تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی ذوب آهن اصفهان | سپید پوشان آهنین

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ذوب آهن با يک بازيکن مصري مذاکره کرد

پايگاه اطلاع رساني ''سوپر کوره'' مصر، روز دوشنبه نوشت: ''احمد علي'' مهاجم تيم ملي فوتبال مصر که در تيم ''الدروايش'' بازي مي کند، مورد توجه باشگاه ذوب آهن ايران قرار گرفته است.

اين پايگاه اطلاع رساني اضافه کرد: ''احمد علي'' از باشگاه ذوب آهن اصفهان خواسته است تا براي انتقال وي از تيم ''الدروايش'' مصر به تيم ذوب آهن، با اين باشگاه مصري مذاکره کند.

''سوپر کوره'' در ادامه نوشت: پيشنهاد باشگاه ذوب آهن اصفهان به ''احمد علي'' براي بازي در ليگ برتر ايران در حالي است که چند روز قبل ''مانوئل ژوزه'' سرمربي سابق تيم ''الاهلي'' مصر، هدايت تيم فوتبال پرسپوليس ايران را برعهده گرفت.

در همين حال، ''خسرو ابراهيمي'' مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با تاييد خبر پايگاه اطلاع رساني ''سوپر کوره'' مصر اظهار داشت: قرار است توان فني اين بازيکن در اردوي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ترکيه مورد آزمايش قرار گيرد.

وي افزود: تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان افزون بر اين بازيکن، دو بازيکن از کشورهاي کرواسي و هلند را مد نظر دارد و قرار است توانايي فني اين بازيکنان با حضور در تمرينات تيم ذوب آهن اصفهان ، مورد ارزيابي کادر فني قرار گيرد.

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان براي برگزاري اردوي آماده سازي هم اکنون در ترکيه حضور دارد و پنجشنبه شب به اصفهان بازمي گردد.

2. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بدهکار بازیکنان سابق نیستیم/ هر کس مدعی است برای حساب و کتاب بیاید

خسرو ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت باشگاه ذوب آهن، اظهار داشت: امسال هم مثل سال گذشته بودجه باشگاه ذوب آهن با محدودیت‌های فراوانی روبه‌رو است و مشکلات سال قبل همچنان پابرجاست. به همین دلیل شاید در برخی رشته‌های ورزشی دیگر تیمداری نکنیم.
    وی در مورد تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: قرارداد بازیکنان ذوب آهن زیر سقف اعلام شده فدراسیون فوتبال است با این حال مطمئنم در فصل آینده لیگ برتر بهتر از فصل گذشته نتیجه می‌گیریم و جایگاه بهتری در لیگ برتر می‌گیریم.
    ابراهیمی در مورد طلب بازیکنان و مربیان فصل گذشته، عنوان کرد: به کسی بدهکاری نیستیم. هر بازیکنی مدعی است طلبکار است بیاید پای حساب و کتاب بنشیند. 20 درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته که متعلق به باشگاه است و 20 درصد هم جریمه شده‌اند. این 40 درصد قرارداد. بنابراین اگر حساب و کتاب کنیم یک چیزی هم بدهکار می‌شوند. البته باید از افزایش دستمزد ناگهانی فوتبالیست‌ها هم گلایه کرد.
    مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اردوی ترکیه و جذب بازیکن خارجی، گفت: دو سه بازیکن خارجی در اردوی ترکیه حاضر می‌شوند و در صورت تایید رسول کربکندی جذب می‌شوند.
      محتوای مخفی: منبع 
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910419001243

4. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهاجم اسبق اینتر ایتالیا و تیم ملی مقدونیه به ذوب‌آهن پیوست / استویچکوف زیر ذره بین گل

سایت گل-تیم بحران‌زده‌ی ذوب‌آهن پس از قبول سومین شکست متوالی خود در آغاز رقابت‌های لیگ برتر تصمیم گرفته است تا نقاط ضعف خود را برطرف نماید و با جذب بازیکنان خارجی سر و سامانی به تیم خود دهند. بر همین اساس مطلع شدیم که آکو استویچکوف با تیم ذوب‌آهن به توافق رسیده است ، مهاجمی که در کارنامه‌ی ورزشی او نام باشگاه‌های بزرگی همچون اینتر ایتالیا و پارتیزان بلگراد مشاهده می‌شود ، هرچند که این امر نیز مشاهده می‌شود که او حتی یک‌بار نیز پیراهن این تیم‌های بزرگ را بر تن نکرده است و همواره بطور قرضی راهی تیم‌های دیگر که اتفاقا به هیچ وجه مطرح نبوده‌اند ، شده است.

آکو استویچکوف در 29 آوریل 1983 در مقدونیه به دنیا آمده است و در مجموع یکی از بازیکنان بزرگ مقدونیه محسوب می‌گردد. او که به نوعی محصول باشگاه اینتر محسوب می‌گردد ، در سال 2001 درحالی که او فقط 19 سال داشت ، پس از پشت سر گذاشتن یک فصل موفق با تیم بلاسیکای مقدونیه (با زدن 7 گل در 15 بازی) راهی این باشگاه پرافتخار و مشهور ایتالیایی شد و یک‌سال در اردوی این تیم حضور داشت و اما هیچ‌گاه افتخار برتن کردن پیراهن نرآتزوری را نیافت. او در طول فصل 02-2001 در تیم جوانان اینتر حضور داشت و به همراه هموطن خود یعنی گوران پاندف ، توانست لیگ جوانان ایتالیا را فتح نمایند. او پس از این فصل کوچ خود از سن‌سیرو را آغاز کرد و بطور قرضی راهی تیم‌های دیگر شد.
    ابتدا به سری سی ایتالیا رفت و برای تیم اسپزیا در فصل 03-2002 توپ زد و در 14 بازی که برای این تیم انجام داد گلی به ثمر نرساند. او فصل 04-2003 را در لهستان سپری کرد و در تیم گورنیک زابژه توپ زد. او حتی در این تیم نیز جایگاه ثابتی نداشت و در طول فصل 5 بازی انجام داد و فقط یک گل زد. او در سومین فصلی (05-2004) که بطور قرضی از اینتر راهی تیم‌های دیگر می‌شد به یکی از لیگ‌های محلی ایتالیا در منطقه‌ی آبروتزو تبعید شد و در لیگی موسوم به اکسلنزا که به نوعی در رده‌ی ششم برترین لیگ‌های ایتالیا محسوب می‌گردد ، حضور یافت و در تیم کستل دی‌سانگرو توپ زد و حتی در این تیم و این لیگ نیز چندان موفق نبود و در طول مدت حضورش 8 بار به میدان رفت و یک گل زد. او در ادامه‌ی همین فصل بار دیگر به سری سی ایتالیا بازگشت و در تیم آندریا بات توپ زد و برای اولین بار در یک تیم ایتالیائی جایگاه تقریبا ثابتی یافت و در 20 بازی که انجام داد دو گل را نیز به ثمر رساند.
    این ملی‌پوش مقدونی در فصل 06-2005 رسما به تیم لویه‌رویس بلژیک انتقال یافت تا به همراه این تیم در لیگ برتر بلژیک حضور یابد. او با پیراهن این تیم 14 بار به میدان رفت و 7 گل نیز به ثمر رساند. او در فصل 07-2006 به تیم پارتیزان بلگراد پیوست اما با توجه به آن‌که جایگاهی در این تیم نداشت در ادامه‌ی همین فصل راهی تیم دبرسن مجارستان شد و علاوه برآن‌که در طول دو فصل حضور خود در این تیم در 20 بازی شش گل به ثمر رساند ، اولین قهرمانی دوره‌ی ورزشی خود (البته در رده‌ی بزرگ‌سالان) را نیز با این تیم تجربه کرد. او در سال 2008 و در اواخر فصل 08-2007 بطور قرضی راهی تیم نایرگی‌هازای مجارستان شد و در فصل بعد نیز در این تیم حضور یافت و تا در مجموع 25 بار پیراهن این تیم را بر تن کند و 6 گل به ثمر برساند.
    استویچکوف در سال 2009 بطور رسمی راهی تیم آرائوی سوئیس شد تا در لیگ این کشور با پیراهن این تیم حضور یابد. او در طول سه فصلی که در این تیم حضور داشت 67 بار به میدان رفت و فقط 23 گل به ثمر رساند. نکته‌ی جالب در مورد این مهاجم آن است که او در فصل گذشته 21 بار پیراهن آرائو را بر تن کرده است و فقط 3 بار پایش به گلزنی باز شده است.
    حال این مهاجم ملی‌پوش با سابقه‌ی انجام 41 بازی ملی و زدن فقط 5 گل ، راهی تیم ذوب‌آهن شده است تا سر و سامانی جدی به خط حمله‌ی این تیم بدهد.
    http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2012/08/02/3281748/%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B0%D9%88%D8%A8%D8%A2%D9%87%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA

6. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معاون فنی باشگاه ذوب‌آهن: با هیچ گزینه‌ای برای سرمربیگری ذوب‌آهن صحبت نکرده‌ایم

معاون فنی باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به شایعاتی که طی روزهای گذشته در مورد مذاکره ذوب‌آهن با برخی گزینه‌های سرمربیگری شنیده می‌شود، گفت: من خبری از این مذاکرات ندارم و مذاکره‌ای در این زمینه نبوده است.
    علی عسگری در گفتگو با ایمنا پیرامون شایعات مذاکره ذوب‌آهن با برخی گزینه‌های سرمربیگری برای جایگزینی رسول کربکندی اظهار داشت: من هم مثل شما این شایعات را شنیده‌ام اما خبری از آن ندارم و در باشگاه بحثی در این زمینه نبوده است.
    وی ادامه داد: طبیعتاً اگر قرار باشد بحثی در این زمینه مطرح شود، من باید در مورد آن اطلاع داشته باشم اما در مورد این مسئله اصلاً چیزی نشنیده‌ام.
    معاون فنی باشگاه ذوب‌آهن در مورد بحث تغییر اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب‌آهن اضافه کرد: این مسئله تنها در رسانه‌ها مطرح بوده و من چیزی در مورد آن نشنیده‌ام.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ذوب آهن از امتیاز 900 گذشت

سایت گل- تیم ذوب آهن اصفهان با پیروزی مقابل فولاد خوزستان مجموع امتیازات خود در تاریخ لیگ را به 902 رساند. این تیم که تا قبل از هفته هشتم لیگ برتر 899 امتیازی بود، با کسب این 3 امتیاز از مرز نهصد امتیاز عبور کرد.
    این تیم که بیست و پنجمین فصل حضورش در بالاترین سطح لیگ ایران را سپری می کند، 676 بازی در لیگ انجام داده و 239 برد و 202 باخت بدست آورده است.
    http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2012/09/16/3379138/%D8%B0%D9%88%D8%A8-%D8%A2%D9%87%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-900-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرهاد کاظمی به نیمکت تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نزدیک شد

اصفهان-یک منبع آگاه در شرکت ذوب آهن اصفهان و نزدیک به باشگاه زیر پوشش این شرکت گفت،ˈفرهاد کاظمیˈ سرمربی پیشین تیم فوتبال سپاهان اصفهان یکی از جدی ترین گزینه ها برای هدایت تیم فوتبال ذوب آهن است.
    به گزارش ایرنا،در حالیکه مسوولان باشگاه ذوب آهن و اعضای هیات مدیره این باشگاه از اظهار نظر در باره تغییرات کادرفنی تیم فوتبال این باشگاه خودداری می کنند ، یک منبع آگاه روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: باشگاه ذوب آهن اصفهان از فدراسیون فوتبال درباره مربیگری ˈفرهاد کاظمیˈ استعلام گرفته است.

وی با شرط افشاء نشدن هویت خود گفت: باشگاه ذوب آهن اصفهان افزون بر ˈکاظمیˈ چهار گزینه دیگر را مد نظر قرار دارد و برای بررسی از این مربیان برنامه خواسته است.

این منبع از ˈافشن پیروانیˈ ، ˈمجید جلالیˈ ، ˈناصر پورمهدیˈ و ˈبیژن ذوالفقارنسبˈ به همراه یک مربی خارجی از دیگر گزینه های تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نام برد.

وی درباره برکناری ˈمحمدرضا کربکندیˈ نیز گفت: برکناری وی از این سمت قطعی است اما ممکن است وی به عنوان مدیر فنی تیم در کنار ذوب آهن باقی بماند.

در همین حال ، ˈداوود شیرانˈ سخنگوی هیات مدیره باشگاه ذوب آهن از اظهارنظر پیرامون تغییر کادرفنی تیم فوتبال این باشگاه و گزینه های مد نظر باشگاه خودداری کرد و گفت: گزینه های مطرح شده از سوی منبع مورد تایید نیست.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرهاد کاظمی سرمربی ذوب آهن شد

لیگ برتر - کاظمی جانشین کربکندی در تیم ذوب آهن شد.
    به گزارش خبرآنلاین؛در حالی که ساعاتی پیش حسین هدایتی از توافق با فرهاد کاظمی برای هدایت تیم ملوان خبر داده بود این مربی هدایت تیم ذوب آهن را بر عهده گرفت.ذوبی ها پس از برکناری رسول کربکندی با گزینه های زیادی برای هدایت تیشمان حرف زده بودند که در نهایت روی نام کاظمی به توافق رسیدند.
    این اتفاق در حالی افتاده است که مسئولان باشگاه ذوب آهن مدعی هستند که فرهاد کاظمی هیچ مشکلی برای نشستن روی نیمکت این تیم ندارد و می تواند در لیگ برتر مربی گری کند. سایت باشگاه ذوب آهن هم خبر سرمربیگری فرهاد کاظمی در این تیم را تایید کرده است. کاظمی از فردا به تمرینات تیم اصفهانی می رود.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو پرسپوليسي سابق در ليست ذوب‌آهن

سايت گل-
    فرهاد كاظمي همچنان به دنبال تقويت كردن تيم ذوب‌آهن براي نيم‌فصل دوم ليگ برتر است. بعد از جذب قطعي محسن بياتي‌نيا كه طي روزهاي آينده به تمرينات اين تيم اضافه خواهد شد، ذوبي‌ها مذاکرات برای جذب چند گزینه‌ ديگر را هم آغاز کرده‌اند.
    شنيده مي‌شود جلال اکبری، محسن ارزانی و عباس آقایی بازیکنان مورد نظر فرهاد کاظمی هستند. از سوی دیگر یک دروازبان برزیلی به نام پائولو ویتو نیز در تمرینات ذوب‌آهن شرکت می‌کند كه اگر مورد تأیید کاظمی قرار بگیرد برای گرفتن تست پزشکی راهی تهران می شود تا مراحل دیگر برای ثبت قرارداد وی صورت بگیرد.
    ذوب‌آهن در حال حاضر در رتبه شانزدهم ليگ قرار دارد و از زمان آمدن فرهاد كاظمي از 4 بازي خود فقط 2 امتياز به دست آورده است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

پس چرا ذوب آهن اینجوری نتیجه میگیره تیمی که نایب قهرمان آسیا بوده حالا به این حال و روز افتاده
    نمیدونم کسی بازی دیوز ذوب با مس کرمان را دیده یا نه
    ولی واقعا ذوب آهن بدشانسه ( با اینکه زیاد اعتقادی به شانس ندارم) ولی هر چی دیروز حمله کردند به دربسته خورد و مس کرمان که البته نمیه اول خیلی خوب بازی کرده بود رو یه موقعیت دقیقه 84 گل زد
    ذوب آهن خیلی دوران سختی داره و خدای ناکرده با این روند احتمال اینکه به دسته یک بره خیلی زیاد شده

13. این کاربر از SaMsUnG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خداحافظی فرهاد کاظمی با بازیکنان ذوب‌آهن/ کاظمی: ‌استعفایم را تقدیم هیئت مدیره می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: وقتی چند تماشاگر در سکوها به من این گونه توهین می‌کنند برای من قابل تحمل نیست و نمی‌دانند که من چقدر زحمت می‌کشم و من امشب استعفایم را تقدیم هیئت مدیره می‌کنم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، فرهاد کاظمی پس از شکست دو بر یک ذوب آهن و مس کرمان، در نشست خبری اظهار کرد: وقتی چهار تماشاگر به من بگویند که «کاظمی حیا کن تیم را رها کن» واقعا به من بر می خورد چرا که آنها نمی دانند برای این تیم زحمت می‌کشم. برای همین من امشب استعفایم را تقدیم هیات مدیره می‌کنم.

وی ادامه داد: من همین امشب در رختکن از بچه ها خداحافظی کردم و به آنها گفتم که دیگر نمی‌توانم در تیمشان بمانم، هر چند که آنها اصرار داشتند بمانم. وقتی در جایگاه و سکوها من را نخواهند من دیگر نمی‌توانم همه مسئولیت‌ها را بر دوش بکشم، چرا که مدیریت هم باید در این زمینه فعال باشد.

فرهاد کاظمی تصریح کرد: 15 روز است که در حال کار کردن بر روی سیستم‌ دفاعی بازیکنان هستیم و وقتی آنها خوب تلاش نمی‌کنند خب طبیعی است که این نتایج هم پیش می‌آید، البته باید این را بگویم که در برنامه «90» موقعیت‌های ما پخش نمی‌کنند، مثالش همین بازی فولاد خوزستان بود که برنامه «90» موقعیت‌های ما را پخش نکرد، شاید بخواهند وجهه ما را در میان مردم خراب کنند!

کاظمی اظهار کرد: واقعا وقتی تیم مس 11 نفره دفاع می‌کند چگونه باید به این تیم گل زد؟ واقعا امروز ما 10 – 11 موقعیت گل ایجاد کردیم و از بچه‌ها تشکر می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند، اما به هر حال موقعیت‌های زیادی داشتیم و فقط می گویم که همه این‌ها از بدشانسی است، البته روی گل دوم هم اشتباه داشتیم.

وی افزود: پنج بازیکن میانی ما امروز نبودند و همین دست ما را بسته بود، داوری هم خوب بود و من از بازیکنان تشکر می‌کنم.

کاظمی تصریح کرد: ما مشکل فنی نداریم نسبت به تیم‌های دیگر بدشانسی می آوریم، اما من باید پاسخگوی همه چیز باشم. البته تیم ما از نظر مالی مشکلی ندارد.

وی در ادامه یادآور شد: نیمه اول خوب بازی نکردیم و ما در بازی‌های گذشته خوب بودیم. اما ظاهرا بعضی مواقع نمی‌شود کاری کرد. همه جای دنیا همین است.

فرهاد کاظمی در خصوص مدیریت باشگاه گفت: البته مدیریت کارهای مثبتی برای ما کرده است. ما برای تهیه یک زمین فوتبال هنوز مشکل داریم و گرفتن زمین تمرین با خواهش و تمنا اصلا جالب نیست.

کاظمی ادامه داد: هشت بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و ممکن است در هشت بازی کارهای کثیفی اتفاق بیفتد. من از فدراسیون و کمیته‌ داوران می‌خواهم که دقت کنند تا اتفاقی رخ ندهد.

وی خاطرنشان کرد: باز هم می گویم از بچه‌ها خداحافظی کردم و اگر در گذشته جای آقای ابراهیمی مدیرعامل باشگاه بودم، استعفا داده بودم. تیم ما از لحاظ روحی آماده است، اما بچه‌ها موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کنند و من مجبورم که استعفایم را به هیات مدیره بدهم تا در این باره تصمیم گیری شود.

به گزارش ایسنا، در پایان بازی هم تماشاگران ذوب‌آهن علیه فرهاد کاظمی و ابرقویی نژاد، عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن شعار می‌دادند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •