تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 456 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 4557

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی FC Barcelona | آبی اناری ها

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

میگ همیشه از این تاپیک ها بزنید
    حتما عکس هم بذارید از بازی امشب

من میگ سه تا میزنه بارسا
    دوتاشو مسی یکیشو آفلای

شک نکن

2. 2 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

همین اخبار طبیعت و حیات وحش رو کم داشتیم تو تاپیک که خدا رو شکر رسید! : ))
    طفلک رو بیست دقیقا مستعصل نگه اش داشتند ... بالاخره یه وری میرفت دیگه!!
    من فکر کردم "ایکر کاسیاس" رفته هشت پا خریده! D:

4. 3 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

اقا یکی عکس های امشب رو بزاره...بک گراندی باشه.
    highlight هم بصورت Hd یا full hd قرار بدین بخصوص چشن قهرمانیمون رو
    ولی هیچ وقت نباید حرف رو دست کم گرفت بخصوص این منچستر با سر الکس .
    امیدوارم که ببریم این بازی رو چون جدا از برد و باخت این بازی تو روحیه سال بعد تیم خیلی تاثیر داره.
    اخه سال قبل از اینتر باختیم که اصلا روم نمیشد برم پیش دوستام
    Last edited by s-a-l-i-m; 28-05-2011 at 14:02.

6. 2 کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

................................................

8. 3 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

امیدوارم امشب بارسلون بازی خیلی خوبی از خودش به نمایش بذاره
    بهتر از همیشه
    و امیدوارم توی زمین تمرین آرسنال بهشون خوش گذشته باشه
    که البته از حرکاتی که کردن معلوم بود خیلی بهشون خوش گذشته

10. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

سلام دوستان فن بارسا
    قهرمانی روپیشاپیش تبریک میگم فکرشوبکنیدجاموکاپیتان پویول بالاببره چه حالی میده
    میگم ترکیب امشب همینه نه
    =========== والدز ==========

ابیدال==== پویول=== پیکه=== = الوز

=========بوسکتس=========

======اینیستا==== ژاوی======

ویا======== مسی======== پدرو

12. 2 کاربر از P I R A N H A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا: تیم من بهترین تیم تاریخ نیست

بازی های خوب بارسا در زمان حضور گواردیولا و کسب سه قهرمانی پیاپی در لالیگا و قهرمانی در چمپیونزلیگ موجب شده تا بسیاری این تیم را بهترین تیم تاریخ بدانند

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، در آستانه دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد در فینال لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد که تیمش بهترین تیم تاریخ نیست.

بازی های خوب بارسا در زمان حضور گواردیولا و کسب سه قهرمانی پیاپی در لالیگا و قهرمانی در چمپیونزلیگ موجب شده تا بسیاری این تیم را بهترین تیم تاریخ بدانند.

با این وجود گواردیولا چنین نظری دارد و تاکید کرد وقتی در این مورد صحبت می شود باید تیم ملی برزیل و همین طور منچستریونایتد و رئال مادرید را نیز در نظر گرفت.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من فکر نمی کنم بارسا بهترین تیم تاریخ باشد. اگر تماشاگران از دیدن بازی های ما لذت می برند، من خوشحال می شوم اما ما باید به تیم هایی مانند برزیل، میلان، لیورپول، منچستریونایتد و حتی رئال مادرید به خاطر بازی های شان احترام بگذاریم.

مقایسه کردن کار بسیار دشواری است و گفتن اینکه چه کسی بهتر است، پله یا مارادونا، مسی یا بکن باوئر. همه این بازیکنان در زمان خودشان به پیشرفت فوتبال کمک کردند.

آنچه ما دوست داریم این است که در 10-15 سال آینده مردم به یاد بیاورند که بارسا در این زمان بازی های خوبی انجام می داد و ما آن زمان از دیدن دوباره بازی های مان لذت می بریم اما گفتن چنین چیزی در حال حاضر غیرممکن است.

من فکر می کنم منچستریونایتد در 20-10 سال گذشته همیشه در اوج قرار داشته، همیشه یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر بوده و در چهار سال اخیر نیز سه بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده اند.

من وقتی دو سال قبل مقابل منچستریونایتد قرار گرفتم، به نظرم آنها تیم قدرتمندی بودند. از دو سال قبل و تا همین چند بازی اخیری که من از آنها دیدم، آنها همچنان تیم قدرتمندی هستند. آنها تیمی مبارزه جو هستند و بازیکنان شان می دانند باید چکار کنند.

ما به بازی می رویم و تلاش می کنیم با حفظ توپ به سوی دروازه آنها حمله کنیم زیرا ما خیلی در دفاع قوی نیستیم. ما تلاش می کنیم تا از طرق کنترل توپ، بازی را در کنترل خودمان در بیاوریم. ما مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا بازی می کنیم و شاید این خیلی ممکن نباشد اما ما تلاش می کنیم تا این طور بازی کنیم."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    By Behnam Jafarzadeh

2011/5/28

کارلس پویول: امیدوارم گواردیولا در بارسا بماند

پویول در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی، در مورد فینال امشب و همین طور شایعه جدایی گواردیولا صحبت کرد

سایت گل- کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا، امیدوار است جدا از هر نتیجه ای که در دیدار امشب مقابل منچستریونایتد رخ می دهد، پپ گواردیولا در این تیم بماند.

پویول که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حضور داشت، در مورد فینال امشب و همین طور شایعه جدایی گواردیولا صحبت کرد.

او به خبرنگاران گفت:" من امیدوارم او بماند. به نظر من او بهترین مربی جهان است و امیدوارم که برای سال ها در تیم ما بماند."

او سپس در مورد بازی و همچنین پشت سر گذاشتن مصدومیتش گفت:" من شرایط بسیار خوبی دارم. من خودم را آماده کرده ام و اگر مربی لازم بداند، من می توانم بازی کنم. من 100 درصد آماده ام. می توانم ساعت ها تمرین کنم، هرچند بعد از مصدومیت قارد به بازی کردن نبودم.

همه منتظر این بازی هستند و همه تیم ها دوست دارند در چنین دیداری حضور داشته باشند. برای من حضور در این دیدار فوق العاده است."

کد:
    By Behnam Jafarzadeh

2011/5/28

ساندرو روسل: حتی اگر بارسا قهرمان چمپیونزلیگ نشود، فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ایم

دو تیم بزرگ فوتبال اروپا دو سال بعد از فینال رم امشب در ومبلی مقابل هم قرار می گیرند

سایت گل- ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا، امیدوار است تیمش قهرمان چمپیونز لیگ شود اما معتقد است حتی اگر نتوانند با پیروزی مقابل منچستریونایتد به این جام دست پیدا کنند، فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اند.

دو تیم بزرگ فوتبال اروپا دو سال بعد از فینال رم امشب در ومبلی مقابل هم قرار می گیرند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در حال حاضر هدف ما قهرمانی در چمپیونزلیگ است اما در هر حال فصل فوق العاده ای را سپری کردیم.

عملکرد یک تیم نباید تنها براساس یک بازی مورد قضاوت قرار بگیرد. هر اتفاقی که در این دیدار رخ دهد، تیم در این فصل بسیار خوب کار کرده است.

ما در همه بازی های مان عملکرد خوبی داشتیم و دیگر نمی توانستیم بهتر از این بازی کنیم. بهترین کاری که می توانستیم انجام دهیم همین بود که با اراده و بر اساس ارزش های مان بازی کنیم.

من نمی توانم چیزی بیشتر از این از بازیکنان و کادر فنی بخواهم. "

وقتی از او در مورد چهار ال کلاسیکو مقابل رئال سوال شد، روسل از پاسخ دادن طفره رفت.

" در این مورد در پایان فصل صحبت می کنیم."

کد:
    By Behnam Jafarzadeh

2011/5/28

14. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

شما میگید کدام ؟؟

16. 4 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

The Front: Sport
    28.05.2011

WE’LL WIN THIS ONE TOO!

Barça will try to win the fourth Champions with the best team ever.

کد:
    May 28, 2011

The Front: El Mundo Deportivo
    28.05.2011

LET’S WIN THE FOURTH!

Barça, at the top of their form, wants to put a perfect end to their fantastic season.

کد:
    May 28, 2011

18. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض مستقیم از لندن (5):آخرین جلسه تمرینی بارسا درحضور کومن و با مصدومیت پدرو

در طول حدود یک ساعت، 24 بازیکن گواردیولا روی زمین چمن ومبلی به تمرین پرداختند.

سایت گل- طبق دستور یوفا، بازیکنان دو تیم فینالیست جلسه تمرینی شان در یک روز قبل از فینال را در حضور تمام خبرنگاران انجام دادند و از همین رو مسلم بود که در این جلسه تمرینی خبری از استراتژی یا تاکتیک خاصی در تمرینات نخواهد بود
    بدین ترتیب در جلسه تمرینی روز جمعه آبی اناری ها که در همان ساعت برگزاری دیدار فینال شنبه شب (18.45 دقیقه) انجام شد، شاگردان گواردیولا به انجام تمرینات عادی پرداختند.
    یک نکته جالب توجه هم در این جلسه تمرینی به چشم می خورد و آن هم حضور اسطوره فینال سال 1992 ، رونالد کومان بود. او در کنار گواردیولا شاهد تمرینات آبی اناری ها بود و تنها خبر بدی که در جریان این تمرین منتشر شد، مصدومیت پدرو بود.او در جریان این جلسه تمرینی مصدوم شد و برای دقایقی مربیان بدنساز بالای سر او حاضر بودند. البته به نظر می رسد که مصدومیت پدرو چندان جدی نباشد و این ستاره اسپانیایی بتواند در دیدار فینال امشب برای تیمش به میدان برود

.

20. 3 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •