تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 191 از 280 اولاول ... 91141181187188189190191192193194195201241 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,901 به 1,910 از 2800

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض پروین: به ورزشگاه آمدم تا عرب‌ها را شکست دهیم

خبرگزاری فارس: عضو هیئت مدیره پرسپولیس با حضور در ورزشگاه آزادی گفت: به ورزشگاه آمده‌ام تا عرب‌ها را شکست دهیم. به گزارش خبرگزاری فارس، علی پروین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همان طور که از قبل گفته بود امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شده تا تماشاگر مسابقه استقلال و الاتفاق باشد. پروین که پرچم ایران را در دست داشت و در همان ابتدای ورود به ورزشگاه مورد استقبال هواداران قرار گرفت، گفت: همان طور که قول داده بودم به ورزشگاه آمدم. آمده ایم که ایران را تشویق کنیم. امروز قرمز و آبی ندارد. آمده ایم عرب ها را شکست دهیم. دوست دارم امروز استقلال برنده شود. پروین که از درب غربی وارد ورزشگاه شد به کانکس پلیس و اورژانس رفت و به کارکنان این بخش خسته نباشید گفت. وی وقتی وارد ورزشگاه شد از سوی امیدوار رضایی عضو هیئت مدیره و علی امیری معاون باشگاه استقلال مورد استقبال قرار گرفت. امیدوار رضایی به پروین گفت: درود به شرف ایرانی شما، روی ما را سفید کردی. طرفداران پرسپولیس هم به ورزشگاه آزادی آمدند و در جایگاه پرسپولیسی‌ها با پرچم ایران حضور پیدا کردند.
    Last edited by Alinho; 20-03-2012 at 18:00.

2. 9 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

دمتون گرم بچه های پرسپولیسی به خصوص علی پروین ضمنا کار روزنامه پرسپولیس هم امروز عالی بود با اون تیتر قشنگش البته روزنامه پیروزی واقعا امروز گند زد

4. 12 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض تبریک رویانیان به مناسبت قهرمانی تیم "ب" پرسپولیس

خبرگزاری فارس: مدیرعامل پرسپولیس قهرمانی تیم فوتبال "ب" این باشگاه در رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های تهران را تبریک گفت. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس "ب" با سرمربیگری اسماعیل حلالی با غلبه بر تیم المپیک چهار دانگه به مقام قهرمانی جام حذفی باشگاه های تهران دست یافت. این دیدار در حضور جمشید زارع قائم مقام و محمد حسن عالمی معاونت ورزشی باشگاه پرسپولیس انجام شد و در پایان مراسمی برگزار شد و کاپ قهرمانی در دستان سرخپوشان قرار گرفت. محمد رویانیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به این موضوع گفت: این پیروزی و قهرمانی را به کلیه اعضای کادرفنی، بازیکنان تیم تبریک می گویم. این افتخار بزرگی برای باشگاه پرسپولیس است.
    Last edited by Alinho; 20-03-2012 at 17:41.

6. 2 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض ما فراموشکار نیستیم آقای مدیر!

مرجع خبری پرسپولیس : استقلال در حالی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتفاق رفت که همه چیز تحت تاثیر فراخوان مدیریت باشگاه پرسپولیس برای حمایت از آبی پوشان در ورزشگاه آزادی بود.
    این اتفاق در حالی افتاد که طی دو سال گذشته بارها و بارها اهانت ها و گستاخی های اعضای مجموعه استقلال خشم پرسپولیسی ها را برانگیخته بود.

طی سالیان اخیر مدیریتی فوتبالی و آشنا به هیجانات و روحیات آن در باشگاه پرسپولیس حاکم نبوده است و به همین علت باشگاه رقیب به راحتی توانسته است در اکثر رویارویی ها جنگ روانی و رسانه ای را با پیروزی پشت سر بگذارد، اما در این شرایط حمایت پرسپولیس از رقیبی که تمامی ارکان فوتبال و مافیای آن را پشت سر خود می بیند و به راحتی می تواند چندین و چند دربی و مسابقه حساس دیگر را به سود خود در بیاورد چه محلی از اعراب می تواند داشته باشد؟

جناب پروین ما تیتر چند ماه پیش "فکر کن النصر پیروزی است" از ذهنمان خارج نمی شود. از عکس و تیتر توهین آمیز استقلالی ها در روزنامه شان پس از باخت دربی 74 ، "دشمن نتوان حقیر و بیچاره شمرد" به این سادگی ها نخواهیم گذشت. شعار منچستر انگلیس همچنان در ورزشگاه طنین انداز است و فحاشی های بی پاسخ هواخواهان رقیب را فراموش نکرده ایم..

ما شومن تلویزیون نامیدن سرمربی تیممان در مصاحبه رسمی عضو هیئت مدیره باشگاه رقیب که همین دو هفته پیش اتفاق افتاده را فراموش نمی کنیم.

کلیپ ها ، تصاویر و القابی که در اردوگاه رقیب برای شیث رضایی و محمد نصرتی ساختند فراموش شدنی نیست.

چرا باید حمایت از تیمی که با دروغ و تزویر و ناداوری و برد رفت و برگشت ناعادلانه دربی و پای گذاشتن روی جنازه پرسپولیس نایب قهرمان لیگ شده و راهی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شده است ما را به ورزشگاه بکشاند؟ گل ها و پنالتی های پرپر شده محمد نوری و غلامرضا رضایی و دروغ بزرگ روزنامه استقلال و جعل عکس و فتوشاپ به همین سادگی از یاد ما خواهد رفت؟

جناب سلطان شما که حمایت را خوب بلدید زمان بگوویچ که گفته می شد "بالاخره روزهای سخت پرسپولیس هم خواهد رسید" ، نیازی به حمایت و حضور در ورزشگاه احساس نکردید؟!

ما تیتر "بی جنبه ها" را فراموش نمی کنیم. ما نمک پاشی های فتح الله زاده و عمران زاده و سایر اعضای مجموعه آبی را بی پاسخ گذاشتیم ، اما برای موفقیتشان سر و دست هم نمی شکنیم!

جناب رویانیان ، آقای پروین ، شما می توانید افکار منسوخ خود را تیتر یک روزنامه تان کنید. اما اگر می خواهید از استقلال حمایت کنید لطفا تنها از نام خود خرج کنید و نام پرسپولیس را به میان نیاورید! ما برای استقلال هورا نخواهیم کشید!

حسن مهدوی
    انتهای گزارش اختصاصی/ مرجع خبری پرسپولیس

8. این کاربر از kingmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دمتون گرم بچه های پرسپولیسی به خصوص علی پروین ضمنا کار روزنامه پرسپولیس هم امروز عالی بود با اون تیتر قشنگش البته روزنامه پیروزی واقعا امروز گند زد

سلام دوست استقلالي
    اين حركت بزرگي تيم پرسپوليس و هوادانش رو نشون ميده.
    گريچه بدون شك هواداراني كه امروز با لباس قرمز و به اسم پرسپوليس به ورزشگاه رفتند قطعا قطعا قطعا از هواداران پرسپوليس نبودند.
    من خودم دوست داشتم امروز اين تيم عربي ببازه اما اين هيچ دليلي بر اين نميشه كه هواداران پرسپوليس از استقلال حمايت كنند!!!

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

12 پرسپولیس

داداش ما بخاطر ایرانی بودنمون بود که امروز واسه استقلال ایران آرزوی موفقیت میکردیم
    شما که از تیتر روزنامه پیروزی گلایه کردی،بهتره روزنامه خودتونم یه نگاه بندازی،بعد داربی

شماها خیلی دل مارو تو اون 4 تا داربی شکوندین با اینکه دوتاش با مشکل داوری و یکیشم که شایعه دوپینگ بالا سرشه!
    اما بازم ما پرسپولیسیا شمارو اونم بخاطر نام ایران تنها نذاشتیم،حتی اسطورمون که تو بازیای مام کم میاد استادیوم،واسه شما اومد اما شما ...
    شاید کارای شما طرفدارای استقلال،اعضاء هیئت مدیره،بازیکنا و مربیاتون تا مدتها یاد ما بمونه،حتی بارسلونا که اینهمه رئالو تحقیر کرد همچین کاری نکرد با رئال که شما ...
    بهرحال حرفمو کوتاه کنم،به امید موفقیت همه تیمهای ایرانی تو آسیا حتی استقلال

11. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

12 پرسپولیس

پیام تبریک رویانیان به باشگاه استقلال

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی به مناسبت پیروزی تیم استقلال در رقابت با تیم الاتفاق عربستان، به این باشگاه تبریک گفت.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: پیروزی استقلال مانند برتری دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا یک پیروزی ملی برای کشور عزیزمان ایران به حساب می آید.

در این بین ضمن قدردانی از حضور هواداران فهیم پرسپولیس که با نگاهی ملی با حضور در ورزشگاه آزادی از نماینده ایران حمایت کردند، این پیروزی که باعث راهیابی تیم استقلال به مرحله اصلی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و تثبیت سومین سهمیه ایران شد را به هواداران، مدیر عامل، سرمربی و بازیکنان استقلال تبریک می گویم.

محمد رویانیان
    مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

مرجع : سایت رسمی باشگاه

تشکر ویژه ی مدافع استقلال از پروین / حیدری گلش را به سلطان تقدیم کرد

کانون هواداران پرسپولیس : خسرو حیدری مدافع ملی پوش استقلال، وقتی گل زد به رسم تشکر از پروین به سمت او اشاره کرد.
    هواداران استقلال پس از اینکه سه بر یک از حریف پیش افتادند با شعار " استقلال قهرمان،‌ خلیج فارس ایران" نام خلیج فارس را فریاد زدند. آنها بارها نام خلیج همیشه فارس را فریاد زدند.

*بازیکن الاتفاق بعد از اینکه به استقلال گل زد دستانش را روی گوشش گذاشت و نشان داد صدای هواداران نمی آید. این مسئله باعث تحریک هواداران استقلال شد و هنگامی که داور به نفع الاتفاق کرنر اعلام کرد به شدت به این تصمیم معترض شدند.
    * وحید طالب لو دروازه بان فصل قبل استقلال و بازیکن فعلی شاهین بوشهر در میان هواداران استقلال حضور دارد. وی وقتی استقلال گل زد همانند هواداران به خوشحالی پرداخت.
    * علی پروین و علی دایی از سوی هواداران استقلال تشویق شدند.
    * صادق ورمزیار و مهدی پاشازاده دو بازیکن پیشین استقلال برای تشکر در جایگاه ویژه نزد علی پروین رفتند.
    * مسئولان سفارت عربستان در جایگاه ویژه تماشاگر این مسابقه هستند.
    * خسرو حیدری وقتی گل زد به رسم تشکر از پروین به سمت او اشاره کرد.

عمران‌زاده: اگر جوسازی نکنند برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می‌روم

حیدری: حضور پروین به ما دلگرمی داد / جباری: از پروین تشکر می‌کنم / حمودی: پروین ما را شرمنده کرد
    کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اگر جوسازی نکنند و حرف در نیاورند با حضور در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس در راه شکست رقبای آسیایی حمایت می‌کنم.
    مدافع استقلال در خصوص حضور پرشور تماشاگران در ورزشگاه آزادی گفت: جا دارد از علی پروین تشکر کنم که با حضورش ورزشگاه را دگرگون کرد.
    عمران‌زاده در پایان در خصوص اینکه آیا استقلال می‌تواند به روند پیروزی‌هایش ادامه بدهد یا خیر، تصریح کرد: ما صددرصد آماده هستیم و اگر مصدومان ما برسند می‌توانیم در آسیا مدعی باشیم. البته باید اشاره کنم که اگر جوّ درست نشود و برایمان حاشیه نسازند، برای بازی‌های آسیایی پرسپولیس به استادیوم خواهم آمد و این تیم را تشویق می‌کنم.

حیدری: حضور پروین به ما دلگرمی داد
    هافبک استقلال با تشکر از اتحاد تماشاگران پرسپولیس و استقلال گفت: هواداران برابر الاتفاق سنگ تمام گذاشتند.
    خسرو حیدری پس از برتری 3 بر یک استقلال مقابل الاتفاق عربستان عنوان کرد: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و هواداران ما سنگ تمام گذاشتند ضمن آنکه جا دارد از اتحاد طرفداران سرخابی تشکر کنم.
    وی افزود: در آسیا فرقی نمی‌کند کدام تیم بازی دارد چون ما نماینده ایران هستیم و من از هواداران استقلال می‌خواهم در بازی‌های پرسپولیس به آنها کمک کنند.
    حیدری در خصوص گلزنی‌اش تاکید کرد: در بازی قبل هم موفق شدم گل بزنم و با وجود آنکه امروز مسئولیت داشتم به خط دفاع کمک کنم اما خوشبختانه روی یک حرکت جلو دروازه حریف را باز کردم.
    وی ضمن تشکر از علی پروین و حضورش در ورزشگاه گفت: حضور او مایه دلگرمی بود و روحیه‌ای مضاعف به ما داد که باعث خوشحالی بسیار زیاد است.

جباری: از پروین تشکر می‌کنم
    هافبک استقلال گفت: آسیب‌دیدگی من به گونه‌ای است که احتمال دارد پایم را جراحی کنم.
    مجتبی جباری بعد از برتری 3 بر یک استقلال مقابل الاتفاق عربستان گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم با یک پیروزی شیرین به مرحله گروهی صعود کنیم. جای تشکر از تماشاگران دارد که حضورشان برای ما دلگرمی بود و باعث شد شکل بازی تغییر کند.
    وی افزود: اگر تیموریان به ما اضافه شود مطمئناً هجومی‌تر خواهیم شد و انشاءالله در تعطیلات از فرصت استفاده می‌کنیم تا روندمان را تغییر دهیم.
    جباری در خصوص مصدومیت خود گفت: از دکتر رضایی تشکر می‌کنم که زحمات زیادی کشید اما آسیب‌دیدگی من به گونه‌ای است که احتمال می‌رود پایم را جراحی کنم ولی در این یکی دو روز آینده تکلیف روشن می‌شود. باید نزد جراح بروم تا در این مورد از ایشان سؤال کنم.
    جباری ضمن تشکر از علی پروین گفت:‌ حضور او از لحاظ روحی به ما خیلی کمک کرد و نقش مهمی داشت.

حمودی: پروین ما را شرمنده کرد
    هافبک استقلال برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
    علی حمودی پس از برتری 3 بر یک استقلال مقابل الاتفاق عربستان گفت: در حالی که در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم تنها یک بار موفق به باز کردن دروازه حریف شدیم.
    وی در خصوص اینکه آیا برای این بازی استرس داشتید یا خیر، گفت: بازی‌های تک حذفی باعث ایجاد استرس می‌شود ولی ما برای این بازی به حمایت هوادارانمان دلگرم بودیم. دست آنها درد نکند که اینگونه به ورزشگاه آمدند و جا دارد از پیشکسوت پرسپولیس علی پروین تشکر کنم که ما و هوادارانمان را شرمنده کرد. امیدواریم آنها هم در لیگ قهرمانان آسیا روزهای خوبی را پشت سر بگذارند.

مرجع : کانون هواداران پرسپولیس

13. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

12 پرسپولیس

بمب تکان دهنده فوتبال ایران / دوپینگ دو استقلالی در دربی 73 / استقلال حذف می شود؟

مرجع خبری پرسپولیس : دو نفر از دوپینگی‌های جدید فوتبال ایران، با تستی که بعد از دربی 73 داده بودند دوپینگی شناخته شده‌اند.
    فدراسیون فوتبال اخیرا اعلام کرده که سه فوتبالیست لیگ برتری دوپینگ کرده‌اند. طبق اخبار، این بازیکنان در تیم های مطرح پایتخت بازی می‌کنند و نکته جالب توجهی که اخیرا مشخص شده این است که دو نفر از آن‌ها، بعد از دربی 73 تست دوپینگ داده بودند که همان نمونه‌ها مثبت درآمده است.
    با این حساب دو نفر از بازیکنانی که در دربی 73 برای استقلال بازی کردند، دوپینگی بوده‌اند. دربی 73 همان مسابقه‌ای بود که پرسپولیس در آن با نتیجه 3 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و پس از آن حمید استیلی از سرمربیگری پرسپولیس کنار کشید.
    این بازی در پایان نود دقیقه بدون گل مساوی شد و استقلالی ها در وقت اضافه با سه گل به برتری رسیدند.
    اخیرا هم یکی از مربیان لیگ برتری اعلام کرده ماده ای که 3 بازیکن لیگ برتری را دوپینگی کرده، ماده ای است که در پودرها و مکمل های موجود در بازار ایران وجود دارد و اگر قرار باشد براساس این ماده بازیکنان را محروم کنند، باید کل فوتبال ایران را محروم کنند!
    اما احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال حرف های این مربی را غیر کارشناسانه دانسته و گفته که این ماده از سه سال گذشته تا به حال در لیست مواد ممنوعه بوده و فدراسیون از بازیکنان زیادی تست گرفته اما آن ها در سلامت کامل، مشغول فعالیت خود هستند.

تيتر داغ پيروزي: استقلال با دوپينگي‌هايش ما را برد

سايت گل- بعد از اين‌كه بحث دوپينگ 3بازيكن سرشناس فوتبال كشورمان در دو سه روز گذشته داغ شد، روزنامه پيروزي در شماره امروز خود مدعي شد تاثير اين دوپينگ‌ها بر نتيجه داربي73 بايد بيشتر بررسي شود. داربي73 كه در جام حذفي برگزار شد با پيروزي 3 بر صفر استقلال در وقت اضافه به حذف سرخپوشان انجاميد و حالا پرسپوليسي‌ها توجهات را به حضور دو بازيكن دوپينگي در تركيب استقلال جلب كرده‌اند.
    «تشت رسوايي استقلال در داربي73» تيتر اول روزنامه پيروزي است و جالب اين‌كه تمام تيترهاي روي جلد اين روزنامه به همين موضوع اختصاص دارند. در يكي ديگر از مطالب اين روزنامه از قول فيفا يك ماده قانوني نقل شده كه حكايت دارد اگر تيمي از 3بازيكن دوپينگي استفاده كرده باشد 3-0 بازنده خواهد شد.
    احتمالا اين موضوع در روزهاي آينده داغ‌تر شده و حرف و حديث‌هاي زيادي ايجاد خواهد كرد. ضمن اين‌كه نبايد از نظر دور داشت كه در جمع 3بازيكن متهم به دوپينگ يك نفر از تيم پرسپوليس هم حضور دارد. بازيكني كه البته در داربي مذكور حاضر نبوده است.

بعد از بازی با نماینده ی عربستان، دوپینگی های استقلال مصاحبه نکردند!

کانون هواداران پرسپولیس : دو بازیکن تیم فوتبال استقلال که در برخی رسانه ها با اسم مخفف از آن به عنوان فوتبالیست های دوپینگی نام برده می شود، حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشدند.
    در برخی رسانه های روز شنبه از دو بازیکن استقلال به عنوان فوتبالیست های نام برده شد که در بین فهرست دوپینگی های فوتبال ایران قرار دارند. این در حالی است که مهدی امیر آبادی در نشست خبری قبل از دیدار برابر الاتفاق دوپینگی بودن خودش را تکذیب کرد.
    با این حال در پایان دیدار روز شنبه استقلال برابر الاتفاق خبرنگاران رسانه های گروهی منتظر این دو بازیکن شدند تا در مورد دوپینگی بودن با آنها گفتگو کنند اما این دو بازیکن از خروجی دیگری که دور از دسترس خبرنگاران بودند سوار بر اتوبوس استقلال شدند تا مصاحبه نکنند. البته هنوز از سوی هیچ منبع رسمی نام فوتبالیست های دوپینگی مطرح نشده است.

هاشمیان:اظهارنظر مظلومی غیرکارشناسی است/مواد استفاده شده از سه سال پیش ممنوع است

مرجع خبری پرسپولیس : رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اظهارنظر سرمربی استقلال را غیرکارشناسانه خواند و گفت: از بازیکنان زیادی آزمایش گرفته‌ایم و آنها در سلامت کامل مشغول فعالیت هستند.
    احمد هاشمیان درباره مثبت اعلام شدن دوپینگ 5 بازیکن فوتبال و این شائبه که ماده ممنوعه به تازگی در فهرست مواد نیروزا قرار گرفته اظهار داشت: ماده‌ای که باعث شده دوپینگ 4 بازیکن از 5 بازیکن مثبت اعلام شود، سه سال است که از سوی سازمان مبارزه با دوپینگ جزو مواد ممنوعه اعلام شده است.
    این ماده باعث قدرت و افزایش انرژی می‌شود، البته گاهی هم پیش می‌آید که برخی از مواد نیروزا به صورت مستقیم باعث افزایش عملکرد ورزشی نشود اما به دلایلی ممنوعه اعلام می‌شود ولی این ماده‌ای که باعث شده آزمایش دوپینگ این بازیکنان مثبت شود در زیرگروه محرک‌های ویژه قرار گرفته‌ است.
    وی افزود: اگر این ماده در بدن ورزشکاری دیده شود و ثابت شود که ناآگاهانه از این دارو استفاده کرده هر چند که رفع مسئولیت نمی‌کند اما در صادر کردن حکم تخفیف دارد. سعی می‌کنیم تا پایان هفته پرونده این 5بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم.
    هاشمیان تصریح کرد: در سال 2011 سازمان جهانی دوپینگ اطلاعیه‌ای صادر و اعلام کرد ماده‌ای آلوده به شکل گسترده‌ در برخی از مکمل‌های غذایی در حال پخش بین ورزشکاران است و هشدار داد ورزشکاران مراقبت بیشتری داشته باشند. در این اطلاعیه تأکید شد که این مکمل‌ها با وجود عدم آگاهی بازیکنان و بدون درج این ماده در برچسب‌های مکمل غذایی توزیع می‌شود. ما هم به موازات این اطلاعیه وادا، خود به باشگاه‌ها اطلاع‌رسانی کردیم.
    رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: متأسفانه این مکمل‌های غذایی از طریق کشورهای حاشیه خلیج فارس توسط دوستان ناآگاه وارد ایران شده و همین مسأله باعث شد در اواخر سال 2011میلادی با سه نمونه از دوپینگ توسط این مکمل‌ها روبرو شویم.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا فدراسیون فوتبال به صورت رسمی ابلاغیه‌ای به باشگاه‌ها بابت این قضیه داده بود یا خیر گفت: اطلاع‌رسانی‌ها به باشگاه‌ها شده است. حتی در سایت رسمی فدراسیون فوتبال این مسئله را عنوان کردم، مکملی به نام "جک‌تری‌دی" یکی از همان مکمل‌هاست که به شکل گسترده مورد استفاده بازیکنان قرار گرفته و متأسفانه بین ورزشکاران دست‌به دست می‌شود. در مورد این بازیکنان هم چنین اتفاقی رخ داده است.
    هاشمیان در ادامه در جواب این سؤال که اگر این بازیکنان به صورت نا‌آگاهانه از این مکمل غذایی استفاده کرده باشند چه تصمیمی گرفته می‌شود، عنوان کرد: در کمیسیون بدوی این مسئله که نحوه ورود این ماده به بدن بازیکن به چه ترتیب بوده و آیا بازیکن به قصد دوپینگ از این مکمل استفاده کرده یا خیر، بررسی می‌شود.
    رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه اگر پزشک یا باشگاه در تجویز این مکمل غذایی تأثیرگذار بوده باشد چه تفاوتی در صدور حکم دارد، گفت: قطعاً اگر پزشک یا باشگاه در نحوه ورود این ماده به بدن بازیکن تأثیرگذار بوده باشد، تصمیمات فرق می‌کند. در آیین‌نامه هم هست که اگر بازیکن اثبات کند از چه طریقی این ماده وارد بدنش شده با توجه به تعهدی که ما از کادرهای پزشکی قبل از فصل گرفته‌ایم قطعاً در سرنوشت این پرونده‌ها تأثیرگذار خواهد بود.
    هاشمیان افزود: در صورتی که ثابت شود بازیکن نا‌آگاهانه از این مکمل استفاده کرده اینطور نیست که جریمه نشود. به هر حال کار خلافی صورت گرفته اما حکم تخلف بازیکنی که از چنین ماده‌ای استفاده کرده با توجه به شرایط و چگونگی استفاده از این ماده از اخطار کتبی تا دو سال محرومیت است.
    هاشمیان با تأکید بر اینکه شهرت تیم و بازیکن هیچ اثری در حکم ندارد گفت: آیین‌نامه برای همه ورزشکاران در سرتاسر دنیا یک چیز است و حکم تغییر نمی‌کند. مسلماً بعد از صدور حکم برخی افراد که صلاحیت اظهارنظر ندارند صحبت‌هایی می‌کنند.
    وی اضافه کرد: مسلماً بازیکنی که در لیگ برتر بازی می‌کند از سوی باشگاه و کادر پزشکی مراقبت‌های بیشتری از او می‌شود و قطعاً کادر پزشکی چنین تیم‌هایی یک کادر شناخته شده هستند و این مسائل در بررسی پرونده اهمیت دارد. اگر بازیکن در چنین شرایطی ثابت کند از روی ناآگاهی از چنین مکملی استفاده کرده در صدور حکمش تخفیف صورت می‌گیرد.
    هاشمیان در پاسخ به این سؤال که اگر ثابت شود پزشک تیم در تجویز این مکمل غذایی مقصر بوده، حکم پزشک تیم چیست، گفت: حداقل محرومیت برای چنین پزشکی 4 سال است و در سوابق تصمیمات کمیته پزشکی موجود است که چنین احکامی برای پزشک متخلف صادر شده است.
    هاشمیان درباره این شایعه که این بازیکنان دوپینگی در دو تیم استقلال و پرسپولیس حضور دارند گفت: اگر اجازه بدهید من مجموعه اطلاعات در مورد این قضیه را پس از صدور حکم مطرح کنم. متأسفم که گروهی اصرار دارند به این رفتار غیر قانونی خود ادامه دهند و اسم بازیکنی را اینچنین بر سر دهان بیندازند، این گروه چه از سوی رسانه‌ها باشند چه اشخاص دیگر کار نادرستی انجام می‌دهند. ما روزی به یک کشور پیشرفته تبدیل می‌شویم که مسائل اینچنینی را رعایت کنیم.
    رئیس کمیته پزشکی در پایان درباره اینکه مظلومی سرمربی استقلال عنوان کرده با وجود این مکمل‌های غذایی باید تمام بازیکنان را دوپینگی معرفی کرد، گفت: این یک اظهارنظر غیر کارشناسانه است. ما در لیگ یک بازیکنی داشته‌ایم که از یک مکمل آلوده استفاده کرده بود که مربوط به داروهای هورمونی می‌شد. این بازیکن دو سال محروم شد و به هیچ وجه نتوانست حتی یک ماه تخفیف بگیرد. اینکه به خاطر چنین مکمل‌هایی کسی محروم می‌شود یا نمی‌شود اظهارنظرهای غیر کارشناسانه است. ما از خیلی بازیکنان آزمایش گرفته‌ایم و در آنها سلامت کامل مشغول فعالیت هستند.
    Last edited by alone one; 19-02-2012 at 14:11.

15. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا 2012 اعلام شد
    استقلال اول فروردین ساعت ۲۰، پرسپولیس دوم فروردین ساعت ۱۸
    خبرگزاری فارس: برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۲ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، برنامه کامل زمانی و مکانی نمایندگان ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا از روز ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۰ آغاز خواهد شد که براساس برنامه در هفته اول این مسابقات سپاهان پذیرای النصر امارات است و پرسپولیس در ورزشگاه ملک فهد ریاض به مصاف الهلال عربستان می رود. استقلال ایران هم در اولین هفته میهمان الریان قطر خواهد بود.
    از نکات جالب رقابت های امسال بازی نمایندگان فوتبال ایران در روزهای ۱ و ۲ فروردین ۱۳۹۱ است که با این شرایط فوتبال ایران نوروزی فوتبالی را پیش رو خواهد داشت. استقلال روز اول فروردین در ورزشگاه آزادی میزبان نسف ازبکستان و یک روز بعد پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان الشباب امارات خواهد بود.
    برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا 2012 به شرح زیر اعلام می شود:
    گروه A
    16 اسفندماه ۱۳۹۰
    الریان قطر –استقلال -ساعت 18:50 به وقت ایران
    نسف قارسی ازبکستان – الجزیره امارات
    ۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الجزیره امارات – الریان قطر
    استقلال – نسف قارسی ازبکستان-ساعت 20 به وقت ایران
    ۱۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الریان قطر – نسف قارسی ازبکستان
    استقلال – الجزیره امارات-ساعت 20 به وقت ایران
    ۳۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الجزیره امارات - استقلال-ساعت 20:15 به وقت ایران
    نسف قارسی ازبکستان – الریان قطر
    ۱۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    الجزیره امارات – نسف قارسی ازبکستان
    استقلال – الریان قطر-ساعت 20:20 به وقت ایران
    ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    الریان قطر – الجزیره امارات
    نسف قارسی ازبکستان – استقلال ساعت 19 به وقت ایران
    گروه B
    16 اسفندماه ۱۳۹۰
    الاتحاد عربستان – پاختاکور ازبکستان
    بنی یاس امارات – العربی قطر
    ۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    العربی قطر – الاتحاد عربستان
    پاختاکور ازبکستان – بنی یاس امارات
    ۱۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الاتحاد عربستان – بنی یاس امارات
    پاختاکور ازبکستان – العربی قطر
    ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    العربی قطر – پاختاکور ازبکستان
    بنی یاس امارات – الاتحاد عربستان
    ۱۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    العربی قطر – بنی یاس امارات
    پاختاکور ازبکستان – الاتحاد عربستان
    ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    الاتحاد عربستان – العربی قطر
    بنی یاس امارات – پاختاکور ازبکستان
    گروه C
    ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۰
    سپاهان – النصر امارات- ساعت 18:30 به وقت ایران
    لخویا قطر – الاهلی عربستان
    ۲ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الاهلی عربستان – سپاهان -ساعت 22 به وقت ایران
    النصر امارات – لخویا قطر
    ۱۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    سپاهان – لخویا قطر-ساعت 21 به وقت ایران
    النصر امارات – الاهلی عربستان
    ۳۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الاهلی عربستان – النصر امارات
    لخویا قطر – سپاهان - ساعت 20:30 به وقت ایران
    ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    الاهلی عربستان – لخویا قطر
    النصر امارات –سپاهان - ساعت 20:30 به وقت ایران
    ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    سپاهان – الاهلی عربستان- ساعت 21:30 به وقت ایران
    لخویا قطر – النصر امارات
    گروه D
    ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۰
    الشباب امارات – الغرافه قطر
    الهلال عربستان – پرسپولیس-ساعت 21 به وقت ایران
    ۲ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    پرسپولیس – الشباب امارات-ساعت 18 به وقت ایران
    الغرافه قطر – الهلال عربستان
    ۱۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الشباب امارات – الهلال عربستان
    الغرافه قطر – پرسپولیس -ساعت 20:05 به وقت ایران
    ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۱
    الهلال عربستان – الشباب امارات
    پرسپولیس– الغرافه قطر-ساعت 18 به وقت ایران
    ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    پرسپولیس– الهلال عربستان- ساعت 18 به وقت ایران
    الغرافه قطر – الشباب امارات
    ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۱
    الشباب امارات – پرسپولیس- ساعت 20:30 به وقت ایران
    الهلال عربستان – الغرافه قطر

17. 7 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مرجع خبری پرسپولیس : استقلال در حالی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتفاق رفت که همه چیز تحت تاثیر فراخوان مدیریت باشگاه پرسپولیس برای حمایت از آبی پوشان در ورزشگاه آزادی بود.
    این اتفاق در حالی افتاد که طی دو سال گذشته بارها و بارها اهانت ها و گستاخی های اعضای مجموعه استقلال خشم پرسپولیسی ها را برانگیخته بود.

طی سالیان اخیر مدیریتی فوتبالی و آشنا به هیجانات و روحیات آن در باشگاه پرسپولیس حاکم نبوده است و به همین علت باشگاه رقیب به راحتی توانسته است در اکثر رویارویی ها جنگ روانی و رسانه ای را با پیروزی پشت سر بگذارد، اما در این شرایط حمایت پرسپولیس از رقیبی که تمامی ارکان فوتبال و مافیای آن را پشت سر خود می بیند و به راحتی می تواند چندین و چند دربی و مسابقه حساس دیگر را به سود خود در بیاورد چه محلی از اعراب می تواند داشته باشد؟

جناب پروین ما تیتر چند ماه پیش "فکر کن النصر پیروزی است" از ذهنمان خارج نمی شود. از عکس و تیتر توهین آمیز استقلالی ها در روزنامه شان پس از باخت دربی 74 ، "دشمن نتوان حقیر و بیچاره شمرد" به این سادگی ها نخواهیم گذشت. شعار منچستر انگلیس همچنان در ورزشگاه طنین انداز است و فحاشی های بی پاسخ هواخواهان رقیب را فراموش نکرده ایم..

ما شومن تلویزیون نامیدن سرمربی تیممان در مصاحبه رسمی عضو هیئت مدیره باشگاه رقیب که همین دو هفته پیش اتفاق افتاده را فراموش نمی کنیم.

کلیپ ها ، تصاویر و القابی که در اردوگاه رقیب برای شیث رضایی و محمد نصرتی ساختند فراموش شدنی نیست.

چرا باید حمایت از تیمی که با دروغ و تزویر و ناداوری و برد رفت و برگشت ناعادلانه دربی و پای گذاشتن روی جنازه پرسپولیس نایب قهرمان لیگ شده و راهی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شده است ما را به ورزشگاه بکشاند؟ گل ها و پنالتی های پرپر شده محمد نوری و غلامرضا رضایی و دروغ بزرگ روزنامه استقلال و جعل عکس و فتوشاپ به همین سادگی از یاد ما خواهد رفت؟

جناب سلطان شما که حمایت را خوب بلدید زمان بگوویچ که گفته می شد "بالاخره روزهای سخت پرسپولیس هم خواهد رسید" ، نیازی به حمایت و حضور در ورزشگاه احساس نکردید؟!

ما تیتر "بی جنبه ها" را فراموش نمی کنیم. ما نمک پاشی های فتح الله زاده و عمران زاده و سایر اعضای مجموعه آبی را بی پاسخ گذاشتیم ، اما برای موفقیتشان سر و دست هم نمی شکنیم!

جناب رویانیان ، آقای پروین ، شما می توانید افکار منسوخ خود را تیتر یک روزنامه تان کنید. اما اگر می خواهید از استقلال حمایت کنید لطفا تنها از نام خود خرج کنید و نام پرسپولیس را به میان نیاورید! ما برای استقلال هورا نخواهیم کشید!

حسن مهدوی
    انتهای گزارش اختصاصی/ مرجع خبری پرسپولیس

دوستان فکر کنم به همه ثابت شده من پرسپولیسی هستم اگر هم برای بعضی از دوستان ثابت نشده به احترام عضو فعال بودنم به صداقتم در گفتن این جمله اعتماد کنن من طرفدار پرسپولیسم

حرف من با نویسنده این متن و صاحب این تفکره

در اینکه باید تنور رقابت فوتبال داخلی همیشه گرم باشه شکی نیست و در اینکه بخشی از هیزم این تنور همین کریها و سنگ تیم مورد علاقه خود رو به سینه زدن و دنبال منافعش بودن هست هم شکی نیست

پایه های پیشرفت فوتبال ما بر بیش از پیش جدی شدن رقابتهای داخلیش بنا میشه

و باز در اینکه در این رقابت سمت آبی میدان در روزهای شکست قرمزها پا رو فراتر از فوتبال و کریهاش گذاشتن و کار رو به توهین و تحقیر کشوندن هم شکی نیست و البته در اینکه روزنامه های منتسب به پرسپولیس هم تیترهای فکر نشده و ناشی از احساسات و با نیت بدست آوردن دل هواداران جوان روی صفحه نخستشون چاپ کردن هم شکی نیست

اما نویسنده عزیز تمام اینها در چارچوب مرزهای این سرزمینن و با تعبییر «دعواهای خانوادگی» کاملا قابل توجیه هستن

مگر دکتر شریعتی نگفت که جنگها و اختلافات داخلی ما به بیگانگان ربطی نداره

نویسنده عزیز عینک قرمز رو از روی چشمهات برای لحظه ای بردار و ببین کسانی در لباس یک تیم فوتبال در برابر استقلال قرار گرفتن و فردا در مقابل پرسپولیس قرار میگیرن که میدان سبز فوتبال رو عرصه بی ادبیها و عقده های تاریخی و عقیدتی خودشون کردن
    نگاه کن و ببین که در کشور خودمون و در ورزشگاه خاطره انگیزمون با به رخ کشیدن اف 16 های خودشون عملا ما رو تهدید میکنن

نویسنده و پرسپولیسی عزیز ما برای استقلال هورا نکشیدیم ما برای ایرانی که اگر نباشه ما هم نخواهیم بود هورا کشیدیم

چرا باید مسائل رو از مرزهای خودش خارج کنیم و حریمها رو بشکنیم
    چرا باید عربها با وجود زندگی در کشورها و مرزهای مستقل هنگام قرار گرفتن در مقابل ما متحد باشن و مثل بحرینیها پرچم عربستان رو به رخ ما بکشن اما ما که در یک مرز و کشور زندگی میکنیم و در کنار هم نفس میکشیم در برخورد با کشورهای عربی که ورزش رو آلوده به اخلاقهای بیابانی خودشون میکنن متحد نباشیم

پرسپولیسی عزیز
    استقلال، بخش بزرگی از جامعه ورزشی ماست که هرگز و هرگز روزنامه زرد استقلال جوان تریبون و نماینده اون نیست و قرار نیست ما با معیار استقلال جوان در مورد بخش بزرگی از جامعه خودمون قضاوت کنیم همونطور که روزنامه زرد پیروزی نماینده ما پرسپولیسیها نیست

ما به عنوان پرسپولیسیها باید دنبال منافع تیم خودمون باشیم که اگر ازش دفاع نکنیم به بزرگترین جامعه ورزشی ایران خیانت کردیم اما این مسائل رو نباید به فراتر از مرزهای خودمون بکشونیم که اگر بکشونیم به تمام ایران خیانت کردیم

ای کاش به جای نگاه کردن به تیترهای روزنامه هایی که قبل از اینکه طرفدار یک تیم باشن به دنبال فروش خودشون هستن به فوتبال و ورزش کشوری نگاه کنیم که داره در همه عرصه ها از همسایگان کینه جوی خودش عقب میفته

اگر همه چیز داره به این کشور فشار میاره از اشتباهات خودمون تا بدخواهی دیگران و اگر هر روز شاهد بیشتر خورد شدن استخوانهای این سرزمین هستیم باید به این ایمان بیاریم که در این جهان نابرابر فقط ماییم که میتونیم ستون فقرات همیدگه باشیم

نویسنده عزیز این جمله رو از این پرسپولیسی بپذیر که جامعه ای که در اون افراد فقط به خودشون تکیه میکنن یک کشور متحد نیست بلکه جامعه ای متحد و پیشروتره که در اون افراد در مواجه با دیگران علاوه بر خودشون به هموطنشون هم تکیه کنن

برای رقابت با استقلال باید ایرانی وجود داشته باشه و اگر حواسمون رو به رفتارهای همسایگانمون ندیم و در کنارش مراقب رفتار خودمون با هموطنانمون نباشیم ممکنه....

19. 14 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •