تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما در آزمونهای جامع سنجش شرکت می کنید؟

راي دهنده
34. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله شرکت می کنم

19 55.88%
  • خیر شرکت نمی کنم

15 44.12%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: @@آیا در آزمون جامع سنجش شرکت کرده اید؟>>نظر سنجی****

اگه نباشه جاش خالی می مونه tariran0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

علیک سلام
    در ازمون سنجش علاوه بر رتبه بندی در تعداد شرکت کنندههای در این ازمون به شما یک رتبه معادل کنکور میده که نزدیکترین رتبه کنکوری خواهد بود که داری. در ضمن اینو بگم که سوالات ازمون سنجش نسبت ازمون سراسری خیلی اسون تره و بچه ها درصد های خام بیشتری نسبت به کنکور سراسری کسب میکنن,ولی فقط رتبه معادل کنکوری که بهت میده دقیق است.در رتبه معادل کنکور ازمون سنجش معدل شما نیز تاثیر گذاره(مثل ازمون سراسری)
    آقا مگه نمیگی که سوالا راحت تره؟
    سنجش مگه بر اساس درصدا تخمین نمیزنه؟
    پس زیاد نباید به کنکور نزدیک باشه دیگه؟ اینطور نیست؟
    من آزمون 2 برام تخمین زد 2750 (البته جامع 3 خیلی بهتر میشم (انشاالله)) . میتونم دلم رو حداقل به این 2750 خوش کنم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا مگه نمیگی که سوالا راحت تره؟
    سنجش مگه بر اساس درصدا تخمین نمیزنه؟
    پس زیاد نباید به کنکور نزدیک باشه دیگه؟ اینطور نیست؟
    من آزمون 2 برام تخمین زد 2750 (البته جامع 3 خیلی بهتر میشم (انشاالله)) . میتونم دلم رو حداقل به این 2750 خوش کنم؟
    ببین آقای ulsss سنجش برای من طبق 89 تخمین زده که بشم 2750. بعد رتبم تو خود سهمیه شده 3000 حالا چطور ممکنه که رتبه تخیمنی (2750) درست باشه؟

داره خودمونی میشه Plutonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

علیک سلام
    در ازمون سنجش علاوه بر رتبه بندی در تعداد شرکت کنندههای در این ازمون به شما یک رتبه معادل کنکور میده که نزدیکترین رتبه کنکوری خواهد بود که داری. در ضمن اینو بگم که سوالات ازمون سنجش نسبت ازمون سراسری خیلی اسون تره و بچه ها درصد های خام بیشتری نسبت به کنکور سراسری کسب میکنن,ولی فقط رتبه معادل کنکوری که بهت میده دقیق است.در رتبه معادل کنکور ازمون سنجش معدل شما نیز تاثیر گذاره(مثل ازمون سراسری)
    فکر نکنم چون من از آقای ابراهیمی (اسمشو می تونی پشت کتابای فیزیک خوشخوان ببینی(مشاور مدرسمونه)) پرسیدم گفت رتبه در سهمیه مهمه و نگران نباشید چون اگه تا کنکور درست بخونید میشه یه تغیر درست حسابی بهش داد.
    مثلا یکی از معلمامون میگفت من جامع یکو 3000 شدم ولی کنکو رو 500 شدم

4. این کاربر از Plutonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R A H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ولی رتبه هایی که تو سنجش میگیریم خیلی به اون چیزی که تو کنکور میاریم نزدیکه.
    این حداقل واسه من یکی صدق کرد.

6. این کاربر از R A H A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درسته رتبه اکثر افراد نزدیک به رتبه سهمیشون میاد ولی من می خواستم بگم که با یکم فشار بیشتر(منظورم از یکم خیلی خیلی زیاده !!!) میشه رتبه خوبی اورد

8. این کاربر از Plutonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R A H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بله.
    البته که میشه با فشار آوردن رتبه رو پایین تر کشید.
    حرفتون درسته.

10. این کاربر از R A H A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر نکنم چون من از آقای ابراهیمی (اسمشو می تونی پشت کتابای فیزیک خوشخوان ببینی(مشاور مدرسمونه)) پرسیدم گفت رتبه در سهمیه مهمه و نگران نباشید چون اگه تا کنکور درست بخونید میشه یه تغیر درست حسابی بهش داد.
    مثلا یکی از معلمامون میگفت من جامع یکو 3000 شدم ولی کنکو رو 500 شدم
    سلام و تشکر
    ببینید. من خیلی آدم قانعی هستم.
    من جامع 2 تو سهمیه شدم 3000 و این جامع مطمئنم خیلی بهتر می شم
    حالا می خواهم بدونم حداقل همون 3000 هم تو کنکور می تونم بیارم؟

می دونید چرا من این سوال رو میکنم چون رتبه تو سهمیش امکان داره دقیق نباشه چون تو کنکور خیلی هستن که تو این جامع ها شرکت نکردن . مثلا 1000 نفر که زیر 3000 هستن تو اینا شرکت نکردن و روز کنکور که بیان رتبه من 1000 تا میره بالا و میشه 4000. اینطور نیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bazisaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام بچه ها من آزمون اول رو ندادم ولی دومی رو شرکت کردم منطقم(1) 128 شد و تخمینی 47 .سنجش برا تخمین رتبه درصدا رو کاری نداره (برعکس گزینه 2)و میاد ترازی رو که شما تو آزمایشی سنجش گرفتید رو برمی داره و بعد میگه که تو 89 کسی که این تراز رو داشته رتبش چند بوده.ولی گزینه 2 میاد و درصدا رو مطابق 89 تاثیر میده و برا همین چون هنوز بچه ها به حداکثر آمادگیشون نرسیدن تخمین گزینه2 بیشتره.

13. این کاربر از bazisaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام و تشکر

می دونید چرا من این سوال رو میکنم چون رتبه تو سهمیش امکان داره دقیق نباشه چون تو کنکور خیلی هستن که تو این جامع ها شرکت نکردن . مثلا 1000 نفر که زیر 3000 هستن تو اینا شرکت نکردن و روز کنکور که بیان رتبه من 1000 تا میره بالا و میشه 4000. اینطور نیست؟
    البته منم مثل شما کنکوری ام و مشاور نیستم ولی فکر میکنم بیشتر کسایی تو سنجش شرکت نمی کنن رتبه های بالا دارند شما هم حتما اگه تا خود کنکور مثلا روزی 13 14 ساعت بخونی و کنکورای سال های گذشته رو بزنی حتما میتونی حداقل رتبه خودتو نگه داری چون اگه آدم باهوشی نبودی همین 3000 رو هم نمی آوردی

ضمنا تو این مورد بهتره تا روز کنکور آدم قانعی نباشی وقتی که کنکورو دادی قانع ترین آدم روی زمین باش

15. این کاربر از Plutonium بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام و تشکر
    بسیاری از داوطلبا رتبه کنکورشون نزدیک به جامع سنجشون هست این داوطلبا کسانی هستن که در طول خرداد همانند اکثریت داوطلبا درس می خونن و در نتیجه اگر هم به لحاظ علمی رشدی داشته باشن رتبشون تفاوت زیادی نمی کنه چون بقیه هم همون قدر پیشرفت کردن

اما داوطلبای زیادی هم هستم که بیشتر و یا کمتر از اکثریت تلاش می کنند در نتیجه ممکنه رتبه کنکورشون تفاوت زیادی با جامع سنجش داشته باشه یه نمونه که تو برنامه فرصت برابر گفتن این طوری بود که جامع اول رو 15000 دومی رو 10000 سومی رو نمی دونم! و کنکور هم باز دقیق نمی دونم ولی یادمه ( مطمئنم) که زیر 5000 بود

پس هر اتفاقی ممکنه بیفته

مطمئن باش بالای 90 درصد داوطلبانی که در کنکور رتبه زیر 10000 میارن تو آزمونهای سنجش شرکت میکنند

این حرف شما در مورد آزمون های قلمچی و گزینه 2 درسته که در اونجا همه شرکت نمی کنند
    (دبیر شیمی ما می گفت بعضی از بچه هایی که باهاش خصوصی دارن داوطلبای قوی هستن که تو کنکور سال قبل رتبه دلخواه رو نگرفتن برای همین دارن دوباره برای 3 رقمی می خونن و فقط هم تو جامع های سنجش شرکت می کنن)

17. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •