تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 34 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 332

نام تاپيک: صحبت پیرامون مسائل حاشیه ایی مربوط به صدا

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با وجود اینکه برادر رضا امیدو این افراد رو قبول ندارن بنده 1 ریویو از 1 سری خاص از آمب ( آمب - دک) ها میزارم (نویسنده مایک)
    نشد دیگه اومدی نسازی باهام دیگه . . .
    حرف توی دهنم میزاری چرا؟! ، آخه کی گفتم این اشخاص رو قبول ندارم؟!. فقط میگم زمانی که از این جور کارها بکنند(وصل کردن چند تا آمپ به هم و آیپاد بازی و . . ) توجه ای به گفته های اونها نمی کنم چون اونها در این زمان دارند تفریح می کنند و خودشون هم خیلی خوب میدونند که دارند دور باطل اما تفریحی می زنند.

البته فراموش هم نکنیم که اگه آیپاد و این دست محصولات همه گیر نبود هیچ وقت شاهد این جور اعمال فرا زمینی نبودیم.

ولی خودمونیم مثل اینکه شما هم بله(به شوخی)
    پس حالا که اینطور شد شما رو هم . . . ندارم(کاملآ به شوخی)

به هر حال جزء سلامتی و خوشی و تفریح شما چیز بهتری آرزو ندارم چه با اپل چه با پرتقال

پاینده باشید.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ولی خودمونیم مثل اینکه شما هم بله(به شوخی)
    پس حالا که اینطور شد شما رو هم . . . ندارم(کاملآ به شوخی)

مطمئن باشید افرادی مثل بنده اگر توانایی خرید سیستم های خیلی گرونتر رو داشتیم مضایقه نمی کردیم
    ولی صحبت بر سر سیستم تقریبا قابل حمل (نه اینکه بشه توی جیب گذاشت) با قیمت مناسب هستش که اونوقت گزینه های موجود فقط این اسباب بازی ها هستن و یکسری بلیر مثل hm801 (اگر گزینه ی دیگه ایی هست بفرمایید لطفا).

بنده مقایسه این اسباب بازی ها با hm801 رو هم خوندم و نظرم اینه که این اسباب بازی ها برای من مناسب تر از hm801 هستن چه از لحاظ کیفیت موزیک ( برای سبک راک , مایک Cypher Labs AlgoRhythm Solo رو به hm801 ترجیح داده ) چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ UI عالی که محصولات ابل دارن.
    به هر حال جزء سلامتی و خوشی و تفریح شما چیز بهتری آرزو ندارم چه با اپل چه با پرتقال

پاینده باشید.

بارها تشکر کردیم از شما بازم متشکر
    Last edited by rave-87; 23-07-2011 at 11:54.

3. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مطمئن باشید افرادی مثل بنده اگر توانایی خرید سیستم های خیلی گرونتر رو داشتیم مضاعقه نمی کردیم
    همچین ناله میکنید که سنگ آب میشه چه برسه به دل نازک . . .
    به هر حال هیچ اشکالی نداره که از همون وسائلی که در دسترس هست حداکثر کیفیت دریافت بشه اما ، ولی و اما با هزینه معقول و منطقی نه بیراهه و باری به هر جهت.
    ولی صحبت بر سر سیستم تقریبا قابل حمل (نه اینکه بشه توی جیب گذاشت) با قیمت مناسب هستش که اونوقت گزینه های موجود فقط این اسباب بازی ها هستن و یکسری بلیر مثل hm801 (اگر گزینه ی دیگه ایی هست بفرمایید لطفا).
    متاسفانه شرکتهای اسباب بازی سازی های مورد استفاده ما توی این قسمت نمی دونم چرا فعال نیستن اون از سان که هر دهه یک + و یا - به اسم مدلهاش اضافه میکنه اون هم از کووان که هر ماه یک مدل میده بیرون ولی از نظر سخت افزاری یکی هستن و اون هم از سیب و پرتغال ها(اپل) که قربونش برم اینقدر لجبازه که و تفکر طراحای سخت افزاری اون مربوط به ده سال پیشه که حتی نمی خواد قبول کنه که الان دیگه زمان تنوع از نظر امکانات سخت افزاری و کاربردی هست می مونه یکی دو شرکت اسباب بازی ساز دیگه مثل Hifi و سایرین که از برکات محصولات ماشالا کمتر از تعداد انگشت های یک دست ، نمی دونیم که کدوم رو انتخاب کنیم.(کنایه شرکتهای پر ادعا)

بنده مقایسه این اسباب بازی ها با hm801 رو هم خوندم و نظرم اینه که این اسباب بازی ها برای من مناسب تر از hm801 هستن چه از لحاظ کیفیت موزیک ( برای سبک راک , مایک Cypher Labs AlgoRhythm Solo رو به hm801 ترجیح داده ) چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ UI عالی که محصولات ابل دارن.
    نظر من نوعی هم همینه و در کل منظورم اینه که مایی که میدونیم این پلیرها حد و اندازه کیفی اونها چقدر هست چرا هزینه بیش از 2 تومن برای این وسائل بکنیم یا به عبارتی این وسائل ارزش خرج اضافه ای در این حد رو ندارند مگر نه برند های بزرگ سازنده دستگاههای حرفه ای پلیر بر میداشتند یه iPod + یک سری آمپ + یک سری کابل رو داخل یک باکس قرار می داند کسی چه میدونه که توی باکس چی هست و کلی با صداش هم پز میداند که بله ما . . .

در آخر منکر خصوصیات خوب و راحت اکثر این پلیرهای پرتابل نیستم و خیلی هم مناسب کاربردهای جنبی که حتی در حیطه خصوصیات اونها نیستند ، قرار دارند.
    راحتی استفاده کوچکی ، سبکی ، کیفیت صدای خیلی خوب ، پخش طولانی مدت بدون نیاز به اتصال کابلی ، ظرفیت بالای تحمل آسیب های فیزیکی ، حافظه پر سرعت داخلی ، کارتهای جانبی حافظه ، UI بسیار زیبا با توجه به محدودیتهای بسیار زیادی که اون نمایشگر فانتزی و زیبای اونها ایجاد میکنه (راستش این قسمت از همه قسمتها برام جذابتر هست چون یک قسمت از طراحی مداراتی که انجام میدم اغلب یه چیزی توی مایه های همین UI پلیرها هست) ، امکانات جانبی گاه بسیار کاربردی مثل ضبط صدا و . . .

بارها تشکر کردیم از شما بازم متشکر
    چوب کاری می فرمایید و با رفتارتون شرمندم می کنید (;

پاینده باشید.

5. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوست عزیز rave-87 میشه بفرمایید با توجه به تمام مطالبی که تا به حال خوندید و متوجه شدید چه Setup ی برای iPod مناسبه
    منظورم با آمپ و کابل رابط و هدفون و . . . و هر چیزی که که این Setup از هر نظر بهترین باشه البته با قیمت معقول نه نجومی که یک پلیر پرتابل با این Setup ارزش داشته باشه.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز rave-87 میشه بفرمایید با توجه به تمام مطالبی که تا به حال خوندید و متوجه شدید چه Setup ی برای iPod مناسبه
    منظورم با آمپ و کابل رابط و هدفون و . . . و هر چیزی که که این Setup از هر نظر بهترین باشه البته با قیمت معقول نه نجومی که یک پلیر پرتابل با این Setup ارزش داشته باشه.

عجب نظر خواهی دوست داشتنی (یاد بچگی ها که خیال بافی میکردیم به خیر .)
    سیستم مطلوب که مورد نیاز و قابل استفاده باشه برای من اینه :

1- بلیر = آیباد تاچ 64 گیگ یا 32 گیگ
    قیمت= 299 $ یا 399 $

2- آمب= headstage arrow

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قیمت=299 $
    یکی از علل در نظر گرفته شده زمان انتخاب این مدل نازکی فوق العادش بود .

3- کابل= کابل های مورد نیاز برای وقتی که فقط بخوام آمب رو به آیباد وصل کنم و خبری از dac نباشه
    میتونه از ارزونترین کابل alo audio باشه یعنی

کد:
    قیمت=85$

یا مدل محبوبم از شرکتی دیگه یعنی

کد:
    قیمت = 140 $

4- دک = Cypher Labs AlgoRhythm Solo

کد:
    قیمت= 579 $

5- کابل= کابل های مورد نیاز درصورت اتصال Cypher Labs AlgoRhythm Solo به آیباد

کد:
    قیمت = 235 $

(با احتساب قیمت میانگین برای مواردی که 2 تا کاندید توی 1 عنوان وجود داشت ) , مجموع قیمت ها شد 1574.5 $

البته 1 توضیحاتی لازمه بدم که من چیزی رو جمع کردم که از هر نظر بهترین باشه و در عین حال تا اونجا که ممکنه معقول . بهتره بیشتر توضیح بدم:
    اگر قصدم بیرون رفتن و توی خیابون رفتن باشه بس نیاز به سیستمی دارم که توی جیب جا بشه برای همین شماره های 1 و 2 و 3 رو به هم وصل میکنم و میزارم تو جیبم میرم بیرون
    وقتی توی خونه باشم اونوقت می خوام سیستم صوتیم روی میز جا بگیره حداکثر بس اینبار شماره های 1 و 2 و 4 و 5 رو به هم وصل میکنم.
    Last edited by rave-87; 24-07-2011 at 00:04.

8. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

عجب نظر خواهی دوست داشتنی (یاد بچگی ها که خیال بافی میکردیم به خیر .)
    یعنی اینقدر بد عنوان کردم؟! به هر حال منظوری نداشتم و فقط قصد داشتم با این کار شما تجربه خودتون را در اختیار من و دیگران قرار بدید.
    سیستم مطلوب که مورد نیاز و قابل استفاده باشه برای من اینه :
    1- بلیر = آیباد تاچ 64 گیگ یا 32 گیگ
    قیمت= 299 $ یا 399 $
    2- آمب= headstage arrow
    کد:
    قیمت=299 $
    یکی از علل در نظر گرفته شده زمان انتخاب این مدل نازکی فوق العادش بود .

3- کابل= کابل های مورد نیاز برای وقتی که فقط بخوام آمب رو به آیباد وصل کنم و خبری از dac نباشه
    میتونه از ارزونترین کابل alo audio باشه یعنی

کد:
    قیمت=85$

یا مدل محبوبم از شرکتی دیگه یعنی

کد:
    قیمت = 140 $

4- دک = Cypher Labs AlgoRhythm Solo

کد:
    قیمت= 579 $

5- کابل= کابل های مورد نیاز درصورت اتصال Cypher Labs AlgoRhythm Solo به آیباد

کد:
    قیمت = 235 $

(با احتساب قیمت میانگین برای مواردی که 2 تا کاندید توی 1 عنوان وجود داشت ) , مجموع قیمت ها شد 1574.5 $

البته 1 توضیحاتی لازمه بدم که من چیزی رو جمع کردم که از هر نظر بهترین باشه و در عین حال تا اونجا که ممکنه معقول . بهتره بیشتر توضیح بدم:
    اگر قصدم بیرون رفتن و توی خیابون رفتن باشه بس نیاز به سیستمی دارم که توی جیب جا بشه برای همین شماره های 1 و 2 و 3 رو به هم وصل میکنم و میزارم تو جیبم میرم بیرون
    وقتی توی خونه باشم اونوقت می خوام سیستم صوتیم روی میز جا بگیره حداکثر بس اینبار شماره های 1 و 2 و 4 و 5 رو به هم وصل میکنم.
    خیلی خوبه فقط هدفون مناسب؟

10. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

یعنی اینقدر بد عنوان کردم؟! به هر حال منظوری نداشتم و فقط قصد داشتم با این کار شما تجربه خودتون را در اختیار من و دیگران قرار بدید.

خیلی خوبه فقط هدفون مناسب؟
    برای هدفون هم 2 عدد تمام نیازهام رو رفع میکنه

1 - هدفون داخل گوشی برای وقتی که می خوام برم بیرون
    shure se535

قیمت = 429 $

2- هدفون فول سایز برای استفاده در داخل منزل

من به طور جدی اطلاعات بدردبخوری راجع به فول سایز ها ندارم و تنها اطلاعاتم به طور پراکنده اونم وقتایی بوده که داشتم مطالب در مورد موارد دیگه مییخوندم . ولی اگر همین الان بخوام مدلی رو انتخاب کنم بر اساس اطلاعات خیلی محدودم و البته علاقه شخصیم اینها کاندیداهای اصلین

grado rs1

قیمت = 695 $

grado gs1000

قیمت = 995 $

مجموع موارد بالا با هزینه های قبلی = 2848.5 $

البته 1 چیز رو حتما باید اضافه کنم و اونم اینه که headstage arrow برای gs1000 به نظرم واقعا آمب ضعیفی هست چونکه arrow اساسا آمپ هدفون فول سایز نیست و یکجورایی آمپ بین رشته ایی حساب میشه
    برای همین اگر استفاده ی داخل منزل به ششدت بالا بگییره نیاز به تهیه ی 1 آمپ حالت جامد به شدت حس خواهذد شد
    Last edited by rave-87; 25-07-2011 at 00:39.

12. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

برای هدفون هم 2 عدد تمام نیازهام رو رفع میکنه

1 - هدفون داخل گوشی برای وقتی که می خوام برم بیرون
    shure se535
    قیمت = 429 $
    چرا 535 ؟
    برای فول سایز دو مدل با اینکه به قول خودتون زیاد تحقیق نکردید انتخاب کردید ولی برای inear فقط یک مدل؟

میشه مدلهای دیگه ای پیشنهاد کنید البته بدون در نظر گرفتن بودجه اولیه ، یعنی اینکه قصد بر این هست که Setup از هر نظر عالی باشه و با هزینه معقول.

پاینده باشید.

14. این کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چرا 535 ؟
    برای فول سایز دو مدل با اینکه به قول خودتون زیاد تحقیق نکردید انتخاب کردید ولی برای inear فقط یک مدل؟

میشه مدلهای دیگه ای پیشنهاد کنید البته بدون در نظر گرفتن بودجه اولیه ، یعنی اینکه قصد بر این هست که Setup از هر نظر عالی باشه و با هزینه معقول.

پاینده باشید.
    داری اذیت میکنیا
    فول سایز هم که انتخاب کردم گفتم که در نهایت 1 مدل رو انتخاب می کنم

در مورد انتخاب مدل توی گوشی آخه مدل مناسب تری نیست دیگه به جز 535 . مگر مدل های کاستوم که دیگه دستیابی به اونا برای ما غیر قابل باوره مگر اینکه اونور زندگی کنیم خودمون . اونم اونموقع در موردش تحقیق و فکر میکنم .حالا بریم واسه نتیجه گیری دیگه . بفرمایید هدف اصلی از این قضایا چی بود؟

16. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

داری اذیت میکنیا
    فول سایز هم که انتخاب کردم گفتم که در نهایت 1 مدل رو انتخاب می کنم

در مورد انتخاب مدل توی گوشی آخه مدل مناسب تری نیست دیگه به جز 535 . مگر مدل های کاستوم که دیگه دستیابی به اونا برای ما غیر قابل باوره مگر اینکه اونور زندگی کنیم خودمون . اونم اونموقع در موردش تحقیق و فکر میکنم .حالا بریم واسه نتیجه گیری دیگه . بفرمایید هدف اصلی از این قضایا چی بود؟
    نه جان من چه اذیتی بده میایید اینجا 5 دقیقه تایپ میکنید تا دستتون گرم بشه؟
    یعنی دیگه تو گوشی مناسب نیست ، پس همین خوبه؟

برای سفارش هدفون Custom به راحتی میتونید از ایران هم سفارش خرید بدید فقط یک کمی مراحل انجامش زمان و حوصله و از همه مهمتر پول بیشتر می خواد مثلآ:
    باید یک قالب گوش بگیرید و اون رو برای شرکت هدفون ساز ارسال کنید اونها معمولآ در کمتر از دو هفته نمونه هدفون جدیدآ ساخته شده و مخصوص گوش شما رو را به آدرستون ارسال خواهند کرد فقط دقت کنید که قالبی که گرفته میشه در یک آزمایشگاه خوب و حتمآ تحت نظارت یک فوق تخصص و یا حداقل یک متخصص گوش باشه چون از روی همین قالب دقیقآ نمونه هدفون ساخته میشه.
    البته دیگه مثل چند سال قبل نیست که به صورت دستی هدفون ساخته بشه و در حال حاضر اکثرآ با روش 3D نمونه ارسالی شما را اسکن کرده و سپس توسط دستگاه مخصوص قالب گیری دیجیتالی که بسیار بسیار گران قیمت هست نمونه اصلی ساخته میشه و جالبه که اکثر شرکتهای هدفون ساز این دستگاه رو ندارند و خودشون سفارش میدهند به هر حال در صورتیکه قالب اولیه کاملآ صحیح و اصولی قالب گیری شده باشه که ترجیحآ دو قالب تهیه کنید که و هر دو را برای شرکت ارسال کنید البته در بسته بندی کاملآ مناسب تا فرم قالب عوض نشه که میشه چهار نمونه که یادتون نره حتمآ چند جا مشخص کنید که کدوم چپ هست کدوم راست ، تا اونها نمونه میانگین برای شما بگیرند و یادتون هم باشه که اونها هیچ نوع مشاوره ای بعدا به شما نمی دهند که فرضآ این اشکال رو داره و یا اون اشکال رو داره نهایت کاری که اونها انجام می دهند این هست که نمونه قالب شما را تبدیل به هدفون کنند.
    قیمت زیاد این هدفونها نه به خاطر کیفیت رویایی اونها بلکه به خاطر نوع سفارش شما که در واقع ساخت سفارشی یک هدفون(در اصل سمعک طبی) هست و حداقل تفاوت قیمت با کیفیت مشابه با هدفون معمولی بیش از 500 دلار خواهد بود البته بدون در نظر گرفتن هزینه ارسال و دریافت هدفون که اغلب شرکتها هزینه ارسال هم جداگانه حساب میکنند و عرف اون 100 دلار اضافه هست البته بعضی آپشن های دیگه ای مثل زیور آلات و یا قسمت اضافه هم به هزینه اصلی اضافه میشه که حداقل قیمت این آپشنها در حدود 50 دلار هست و برای جواهرات 200 دلار.

ظرف مدت دو هفته هدفون شما آماده هست و برای شما راسال خواهد شد اما شرایط نگهداری از این نوع هدفونهای بسیار مشکل هست شما همیشه باید مواظب باشید که به هیچ عنوان نازل گرفته نشه و همیشه پاکیزه باشه مواد شوینده مخصوص اون برای مدت یک سالی جوابگو هست ولی یک چیز عذاب آور را هیچ وقت فراموش نخواهید کرد و اون اینکه نصب کردن هدفون همیشه با کمی دردسر هست و بلافاصله با جدا کردن هدفون باید یک 5 دقیقه ای وقت صرف نظافت و جمع کردن اون بکنید در غیر اینصورت در مدت کوتاهی هدفون نابود خواهد شد.

به دلیل تغییرات فیزیکی کانال گوش و به خصوص گوش بیرونی این هدفون نهایتآ برای دو سال بیشتر قابل استفاده نیست و دیگه توی گوش شما به خوبی سابق قرار نمی گیره و هی درمیاد و خوب کیپ نمیشه و باید باهاش خداحافظی کنید ولی خوب راه حل چندان مناسبی هم تا این لحظه غیر از وصله کاری توسط قالبگیرهای ترمیمی سمعک براش سراغ ندارم اونها با استفاده از چسب مخصوص یک کمی بدنه هدفون را تغییر داده تا دوباره مناسب گوش شما بشه هر چند خیلی ظاهر خوبی نداره به خصوص اگه هدفون سفارشی شما رنگ سفارشی غیر رنگ پوست و شفاف داشته باشه چون همیشه احساس میکنید یک تیکه یا چیزی به بدنه هدفون چسبیده و اولش یک کمی چندش آور هست ولی چاره ای نیست به این راحتی نمی شه از 2 تومن هزینه ای که بابت این هدفون داد گذشت.

زیاد نگران اینکه دارید سفارش چیزی رو می دید و نمیدونید چی از آب درمیاد نباشید چون اونها درایورها را آماده کرده اند و همه به صورت دقیق تست شده اند و برای شرکت سازنده سمعک ارسال می شوند. و در نتیجه تست نهایی توسط شرکت هدفون ساز انجام می شود و در صورتیکه همه چیز طبق استاندارد باشه این هدفون برای شما ارسال خواهد شد و در غیر اینصورت از اول یکی دیگه ساخته میشه و این اتفاق %10 برای هر برندی پیش میاد و این دلیل دوم هزینه بالای این نوع هدفون هست.

با اینکه شرایط نگهداری ازش مشکله اما اغلب میشه 24/7 ازشون استفاده کرد اما اصلآ اینکار رو شما نکنید همینکه احساس کردید که گوش شما کمی عرق کرده هدفون رو باز کنید تا هم اینکه گوش تهویه بشه و هم اینکه رطوبت و چربی موجود در کانال باعث گرفتگی نازل نشه که خیلی کیفیت هدفون را کاهش میده و ترجیحآ زمانی که در حال فعالیت مثل ورزش هستید از این نوع هدفون استفاده نکنید با اینکه خیلی لذت داره و راحته.

همه چیز در حد عالی هست ولی طول دوره یا مدت زمان استفاده به خیلی چیزها بستگی داره که اغلب زیر چند سال بیشتر نیست و مسئله اصلی تغییرات گوش هست تا اشکالات هدفون

و در آخر هدف از مطرح کردن سوالها از شما rave-87 دوست عزیز این بود که تجربه خودتون را با اسرار من نوعی در اختیار ما قرار بدید نه چیز دیگه ای که ظاهرآ شما برداشت غیر از این کردید.
    خوب به من حق بدید دیگه هیچ کس اینجا پست نمیده تا از تجربه اون دیگران هم استفاده کنند مگه مجبور بشه!
    نمی دونم چه اشکالی داره کسانی که وقت میزارند تا اینجا مطالب رو بخونند ولی یک وقت کوچیک هم نمیزارند تا دیگران از تجربیات حالا چه درست چه غلط چه دقیق , چه . . . اونها استفاده کنند و این شد که من نوعی هیییییچ دیواری کوتاهتر از شما پیدا نکردم و زورم فقط به شما رسید که اونهم شما مثل ماهی از دستم هی سر می خوری (;

پاینده باشید.

18. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •