تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: هماهنگ كردن صدا با تصوير

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز فرمت avi معمولا واسه فیلمهای dvdrip هست که دارای رزولوشن 480*720 هستند که تقریبا ضعیف ترین سیستم هم قادر به پخش این ویدئوهاست
    اما در مورد سوال دوستمون که گفتن فیلمو با برنامه WinAVI All in One Converter تبدیل کردن باید بگم که نرم افزار های تبدیل بعضی وقتها این مشکل رو دارن البته این مشکل نرم افزار نیست و بر میگرده به تنظیمات نرم افزار
    نا هنماهنگی صوت و فیلم از بیت ریت هستش یعنی فیلم شما با بیت ریت بالاتری نسبت به صوت تبدیل شده که باعث میشه فیلمتون هر 20 یا 40 ثانیه از صوت جلو یا عقب بیوفته تنها راه پیشنهادیه من اینه که صدای فیلم رو با استفاده از نرم افزار mkv marge از فیلم اصلی جدا کنید و به تبدیل شده بچسبونید وگرنه با نرم افزار CyberLink PowerDirector 10 باید اینکارو انجام بدید
    آیا نرم افزاری هست که بشه صوت جداشده رو طوری تبدیل کنه که به فیلم بخوره یا برعکس فیلم روطوری تبدیل کنه که به صدا بخوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان من يك فيلم با فرمت mpg به avi (البته با برنامه WinAVI All in One Converter) تبديل كردم پس از تبديل بعض از قسمتهاي فيلم دوچار عدم هماهنگي صدا با تصوير شده
    لطفا راهنمايي فرماييد چگونه ميتوان اين مشكل را حل نمود
    متشكرم
    سلام
    با kmplayer ‌باز کن. بعدش روی صفحه کلیک راست کن بعدش video (advanced) رو بزن و video renderer رو بزن. بعدش گزینه old video renderer رو انتخاب کن. فکر کنم درست بشه. من همیشه اینکارو میکنم

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام.میدونم جای این پست اینجا نیس ولی لطفت کمک کنید. گوشی اندرویدم اپدیت کردم الان مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در همه ویدیو های اینستا و تلگرام دارم. کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام.میدونم جای این پست اینجا نیس ولی لطفت کمک کنید. گوشی اندرویدم اپدیت کردم الان مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در همه ویدیو های اینستا و تلگرام دارم. کمک کنید
    سلام

مدل گوشی و اندرویدتون رو بگید.

5. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام

مدل گوشی و اندرویدتون رو بگید.
    هوآوی جی8 و رام اپدیت کردم الان اندروید 6

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •