تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: آموزش کامل تزریق سرم در خانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه dragon-fly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس این معتادا چجوری خودشون روزی ده تا امپول به خودشون میزنن هیچیشون نمیشه؟
    سلام
    خوب از یه معتاد دیگه یادگفتن.اونا هم اول یاد گرفتن بعد خودشون دست به کار شدن.
    نکن این کارو با خودت.

2. این کاربر از dragon-fly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

پس این معتادا چجوری خودشون روزی ده تا امپول به خودشون میزنن هیچیشون نمیشه؟
    اولا كه معتادها آموزش حضوري ميبينن و ثانيا خيلي هاشون هم از خماري يادشون ميره كه حباب هاي هوا رو از سرنگ خارج كنن و با يه تزريق كارشون ساخته ميشه !
    دوست عزيز اگر قطعا تصميمتون رو گرفتين بهترين راهش همون حلال احمر هست . عضويت در جمعيت جوانان هم رايگانه
    تازه ما كه دانشجوي پزشكي هستيم بهمون ياد نميدن اين چيزا رو ؛ خودمون بايد بريم ياد بگيريم

4. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

من خودم یاد گرفتم !
    توصیه میکنم شما بری از یکی که بلده یاد بگیری
    من پدر دستم درومد تا قلقش دستم اومد ! یعنی وسط تابستون آسین بلند میپوشیدم کسی جای سوزنو دید رو دستم فکر بد نکنه .
    اما کلا چیز خوبیه !
    خون میگیری از خودت میپاشی درو دیوار

6. 2 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

کلا به نظر من تزریقات رو هر کسی باید بلد باشه چون میتونه باعث نجات جون یه انسان بشه

8. 2 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

آموزش بصورت پاور پوینت هست دانلود کن و ببین ، خیلی کامله ، فقط کمی مزه مزه کن ببین می ارزه این ریسک .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

به نظرم چند بار عملی کنار دست یه کار بلد انجام بده تا کمی مسلط شی ... الان که چیزی بلد نیستی توصیه نمیشه که از روی متن بخوای این کارو انجام بدی .....

12. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

چرا همه چیو گنده می کنید؟
    مگه دکترا چیکار کردن که سرم و آمپول میزنن؟ خب اونام خوندن دیگه. آموزش دیدن. این خانمم آموزششو خواست بنده خدا. بعدم وقتی یکی چیزی میخواد حتما یه توانایی داره دیگه. نگفت میخوام جراحی مغز کنم که. نوع سرمم که میدونه خودش. هرچقدم خطرناک باشه امکان نداره فرو کردن یه سوزن توی سیاهرگ آدمو بتونه بکشه. بدبختی مملکت ما اینه که از هرکی چیزی خواستی یه چیزی غیر نیازتو بهت تحویل میده. من دیپلم کامپیوتر دارم و تخصصم تعمیرات موبایله. خودم زبان انگلیسیو یاد گرفتم. آمپول و سرم میزنم. آزمایش و نسخه هم میخونم. همه ام از اینترنت یاد گرفتم. ادعام نمیکنم ولی شرط می بندم از خیلیا که تزریقات انجام میدن و درس خوندن هم مبانی و اصطلاحاتشو بیشتر میدونم. جا اینکه طرفو ناامید کنید بهش جواب سوالشو بدید.

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چرا همه چیو گنده می کنید؟
    مگه دکترا چیکار کردن که سرم و آمپول میزنن؟ خب اونام خوندن دیگه. آموزش دیدن. این خانمم آموزششو خواست بنده خدا. بعدم وقتی یکی چیزی میخواد حتما یه توانایی داره دیگه. نگفت میخوام جراحی مغز کنم که. نوع سرمم که میدونه خودش. هرچقدم خطرناک باشه امکان نداره فرو کردن یه سوزن توی سیاهرگ آدمو بتونه بکشه. بدبختی مملکت ما اینه که از هرکی چیزی خواستی یه چیزی غیر نیازتو بهت تحویل میده. من دیپلم کامپیوتر دارم و تخصصم تعمیرات موبایله. خودم زبان انگلیسیو یاد گرفتم. آمپول و سرم میزنم. آزمایش و نسخه هم میخونم. همه ام از اینترنت یاد گرفتم. ادعام نمیکنم ولی شرط می بندم از خیلیا که تزریقات انجام میدن و درس خوندن هم مبانی و اصطلاحاتشو بیشتر میدونم. جا اینکه طرفو ناامید کنید بهش جواب سوالشو بدید.
    ناامید نکردن
    دارن از خطراتی که این کار داره آگاهش میکنن، چه ربطی به ناامیدی داره، کجا گفتن این کارو انجام نده؟
    اتفاقا راهنمایی های خوبی کردن که یکیش اشاره به عضو شدن در حلال احمر بود دیگه

ps: تاپیک برا ۲۰۱۱ و استارتر بن، اما در کل منم میخاستم یاد بگیرم که متوجه شدم حلال احمر آموزش میده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •