تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 68 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 671

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی AC Milan | فصل 2013-2014

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض تاپیک اختصاصی AC Milan | فصل 2013-2014

تاپیک اختصاصی میلان ایتالیا - فصل 2013/14

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میلان دارنده ی 18 عنوان قهرمانی بین المللی به عنوان پر افتخارترین باشگاه جهان شناخته میشود و باشگاه میلان بصورت رسمی از یوفا لقب The Most Successful Club را دریافت کرده است .
    این عبارت به زبان ایتالیایی il club piu titolato al mondo بر روی پیراهن میلان و زیر لولگوی این تیم درج شده است.

SERIE A UEFA CAMPIONS LEAGUE UEFA SUPER CUP FIFA Club World Cup Intercontinental Cup UEFA CUP WINER`S CUP SUPERCOPPA ITALIANA COPPA ITALIA SERIE B
    18 7 5 1 3 2 6 5 2

برای مشاهده در سایز واقعی بر روی عکس کلیک کنید

پیراهن رسمی میلان در فصل 2013/14

Last edited by B3HZ@D; 06-07-2013 at 08:15.

2. 11 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

رزرو شد... [ برای معرفی لیست رسمی بازیکنان ]

4. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آدریانو گالیانی توی مصاحبه امروزش تائید کرد که هدف میلان برای جانشینی روبینیو آدام لیایچ ستاره جوان و صربستانی تیم فیورنتیناست .
    در حال حاضر میلان منتظر مانده تا آخرین مذاکرات این بازیکن و مسئولان تیم فیورنتینا به پایان برسه و اگر توافق بین انها برای تمدید صورت نگرفت و بازیکن در مارکت قرار گرفت پیشنهادش رو ارائه بده...چون که اصلا علاقه ای نداره روابطش با فلورانسی ها بد بشه.
    لیایچ از مسئولان فیورنتینا خواسته که دستمزدش دو برابر بشه و فعلا جوابی از سوی مسئولان فیوره نگرفته . اگر این بازیکن در مارکت قرار بگیره قیمتی بین 10 تا 12 میلیون خواهد داشت .

آندرا پولی هم تست های پزشکی میلان رو با موفقیت پشت سر گذاشت و به زودی بصورت رسمی معرفی میشه .

در مورد روبینیو هم میلان ماکسیموم و مینیموم قیمت مورد نظرش رو به سران سانتوس اعلام کرده و منتظر جواب اوناست . روبینیو حاضر شده دستمزدش رو کمتر کنه تا مشکلی برای رفتن به سانتوس نداشته باشه .
    میلان پیش از این برای روبینیو 10 میلیون میخواسته ولی قیمت رو کمتر کرده و اون رو به 8 میلیون رسونده .

بویان هم که بصورت قرضی در میلان حضور داشت به بارسا برگشت و از اونجا بصورت قرضی راهی آژاکس آمستردام شد.

زاکاردو هم از مسئولان میلان خواسته در مورد وضعیت اون شفاف سازی کنن که آیا روی اون اصلا حساب باز کردن یا این که همچنان قراره نیمکت نشین محض تیم باشه !

با این وضعیت و مهاجمانی که میلان جذب کرده و خصوصیات اونا فکر نکنم فصل دیگه با سیستم 2-1-3-4 به میدان بریم .
    به احتمال زیاد فصل بعد سیستم میلان 1-3-2-4 خواهد بود . با حضور بازیکنانی مثل الشاراوی - نیانگ - ساپونارا و خرید احتمالی لیایچ و با توجه به خصوصیات این بازیکنان نمیشه انتظار داشت که میلان با سیستم دو مهاجم به میدان بره !

6. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نقل‌وانتقالات تابستان 2013 میلان تا این مقطع

میلان به به مانند سایر باشگاه‎های اروپایی این روزها سرگرم نقل و انتقالات تابستانی است. در این میان نام‌هایی از میلان خارج و همچنین نام‌هایی دیگر به میلان افزوده شده‌اند.
    در این گزارش سعی شده تا هر آنچه در نقل و انتقالات تابستانی میلان به طور رسمی عنوان شده و همچنین شایعاتی که وقوع آن‌ها نزدیک به نظر می‌رسد را عنوان کنیم تا شما میلانیستی عزیز بتوانید در یک گزارش جامع و کامل از اوضاع روسونری مطلع باشید.

ورودی‌ها:

قرارداد ریکاردو ساپونارا [هافبک هجومی/ترکوارتیستا] و جرسون ورگارا [مدافع میانی] در سازمان لیگ سری‌آ نهایی شد، این دو از اکنون بازیکن روسونری هستند. ساپونارا از امپولی و در ازای 3.75 میلیون یورو و با مالکیت مشترک راهی میلان شده است. جرسون ورگارا نیز از باشگاه کلمبیایی دپورتس کوئینیو و در ازای 2 میلیون یورو به سن‌سیرو آمد

گفته می‌شود آندره‌آ پولی [هافبک متزالا] در مرحله گذراندن آزمایشات پزشکی در میلان قرار دارد، گالیانی از هم‌اکنون او را بازیکن روسونری می‌داند. مبلغ انتقال وی 1.3 میلیون یورو به علاوه نیمی از مالکیت بارتوش سالامون عنوان شده است.

کیوسکه هوندا [هافبک هجومی/میانی] به احتمال بسیار قوی در همین تابستان راهی میلان خواهد شد، به تازگی موکل او نیز پرده از علاقه هوندا به میلان برداشت. برونتزتی، ایجنت مشهور فیفا، در مورد وی اعلام کرد که او در نهایت به آرزوی خود که پیوستن به میلان است خواهد رسید. توافقات بر سر دست‌مزد [2.5 میلیون یورو در سال] صورت گرفته، و تنها رضایت زسکا باقی مانده است.

میلان همچنان نیم‌نگاهی به داویده آستوری، مدافع میانی کالیاری، دارد، و وی تنها گزینه مد نظر روسونری در هفته‌های اخیر برای پست مدافع میانی بوده است. در عین حال راضی‌کردن کالیاری و مالک آن کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد.

آدم لیاجیچ [مهاجم دوم/وینگر] هدف تاییدشده روسونری از سوی آدریانو گالیانی است، با توجه به قیمت او [در حدود 10 میلیون یورو] و دستمزد درخواستی [1.6 تا 1.7 میلیون یورو] به نظر میلان در موقعیت مناسبی برای جذب او قرار دارد. لیاحیچ در حال حاضر فصل آخر حضور خود را در فیورنتینا با دست‌مزد 600 تا 650 هزار یورو در سال می‌گذراند.

برایان کریستانته [هافبک میانی]، و آندره‌آ پتانیا [مهاجم] نیز از تیم پریماورا به تیم اصلی میلان منتقل شده‌اند، و در فصل آینده فرصت بیشتری برای حضور در تیم اصلی، به خصوص کریستانته، در اختیار خواهند داشت.

خروجی‌ها:

ماریو یپس و ماسیمو آمبروزینی بعد از اتمام قراردادشان با میلان از روسونری جدا شدند، حضور آمبروزینی در فیورنتینا و با قراردادی یک‌ساله قطعی و نهایی شد.

متیو فلامینی از پیشنهاد جدید میلان راضی نیست، و به احتمال زیاد او نیز به طور آزاد میلان را ترک خواهد کرد. گفته‌ها حاکی از آن است که میلان پیشنهادی دو ساله با دستم‌زد 900 هزار یورو به وی ارائه کرده که با ناخشنودی موکل وی مواجه شده است.

تایه‌ تایه‌وو به طور رسمی به لیگ ترکیه و باشگاه بورسااسپورت منتقل شد. تایه‌وو که از فرانسه به میلان آمده بود، فصل گذشته را نیز به طور قرضی در کوئینز پارک رنجرز سپری کرده بود.

بویان کرکیچ نیز به بارسلونا بازگشت، و سپس بار دیگر به طور قرضی راهی آژاکس شد.

توافقات اولیه برای انتقال روبینیو به سانتوز صورت گرفته، و این مهاجم برزیل با مبلغی در حدود 8.5 میلیون راهی برزیل خواهد شد.

لاتزار پتکوویچ [دروازه‌بان] که قرارداد خود با میلان را اتمام‌شده میدید به پارما پیوست.

8. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال موسیقی راک و متال Graham reaper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    روی زمین.

پيش فرض

هوندا که خیلی خیلی به میلان نزدیک شده.با لیاییچ هم به شدت موافقم.لیاییچ عمل کرد خیلی خوبی داشته در فیورنتینا.البته صحبت هایی هم مبنی بر انتقال یکی از مهاجمای تیم هیرنوین هلند که من اسمشو نمیدونم بود.شاید اونم رید خوبی باشه برای تیم.چون خیلی خوب کار کرده و تو سی تا بازی 24 گل به ثمر رسونده.

10. 2 کاربر از Graham reaper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    به مهاجم نوک نیازی نداریم ... الان بالوتلی رو داریم و نیانگ هم میتونه در این پست بازی کنه . بعلاوه پاتزینی که مصدومه و وقتی برگرده در اون قسمت کمبودی نداریم .
    ولی با این همه مهاجم که اکثرشون توانایی بازی در کناره ها رو دارن , به نظر میاد که قراره سیستم بازی میلان به 1-3-2-4 تغییر کنه .
    فکر نکنم با این تعداد مهاجمی که در اختیار داریم با سیستم دو مهاجمه به میدان بریم !

12. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پوشیدن پیراهن میلان آرزویی بود که بر آورده شد

آندره‌آ پولی و ریکاردو ساپونارا دو خرید جدید میلان دیروز برای اولین بار در میلانلو حضور یافتند و در کنفرانس خبری همراه آلگری و گالیانی شرکت کردند.

هر دوی آن ها هوادار میلان بوده اند و پیوستن به میلان یک قدم رو به جلو در دنیای حرفه ایی برای آن ها بوده است. ساپونارا کسی که توسط گالیانی به کاکا تشبیه شده و پولی که که از حضور در میلان بسیار خوش حال است.

پولی در این رابطه گفت: بسیار خوشحالم که اینجا هستم. پوشید پیراهن میلان رویایی بود که به حقیقت پیوست، چون من همیشه هوادار میلان بودم.

به کسانی که به من اعتقاد ندارند، فکر نمی کنم زیرا فقط می خواهم روی میلان تمرکز کنم و گذشته را هم فراموش می کنم. نمی توان برای شروع تمرینات همراه ، هم تیمی هایم صبر کنم.

جام جهانی؟ در این رابطه فکر می کنم، پوشیدن پیراهن لاجوردی بسیار راضی کننده است و می خواهم بخشی از آن باشم. سمپ و من همیشه بسیار نزدیک بودیم و از آن ها به خاطر اینکه اجازه دادند امروز در اینجا حضور داشته باشم تشکر می کنم.

میلان یک تیم بزرگ است و احساس می کنم آن ها می توانند به من کمک کنند تا به یک بازیکن بین المللی تبدیل شوم.

ساپونارا هم در این نشست به خبرنگاران گفت: از دکتر گالیانی به خاطر مقایسه ی من و کاکا تشکر می کنم. من کسی هستم که هنوز باید چیزهای زیادی یاد بگیرم.

کیسوکه هوندا؟ بازی های او را در تلویزیون دیده ام. فکر می کنم بازیکن عالی باشد. در چند مورد که خوب بود از او پیروی خواهم کرد.

جام جهانی و شماره ی من؟ چیزی مانع من نیست، برای بدست آوردن فضا در میلان بازی می کنم و راهی برای تاثیر گذاری بر پراندلی پیدا می کنم. شماره ی 22؟ آن را به عنوان یک مسئولیت در نظر نمی گیرم، هنوز در این رابطه تصمیم نگرفته ام.

گالیانی در میان حرف ساپونارا گفت: ما به بازیکنان اجازه می دهیم شماره ی پیراهن خود را انتخاب کنند. برای آن ها تصمیمی نمی گیریم.

میلان همیشه باید قهرمان باشد

سیلویو برلوسکنی نسبت به فصل آینده خوشبین است و بر این مساله اصرار دارد که میلان باید مثل همیشه قهرمان بماند.

میلان امروز تمرین پیش فصل خود را آغاز کرد و این در حالی‌ است که پرزیدنت و صاحب میلان از اردوی آنها امروز بازدید به عمل آورد.

جسم و روح من همیشه با میلان است و هرزمانی که لازم باشد در تمرین حضور خواهم داشت. من امروز در تمرین میلان حاضر بودم تا به آقای گالیانی، سرمربی تیم و دیگر افراد تیم آرزوی موفقیت بکنم.

پرزیدنت برلوسکنی در ادامه مصاحبه خود با میلان چنل اینطور ادامه داد:

من با بازیکنان جدید میلان، پولی و ساپونارا، به مدت یک و نیم ساعت صحبت کردم و از آنها بسیار خوشم آمد. به گالیانی تبریک می‌‌گویم که توانسته به زیبایی‌ یک تیم جوان از میلان بسازد. سال گذشته در نیم فصل دوم از همه تیمها بیشتر امتیاز کسب کردیم. ما بازیکنان ستاره جوان سال گذشته را در اختیار داریم و امیدوار هستیم که در لیگ بتوانیم قهرمان شویم.

پرزیدنت برلوسکنی توجه خود را به خط حمله میلان معطوف کرد که استفان ال‌ شراووی در آن حضور دارد که از لیست فروش میلان خارج شده است و دیگر بازیکن خط حمله میلان ماریو بالوتلی می‌‌باشد.

ال‌ شراووی مارا همیشه با تکنیک خود مجذوب کرده است و با علاقه‌ا‌ی که از خود به میلان نشان داد من را تحت تاثیر خود قرار دارد و بهترین جمله‌ای که در این مورد شنیدم این بود که وی حاضر نیست برای تیمی غیر از میلان به میدان برود.

زمانی‌ که برای اولین بار تیم را مشاهده می‌‌کنید باید به آنها احترام بگذارید. بالوتلی نیز یکی‌ از قهرمانان ما در زمین است.

این بسیار سخت است تیمی را که دوست دارید را ترک کنید و این شور و شوق را من از پدرم به ارث برده‌ام. این توهین آمیز خواهد بود برای تیمی غیر از تیم محبوب خود شادی کنید. ماریو یک هوادار میلان بدنیا آماده است و ما نیز به خاطر این مساله خوشحال هستیم.

یکی‌ از مهاجمان میلان که به نظر می‌‌رسد میلان را ترک خواهد کرد، روبینیو است که تیم آینده وی به احتمال قوی سانتوس خواهد بود.

من به وی نیز گفته‌ام خوشحال خواهم بود اگر در میلان بماند. او احساس نوستالژی به شهر خود دارد و سانتوس تیمی است که وی فوتبال خود را در آنجا به اوج رسانده است. با خروج روبینیو مطمئنأ بازیکنی جدید به ما اضافه خواهد شد. اگر احتمالی‌ در بازگشت روبینیو به سانتوس باشد این تنها گزینه‌ای خواهد بود که پیشروی میلان قرار خواهد گرفت زیرا وی حاضر به حضور در تیمی دیگر نیست.

از برلوسکنی در مورد خواسته‌هایش از آلگری پرسیده شد.

هر آنچه که من به آلگری گفتم واضح است که جزو اسرار میان پرزیدنت و مربی‌ تیم می‌‌باشد.

پنجمین فصل متوالی‌ در میان سه تیم برتر؟ ماموریت میلان از زمانی‌ که وارد آن شده‌ام این است که در زمین و نحوه بازی آقایی کند. میلان باید بردهای خوب با بازی خوب و قانع کننده داشته باشد و نسبت به حریف همیشه باید احترام را رعایت کند. با توجه به لقب موفقترین باشگاه جهان، میلان باید همیشه قهرمان باشد. من احتمال اینکه در آینده تیم را قویتر کنیم را رد نمی‌‌کنم اما اکنون با این تیم ما می‌‌توانیم قهرمانی را به دست آوریم.

به احتمال قوی سهام اکثر تیم همشهری میلان یعنی‌ اینتر به اریک توهیر واگذار خواهد شد و پاترون میلان در این مورد گفت:

هر تیمی نیاز‌هایی‌ دارد که با گذشت زمان آنرا آشکار می‌‌کند و اگر کسی‌ می‌‌خواهد در فوتبال امروزی حرفی‌ برای گفتن داشته باشد باید هوشمندانه به باشگاه خود پول تزریق کند اما اکنون در اروپا باشگاه‌ها بیش از آنچه به دست می‌‌آورند خرج می‌‌کنند و این باعث می‌‌شود که سهام باشگاه در معرض فروش قرار بگیرد و من این کار را اشتباه نمی‌‌دانم.

با توجه به عزتی که میلان در میان خانواده من دارد این مساله غیر ممکن خواهد بود زیرا من و خانواده‌ام همیشه میلانی بوده ایم. میلان همیشه قسمتی‌ از قلب من است و در صورت نیاز آخرین شرکتی خواهد بود که من خواهم فروخت.

14. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

برنامه کامل پیش‌فصل 2013/14 میلان

میلان روز گذشته اولین جلسه تمرینات پیش‌فصل خود را شروع کرد، و برنامه میلان تا شروع رقابت‌های فوتبالی در فصل جدید نیز تعیین شد.

آدریانو گالیانی در اولین کنفراسن خبری پیش‌فصل روسونری حضور یافت، و از اهداف میلان برای فصل جدید گفت. همچنین ماسیمیلیانو آلگری که برای چهارمین سال هدایت میلان را بر عهده خواهد داشت از میلان جدید سخن گفت.

برنامه میلان برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی مختلف، دیدارهای دوستانه، و همچنین دیدار حساس پلی‌آف لیگ قهرمانان نیز مشخص شد، و روسونری بر اساس این برنامه فصل جدید را آغاز خواهد کرد.

8 جولای: شروع تمرینات و کنفرانس خبری [روز گذشته]
    9 جولای: تست آمادگی جسمانی و دومین تمرین
    10 جولای: از این تاریخ به مدت 10 روز بازیکنان در میلانلو حضور خواهند داشت
    23 جولای: دیدار با ساسولو و یوونتوس در جام تیم [TIM Trofeo] / هر بازی 45 دقیقه
    24 جولای: آباته، ال‌شراووی، مونتولیوو، بالوتلی، دی‌شیلیو، و ورگارا به تمرینات اضافه خواهند شد. [به علت حضور در دیدارهای تیم ملی در استراحت به سر می‌بردند]
    25 جولای: قرعه‌کشی دیدارهای سری‌آ
    27 جولای: ساعت 22:30 به وقت ایران، میلان به مصاف والنسیا خواهد رفت [چمپیونز کاپ گینس]
    31 جولای و 1 آگست: میلان همراه سائوپولو، بایرن‌مونیخ و منچسترسیتی در جام آئودی حضور خواهد داشت
    4 آگست: میلان به مصاف اینتر یا چلسی خواهد رفت. [ادامه چمپیونز کاپ گینس]
    6 یا 7 آگست: میلان آخرین دیدار خود را در چمپیونز کاپ انجام خواهد داد. زمان و تاریخ این بازی بستگی به نتیجه بازی قبلی میلان دارد.
    9 آگست: میلان حریف خود در پلی‌آف لیگ قهرمانان را خواهد شناخت.
    20 یا 21 آگست: بازی رفت پلی‌آف لیگ قهرمانان
    24 یا 25 آگست: دیدار میلان در هفته اول سری‌آ
    27 یا 28 آگست: بازی برگشت پلی‌آف لیگ قهرمانان
    30 آگست: قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان
    31 آگست یا 1 سپتامبر: دیدار میلان در هفته دوم سری‌آ
    2 سپتامبر: بازار نقل‌وانتقلات تابستانی برای باشگاه‌های ایتالیایی پایان خواهد یافت

پیشنهاد قرارداد 2ساله برای فلامینی، اما..

متیو فلامینی اعلام کرد که میلان برای وی پیشنهاد قراردادی 2ساله ارائه کرده، اما وی علاقه بسیاری دارد تا به لیگ برتر انگلستان بازگردد.

قرارداد این هافبک فرانسوی در تابستان ام‌سال با میلان به اتمام رسید، و اکنون وی بازیکن آزاد محسوب می‌شود. میلان برای او پیشنهادی برای تمدید قرارداد ارائه کرده، اما این پیشنهاد فلامینی را راضی نمی‌کند.

هافبک 29ساله در مصاحبه با رسانه‌های بریتانیایی از علاقه خود برای بازگشت به لیگ برتر گفت: من برای 5 سال در ایتالیا بوده‌ام، دوران فوق‌العاده‌ای داشته‌ام، و چیزهای بسیاری یاد گرفته‌ام. اما اکنون می‌خواهم به لیگ برتر بازگردم، و قهرمان این لیگ شوم.

سرعت و فیزیک فوتبال انگلیسی را بسیار دوست دارم، و فکر می‌کنم بازی‌ها در آنجا بسیار باز هستند.

می‌خواهم در آنجا جامی برنده شوم، کاملاً برای رقابت آماده‌ام. بزرگ‌ترین حسرت من مربوط به زمانی می‌شود که در آرسنال حضور داشتم، و در فینال لیگ قهرمانان اروپا مغلوب بارسلونا شدیم.

در کنار لیگ برتر، می‌خواهم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نیز شوم، زمانی که برای رقابت آماده هستید، موفقیت منتظر شماست. برای اینکه موفق باشید باید جام‌ها را برنده شوید.

من پیشنهادهای خوبی را در اختیار دارم، اما اکنون می‌خواهم کمی استراحت کنم، و سپس تصمیم بگیرم. برایم بسیار مهم است که به باشگاهی ملحق شوم که پروژه بسیار خوبی پیش‌رو داشته باشد.

16. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مدیر برنامه های هوندا در ویاتوراتی

برادر کیسوکه هوندا که مدیر برنامه های این بازیکن هم میباشد امروز در ویاتوراتی حاضر شد به گفته ی اسکای اسپورت هافبک ژاپنی زسکا مسکو از تاریخ 1 ژانویه ی پیش رو بازیکن میلان خواهد بود این رسانه در ادامه توضیح می دهد که هر دو طرف بر سر این انتقال به توافق رسیده اند و کیسوکه هوندا در ژانویه با قراردادی چهار ساله و با حقوق معادل سالیانه 2.5 میلیون یورو به جمع بازیکنان روسونری اضافه می شود

بنا به گفته ی ارنستو برونزتی ایجنت فیفا در صورتی که تغییری در وضعیت روبینیو بوجود بیاید و بازیکن برزیلی میلان زودتر بفروش برسد به احتمال خیلی زیاد شاهد تغییراتی در برنامه های روسونری خواهیم بود و سران باشگاه در همین تابستان و قبل از شروع فصل اقدام به خریدن این بازیکن کنند

کیسوکه هوندا در پایان سال 2009 با مبلغی حدود 6 میلیون یورو از باشگاه ونلو هلند به زسکا مسکو روسیه منتقل شد و در فصل گذشته موفق شد با این تیم فاتح لیگ و جام حذفی روسیه شود

دی‌یانگ: نیاز دارم بازی کنم

نایجل دی‌یانگ به زودی به آمادگی کامل دست خواهد یافت، و وی از هواداران میلان می‌خواهد که صبور باشند.

دی‌یانگ را تقریباً می‌توان یک خرید جدید برای میلان در فصل جدید تلقی کرد، چرا که وی به دلیل مصدومیت بیش از نیمی از فصل 13-2012 را از دست داده بود. اما اکنون او آماده است، و می‌تواند از دیدارهای پلی‌آف لیگ قهرمانان میلان را همراهی کند.

هافبک تدافعی 28ساله میلان در مورد فصل جدید گفت: عمل جراحی من در دسامبر به انجام رسید. پروفسور اوراوا که این عمل جراحی را بر روی من انجام داد واقعاً کار را به بهترین نحو به انجام رساند. احساس می‌کنم تاندون‌های آشیل من حتی از گذشته هم قدرتمندتر شده‌اند.

سختی کار برای من این بود که نمی‌توانستم تاندون‌هایم را بیش از حد کش دهم، کار او فوق‌العاده بود، دقیقاً مانند عملی که برای بکهام زمانی که در میلان حضور داشت به انجام رساند. من همچنین مدت یک ماه را در امریکا حضور داشتم، و سپس به میلان بازگشته‌ام تا تمرینات خود را از نو شروع کنم. اکنون به سختی تلاش می‌کنم، و احساس می‌کنم که به آمادگی صد در صد بسیار نزدیک هستم.

این تنها شروع پیش‌فصل است، نیاز دارم که بازی کنم. در اینجا همه به من کمک می‌کنند، بسیار خوشحال هستم که آلگری در میلان همچنان حضور دارد. در مورد او صحبت‌های بسیاری در رسانه‌ها شد، او اولین مربی من در ایتالیا بوده، و از نظر من عمل‌کرد بسیار خوبی داشته است.

او بازیکنان میلان را به خوبی می‌شناسد. محیطی که اکنون در میلان ایجاد شده نتیجه تلاش آلگری است، نمی‌توانیم فراموش کنیم که میلان به یک‌باره بیش از 10 بازیکن خود را از دست داد. همه آن‌ها بازیکنانی بودند که تاریخ میلان را ساخته‌اند. آن‌ها میلان را ترک کردند، و این آلگری بود که باید تیم را از نو می‌ساخت.

هواداران باید صبور باشند، چرا که میلان دوباره پیروز خواهد شد.

18. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان و تشکر بابت ایجاد تاپیک جدید

جدا شدن امبروزینی و بخصوص یپس از تیم خیلی خبر خوبی بود جایی که فصل قبل خیلی ازش ضربه خوردیم و امتیازات زیادی تو نیم فصل اول از دست دادیم -خوشبختانه بازیکنایی که فصل قبل عملکرد چندان جالبی در تیم نداشتن مثل بویان کرکیچ از تیم جدا شدن و این خیلی به نفع ماست امیدوارم با بازیکنایی که در ادامه جذب میشن تیم یکدستی روانه بازیهای این فصل سری آ کنیم و بتونیم با یوونتوس که با اومدن یورنته و توز قویتر از فصل قبل شده رقابت تنگانگی سر کسب عنوان قهرمانی در این فصل داشته باشیم و قهرمانی میلان در همین تاپیک جشن بگیریم
    Last edited by clau; 16-07-2013 at 02:16.

20. 2 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 68 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •