تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: crossfire كردن دو كارت HD5830

داره خودمونی میشه اصغر e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض crossfire كردن دو كارت HD5830

سلام من تازه دو كارت HD5830 خرديم با قابليت CROSSFIREX كردن مادربردم هم GIGA P55A-UD3 هستش اونهم با قابلست كراس فاير

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Support for ATI CrossFireX™ technology

تابحال هم تجربه كراس فاير ندارم لطفا اگه كسي مراحل كار را دقيقا توضيح بده ممنوم ميشم در ضمن تو گزينه كارت گرافيگي كراس فاير تيك خورده است اما انگار كراس فاير صورت نگرفته و در ضمن هر دو كارت داراي دو پل ارتباطي هست هرد و پل بايد وصل بشه يا يكيش و پل دو براي كارت سوم هستش
    Last edited by اصغر e; 03-06-2011 at 14:56.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

شما باید هر دو پل را نصب کنی
    البته فکر کنم پهنای باند شیار دوم برای برد شما x4 هست که اصلا برای کارتی مثل 5830 جالب نیست
    حتی اگر x8 هم باشه باز هم برای یک 5830 محدودیت ایجاد می کنه

3. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شما باید هر دو پل را نصب کنی
    البته فکر کنم پهنای باند شیار دوم برای برد شما x4 هست که اصلا برای کارتی مثل 5830 جالب نیست
    حتی اگر x8 هم باشه باز هم برای یک 5830 محدودیت ایجاد می کنه
    درسته بعد از خرید متوجه شدم x4 هستش حالا یعنی چی من دقیق متوجه نیستم چکار باید بکنم تعویض مادربرد یا بیخیال کراس

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درسته بعد از خرید متوجه شدم x4 هستش حالا یعنی چی من دقیق متوجه نیستم چکار باید بکنم تعویض مادربرد یا بیخیال کراس
    لینک x4 میده و گرافیک مستر هم محدود به x4 میشه به نظر من کراس نکنین بهتره و کارایی که میخواین نداره

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

لینک x4 میده و گرافیک مستر هم محدود به x4 میشه به نظر من کراس نکنین بهتره و کارایی که میخواین نداره

پس کارت گرافیگ دومم چی میشه تازه خریدم بابا دو روزه 260 برای این یکی پول بی زبون دادیم حالا یه راهنمایی یه مادربرد بخرم یا نه اگه آره یه مادربرد خوب تا 300 معرفی کنید تا این پولهای بی زبون را خرجش کنیم خدا وکیلی عجب بی تجربه گی کردیم ها یه تحقیق کوچک این نمی شد ولی بیخیال مادربرد و 8 ماهی نیست خریدم یکی بهترشو معرفی از اسوس سوکت 1156 لطفا
    Last edited by اصغر e; 03-06-2011 at 22:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام من تازه دو كارت HD5830 خرديم با قابليت CROSSFIREX كردن مادربردم هم GIGA P55A-UD3 هستش اونهم با قابلست كراس فاير

Support for ATI CrossFireX™ technology

تابحال هم تجربه كراس فاير ندارم لطفا اگه كسي مراحل كار را دقيقا توضيح بده ممنوم ميشم در ضمن تو گزينه كارت گرافيگي كراس فاير تيك خورده است اما انگار كراس فاير صورت نگرفته و در ضمن هر دو كارت داراي دو پل ارتباطي هست هرد و پل بايد وصل بشه يا يكيش و پل دو براي كارت سوم هستش

دوست عزیز شما این مراحل رو انجام بدین:
    1) هر دو گرافیکو در اسلاتشون نصب کنین
    2)کابل کراس رو بین دو گرافیک نصب کنین
    3)ati catalyst برنامرو نصب کنین تا enable crossfire بشه و با برنامه gpu-z میتونین قسمت پایین enable 2 gpu رو اگه مشاهده کردی هردو فعال میشن.
    4) ati catalyst application profile آخری رو نصب کنین و از کراس لذت ببرین.

در بازیها هم بستگی داره 8x8x با 4x4x در کارت شما تاثیر آنچنانی و فاحشی نداره .فوق فوقش 10 درصد در تمام بازیها من تست بازیها رو در سایت تامز هاردور دیدم.

چون کارت گرفیک شما پهنای باند کمی بین مموری و هسته گرافیکی داره و 8x8x و 16x16x بیشتر در کارتهایی مثل 5970 که دارای حافظه 2 گیگ و کارتهای 1.5 گیگ به بالا محسوسه.

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

البته این تست مال 5870 هست که از کارت شما هم قویتره .
    برای شما اصلا هیچ تاثیری شاید نداشته باشه.

8. این کاربر از taghdirrr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

3)ati catalyst برنامرو نصب کنین تا enable crossfire بشه و با برنامه gpu-z میتونین قسمت پایین enable 2 gpu رو اگه مشاهده کردی هردو فعال میشن.

در بازیها هم بستگی داره 8x8x با 4x4x در کارت شما تاثیر آنچنانی و فاحشی نداره .فوق فوقش 10 درصد در تمام بازیها من تست بازیها رو در سایت تامز هاردور دیدم.

چون کارت گرفیک شما پهنای باند کمی بین مموری و هسته گرافیکی داره و 8x8x و 16x16x بیشتر در کارتهایی مثل 5970 که دارای حافظه 2 گیگ و کارتهای 1.5 گیگ به بالا محسوسه.

ای دستت طلا داشتم کم کم برای یه هزینه بی مورد دیگه فکر می کردم یه کم درمورد این x4 & x8 & x16 بیشتر توضیح بده لطفا ممنون میشم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پس کارت گرافیگ دومم چی میشه تازه خریدم بابا دو روزه 260 برای این یکی پول بی زبون دادیم حالا یه راهنمایی یه مادربرد بخرم یا نه اگه آره یه مادربرد خوب تا 300 معرفی کنید تا این پولهای بی زبون را خرجش کنیم خدا وکیلی عجب بی تجربه گی کردیم ها یه تحقیق کوچک این نمی شد ولی بیخیال مادربرد و 8 ماهی نیست خریدم یکی بهترشو معرفی از اسوس سوکت 1156 لطفا
    اگه خریدید بزارید و کراس کنید اونطوری نیست که کاراییتون خیلی افت کنه ولی بهتر بود با لینک 8x کار میکردید

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ای دستت طلا داشتم کم کم برای یه هزینه بی مورد دیگه فکر می کردم یه کم درمورد این x4 & x8 & x16 بیشتر توضیح بده لطفا ممنون میشم

چرا نا امید بشی عزیز.
    من الان 4x4x کراس کردم و 8x8x هم امتحان کردم 1 فریم هم اختلاف نداشت.

12. این کاربر از taghdirrr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

البته این تست مال 5870 هست که از کارت شما هم قویتره .
    برای شما اصلا هیچ تاثیری شاید نداشته باشه.

می بخشی این گزینه 4 متوجه نشدم یه کم بیشتر توضیح لطفا

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

اگه خریدید بزارید و کراس کنید اونطوری نیست که کاراییتون خیلی افت کنه ولی بهتر بود با لینک 8x کار میکردید
    اره خریدم کارت gts 250 داشتم فروختم 80 که 170 خریده بودم اینها را هم یکیشو 255 یکیشو 260 خریدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •