تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: مشکلات برونشیت سینوزیت کلیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه xmixx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مشکلات برونشیت سینوزیت کلیه

سلام

مادرم مریضه و حدود 3 ماهی هست که پیش چند دکتر خیلی خوب توو مازندران بردیمش اما متأسفانه نتیجه ای نگرفتیم
    هم خودش و هم ما دیگه خسته شدیم هیچ بهبودی نداشته خیلی نگرانم
    از دوستان چند سؤال داشتم

بیمارستان میلاد ببریم خوبه یا بهتره ببریمش مطب شخصی؟
    میلاد اورژانسش بریم و دکتر ببینه تخت میتونیم بگیریم بستری شه یا باید توو نوبت بره؟
    از دوستان "فوق تخصص داخلی" از دانشگاه تهران یا بهشتی کسی آدرس مطب داره توو پیام شخصی بهم بده ممنون میشم.

دوستان لطفا کمکم کنید عجله ایه

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میلاد بیمارستان خیلی خوبی هست اما در عوض خیلی شلوغه و بیشتر اونجا دانشجو هستند !
    +
    اورژانس که می تونید ببرید اما برای بستری و یا بررسی باید نوبت بگیرید

-----------
    امیدوارم که مادرتون هرچه سریعتر بهبود پیدا کنند !

اگه نباشه جاش خالی می مونه xmixx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    نوبتش خیلی طول میکشه؟ یکی میگفت حداقل یکماه طول میکشه آره؟

ازین دکترایی که برنامه سلامت باشید میان کسی تلفن فوق تخصص داخلیشونو نداره؟
    توو سایتش رفتم اما فوق تخصص داخلی نداره
    اگه کسی داره کمک کنه لطفا
    Last edited by xmixx; 19-05-2011 at 20:51.

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

مادرم مریضه و حدود 3 ماهی هست که پیش چند دکتر خیلی خوب توو مازندران بردیمش اما متأسفانه نتیجه ای نگرفتیم
    هم خودش و هم ما دیگه خسته شدیم هیچ بهبودی نداشته خیلی نگرانم
    از دوستان چند سؤال داشتم

بیمارستان میلاد ببریم خوبه یا بهتره ببریمش مطب شخصی؟
    میلاد اورژانسش بریم و دکتر ببینه تخت میتونیم بگیریم بستری شه یا باید توو نوبت بره؟
    از دوستان "فوق تخصص داخلی" از دانشگاه تهران یا بهشتی کسی آدرس مطب داره توو پیام شخصی بهم بده ممنون میشم.

دوستان لطفا کمکم کنید عجله ایه
    مشکلشون چیه ؟

در آغاز فعالیت <HTML>'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

توی مطب شخصی بهتر میتونن به بیمار رسیدگی کنن.

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

با آرزوي سلامتي براي مادرتون ، دوست عزيز اولا كه اشتباه بهت آمار دادن و بيمارستان ميلاد اصلا بيمارستان خوبي نيست و هيچ آدم حسابي ـيي اونجا نميره . نه امكانات بهتر براي مريض هاش داره و نه كسي اونجا به مريض ها رسيدگي ميكنه ! بهتره سعي كنين به بيمارستان خصوصي ببرين مادرتون رو .
    در ضمن ؛ داخلي يه تخصص هست و فوق تخصص هاش هم قلب ؛ ريه ؛ كليه ؛ غدد و ... هستن و ما فوق تخصص داخلي ندارم اصلا .

شما مشكل مادرتون و مشخصاتش رو بگين

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

البته من با نظر این دوستمون که بیمارستانهای خصوصی حتما بهتر از بیمارستانهای دولتی می باشند موافق نیستم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

البته من با نظر این دوستمون که بیمارستانهای خصوصی حتما بهتر از بیمارستانهای دولتی می باشند موافق نیستم
    بيمارستان هاي دولتي فقط تو شهر هاي كم جمعيت خوب رسيدگي ميكنن و شهرهاي پرجمعيت رفتن به بيمارستان دولتي براي بستري در بخش هاي غيرحساس ؛ خطرناك هست . توي بيمارستان امام خميني اردبيل من كسي رو با چشم خودم ديدم كه عفونت شديد و خونريزي زياد داشت ولي توي بخش مردان !! بستريش كردن‌!
    كسي رو كه از شهرستان اومده بود و سابقه آنژيو و ... داشت و بيمار قلبي شديد محسوب ميشد به جاي CCU در بخش مردان بستري كردن ! ولي تا يكي از دوستان و فاميل هاي پزشكان بيمارستان بستري ميشد بهترين امكانات و تخت ها رو در اختيارش ميزاشتن
    همون بيمارستان ميلاد هم شهرت جهاني در اينجور چيزها داره . كلا اگه آشنا توي بيمارستان دولتي نداري نبايد بري
    بيمارستان خصوصي اينطور نيست و هرچقدر كه پول بدي بهت امكانات ميدن . ارزش جون آدم هم از پول خيلي بيشتره

البته براي شما فرقي نميكنه كدوم بيمارستان برين ( دور از جون شما ) چون پزشكان هماكاري خودتون هستن و بهتون رسدگي ميكنن

9. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بيمارستان هاي دولتي فقط تو شهر هاي كم جمعيت خوب رسيدگي ميكنن و شهرهاي پرجمعيت رفتن به بيمارستان دولتي براي بستري در بخش هاي غيرحساس ؛ خطرناك هست . توي بيمارستان امام خميني اردبيل من كسي رو با چشم خودم ديدم كه عفونت شديد و خونريزي زياد داشت ولي توي بخش مردان !! بستريش كردن‌!
    كسي رو كه از شهرستان اومده بود و سابقه آنژيو و ... داشت و بيمار قلبي شديد محسوب ميشد به جاي CCU در بخش مردان بستري كردن ! ولي تا يكي از دوستان و فاميل هاي پزشكان بيمارستان بستري ميشد بهترين امكانات و تخت ها رو در اختيارش ميزاشتن
    همون بيمارستان ميلاد هم شهرت جهاني در اينجور چيزها داره . كلا اگه آشنا توي بيمارستان دولتي نداري نبايد بري
    بيمارستان خصوصي اينطور نيست و هرچقدر كه پول بدي بهت امكانات ميدن . ارزش جون آدم هم از پول خيلي بيشتره

البته براي شما فرقي نميكنه كدوم بيمارستان برين ( دور از جون شما ) چون پزشكان هماكاري خودتون هستن و بهتون رسدگي ميكنن
    البته این طور که شما می فرمایید نیست . دوست عزیز بیمارستان با هتل متفاوت می باشد و مساله مهم انجام کارهای علمی و منطقی می باشد که گاهی اوقات در بیمارستانهای خصوصی این اتفاق نمی افتد . منظور بنده اینه که صرف تمیزی و رسیدگی ظاهری ملاک خوبی نمی باشد بلکه انجام اصول علمی ملاک می باشد . بنده با بیمارستانهای خصوصی مخالفتی ندارم فقط عرض می کنم که حتما خصوصی بودن دلیل بر خوب بودن نیست .
    موفق باشید .

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

البته این طور که شما می فرمایید نیست . دوست عزیز بیمارستان با هتل متفاوت می باشد و مساله مهم انجام کارهای علمی و منطقی می باشد که گاهی اوقات در بیمارستانهای خصوصی این اتفاق نمی افتد . منظور بنده اینه که صرف تمیزی و رسیدگی ظاهری ملاک خوبی نمی باشد بلکه انجام اصول علمی ملاک می باشد . بنده با بیمارستانهای خصوصی مخالفتی ندارم فقط عرض می کنم که حتما خصوصی بودن دلیل بر خوب بودن نیست .
    موفق باشید .
    نكته همين جاست كه توي بيمارستان دولتي اگه پارتي نداشته باشي به هيچ وجه اين مورد انجام نميشه .
    بيمارستان خصوصي پول داشته باشي بهترين مراقبت ها رو ازت ميكنن . فكر ميكنم تقريبا همه مردم يا مستقيما يا به طور غيرمستقيم از طريق آشنايانشون اين موضوع رو تجربه كرده باشن

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •