تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 88 اولاول ... 38788485868788
نمايش نتايج 871 به 874 از 874

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی‌های لندن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

مهاجم پورتو درخواست چلسي، تاتنهام و سن‌ژرمن را تکذيب کرد
    هالک: هيچ پيشنهادي ندارم

ستاره برزيلي تيم پورتو پرتغال دريافت پيشنهاد از تيم‌هايي همچون پاري‌سن‌ژرمن، چلسي و تاتنهام انگليس را تکذيب کرد.

به نقل از دو‌فولها، در چند هفته گذشته اخبار زيادي در مورد علاقه تيم‌هاي چلسي و تاتنهام انگليس نسبت به جيوانيلدو وييرا دوسوسا معروف به «هالک» ستاره 25 ساله پورتو انتشار يافت. حتي برخي از رسانه‌هاي اروپايي عنوان کردند نمايندگان قهرمان اروپا با مدير برنامه‌هاي وي گفت‌وگوهايي را انجام داد‌ه‌اند. برخي از مطبوعات فرانسه نيز در چند روز گذشته عنوان کردند وي در فهرست خريد تيم متمول پاري‌سن‌ژرمن‌ است. اما وي اين گونه اخبار را نادرست تلقي کرده است.

هالک اظهار داشت: هيچ پيشنهادي از طرف چلسي، تاتنهام ، پاري‌سن‌ژرمن يا هر تيم ديگري به من نشده است. با پورتو قرارداد دارم و علاقمندم آن را به انجام برسانم. ضمن آنکه هدفم تمرکز بيشتر روي بازي در تيم ملي برزيل است.

وي ادامه داد:‌ آنچه مطبوعات در مورد انتقالم مي‌نويسند، صحيح نيست. من و مدير برنامه‌ام با هيچ نماينده و مقامي مذاکره نکرده‌ايم. هر کسي که با من از نزديک آشنا است، به خوبي مي‌داند فکر و حواسم را معطوف اين گونه موضوع‌هاي بي‌ثمر نمي‌کنم.

هالک که از سال 2009 تاکنون 13 بازي براي تيم کشورش انجام داده، از 4 فصل قبل عضو را‌ه‌راه‌پوشان پرتغالي است.
    ...
    پ.ن : من فکر کردم چلسی خریدش...
    ورزش 3

2. 4 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

11

کاریکاتور: و اسکار متعلق است به...چلسی!

ویلاس بواس امیدوار بود که بتواند با پیشنهادی 15 میلیون پوندی ستاره اینترناسیونال را به خدمت بگیرد اما اکنون رقیب لندنی آنها در مراحل پایانی مذاکره با باشگاه برزیلی قرار دارد.

سایت گل- چلسی با ارائه یک پیشنهاد 20 میلیون پوندی برای اسکار، در حال پشت سر گذاشتن تاتنهام در رقابت بر سر به خدمت گرفتن این ستاره جوان فوتبال برزیل است.

آندره ویلاس بواس امیدوار بود که بتواند با پیشنهادی 15 میلیون پوندی این ستاره تیم اینترناسیونال را به خدمت بگیرد اما اکنون رقیب لندنی آنها در مراحل پایانی مذاکره با باشگاه برزیلی قرار دارد.

اسکار را بسیاری با کاکا مقایسه می کنند؛ بازیکنی که آبی های لندن بارها برای به خدمت گرفتن او تلاش کردند و موفق نشدند اما به نظر می رسد برخلاف کاکا، هواداران چلسی می توانند اسکار را در استمفوردبریج ببینند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پ.ن : با اومدن اسکار حالا خیالمون از هافبک تهاجمی که میخواستیم هم راحت میشه . دیگه نیازی هم به مودریچ نیست...

حالا فقط میمونه دفاع راست و یه سانترفوروارد ... من هنوز معتقدم یه فوروارد حتما میخوایم .. یه لحظه فکر کنید تورس مصدوم شه .. جانشینش کی میخواد باشه ؟ لوکاکو ؟ یا استوریج ؟ نه !

شورله هم که نشد بیاد ! هالک هم که قیمت زیادش دردسرساز شده ! نظر شما چیه روی این پست ؟

4. 2 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

پاداش 60 میلیون یورویی یوفا به قهرمان فصل قبل چمپیونز لیگ

پاداش تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان مشخص شد.

سایت گل-به نقل از AC-Milan.IR-نخستین پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,یوفا امروز اعلام کرد که در مجموع 754 میلیون یورو را بین تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان تقسیم خواهد کرد.

میلان در مرحله ی یک چهارم نهایی در برابر بارسلونا از رقابت ها کنار رفت و به همین دلیل 39.864 میلیون یورو به این تیم پرداخت خواهد شد . اینتر و ناپولی دو تیم دیگر ایتالیایی حاضر در رقابت ها نیز به ترتیب 31.569 و 27.734 میلیون یورو پاداش دریافت خواهند کرد.

تیم چلسی به عنوان قهرمان 59.935 میلیون یورو و بایرن مونیخ نیز 41.735 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

میلان بیش از رئال مادرید با 38.434میلیون یورو پاداش دریافت خواهد کرد و این در حالی است که بارسلونا 41.735 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

در ضمن به ازای هر برد 800 و هر مساوی 400 هزار یورو به هر تیم پرداخت خواهد شد.

کد:
    تری بی گناه شناخته شد

کاپیتان چلسی متهم بود که اکتبر گذشته در دیدار مقابل کیو پی آر، به آنتون فردیناند توهین نژادپرستانه کرده است؛ اتهامی که باعث گرفتن بازوبند کاپیتانی انگلیس از تری شد.

سایت گل- بعد از برگزاری 5 جلسه دادگاه، جان تری، کاپیتان چلسی، از اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند، مدافع کوئینزپارک رنجرز تبرئه شد.

کاپیتان چلسی متهم بود که اکتبر گذشته در دیدار مقابل کیو پی آر، به آنتون فردیناند توهین نژادپرستانه کرده است؛ اتهامی که باعث گرفتن بازوبند کاپیتانی انگلیس از تری شد.

در رای نهایی دادگاه آمده است:" برای دادگاه ثابت نشد که آقای تری نژادپرست است. ما شواهدی دریافت کردیم که این مسئله را رد می کند.

مسئله بعدی این بود که آیا او از الفاظ نژادپرستانه استفاده کرد یا خیر.

علی رغم همه کمک های رسیده، غیرممکن است که با اطمینان در مورد کلماتی که جان تری در آن بازی استفاده کرد، اظهارنظر کرد.

این یک واقعیت مهم است که کسی هیچ مدرکی در مورد صحبت های آقای تری ارائه نکرد."

کد:

6. 2 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •