تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: لغو عضویت در فیس بوک

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض لغو عضویت در فیس بوک

با سلام خدمت دوستان
    راستش من مدتها قبل عضو فیس بوک شدم و خیلی وقت هم هست که به فیس بوک به علت ف ی ل ت بودن وارد نشدم اما بعضی مواقع به ایمیلم پیامی از طرف فیس بوک یا کاربری میاد حالا من چطور می تونم کل عضویتم رو لغو کنم ؟
    بعدش دوستان اگه می تونن یه سایت رو پ خ بدنن برای ورود به فیس بوک برای حذف اکانت
    با تشکر

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    در وبلاگ زیر توضیح داده شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.

3. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nab nab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو قلب شما

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    راستش من مدتها قبل عضو فیس بوک شدم و خیلی وقت هم هست که به فیس بوک به علت ف ی ل ت بودن وارد نشدم اما بعضی مواقع به ایمیلم پیامی از طرف فیس بوک یا کاربری میاد حالا من چطور می تونم کل عضویتم رو لغو کنم ؟
    با تشکر
    با ف ی ل ت ر ش ک ن u98برو

5. 2 کاربر از nab nab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    در وبلاگ زیر توضیح داده شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.
    با سلام و تشکر
    این هم که به تاریخ پیوسته و فی ل ت شده
    میشه کمی توضیح بدی البته پ خ . چون بحثش تایپیک رو پاک می کنه

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    با تشکر
    در فیس بوک امکان حذف آیدی وجود ندارد و فقط می توانید آن را غیر فعال کنید ولی فیس بوک نمی زاره پاکش کنید .
    از یه وی پی ان استفاده کن برای دسترسی

8. این کاربر از enigma2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

این هم که به تاریخ پیوسته و فی ل ت شده
    .

با سلام

برای این کار شما میتونید با استفاده از پنل بالای صفحه فیس بوکتون به قسمت تنظیمات Acount بروید.

خوب در این قسمت شما میتونین کلیه مشخصات مربوط به اکانتتون رو ببینید مثل اسم، نام کاربری، ایمیل، رمز عبور، اکانت های لینک شده، سئوال امنیتی، کنترل های امنیتی، امنیت اکانت برای پروتکل های https و از همه مهمتر قسمت غیرفعال کردن اکانت یا همون Deactivate خودمون، لازم به ذکر که این کار یعنی غیرفعال کردن اکانت با انگیزه های زیادی انجام میشه از جمله: کلاس گذاشتن، جلب توجه، قهرکردن، حال نکردن با فیس بوک، دسترسی ملت رو به خود قطع کردن و این حرفا.

خوب حالا چجوری دیکتیو کنیم به راحتی هرچه تمام تر روی deavtive جلوی قسمت Deactive Acount کلیک کرده و شاهد باز شدن پنجره زیبای «انگیزه از ترک فیس بوک» خواهید بود. خوب اینجا زیاد مهم نیست انگیزتون چیه فقط سعی کنید یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید، معمولا ملت I'll be back رو به بقیه ترجیح میدن ولی شما هرچی عشقتون میکشه انتخاب کنید و confirm رو کلیک کنید .

خوب در این قسمت باید رمز عبورتونم یه بار بدید و بعدش هم باید عکس رو تو اون بیلبیلک صفحه وارد کنید تا فیس بوکتون به خوبی و خوشی غیر فعال بشه.
    به همین راحتی. حالا میخوام طرز Delete کردن اکانت فیس بوک رو هم بهتون یاد بدم که از همه جاش باحال تره با Deactive کردن فقط شما از فیس بوک محو میشدید ولی اکانت شما قابل بازیابی بود اما با این کار اکانتتان به طور کلی حذف خواهد شد.

برای این کار راه های زیادی وجود داره یکی از این راه ها رو براتون توضیح میدم چون من کلا نمیتونم ویندوز رو زیاد تحمل کنم به لینوکس اومدم تا پست رو برای حذف کلی ادامه بدم، شما برای این کار اول باید در اکانت فیس بوک خود لاگین کنید
    با Submit کردن آن پنجره ای مانند چیزی که در برایتان باز خواهد شد برای پاک کردن فقط کافیست پسورد و عکس مورد نظر را در محل های مشخص شده وارد کنید. بعد از اینکار شما ۱۴ روز فرصت دارید که به فیس بوک برگردید در غیر این صورت اکانت شما به کلی نابود خواهد شد.

موفق باشید.

10. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با Submit کردن آن پنجره ای مانند چیزی که در برایتان باز خواهد شد برای پاک کردن فقط کافیست پسورد و عکس مورد نظر را در محل های مشخص شده وارد کنید. بعد از اینکار شما ۱۴ روز فرصت دارید که به فیس بوک برگردید در غیر این صورت اکانت شما به کلی نابود خواهد شد.
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    راستش من الان deactive کردم ولی این قسمت که برای حذف کامل گفتین وجود نداشت یعنی تا submit کردم به صفحه اول فیس بوک اومدم که یوزر و پسورد برای ورود می خواد
    بعدش در این حالت deactive هنوز هم بقیه کاربران می تونن ایمیل منو ببینن و بهم ایمیل بزنن یا دعوت کنن ؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی شما
    راستش من الان deactive کردم ولی این قسمت که برای حذف کامل گفتین وجود نداشت یعنی تا submit کردم به صفحه اول فیس بوک اومدم که یوزر و پسورد برای ورود می خواد
    بعدش در این حالت deactive هنوز هم بقیه کاربران می تونن ایمیل منو ببینن و بهم ایمیل بزنن یا دعوت کنن ؟
    با تشکر
    با سلام
    به نظرم بتونن ببیننتون یه صفحه ی معمولی از شما رو اما نمیتونن چیزی بهتون بفرستن و ارتباط داشته باشن

موفق باشید.

13. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •