تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: مهم : " دانلود فیلم های آموزشی برای تعمیرات لپ تاپ ها"

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام اطلاعات خوبی رو ارائه دادین.متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام و ادب < میشه لطف کنین یه فیلم آموزشی از تعویض مودم لپتاپ سونی بزارین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

n53sn چطوری باز کنم پشتش پیچ نداره می خوام رم ارتقا بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

به نام خدا

سلام
    دوستان یک سوالی داشتم...
    کمک.
    چند ماه پیش داشتم با لپ تاب کار میکردم...دستم خورد به ظرف آب ...ریخت رو دکمه ها..خاموشش کردم کلی هم گذاشتم خشک شد...همه دکمه هاش درست شد....ولی دو تا shift ها از کار افتادهخب...به نظر شما چیکار کنم....برای تعمیر؟
    راستی یادم رفت بگم...لپ تابم مدل DELL 5010 هستش.
    متشکرم
    Last edited by assmaneabi; 03-09-2012 at 15:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

چطور چیپ لب تاپ دل رو که پسورد داره رو ریست کنم باطری بایوس رو در آوردم شک هم دادم اما نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من خیلی وقته دنبال چنین تاپیکی میگردم که آموزش تعمیرات لپ تاپ رو به صورت فیلم داده باشه (حتی اگر فارسی هم نباشه) که معمولا بیشتر این فیلم ها تو سایت هایی قرار دارن که ف ی ل ت ر شدن مثل " یوتیوب" که واقعا بعضی از این فیلم هاش مفیده.

اگر همگی دست به دست هم بدیم میتونیم تو این تاپیک فیلم های تعمیرات همه نوع لپ تاپو بزاریم (اگر هم مدیران ترجیح دادن میتونیم تاپیک هارو مجزا کنیم و هر برندی برای خودش یه تاپیک داشته باشه که این روش خیلی بهتره)

100 % دوستانی که فیلم میدن عنوان گذاری هم بشه تا دسته بندی ها بهتر بشه.

دوستانی هم که نمیتونن آپلود کنن میتونن آدرس فیلمشو بذارن من خودم آپ میکنم و لینک مستقیمشو قرار میدم.

توجه :
    چون ممکنه خیلی از کاربرا اینترنت پرسرعت نداشته باشن این فایلهارو
    به دو دسته کیفیت بالا(اصل فایل) و کیفیت پایین تقسیم بندی میکنم و هر دو تا فیلمو قرار میدم.(البته خودم پیشنهاد میکنم کیفیت بالا رو دانلود کنین)

توجه :
    فایل هایی که با پسوند MP4 قرار دادم در سایز 352*288 میباشند که بهتره در همین سایز اون هارو مشاهده کنید .(فول اسکرین نکنید)

نکته خیلی مهم: چون من فایلهامو داخل سایت persiangig آپلود کردم محدودیت ساعتی دانلود داره (در هر ساعت 600مگ) پس ممکنه گاهی اوقات با پیغام خطای "محدودیت دانلود" مواجه بشین که در این صورت باید ساعتهای بعدی مراجعه کنید(سعی میکنم یه آپلود سنتر بهتر پیدا کنم) خلاصه شرمنده
    ممنون از همگی دوستان.
    *** ضمن تشکر از شما دوست عزیز یه خواهش داشتم اینکه من ایسر 5738ZG دارم مدتی است لنز DVD اصلا دیگه هیچ CD و DVD ار نمیخونه خواستم راهنماییم کنی و حتی طریقه باز کردن پشت لبت اب را واسم بگی ممنون میشم
    با تشکر فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اساتید کسی نبود جوابم بدهد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    قسمت های اضافی این فیلم رو هم حذف کردم و 2 تا کلیپ کوتاه با حجم کم درش آوردم امیدوارم بهتون کمک کنه.
    با دیدن این فیلم به راحتی رم و هارد لپ تاپتونو خودتون عوض میکنید و میبینید که چه قدر سادس و پول دست مزدی که باید به تعمیرکار میدادید رو میذارید تو جیب خودتون.

لینک فیلم تعویض رم:
    حجم فایل :3.4 مگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک فیلم تعویض هارد:
    حجم فایل:2.7 مگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز با تشکر اززحماتی که متحمل شده اید وخیلی براطلاعات تعویض سخت افزاری ما می افزائید اگر ممکن باشد گفتار فارسی را اضافه فرمائید یا حداقل زیر نویس فارسی را ضمیمه نمائید قطعا این عنایت جنابعالی کامل تر وبهره وری کاربران دقیق تر وبی نقص خواهد شد زیرا اگر شخصی چون حقیر به دلیل ضعف زبان ازکلمه ای دچار اشتباه برداشت شوم امکان خراب کاریم قطعی است .بازهم ازتلاش شما درارتقای آگاهی کاربران تقدیر مینمایم وامیدوارم ضمن سلامتی هرچه میخواهی خداوند به شما عطا فرماید ./

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام<br>تاپیک قدیمی هم شده ولی من بازم اینجا سوالم رو مطرح میکنم شاید یکی تونست کمک کنه <br>وقتی شارژ باتری لبتابم که سونی سری اس هستش به 10% میرسه و شارژر رو به دستگاه میزنم تا 63% باتریم شارژ میشه و دیگه شارژ نمیشه . نهایت شارژش هم تا 92% هستش . بخوام به میزان برسونمش مجبورم بعد از شارژ شدن باتریم تا 63% هر بار شارژر رو جدا کنم و بعد اینکه 5-10 درصد از باتری رو استفاده کنم بعد دوباره شارژر رو بزنم . جند بار که این کار رو میکنم شارژ باتری تا 92% میرسه و دیگه شارژ نمیشه . اولش باتری لبتابم مشکلی نداشت . 100% کامل شارژ میشد . بعد که واسه شارژم مشکل پیش اومد و مجبور شدم شارژر رو عوض کنم ، باتری تا 83% شارژ میشد و این میزان هر بار کمتر و کمتر شد تا رسیده به الان که 63% هستش . بعضیا میگن 3 تا از سلولای باتریم خراب شده بعضیام میگن نه چون شارژر معیوب/چینی رو زدم به دستگاه برد نمیدونم کجای دستگاه مشکل براش پیش اومده . یه سریام میگن باتریم چینی هستش !! <br>کسی یتونه نظر مهندسی و علمی بده ممنونش میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •