تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 55 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 547

نام تاپيک: مشاوره خرید دوربین فیلمبرداری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من یه sony HDR XR160E خریدم به قیمت 720000 تومان با گارانتی بازرگانی ایران.
    اولش دنبال سری HFM کانن بودم. ولی یه خورده که گشتم دیدم اولا گارانتی درست حسابی نداره و قیمتش نسبت به کارایی هاش گرونه. مثلا legria hfm 31 که مشخصاتش خیلی شبیه xr 160E هست بجز اینکه هارد 32 گیگ داره 1060000 با گارانتی پارس الرمس قیمتشه ( تازه با تخفیف) . بنابراین فکر کردم با توجه به قیمت و کارایی ها و گارانتی مناسب سونیه سرتره . کیفیت تصویرشم خیلی خوبه . البته کیفیت عکسش رو انتظار نداشتم زیاد خوب باشه و همینطورم بود چون یه دوربین عکاسی خوب دارم. نرم افزار pmb هم که اختصاصی سونی هست خیلی امکانات فوق العاده داره .
    با سلام به دوستان عزیز

مبارک باشه . پوریا جان این مدلی که شما خریدید فلش هم داره؟

با سپاس فراوان

کامیاب و پاینده باشید

2. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

مبارک باشه . پوریا جان این مدلی که شما خریدید فلش هم داره؟

با سپاس فراوان

کامیاب و پاینده باشید
    اگه منظورتون محفظه فلش هست بله تا 32 گیگ رو ساپورت میکنه ولی با وجود هارد اکسترنال بعید میدونم نیاز بشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اگه منظورتون محفظه فلش هست بله تا 32 گیگ رو ساپورت میکنه ولی با وجود هارد اکسترنال بعید میدونم نیاز بشه
    با سلام

ببخشید دوست خوبم منظورم فلاش بود.چون من XR160 خریدم ولی متاسفانه از کیفیت فیلم برداریش راضی نیستم .به خاطر نداشتن فلاش هم تو شب نمیشه عکس گرفت

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

5. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام به همگی.
    به نظر من بهتر این دوستمون دوربین sony HDR XR160E خودشون رو رو که با کانن مقایسه کردن رو بهتر به محصه معرفی میزاشتن و
    مقایسه کلی رو از اون با مدل کاننی که فرمودن رو، انجام میدادن تا فقط به بیان لفظی بهتر بودن یک برند یا یک مدل خاص از یک برند تاکید نشه!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام

ببخشید دوست خوبم منظورم فلاش بود.چون من XR160 خریدم ولی متاسفانه از کیفیت فیلم برداریش راضی نیستم .به خاطر نداشتن فلاش هم تو شب نمیشه عکس گرفت

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید
    علی جان نه فلش نداره اخه من این دوربین رو برای عکاسی نگرفتم . با فلش هم فکر نکنم کیفیت عکاسی اش فرقی بکنه. تو روز که فیلم برداریش حرف نداره . در شب هم هم فکر کنم در بین دوربین های آماتوری فقط سری s کانن هستند که کیفیت قابل قبول دارند که قیمت اونها هم بالای 1.300 است. بستگی داره آدم دوربین برای چی میخواد من بیشتر کارهای خونوادگی انجام میدم که همین 160 هم برام خوبه. من تو سایتهای خارجی خیلی جستجو کردم سری m کانن هم در فیلمبرداری در شب مشکل دارند.

8. این کاربر از pooriah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

علی جان نه فلش نداره اخه من این دوربین رو برای عکاسی نگرفتم . با فلش هم فکر نکنم کیفیت عکاسی اش فرقی بکنه. تو روز که فیلم برداریش حرف نداره . در شب هم هم فکر کنم در بین دوربین های آماتوری فقط سری s کانن هستند که کیفیت قابل قبول دارند که قیمت اونها هم بالای 1.300 است. بستگی داره آدم دوربین برای چی میخواد من بیشتر کارهای خونوادگی انجام میدم که همین 160 هم برام خوبه. من تو سایتهای خارجی خیلی جستجو کردم سری m کانن هم در فیلمبرداری در شب مشکل دارند.
    دوست عزیز بیشتر دوربینهای کانن در این رده برای فیلم برداری در شب بهینه شدن و مختص سری اس نیست!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

دوست عزیز بیشتر دوربینهای کانن در این رده برای فیلم برداری در شب بهینه شدن و مختص سری اس نیست!!!
    بهتره به اینجا یه نگاهی بکنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

پوریا جان شما فیلم ها رو روی کامپیوتر هم اجرا کردید؟ مشکلی نداره؟چون من هم با سیستم و هم روی lcd فیلم ها رو اجرا کردم اصلا کیفیت خوبی نداره .همش فکر می کنم مشکل فوکوس کردن داره همچنین جاهایی از فیلم که دوربین رو حرکت میدم به صورت راه راه نمایش داده میشه شما که این مشکل رو ندارید؟

با سپاس فراوان

پاینده و پیروز باشید

12. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ایران تهران

پيش فرض

سلام دوربینی تو این مایه ها هست که بتونه تیپ (نوار) مینی دی وی رو پخش کنه

داره خودمونی میشه shahin_100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    خارج از ایران

پيش فرض

سلام من یک هندی کم می خوام بگیرم . می خوام کیفیتش HD یا Full HD باشه . قدرت زوم خوبی داشته باشه . حافظه یا مموری کارت اضافی بهش بخوره . توی شب خوب فیلم برداری کنه . و از این مدل ها باشه که پروژکتور داره فیلم رو روی پرده سفید یا دیوار هم پخش می کنه . شما چی پیشنهاد می کنید ؟ دنبال مارک مخصوصی نیستم فقط می خوام کیفیت خوبی داشته باشه .
    پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم . تا زیر 900 هزار تومن هم می تونم بودجه کنم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •