تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با توجه به جدول و بازی های باقی مانده به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل صعود خواهد کر

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

88 48.89%
  • خیر

92 51.11%
صفحه 51 از 269 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2683

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

به قول يارو هي واي من!
    بحرين 7-0 از اندونزي جلوست و دقيقه 68 بازيه اونها كافيه دو تا ديگه بزنن تا صعود كنن. آخه ميدونين اندونزي از دقيقه 2 ده نفره شدن!!!!

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

فقط میخوام بگم با تمام وجود برای گزارشگر بازی, آقای یوسفی متاسفم.
    نه تنها بارها اشاره کرد که ما نباید بازی رو ببریم و فلان و بهمان, حتی ارزش ملی ما رو از استرالیا پایین تر
    میاره و میگه "حالا استرالیا و عربستان استثنا بود و ارزش های بین المللی استرالیا اجازه نداد که به عربستان
    باج بدن و سواستفاده کنند" یا چیزی شبیه این, آیا ارزش ملی ما در این حده که به قطر (خدای من قطر!!) باج و یا
    اجازه سواستفاده بدیم!!! حتی این به اصطلاح ایرانی بعد از گل قطر فریاد شادی سر میده!! اگه ما میخوایم بریم
    جام جهانی قطر با بحرین یا ژاپن چه فرقی داره؟ اگه هنوزم از بحرین میترسیم همون بهتر که نریم جام جهانی.
    بازم میگم برای این گزارشگر به شدت متاسفم, قطر تو آزادی با 50 هزارتماشاچی 1 امتیاز از ما گرفت یا بهتر بگم
    در دور مقدماتی از پس قطر با این وضعش بر نیومدیم.

3. 13 کاربر از آرش-19 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چه مساوی شیرینی من اعتراف میکنم خائنم چون نه از گلهای ایران خوشحال شدم نه از گلهای قطر ناراحت
    این دژاگه بازی رو چه جدی گرفته بود بیخیال نمیشد

چقدر خندیدم به حمله گزارشگر گفت اگر بگم از گل قطر ناراحت شدم دروغ گفتم

بحرین و عربستان فینیش
    بحرین چقدر تابلو تبانی کرده بود 10 گل بزنی؟ واقعا که

5. 8 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

دژاگه 2 گل زد رحمتی 2 گل خورد!!!
    هرچند این مساوی باعث حذف بحرین شد اما یک برد خوب ما رو خوشحالتر میکرد!
    تعویض های کیروش هم عجیب بودنند

یوسفی داره به یک رقیب جدی برای خیابانی تبدیل میشه!

دوستانی هم که سنگ حیدری رو به سینه میزدند دیدم که در این بازی چه حضور پرتاثیری داشت!!!!

امیدوارم دژاگه در آینده هم به همین صورت ادامه بده و رونده بازیکنان مشابه پیشین رو نداشته باشه

7. 4 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وجدانا الکی جو ندین انقدر رو این یه جمله یوسفی مانور ندین ! خیلی صادقانه چیزی که تو دل خودشو خیلی از ماها بود رو گفت دمشم گرم !! از بحرین بدمون میاد آقا غیر از اینه !؟

9. 9 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داداش دمت گرم.. حالا یه سوال شما اینقدر کریمی کریمی میکنید این بازی چیکار کرد ؟جز لو دادن اون همه توپ ولی به هر شکل علی کریمی هست و ارزش بودنش بیشتر از نبودنش هست تا الان من میتونم بگم دیدید خسرو اومد بیرون ما گل خوردیم دیدید نباید میومد بیرون
    ولی همین قضیه همونطور که واسه کریمی صادق هست واسه خسرو تو پسته خودش هم صادقه..
    اما در مورد رحمتی گل اول که روی پنالتی بود حالا درسته خودش داد ولی تقصیری نداشت گله دومم قشنگ تابلو بود بچه ها دادن به قطر
    ضمنا اینجا جای ابراز ---- های رنگی نیست --- --- ---- ----
    Last edited by ESTEGHLAL 67; 29-02-2012 at 20:13. دليل: لحن نامناسب و حاشیه

11. 7 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

به قول يارو هي واي من!
    بحرين 7-0 از اندونزي جلوست و دقيقه 68 بازيه اونها كافيه دو تا ديگه بزنن تا صعود كنن. آخه ميدونين اندونزي از دقيقه 2 ده نفره شد!!!!
    بحرین چقدر تابلو تبانی کرده بود 10 گل بزنی؟ واقعا که
    با كمال احترام بحرين تونست اندونزي ده نفره از دقيقه 2 (به علت اخراج دروازه بان به خاطر خطاي پنالتي) و در واقع تيم زير 23 سالشو ببره. پس همچين كار خاصي نكرده كه فكر كنيم تباني كردن. اونها اصلا عددي نبودن
    هرچند این مساوی باعث حذف بحرین شد اما یک برد خوب ما رو خوشحالتر میکرد!
    من هم با شما هم عقيده ام من هم با وجود اينكه از حذف بحرين خوشحال شدم ولي دوست داشتم تيم برنده بشه

بذارين يه مقدار اونها هم اون سوزشي كه ما در سال 2001 در منامه داشتيم رو تجربه كنن البته امسال اين سوزش براشون خيلي خيلي زياد بود چون هم شش تا بهشون زديم و هم در دقيقه نود در منامه حالشونو گرفتيم و اين آخري هم ديگه ضد حالو تكميل كرد. فكرشو بكنين هيچكي به مغزش خطور نميكرد اونا بتونن 10 تا به اندونزي بزنن ولي اين كار رو كردن اونوقت با گل دقايق پاياني قطر فريز شدن

ولي خودمونيم ها! ايران و بحرين از اين به بعد ماجراها خواهند داشت ما سال 2001 رو به ياد مياريم و اونها هم خاطره 2012 رو براي انگيزه گرفتن مقابل ما يادآوري ميكنن ميشه مثل دربي هاي خودمون اون زماني كه حساسيت خيلي خيلي زياد بود و هميشه باعث دعوا ميشد

13. 4 کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

فقط میخوام بگم با تمام وجود برای گزارشگر بازی, آقای یوسفی متاسفم.
    نه تنها بارها اشاره کرد که ما نباید بازی رو ببریم و فلان و بهمان, حتی ارزش ملی ما رو از استرالیا پایین تر
    میاره و میگه "حالا استرالیا و عربستان استثنا بود و ارزش های بین المللی استرالیا اجازه نداد که به عربستان
    باج بدن و سواستفاده کنند" یا چیزی شبیه این, آیا ارزش ملی ما در این حده که به قطر (خدای من قطر!!) باج و یا
    اجازه سواستفاده بدیم!!! حتی این به اصطلاح ایرانی بعد از گل قطر فریاد شادی سر میده!! اگه ما میخوایم بریم
    جام جهانی قطر با بحرین یا ژاپن چه فرقی داره؟ اگه هنوزم از بحرین میترسیم همون بهتر که نریم جام جهانی.
    بازم میگم برای این گزارشگر به شدت متاسفم, قطر تو آزادی با 50 هزارتماشاچی 1 امتیاز از ما گرفت یا بهتر بگم
    در دور مقدماتی از پس قطر با این وضعش بر نیومدیم.
    البته تو اون صحنه داشت استرالیا رو با اندونزی مقایسه میکرد نه ایران (که تا اونجا 8 گل خورده بود) , در مورد گل قطر هم خیلی حرف ناپخته و بچگانه ای زد,حداقل نباید احساسش رو به "همه" تعمیم میداد...ایشون زیادی نظرات بی ربط خودش رو وارد گزارش میکنه.

منم برای یوسفی متاسفم و بیشتر از اون برای کنفدراسیون آسیایی که زیر دماغش به این واضحی زد و بند میشه و به روی خودش نمیاره. 10 گل از بحرین که دو تاش رو پنالتی بوده و اولی منجر به اخراج دروازه بان شد در دقیقه اول+ ظاهرا اندونزی از ترکیب اصلیش استفاده نکرده و....(تو خود حدیث مفصل خوان زین مجمل)
    با اینکه تا لحظه آخر دوست داشتم تیم ببره , از حذف رقت انگیز بحرین که باز کثیف بودن خودش رو ثابت کرد و هر طوری شده 10 گل لازم رو جور کرده بود هم لذت بردم.

شما طوری میگی از بحرین میترسیم انگار در جریان اتفاقات اون بازی کذایی نیستی(بالا بردن پرچم عربستان و..)! این تیم برای مردم ما منفوره وگرنه بین همین تیمهای عربی که بالا اومدن ضعیفترین رقیب هست با وضع فعلیش.

این مساوی رو تبدیل به یک فاجعه نکنید, با توجه به بی انگیزه بودن بازیکنها نتیجه طبیعی بود...یادتون نره ژاپن سعود کرده امروز در خانه به ازبکها باخت.
    Last edited by Rastin.; 29-02-2012 at 20:13.

15. 9 کاربر از Rastin. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

واقعا به کدوم ساز ایرانی جماعت باید رقصید !!!!!

یک ملت از خود راضی که همیشه نا راضی هستند . فقط بلدن نقش روشن فکری رو بازی کنن اما در عمل زیر صفر هم نیستن .
    حالا این حرکت بازیکانی ایران برای به تساوی کشاندن بازی شد حق بحرین رو خوردن و . . . من نمیدونم چرا حضرات در دیگر مسایل برای حق خواهی سکوت میکنند !!!!!! حال بحرین شده کاسه داغ تر از اش .

اتفاقا من از نتیجه بازی بسیار خوشهال شدم چون علاقه ای نداشتم تیم منفور بحرین صعود کنه . هنوز یادم نرفته چطور پرچم عربستان رو جلو بازیکنای ما به اهتزاز در اوردن .

یوسفی هم کارش درسته و صداقت داره . نه مثل بعضی ها حرف دل و زبونش یکی نباشه .

17. 4 کاربر از cdcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بازی و تیم که تعریفی نداشت زیاد ولی خب دوست داشتیم مساوی کردیم اصل حالش این بود که اونا گل نهمم زدن و داشتن صعود می کردند که اشتباه خط دفاعی باعث شد که در دقایق پایانی گل مساوی رو بخوریم

البته تو فوتبال حرفه ای این کارا خیلی زشته کیروش هم آخر بازی چهرشو نشون میداد راضی نبود از نتیجه برد میخواست ... ببینیم مرحله بعدی چی کار می کنن که اصل کار اونجاست انتخاباتم که نزدیکه(انتخابات فدراسیونو میگم ) ایشالا کفاشیان اصلح تر رئیس میمونه

19. 7 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •