تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 88 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 874

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی‌های لندن

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ترکها، آماده پذیرش جدایی هیدینک از ترکیه و پیوستنش به چلسی
    سايت فدراسيون فوتبال تركيه احتمال جدايي هيدينك رو تاييد كرده
    گفته ميشه كه هيدينك به چلسي برميگرده
    آخر اون نیم فصل هر چی پیشنهاد که: آقا بمون، خوب نتیجه گرفتی، من راضی هوادار راضی دشمنا ناراضی
    تو رو جون ...
    جواب یک کلمه: با فدراسیون فوتبال روسیه قرارداد دارم

بعد از قطعی شدن جدایی کارلتو هم هدینگ فقط یه گزینه کم رنگ بود چرا؟ آخه با فدراسیون ترکیه قرارداد داره!

ولی وقتی این دو تا پست رو دیدم، اولش که باورم نشد ولی مثل اینکه خبراییه!

پس به سلامتی بازگشت گاس بزرگ به استمفوربریدج

2. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به به پس بالاخره داره خبرای خوب میاد
    اگه هیدینگ مربی بشه خیلی عالیه و نسبت به گزینه های دیگه خیلی بهتره و فاصله زیادی با اونا داره
    فقط نمی دونم چرا خبرای مختلف میاد الان مدیر برنامه های هیدینگ یه چیز دیگه گفته!
    گفته که هیدینگ توی ترکیه خوشحاله و احساس رضایت داره!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازگشت هیدینک کبیر به چلسی مطمئنا بهترین خبر برای هوادارن این تیم هست ، و امیدوارم این اتفاق بیفته تا رویارویی هیدینک و سرالکس فرگوسن رو شاهد باشیم بالاخره .
    آره به نظر من تقابل خیلی خوبیه
    هیدینگی که می تونه با تاکتیک های خودش بارسا رو خلع سلاح کنه(البته توانایی هاش دیگه جوری نیست که داور رو خلع سلاح کنه!) به خاطر همین برای تیمای دیگه خطری خیلی جدی محسوب میشه و مشخصه مربی کاملا درجه یکیه و یکی از بهترین ها در دنیا...

4. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ولی به نظر من پاستوره یا نیمار بیشتر از نصری یا فابرگاس می ارزند.
    نیمار رو نمی دونم ولی پاستوره رو الکی بزرگ کردن!
    بازیکن خوبیه ولی نه 50 میلیون!!!
    استیل خیلی ظریفی هم داره
    نمیدونم اگر گرفتینش مبارکتون باشه
    ولی مقایسه نصری و فابرگاس با پاستوره
    مثل مقایسه بنز و بی ام و با کیا هست!

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

نیمار رو نمی دونم ولی پاستوره رو الکی بزرگ کردن!
    بازیکن خوبیه ولی نه 50 میلیون!!!
    استیل خیلی ظریفی هم داره
    نمیدونم اگر گرفتینش مبارکتون باشه
    ولی مقایسه نصری و فابرگاس با پاستوره
    مثل مقایسه بنز و بی ام و با کیا هست!
    درسته ، 50 ملیون زیاده.....ولی وقتی تیمی میره 40 میلیون پیشنهاد میده ، چلسی برای خریدش نمیتونه کمتر از این پیشنهاد بده
    الانم که چلسی به شدت به بازیکن های جوون نیاز داره...البته من نیمار و به پاستوره ترجیح میدم
    در رابطه با مقایسه ...بازیکن هایی مثل نصری و فابرگاس ، دیگه جایی واسه ی رشد ندارند و نهایت بازیشون همینه.... ولی نیمار و پاستوره تازه دارن رشد میکنند
    مثل این میمونه که یه بنز سال 2005 رو بخوای با یه ماشین اسپورت 2011 که میخوان اپگریدش بکنند و تیونینگ بشه مقایسه بکنی

7. 2 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من موافقم
    پاستوره تازه دو هفته دیگه 22 سالش میشه و بازیکن خیلی آینده داریه و تیم هم به بازیکن جوون و با طراوت صد در صد نیاز داره
    ولی باید از اینم نگذریم که کلا آبراموویج هم در بیشتر وقتا قیمت دوبله پیشنهاد میده و کلا تیمای دیگه هم خوششون میاد بیشتر وقتا پیشنهاد های چلسی رو رد می کنن و انتظار دارن قیمت خیلی بالاتر بیاد!
    +
    دوستان من میگم در مورد سیستم و ترکیب ایده آل تیم هم صحبت کنیم و خیلی جای بحث داره
    خب الان اول برای من این جای سواله که سیستم اصلی تیم دقیقا چیه؟! اومدن تورس از یه نظر کار رو خراب کرده چون اگه تیم بخواد با سیستم 3-3-4 بازی کنه بین دروگبا و تورس فقط یه دونشون می تونن بازی کنن چون هیچ کدوم قابلیت بازی در گوشه رو ندارن... واقعا کاش جاش تورس یه مهاجم گوشه تراز اول گرفته می شد!
    خب حالا به نظرتون با این وجود باید تیم باید همون 2-4-4 بازی کنه و هر جفت تورس و دروگبا بازی کنن؟!
    اگه با این شیوه هم بازی کنه باز یه مشکلی هست. با این شیوه یعنی باید مثلا لمپارد و اسین وسط باشن بعد مالودا چپ و مثلا آنلکا یا کالو هم راست بازی کنن که این نشون میده این شیوه مناسب نیست!
    همون 3-3-4 خیلی مناسبتره و هافبک ها می تونن مثلا اسین و لمپارد و پاستوره یا اسنایدر باشن
    الان در کل مشخص نیست دقیقا تیم با چه شیوه ای می خواد بازی کنه! اون طور که مشخصه تورس و دروگبا اهل نیمکت نشینی نیستن!
    حالا در این مورد بیشتر صحبت خواهم کرد...

9. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

نظر من برای ترکیب 4-1-2-1-2 هست ...به اینصورت که اسین به عنوان هافبک دفاعی جلوی دفاع باشه ...و مالودا سمت چپ و راست میتونه رامیرس باشه به عنوان هافبک هجومی... و لمپارد پشت 2 فروارد به عنوانه بازی ساز ...و دروگبا و تورس در حمله

+ اینکه الان وقت درستی واسه ی ترکیب نیست.....چون هنوز فصل نقل و انتقالات تموم نشده

11. 2 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نظر من برای ترکیب 4-1-2-1-2 هست ...به اینصورت که اسین به عنوان هافبک دفاعی جلوی دفاع باشه ...و مالودا سمت چپ و راست میتونه رامیرس باشه به عنوان هافبک هجومی... و لمپارد پشت 2 فروارد به عنوانه بازی ساز ...و دروگبا و تورس در حمله

+ اینکه الان وقت درستی واسه ی ترکیب نیست.....چون هنوز فصل نقل و انتقالات تموم نشده
    اینم ترکیب خوبیه
    در اصل میشه 4 تا هافبک وسط و رمیرس و مالودا هم بیشتر وسط هستن و بعضی وقتا مایل به گوشه میشن
    ولی آیا با توجه به این سیستم بازیکن گرفته میشه یا نه؟
    اگه قراره از این سیستم استفاده بشه باید چند تا هافبک خوب مثل اسنایدر و پاستوره و مودریچ و ... جذب بشن
    +
    امیر درسته ولی آخه باید با توجه به سیستمی که تیم داره باید بازیکن گرفته بشه
    باید زودتر مربی انتخاب بشه تا این مشکلات دیگه وجود نداشته باشه

13. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یه بازیکنی که خیلی دوست دارم بیاد چلسی شواین اشتایگره
    سنش یکم لب مرزه ولی سبک بازی و جنگندگیش خیلی به درد تیم میخوره، همون سبک آلمانی وارش
    بالاک هم همینطور بود، حیف شد از دست دادیمش
    تیم به یه همچین بازیکنایی احتیاج داره

15. 3 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

وحید چطوره درباره ی نیاز های تیم برای خرید و فروش بحث کنیم....چطوره ؟

17. این کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض ارسل دسایی: چلسی به بازیکنی مانند کاکا یا اشنایدر نیاز دارد

سایت گل- مارسل دسایی، ستاره سابق چلسی و تیم ملی فرانسه، از رومن ابراموویچ خواست تا بازیکنان بزرگی را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد و از کاکا و وسلی اشنایدر به عنوان ایده آل ترین گزینه ها نام برد.
    دسایی که بین سال های 1998 تا 2004 در 156 دیدار پیراهن چلسی را به تن کرد، معتقد است که یک بازیساز در کلاس جهانی می تواند به آبی ها کمک کند تا فصل بعد قهرمانی لیگ برتر را از چنگ منچستریونایتد در بیاورند.
    او در گفتگو با سایت گل گفت:" ما به بازیکنی نیاز داریم تا بتواند بین خط میانی و خط حمله بازی کند تا فشاری که روی اسین و لمپارد وارد می شود را کاهش دهد.
    بازیکنی که بتواند بازی را در دست خود بگیرد، بازیکنی مانند کاکا یا وسلی اشنایدر."
    او همچنین گفت که بازیکنان چلسی باید در مواجهه با شرایط دشوار از ذهنیت قوی تری برخوردار باشند و اعلام کرد که شاگردان فرگوسن در شرایط دشوار بهتر کار می کنند.
    " چلسی در بازی هایش در طول فصل به ثبات بیشتری نیاز دارد. وقتی آنها را منچستریونایتد مقایسه می کنید، می بیند که یونایتدها چقدر خوب می تواند با فشارها کنار بیایند. این مسئله روی آنها تاثیر نمی گذارد. آنها به کارشان ادامه می دهند و نمایش همیشگی شان را ارائه می دهند. اما چلسی به محض اینکه در دو-سه بازی شکست می خورد، مشکل پیدا می کند.
    من خوشحالم که آنها در حال ترمیم ساختار داخلی باشگاه هستند. آنها تیم بزرگی هستند و و نیاز دارند که هر اتفاقی که رخ می دهد را در کنترل بگیرند حتی اگر در سه دیدار شکست بخورند. همه باید بتوانند با فشار کنار بیایند.. فرگوسن در این زمینه بسیار قوی است و به همین دلیل است که ما به دنبال یک مربی باتجربه هستیم."

------
    به شدت تایید میشه..من همیشه اینو میگفتم ...به جونه خودم

19. 2 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •