مشکلی برای برد که پیش نمیاد؟

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

این سوکت دقیقأ برای همین کار هست ، فقط باید دقت کنید که آمپر مورد نیاز برای دو فن ، از حد تولیدی سوکت مادربرد بیشتر نباشه که باعث آسیب به مادربرد بشه!
    خوب از کجا میزان آمپر تولیدی این سوکت رو بفهمم.و اینکه این کار رو برای 2 تا از فن های کیس نیز میشه انجام داد
    Last edited by s.amohseni; 05-06-2011 at 15:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •