تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 55 اولاول ... 34349505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 547

نام تاپيک: مشاوره خرید دوربین فیلمبرداری

داره خودمونی میشه Ro mina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان من کابل رابط دوربین به تلویزیونم رو گم کردم ، چند جا پرسیدم نداشتن یکی هم گفت باید برم فروشگاه مرکزی سونی بپرسم
    کسی ادرس یا شماره تلفن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داره ؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

ببخشید دوستان این دقت حسگری که توی پستهای قبلی درباره دوربینهای فیلمبرداری نوشتید همون مگا پیکسل عکسبرداریشون هست یا نه؟میشه دقیقتر بگید چی هستش؟
    دوستان لطف کنند و کمک کنند.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    لطفا به این تاپیک سر میزنید؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    2 سال پیش یه دوربینفیلمبرداری - عکاسی پاناسونیک مدل HDC-HS700 که FULL HD هم هست خریدم!با لوازم جانبی 3-4 تومن در اومده بود.
    زیاد مصرفی ندارم باهاش.شاید چند بار تو این مدت!کاملا نو هستش.بخوام بفروشمش چند میخرن؟قیمت نوی اون چنده؟
    240 گیگ
    رزولوشین 1920در1080

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    2 سال پیش یه دوربینفیلمبرداری - عکاسی پاناسونیک مدل HDC-HS700 که FULL HD هم هست خریدم!با لوازم جانبی 3-4 تومن در اومده بود.
    زیاد مصرفی ندارم باهاش.شاید چند بار تو این مدت!کاملا نو هستش.بخوام بفروشمش چند میخرن؟قیمت نوی اون چنده؟
    240 گیگ
    رزولوشین 1920در1080
    سلام
    این دوربین رو هنوز موجود دارید ؟
    قصد فروش دارید ؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    240 گیگ
    رزولوشین 1920در1080
    معمولا 20 تا 30 درصد از قیمت نوی اون کسر میشه
    مثلا اگه خوده دوربین رو خریده باشید 2 تمن اگه 30 درصدشو کسر کنیم میشه 1 و 400.

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من دوربین کنن 600d دارم که فول اچ دی 30فریم و اچ دی 60 فریم البته بدون فوکوس خودکار فیلمبرداری میکنه.جدا از مشکل فوکوس از کیفیت فیلمبرداریه اچ دی 60 فریمش راضی هستم.به دنبال دوربین هندی کم میگردم که حداقل کیفیتش مثل اچ دی 60p دوربین خودم باشه.مورد استفادم فیلمهای خانگی که نور کافی ندارند و مسافرتهایی که در فضای باز فیلمبرداری میشه. البته در دوربین خودم امکان تنظیم نور هست که خیلی عالیه و مشکل کمبود نور را واقعا جبران میکنه ایا این تنظیم نور همون تنظیمات دستی دیافراگم میشه؟
    خیلی کیفیت برام مهمه و میخوام حداقل 60 فریم باشه و تنظیمات دیافراگم و فوکوس دستی داشته باشه مبلغی که میتونم هزینه کنم 2میلیون 300 تومن البته اگه دوربینی باشه که کمی بالاتر باشه و ارزش خرید داشته باشه مشکل نداره.ایا در گروه هندی کم مدلهایی هستند که لنز قابل تعویض یا قابل ارتقا داشته باشند مثل دوربین های حرفه ای؟
    ایا به نظر شما با این پول دوربین فیلمبرداری حرفه ای دست دوم بگیرم خوبه؟ایا میشه با این پول خرید.
    ایا صبر کنم بودجه ام رو بیشتر کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    كي ميتونه يك دوربين هندي كم هارد ديسكي يا مموري سرعت بالا با قابليت فول اچ دي و فيلمبرداري در شرايط نوري كم يعني با 1 لوكس هم بتونه فيلم خوب بگيره و صداش دالبي باشه و قابليت زوم صدا داشته باشه رو معرفي كنه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    كي ميتونه يك دوربين هندي كم هارد ديسكي يا مموري سرعت بالا با قابليت فول اچ دي و فيلمبرداري در شرايط نوري كم يعني با 1 لوكس هم بتونه فيلم خوب بگيره و صداش دالبي باشه و قابليت زوم صدا داشته باشه رو معرفي كنه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام
    ممنون
    سلام
    میشه لطفا توضیح بدید زوم صدا یعنی چی؟ کاربردش چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •