تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه kane32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 7

با سلام خدمت دوستان با صفا من از اینترنت دی اس ال استفاده میکنم و در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم و راحت کانکت میشوم ولی در ویندوز 7 هی ارور 691 میگیرم در صورتی که پورت لن رو هم اپدیت کردم کانکشن و همه چیز را صحیح ساختم نمیدونم چیکار کنم ولی وقتی میخوام تو ویندوز 7 کانکت بشم ارور 691 میگیرم

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان با صفا من از اینترنت دی اس ال استفاده میکنم و در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم و راحت کانکت میشوم ولی در ویندوز 7 هی ارور 691 میگیرم در صورتی که پورت لن رو هم اپدیت کردم کانکشن و همه چیز را صحیح ساختم نمیدونم چیکار کنم ولی وقتی میخوام تو ویندوز 7 کانکت بشم ارور 691 میگیرم
    691 صریحا برمیگرده به اینکه کانکشن شما از طرف ISP پس میخوره به دلیل اینکه نام کاربری شما معتبر نیست.
    یا UserName یا Password شما اشتباهه و یا شارژ اکانت شما تمام شده و یا کلا اکانتتون منقضی شده.

اگر با همین UserName و Password میتونید همین الان در سیستم دیگه متصل به اینترنت بشید بهتره نوع کانکشنی که ساختید رو چک کنید و یا تنظیمات کانکشن و اطلاعات داخلش رو نگاهی بندازید.

3. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

[QUOTE=ebicross;6124621]691 صریحا برمیگرده به اینکه کانکشن شما از طرف ISP پس میخوره به دلیل اینکه نام کاربری شما معتبر نیست.
    یا UserName یا Password شما اشتباهه و یا شارژ اکانت شما تمام شده و یا کلا اکانتتون منقضی شده.

اگر با همین UserName و Password میتونید همین الان در سیستم دیگه متصل به اینترنت بشید بهتره نوع کانکشنی که ساختید رو چک کنید و یا تنظیمات کانکشن و اطلاعات داخلش رو نگاهی بندازید.[/QUOTE

اقا دقیقا با همیم یوزر و پسورد توی ایکس پی وصل میشم ولی تو سون نمیدونم چرا وصل نمیشم

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

من این مشکل رو داشتم که از تنظیمات مودم بود. با اینکه در ظاهر بی ربطه ولی برای من هم توی سیستم خودم براحتی وصل میشد و توی سیستم دوستم با تنظیمات مشابه خطای 691 میداد که مودم رو مجدد پیکربندی کردم و درست شد.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من این مشکل رو داشتم که از تنظیمات مودم بود. با اینکه در ظاهر بی ربطه ولی برای من هم توی سیستم خودم براحتی وصل میشد و توی سیستم دوستم با تنظیمات مشابه خطای 691 میداد که مودم رو مجدد پیکربندی کردم و درست شد.
    دوست گل میشه بگی چیکار کردی؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ببینید مودم رو از پشتش ریست کنید و بعد دوباره تنظیمش کنید.
    برای تنظیمش هم باید دستورالعمل تنظیم مودمتون رو بلد باشید که براحتی با سرچ پیدا میشه.

8. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •