تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایتالیا | پیش فصل 2011-2012

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کوتاه از ایتالیا

مهمترین اخبار امروز فوتبال ایتالیا را با هم مرور می کنیم

سایت گل-

نقل و انتقالات

میلانی ها که به دنبال به خدمت گرفتن مارک همسیک، ستاره ناپولی هستند، در انتظار نتیجه جلسه این بازیکن اهل اسلواکی با آئورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی، هستند. هواداران باشگاه ناپولی نیز از این تصمیم این بازیکن برای جدایی بسیار خشمگینند.

گفته می شود در صورت پیوستن همسیک به میلان، دی لورنتیس قصد دارد خاویر پاستوره را به خدمت بگیرد.

مدیر برنامه های سرخیو آگوئرو هم اعلام کرد احتمال دارد این بازیکن به یوونتوس بپیوندد.

باشگاه اینتر هم به جمع خریداران اریک لاملا، ستاره جوان ریورپلات پیوست.

جبرئیل سیسه، مهاجم پاناتینایکوس اعلام کرد:" رویای من پیوستن به لاتزیو است. دوست دارم در کنار کلوزه و زاراته بازی کنم."

میلانی ها در حال بررسی احتمال به خدمت گرفتن کوکا، هافبک جنوا و دنیلسون، هافبک آرسنال، هستند.

اینتر در آستانه خرید رودریگو پالاسیو، مهاجم آرژانتینی جنوا، قرار دارد و پس از او به دنبال کاسیمیرو و بنگا هستند.

رمی ها به دنبال تکمیل انتقال مارتین استکلنبرگ، دروازه بان آژاکس هستند.

مارکو برانکا، مدیر ورزشی اینتر و کاپوزوکا، مدیر جنوا با یکدیگر ملاقات کردند تا در مورد جابجایی پالاسیو و پاندف مذاکره کنند.

این در حالی است که ماسیمو موراتی اعلام کرد:" گاسپرینی از من نخواست که پالاسیو را بخرم."

سری آ

آدریانو گالیانی در مورد صحبت هایش با همسیک گفت:" او چیزی نگفت. ترجمه حرف های او از زبان اسلواکی سخت است."

دومنیکو کریسیتو، مدافع جنوا که ترجیح داد به جای ناپولی به زنیت برود، در مورد دلیل این تصمیمش گفت:" بعضی از اظهار نظرهای دی لورنتیس را دوست نداشتم."

گاسپرینی، سرمربی جدید اینتر گفت:" از اینکه اینجا هستم، احساس افتخار می کنم."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کوتاه از ایتالیا

سایت گل-

نقل و انتقالات

آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، به ایتالیا سفر کرده تا با آلن میلیاچو، مدیر برنامه های سمیر نصری مذاکره کند. از سوی دیگر گفته می شود لئوناردو هم قصد داد متیو فلامینی، هافبک فرانسوی میلان را به پاری سن ژرمن ببرد.

یوونتوسی ها قصد دارد در چند روز آینده انتقال آگوئرو را نهایی کنند. این باشگاه قصد دارد سیسوکو، یاکوئینتا یا آمائوری را به عنوان بخشی از مبلغ قرارداد به اتلتیکو مادرید بدهد.

منچسترسیتی آماده است تا پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای خرید اتوئو بدهد.

چلسی به دنبال لوسیو، مدافع اینتر است.

اینتر قصد دارد پیشنهادی 15 میلیون یورویی برای خرید ریکی آلوارز، ستاره ولز سارسفیلد ارائه دهد.

رم پیشنهادی 8 میلیون یورویی برای مارتین استکلنبرگ ارائه خواهد داد.

آلبرتاتزی، مدافع میلان، به طور قرضی به ختافه پیوست.

شاید یوونتوسی ها کلودیو مارکیسیو را بفروشند؛ اینتر به این بازیکن علاقه مند است

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کوتاه از ایتالیا

سایت گل-

نقل و انتقالات

مارک همسیک، ستاره اهل اسلواکی ناپولی، که شایعاتی در مورد پیوستنش به میلان شنیده می شود، گفت:" نمی توانم قولی به هواداران ناپولی بدهم."

جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی یوونتوس، در مورد سیاست نقل و انتقالات این باشگاه گفت:" ما آگوئرو، ووچینیچ، لاسانا دیارا یا آرتورو ویدال را می خواهیم."

گفته می شود در صورتی که لوسیو اینتر را ترک کند، سیلوستره از کاتانیا به سن سیرو خواهد آمد.

پسر سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان گفت:" من بازی آندرس اینیستا را دوست دارم. کاکا؟ فکر نمی کنم او به میلان برگردد."

رمی ها رویای خرید گونسالو ایگواین را در سر دارند.

لاتزیو در آستانه خرید کونکو، بازیکن جنوا، قرار دارد. آنها اکنون به دنبال هریس مدون خانین، بازیکن مکابی، هستند.

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

كوتاه از ايتاليا

مهمترين اخبار امروز فوتبال ايتاليا را با هم مرور مي كنيم

سايت گل-

نقل و انتقالات

به گزارش نشريه كوريه ره دلو اسپورت، اينتر در استانه خريد ريكي آلوارس، ستاره ولز سارسفيلد است. آنها همچنين در حال مذاكره با والنسيا براي خريد اور بانگا هستند.

گفته مي شود يوونتوسي ها روز سه شنبه با مديران اتلتيكو مادريد براي خريد سرخيو آگوئرو مذاكره خواهند كرد.

يوونتوس براي خريد دانيلو پيشنهادي 8 ميليون يورويي به سانتوس ارائه داده است. آنها همچنين به دنبال تبس نيز هستند.

كلوديوي ماركيسيو ممكن است از يوونتوس به ميلان برود.

رمي ها ساويچ؛ مدافع پارتيزان، را زير نظر دارند. والتر ساباتيني، مدير ورزشي اين باشگاه هم اعلام كرد دوني به ليورپول خواهد رفت.

گفته مي شود آلبرتو جيلاردينو، مهاجم ملي پوش فيورنتينا ممكن است اين باشگاه را ترك كند و به تيمي خارجي برود. از پاري سن ژرمن، مارسي، ويارئال و مالاگا به عنوان مقصدهاي احتمالي او ياد مي شود.

از باشگاه لاتزيو خبر مي رسد كه فرناندو موسلرا، دروازه بان اروگوئه اي اين تيم به گالاتاسراي خواهد رفت. لوريك كانا و ماركتي نيز به باشگاه پايتخت نشين مي پيوندند.

کد:

آخر فروم باز anon85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

زامپارینی: پاستوره یا به رئال می رود و یا مالاگا

سایت گل- مائوریتزیو زامپارینی، رئیس باشگاه پالرمو همچنان به صحبتهای جنجالی اش در مورد آینده خاویر پاستوره ادامه می دهد. او اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که پاستوره به احتمال 90% ایتالیا را به مقصد اسپانیا یا انگلیس ترک خواهد کرد و در این میان سرنخ هایی هم داده است
    طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس چاپ مادرید، زامپارینی، رئال مادرید و مالاگا را دو تیمی مطرح کرده که شانس بیشتری در جذب این ستاره آرژانتینی دارند. زامپارینی دراین رابطه گفته:« پاستوره؟ پرونده او در دستان مدیربرنامه اش است ولی تا 15 روز دیگر تکلیف آینده او روشن خواهد شد و در غیر این صورت او با ما خواهد ماند. به احتمال 90% پاستوره پالرمو را ترک خواهد کرد، چون خواسته او این است. از این بابت متاسفیم، چون او تنها بازیکن سوپراستاری است که من به عنوان رئیس باشگاه او را در تیمم می دیدم.»
    البته صحبتهای زامپارینی به اینجا ختم نشد:« اوبه اسپانیا یا انگلیس خواهد رفت. انتقالش به بارسلونا را رد می کنم ولی رئال مادرید و مالاگا شانس بیشتری برای جذب او دارند.»

کد:

7. این کاربر از anon85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

كوتاه از ايتاليا

مهمترين اخبار امروز فوتبال ايتاليا را با هم مرور مي كنيم

سايت گل-

نقل و انتقالات

اينتري هاي به طور رسمي ريكي آلوارس، ستاره ولز سارسفيلد را به خدمت گرفتند. آلوارس در مورد دليل پيوستنش به اينتر گفت:" من اينتر را انتخاب كردم زيرا تيم خاوير زانتي است."

يوونتوسي ها به دنبال ماتياس سيلوستره (مدافع كاتانيا) هستند.

گفته مي شود احتمالا امروز لاتزيو به طور رسمي جبرئيل سيسه را به خدمت خواهد گرفت.
    رمي ها كه به زودي بويان و خوسه آنخل را به خدمت خواهند گرفت، 41 بازيكن د فهرست شان دارند و اين به آن معناست كه والتر ساباتيني بايد تعدادي از آنها را بفروشد.

بار ديگر شايعاتي در مورد معاوضه كاسانو و مونتوليوو بين دو باشگاه ميلان و فيورنتينا شنيده مي شود.

کد:

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

استفان آپيا:واقعا نمي خواهم به ايتاليا بروم

استفان آپيا، کاپيتان سابق تيم ملي غنا در صحبتهايي اعلام کرد که به دنبال پيوستن به تيمي ايتاليايي نيست.
    این درحالی است که رسانه های مختلف درگزارشی هایی اعلام کرده بودند که او در مسیر پیوستن به چزناست.
    این ستاره 30 ساله در صحبتهایی از مقصد آتی اش اسمی برزبان نیاورد ولی درعین حال به این نکته اشاره کرد که تیمهای مختلفی به دنبال او هستند.
    آپیا گفت:« نمی خواهم قبل از آنکه قراردادی را به امضا برسانم، چیزی بگویم. تیمهای مختلفی به دنبال من هستند و زمانی که قراردادی را به امضا برسانم شما را در جریان خواهم گذاشت.»
    ستاره سابق باشگاه فنرباغچه در صحبتهایی اعلام کرد که در فکر بازگشت به ایتالیا نیست و گفت:« راستش را بخواهید نمی خواهم به ایتالیا بروم. ولی در زندگی هرگز نمی توانی بگویی هرگز.من فکر نمی کنم که آینده ام در ایتالیا باشد ولی به زودی از آینده من مطلع خواهید شد.»
    ستاره خط میانی تیم ملی غنا که با این تیم در دو جام جهانی حاضر بود و نمایش قابل قبولی را نیز به اجرا گذاشت، بیشتر عمر فوتبالی اش را در ایتالیا سپری کرد. او پیراهن تیمهای اودینزه، پارما، برشا، یوونتوس و بولونیا را برتن کرد و بعد از جام جهانی 2010 با فوتبال درعرصه ملی خداحافظی نمود.

کد:

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

مديربرنامه هاي لاوسي:هرگز با سيتي مذاکره نکرده ايم

مديربرنامه هاي اسکيل لاوسي در صحبتهايي اعلام کرد که هرگز با مسئولان باشگاه منچسترسيتي مذاکره نکرده ولي در صورتي که پيشنهادي از اين باشگاه دريافت کند اين پيشنهاد را بررسي خواهد کرد.
    مدیربرنامه های لاوسی دراین رابطه گفت:« هیچ وقت با سران منچسترسیتی صحبت نکرده ام ولی اگر پیشنهادی از آنها دریافت کنیم، این پیشنهاد را با سران ناپولی در میان خواهم گذاشت.»
    این روزها رسانه های مختلف ایتالیایی، انگلیسی و آرژانتینی در گزارشهای خود به این نکته اشاره کرده اند که سران باشگاه سیتی درحال انجام مذاکراتی برای به خدمت گرفتن اسکیل لاوسی هستند. اما الخاندرو ماتزونی، مدیربرنامه های لاوسی نظر دیگری دارد:« ما هرگز با منچسترسیتی صحبتی نکرده ایم.اگر پیشنهاد خوبی دریافت کنیم، آن را با سران ناپولی درجریان خواهیم گذاشت.
    در حال حاضر چنین پیشنهادی نگرفته ایم .اگر درخواست مهمی بگیریم، بعد از آن رئیس باشگاه ناپولی باید همراه با ما تصمیم گیری کند.من رابطه فوق العاده ای با آئورلیو د لاوئرنتیس، رئیس باشگاه ناپولی دارم و برای جدا کردن لاوسی از ناپولی تلاش نمی کنم.»

کد:

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    here & there

پيش فرض

زامپارینی: به احتمال 99% پاستوره از پالرمو می رود

سایت گل- مائوریتزیو زامپارینی، رئیس باشگاه پالرمو در صحبتهایی اعلام کرد که اگر پیشنهاد مناسبی برای پاستوره به دفتر باشگاهش برسد، به احتمال 99% این ستاره آرژانتینی از پالرمو جدا می شود.

پاستوره اخیرا در صحبتهایی گفته بود که میلان مقصد جذابی برای اوست و ازهمین رو بعید به نظر می رسد که او فصل بعد را در باشگاه سیسیلی سپری کند.

رئیس این باشگاه هم همین اعتقاد را دارد و البته اعلام کرده که تیمهایی که به دنبال ستاره 22 ساله اش هستند، بایدحاضر به پرداخت 50 میلیون یورو باشند.

زامپارینی در صحبتهایی که درگاتزتادلوسپورت بازتاب یافت گفت:« احتمال جدایی پاستوره از پالرمو 99% است. البته اگر تیمهای خواهان او، مبلغ موردنظر من را نپردازند، من پاستوره را در تیمم حفظ خواهم کرد.»

این روزها تیمهای چلسی، رئال مادرید، میلان ورم برای جذب پاستوره ابراز تمایل کرده اند و این درحالی است که این ستاره آرژانتینی برای حضور دررقابتهای کوپا آمه ریکا در آرژانتین حضور دارد.

کد:

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

رئیس ناپولی: اینتر و میلان فصل بعد از ما خواهند ترسید
    رئیس باشگاه ناپولی معتقد است که تیمش مبدل به یکی از قدرتهای سری آ شده است

سایت گل - آئورلیو د لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی معتقد است که در فصل پیش روی رقابتهای سری آ دو تیم اینتر و میلان از تیمش وحشت خواهند داشت

ناپولی فصل قبل رقابتهای سری آ را بعد از میلان و اینتر، در رده سوم به پایان برد.

د لائورنتیس در صحبتهایی به توتومرکاتووب گفت :« میلان و اینتر از ما خواهند ترسید و مااجازه نمی دهیم تا آنها روزهای خوبی را سپری کنند. آنها مملو از ترس خواهند بود . ما عجله ای برای قهرمانی نداریم ولی اجازه نمی دهیم که آنها روزهای خوشی را پشت سربگذارند.»

او در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که کریستیانو لوکارلی، مهاجم ناپولی فصل بعد هم با این تیم خواهد بود:« ما با کریستیانو به توافق رسیده ایم و او فصل بعد هم با ما سپری خواهد کرد.»

ناپولی با 12امتیاز فاصله نسبت به میلان و شش امتیاز فاصله با اینتر در رده سوم جدول رقابتهای فصل قبل سری آ قرار گرفت.

لینک منبع خبر:
    کد:

13. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •