تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 332 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3312

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2012

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض Pro Evolution Soccer 2012

Pro Evolution Soccer 2012

سازنده: Konami Computer Entertainment Tokyo
    ناشر: Konami
    سری: Pro Evolution Soccer
    پلتفرم: iOS, Android, Wii, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox 360, PC, Windows Phone 7
    تاریخ انتشار:
    EU 2011 October , 2011
    UK 2011 October 2011, 2011
    NA 2011October 23, 2011
    ژانر: Sports
    مود: Single player, Multiplayer
    رسانه: DVD, Blu-Ray, Nintendo Optical Disc, UMD
    درجه:
    ESRB:E
    PEGI:+3

Konami Digital Entertainment اخیراً از برنامه های جذابش برای PES 2012 که در پاییز 2011 برای پلتفرم های PS3,Xbox 360,PSP,Wii,PS2 و PC انتشار خواهد یافت و به طور اختصاصی از لیسانس UEFA Champions League و UEFA Europa League بهره می برد پرده برداشت.
    "برای من هدف نهایی در سری PES این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد."این سخنان (Seabass)Shingo Takatsuka ست،Creative Producer سری PES؛"ما با مشاوره با فوتبال دوستان سراسر جهان به طور بی وقفه ای در تلاشیم که بازیمان را طوری بسازیم که با فوتبال واقعی پیوند نزدیکی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی در PES 2012 دارد و کلیدی برای ارائه بهترین تجربه فوتبال در یک عنوان کنسولیست."
    به همین منظور PES 2012 هم راه کونامی را در مشاوره هم با دوستداران سری PES و هم فوتبال دوستان ادامه خواهد داد تا نگاهی باورگرایانه،درگیرکننده و در عین حال قابل اجرا به فوتبال امروزی داشته باشد.به همین دلیل کانون توجه در PES 2012 غریزه فوتبال و به طور اخص کار تیمیست. Seabass و تیم او در توکیو تلاش کرده اند که تمامی اسانس های فوتبال را از فوتبال سطح اول بازسای کنند و از اینکه موتور هوش مصنوعی بازی دچار یک بازنگری عمده شده است و تجربه ای برابر با بازی در یک تیم واقعی را به دست می دهد اطمینان حاصل کنند.
    بازی تهاجمی یکی از ستون پایه های PES 2012 است و بازی جدید از یک رویکرد بازتری بهره می برد که با توجه به المان های کاملاً جدید به کار رفته به کاربران اجازه می دهد سرعت گام برداشتن بازیکنان را کنترل کنند و به این ترتیب هم تیمی ها بهتر فرار کرده و در موقعیت های تک به تک بهتر شما را حمایت خواهند کرد. بازیکن ها فرارهای فریب دهنده ای را برای کشاندن دفاع به اشتباه انجام می دهند و این به بازیکن ها آپشن های بیشتری را برای جلو بردن توپ وقتی که تحت محاصره قرار گرفته اند می دهد. پس تیم بهتر به مانند یک هویت واحد عمل می کند و بهتر به حرکات بازیکن با توپ واکنش می دهد و سعی می کند که تیم مقابل را به اشتباه بکشد.
    یارگیری های منطقه ای و دفاع موقعیتی نیز به طرز گسترده ای ارتقا یافته اند و سبب شده است که بازیکن ها تلاش بیشتری جهت شکستن سد دفاعی تیم حریف از خود نشان دهند. در عین حال یک سیستم انتخاب بازیکن جدید تعبیه شده است که با آنالوگ سمت راست می توانید هرکدام از بازیکنانتان را که بخواهید انتخاب کنید. این به کاربران اجازه می دهد که هم تیمی هایشان را در هر کجای زمین فوتبال که باشند انتخاب کنند و به خطرات واکنش سریعتری داشته باشند و حملات را سریع تر خنثی کنند. روی حفظ توپ هم کنترل بیشتری وجود خواهد داشت. مدافعین حریف(هوش مصنوعی) نیز قادرند که نفوذپذیری خط دفاعی را کاهش دهند،خودشان را در موقعیت بهتری قرار دهند و حریفان را بهتر تعقیب کنند.انتخاب بازیکنان در ضربات آزاد همچون ضربه دروازه،کرنر و پرتاب ها نیز بهبود یافته است و به کاربر اجازه می دهد که بازیکن خاصی را هدف بگیرد و باقی بازیکنان با دویدن هایشان مدافعین را از موقعیت خارج کنند و امکان نفوذ و فرار بازیکن را فراهم سازد.

فیزیکی بودن فوتبال سطح اول نیز در PES 2012 به چشم می خورد و در این قسمت نیز کونامی، سری را به جلو برده است.مدافعین با تکیه بر قدرت و قامتشان بازیکنان را مجبور می کنند که از توپ فاصله بگیرند درحالیکه مهاجمین و بازیسازان از توانایی های منحصربفردشان برای مغلوب کردن یارگیرها استفاده می کنند. برخوردهای سخت تر و دقیق تر سبب می شود که بسته به نحوه جدا شدن آنها از توپ در تعادلشان دچار مشکل شوند. نکته مهم قضیه این است که کنترل کاملاً از دست نمی رود و به بازیکنی که کنترلش دچار مشکل شده این اجازه را می دهد که دوباره کنترلش را به دست بیاورد.
    نتیجه بازی ایست که بیشتر از همیشه ویژگی های کلیدی برترین بازیکنان دنیا را به تصویر می کشد بدون اینکه بالانس را برهم بزند و یا به یکسری بازیکنان خاص اجازه دهد که رقص کنان و درحالیکه هیچ چیزی جلودار آنها نیست از دفاع حریف عبور کنند. همراه بودن این موارد با انیمیشن های کاملاً تکامل یافته،تکنیک های نورپردازی با جزئیات بیشتر،تنوع بیشتر style های بازیکنان،ارتقا موقعیت های توپ های مرده،تاکتیک های گسترش یافته و سیستم پاس کاری جدید وقابل شخصی سازی بدین معنیست که به درستی PES 2012 اسانس فوتبال سطح اول را با خود دارد.
    "کار تیمی چیزیست که تیم های رده اول را از تیم های سطح پایین تر جدا می کند و مرکز همه چیز در PES 2012 است."Takatsuka با افزودن این مطالب گفت:"PES 2012 روی المان های بنیادی فوتبال طراز اول تمرکز کرده است. بازی تهاجمی،آزادی حرکات،ایجاد فضا و اتحاد بازیکنان هم در حمله و هم در دفاع. ترکیب این المان ها باعث می شود که بازی ای خلق شود که مانند یک بازی واقعی جریان می یابد و فروکش می کند و در آن جرقه های خلاقیت چهره های برجسته، مسیر بازی را تغییر می دهد و به سبب یک سیستم کنترل بسیار متغیر، کنترل بیشتری بر تک تک جنبه های بازی در آن امکان پذیر است. PES 2012 هواداران را سرافراز خواهد ساخت."

در ماه های آینده کونامی اطلاعات بیشتری از PES 2012 منتشر خواهد ساخت.

تصاویر:

محتوای مخفی: سایز اصلی از راست به چپ 
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تریلر:
    کد:
    تصاویر تریلر:

محتوای مخفی: سایز اصلی 
    کد:

محتوای مخفی: منابع: 
    کد:

Last edited by E Z I O; 06-07-2011 at 19:05.

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

خوب بالاخره تاپیک این بازی هم استارت خورد خوشبختانه... مدتی بود که می خواستم این تاپیک رو ایجاد کنم که حقیقتا نه فرصتش بود که بیام مطالبی که جمع آوری کردم رو ترجمه کنم و نه شوق این کار حتی شاهد بودید که من به عنوان زننده تاپیک 2011 رسما ولش کردم بعد یه مدت از انتشارش چون با وجود فیفا 11 روی کنسول دیگه برام PES مثل نسخه های 2010 و 2009 جذاب نبود... یه سری صحبت ها شده راجع به اینکه محمد این مطالب رو کپی پیست کرده... اما از کجا کپی پیست کرده من چند تا پیج فارسی بهتون معرفی می کنم که همین مطالب که محمد گذاشته با اونها مشترک هست

1- مطالب در p30world (ساعت یک و چهل و دو دقیقه بعد از ظهر)
    2- مطالب در سایت as-team.ir (ساعت یک و پنجاه و یک دقیقه)
    3- مطالب در انجمن ایران شاپ (ساعت سه و دوازده دقیقه بعد از ظهر) با این توضیح که اطلاعات پست اول کاملی توی این پیج درج شده ولی در اسنائ اون مطالب پست اول همین انجمن گنجونده شده!

من طی صحبتی که با محمد داشتم به من گفت که بعد از ارسال این متن توی پی سی ورلد توی بازی سنتر هم زده و این یعنی هیچ قانونی از لحاظ کپی رایت نقض نشده مگه اینکه حالا یکی بیاد ثابت کنه که نه آقا اینطوری نبوده به هر حال متن موجود ترجمه ای کامل از این صفحه خود کونامی هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که دقیقاً 12 روز پیش درج شده و توی این 12 روز هیچ کسی نیومه اینارو به فارسی برگردونه و نهایتا امروز در ساعت 1 و 42 دقیقه واسه اولین بار در انجمن ما درج شده... من به شخصه پیجی رو پیدا نکردم که زود تر از این موقع همین متن رو درج کرده باشه

اما شاید ایراداتی واسه این گرفته بشه که تاپیک اطلاعات کاملی نداره... اولا من این رو قبول ندارم ولی منکر اینم نیستم که تاپیک می تونست حاوی اطلاعات بیشتری باشه کاری که توی انجمن ایران شاپ هم انجام گرفته ولی باید چند چیز رو مد نظر قرار بدیم متن های زیادی برای بازی وجود داره پیش نمایش و معرفی و هنذزآن تریلر و صحبتهای شینگو سیباس در مورد نکات ظریف بازی که می تونست ححلاجی بشه ولی از بین این همه کاربر که منم هم جزوشون هستم به خودمون زحمت ترجمه و قرار دادنش رو ندادیم در حالیکه کمتراز 5 ماه به تاریخ انتشار این بازی باقی مونده همین ترجمه و معرفی که برای بازی ترجمه شده از دید من با ارزش هست بنابراین ادامه بحث ها صحبتها پیرامون بازی توی همین تاپیک قرار میگیره صحبتهای متفرقه پاک میشه... مگر اینکه ثابت بشه قبل از ساعت یک و چهل و دو دقیقه امروز در یک وب پیج فارسی زبان همین مطالب درج شده من جستجو کردم چیزی پیدا نکردم برای همین تاپیک رو قانونی و بدون مشکل می دونم... پر واضح هست که اگه خلاف صحبت هام با دلایل به صورت صد در صد ثابت بشه تاپیک بسته میشه و این تنها چیزی هست که می تونه باعث بسته شدن تاپیک بشه... چون تاپیک خیلی خوب و منظم ایجاد شده و ما به وجود این تاپیک برای بازی نیاز داریم...

موفق و گیمر باشید... به زودی پست های نا مربوط ابتدایی پاکیده میشه

آهان راستی داشت یادم می رفت... محمد اون سر در تاپیک هم خیلی بی انصافیه ها! دیگه رسماً... آره دیگه...
    Last edited by Spaniuly; 31-05-2011 at 20:52.

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

مرسی از محمد عزیز بابت تاپیک خوبش و این فوتبال محبوب که طرفداران زیادی هم داره...تشکر

4. 11 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه March1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

چهره ها که هیچ تغییری توش رخ نداده , در مورد مواردی هم که متن ذکر کرده در مورد گیم پلی بازی باید گفت که معمولا قبل از در اومدن سری بازیهاشون ( فیفا و PES ) میان یک لیست بلند بالا از پیشرفتها چه گرافیک و چه در گیم پلی رو مدعی میشن ولی در عمل شاید به 50% هم عمل نکن .

6. 2 کاربر از March1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

چهره ها که هیچ تغییری توش رخ نداده , در مورد مواردی هم که متن ذکر کرده در مورد گیم پلی بازی باید گفت که معمولا قبل از در اومدن سری بازیهاشون ( فیفا و PES ) میان یک لیست بلند بالا از پیشرفتها چه گرافیک و چه در گیم پلی رو مدعی میشن ولی در عمل شاید به 50% هم عمل نکن .
    اینکه بی انصافیه هرچی باشه فیفا هرسال پیشرفت چشمگیری میکنه نسبت به pes ......!!!!!!

داره خودمونی میشه March1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اینکه بی انصافیه هرچی باشه فیفا هرسال پیشرفت چشمگیری میکنه نسبت به pes ......!!!!!!
    منظور من بیشتر روی اون بخشی بود که سازنده ها قبل از انتشار بازی میان یک سری قابلیتهای غیر واقعی رو ضمیمه بازی میکنند که وجود خارجی نداره .

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی از محمد جان به خاطر زدن تاپیک...
    امیدوارم این شماره نسبت به شماره قبلی خیلی تغییر داشته باشه چون شماره قبلی رو زیاد ازش خوشم نیومد
    من به شخصه به عنوان یه طرفدار خیلی قدیمی pes سال گذشته به خاطر مشکلاتی که بازی داشت زیاد اونو بازی نکردم و ولش کردم... در صورتی که شماره های قبلی اونو از موقع انتشار بازی تا انتشار شماره بعدی بازی دائم بازی می کردم یعنی به مدت یکسال!
    کلا بازی باید یه سری چیزاش تغییر کنه و نباید اینجوری باشه که فقط در زمینه گرافیکی پیشرفت داشته باشه...

10. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

یه چیزی تو pes 2011 بود خیلی باحاله.پشت صفحه همه جا عکس مسی بود ولی تو خود بازی اولین کسی که اصلا شبیه بهش نبود مسی بود امیدوارم رفع شده باشه

12. 4 کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام بلااخره یکی این تاپیکو زد!
    یه ترجمه از متن مصاحبه تهیه کننده این بازی:
    تهیه کننده:هدف نهایی ما برای PES اینه که فوتبال رو به نحوی که دوست داریم بازی کنیم که مطمئنم
    کاربران ما از این انعطاف پذیری استقبال خواهند کرد
    رویای من برای بازیکنان حرفه ای این است که همانگونه ای بازی کنند که شما ازشون میخواین.
    برای اینکار من دریبل 360 در جه و همچنین پاسهای دستی (پاسهایی که شما به بازیکنان میدهید) رو طراحی و
    اجرا کردم و اینکه به کاربرانم "آزادی برای هر نوع بازی و یا حرکتی" رو بدهم
    و همچنین ما در این بازی کاری کردیم که بازیکنان ستاره در هر تیم بتوانند به خوبی و زیبایی هر چه تمامتر
    دفاع حریف رو در هم شکنند و البته یه چند نوع از استایلهای بازی رو نیز محدود کردیم این به ما این فرصت رو
    میده تا دوباره فکر کنیم که چگونه به هدف نهایی خود برسیم
    همچنین ما در این بازی این اجازه رو به کاربران میدیم تا با مهارت های انفرادی یا کار تیمی از دفاع حریف
    عبور کنند همچنین گزینه ها و همچنین تنظیماتی رو که در شماره قرار میدیم
    چه چیزی در هنگام حمله یک تیم مهم است؟ جواب این است همکاری و حمایت از طرف دیگر بازیکنان
    این در واقع همان حرکت بدون توپ انهاست که ما تصمیم داریم این قسمت رو پیشرفت بدیم
    این حرکت در این مشاره این است که هم تیمیهایتان قبل از اینکه توپ را در دام (موقعیت گلزنی )قرار دهید
    حرکت میکنند در واقع هم تیمیهایتان با یک اسراتژی آنهم با عنوان 1 و 2 کردن حرکت میکنند و همچنین
    مطمئنا نفر سومی هم در کار خواهد بود مطمئنا این حرکت ساعت ها دویدن بیهوده در زمین نخواهد بود
    بلکه بسار واقع گرایانه تر از این هست به این صورت که انها به صورت قطری و مورب به فضا ها نفوذ میکنند
    تا به حرکات شما واکنش نشون بدهند وقتی شما از جناحین(پهلو) دریبل میزنید توقع دارید تا توپ را با یه نفر
    به اشتراک بذارید(توپ را منتقل کنید یا پاس دهید) اگر شما یک Target man یا مرد هدفگرا هستید
    (کسی که تو پرا در دست دارد)از هم تیمیهایتان توقع دارید تا به شما نزدیکتر شوند و پاسهای شما را دریافت
    کنند این حرکات در فوتبال واقعی رایج و معمول هست ولی در گیم ها نه و ما این قسمت رو آماده کردیم
    تا بازی واقعیتر بنظر برسد.
    هم تیمیهایتان فقط قادر به این نیستند که فضایی رو ایجاد کنند که شما به انها پاس دهید بلکه انها قادرند
    فضایی و فرصتی رو برای شما برای دریبل مهیا کنند در واقع انها حرکات فریبنده ای انجام میدهند و توپ
    برا برای شما در فضایی می اندازند که دفاع حریف انتظار ان را به هیچ وجه ندارد
    در این شماره گزینه های مختلفی رو برای دریبل و پاس دادن و عبور کردن از بازیکنان در اختیار دارید
    با گزینه ها و تنظیمات جدید شما میتوانید بازی خود را به همانطوریکه میخواهید پیشرفت دهید
    و در نهایت شما بازی رو چیزی فراتر از یک شبیه ساز و واقعیتر به قوتبال حقیقی خواهید دید
    خوب pes 12 گزینه های بیشتر و وسیعتری رو برای حمله در اختیار شما قرار میدهد
    و همچنین من سیستم دفاعی رو به اندازه سیستم حمله قوی و محکم میسازم
    برای مثال در هنگام یار گیری یا man marking یارگیری ها بسیار سخت تر و محکم تر شده و همچنین جاگیری
    بازیکنان در هنگام یارگیری پیشرفت چشمگیری خواهد داشت بنابراین زمان خیلی کمی طول خواهد
    کشید که مدافعان به هدف های خود در man marking برسند و یار گیری و رو به نحو احسنت انجام بدند
    من کاربرانم رو با یک سیستم دفاعی بی نظیر و بی سابقه سوپرایز خواهم کرد
    در مورد سیستم های دفاعی من فید بک های زیادی دریافت کردم که توپ ربایی و نگاه داشتن توپ بعد از ان
    خیلی سخت و مشکل انجام میشد ولی در این شماره توپ ربایی و حفظ موقیت خود با توپ در جهت مخالف
    بازیکن حریف بسیار اسان تر خواهد بود در این شماره همانند حمله شما قادر خواهید بود توپ رو از بازیکن
    مخالف بربایید و یا با حفظ توپ در دفاع خود صبر کنید تا مدافعان برگردند و شما را حمایت کنند بازی
    دربرگیرنده گزینه ها و تنظیمات حمله و دفاع متعدد خواهد بود
    تیم ما در حال کارکردن روی پروژه ازادی عمل هرچه بیشتر بازی است امسال ما همه تمرکزمان را رو یک قسمت
    بسیار جذاب و پرطرفدار گذاشتیم آنهم موقعیت تک به تک میباشد
    به این صورت که ما داریم کار میکنیم که بازیکن رو حرکت بازیکن مخالف کنترل داشته باشد و در هنگام
    شوتزنی در موقعیت تک به تک بازیکن تیم مخالف رو در یک جهت مخالف و اشتباه هدایت کند
    من قصد دارم تا یک کنترل مستقیم روی این قسمت قرار بدهم
    اگه از نظر سیستم دفاعی به این نگاه کنیم توجه میشویم که این قابلیت یکی از گزینه های واقعا مفید
    برای دفاع میباشد که با استفاده از آن مهاجم حریف به راحتی نمیتواند از شما عبور کند
    دفاع و حمله بهبود یافته (پیشرفته) نتیجه آن در بازی چه خواهد بود؟
    بازی فیزیکی (با قدرت بدنی) بیشتر ما تلاشهایمان را در این زمینه نیز به کار میبریم
    علاوه بر سیستم تک به تک بازیکنان که خیلی جذاب هست شما احساس هیجان و جذابیت بیشتری
    رو حس میکنید وقتی ورژن جدید ما رو بازی کنید.
    Last edited by moh3en_sh; 01-06-2011 at 19:58.

14. 12 کاربر از moh3en_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من کلا با Pes 2011 اصلا حال نکردم مخصوصا تو مستر لیک که اصلا خرید بازیکن معنی نداشت هر کیو میخاستی هون فصل اول شروع بازیها میخریدی این که نشد بازی.
    لایسینس هم که باز مشکلی نیست یکی دو هفته بعد انتشار بازی پچ میاد.
    فقط امیدوارم یکم این مستر لیگو سختش بکنن.

16. 4 کاربر از taghdirrr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •