تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 339 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3386

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام /

برداشتتون اشتباه هست و قصد دهن کجی و .... هم مد نظر نبوده ، در حال هماهنگی هستیم و به زودی یا نام تاپیک پرسپولیس هم میشه قرمز پوشان پایتخت یا نام تاپیک استقلال ویرایش میشه و به حالت اولش بر میگرده .
    منظورم این بود که ابهتش از دو اسمه دیگه کمتره.منظورم این نبود که از قصد اینطوری شده.با اون دو اسمه دیگه نمیخونه

2. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

داستان ناصر حجازی و آن دختر سرطانی

زندگی ناصر حجازی ابعاد مختلفی دارد که یکی از ابعاد آن قبل از مرگش هرگز نزد افکار عمومی روشن نشد، زیرا خود او نمی خواست متهم به ریاکاری و تظاهر شود.

«ناصر»ی که سال ها قبل عده‌ای او را به عدم حضور در حرمین امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) متهم کرده بودند، در یک نیمه شب در حرم حضرت ابوالفضل (ع) اشک ریخت.

«ناصر»ی که مخالفانش می دانستند انگ فساد مالی و اخلاقی به او نمی چسبد و ناجوانمردانه اعتقادات وی را نشانه می گرفتند، در زمره بانیان یک هیأت قدیمی عزاداری در تهران بود.

«ناصر»ی که می گفتند هیچکس و هیچ چیز را قبول ندارد، دلی داشت مثل آیینه و مثل رود که به دوستانش می گفت اگر کاری می کنم، برای خدا است، نباید همه آن را بدانند، مهم این است که همان بالایی بداند.

«ناصر»ی که می‌شناختیم و شاید هم خوب نمی‌شناختیم، همانی است که در شب 28 صفر 2 سال پیش در بین عزاداران امام حسن مجتبی(ع) حاضر شد و اشک ریخت. آن روز حجازی که از مشکل تنفسی رنج می برد و اگر جایی بوی دود و حتی بوی غذا به مشامش می رسید، سرفه های وحشتناک امانش را می برید، بدون کوچک‌ترین مشکلی بر سر دیگ حلیم نذری حاضر شد و حتی یک سرفه هم نکرد. فردای همان روز به دوستانش گفته بود منی که به خاطر حساسیت شدید ریه‌ام حتی آشپزخانه خانه را به منزل فرزندانم منتقل کرده‌ام، شب 28 صفر بدون کوچک‌ترین مشکل رفتم و دیگ حلیم را هم زدم!...

و بالاخره «ناصر»ی که دست آخر به دست بی‌رحم سرطان از پا درآمد، سال ها قبل – شاید 10، 12 سال پیش – مخارج درمان یک دختر سرطانی را تقبل کرده بود؛ دختری که نمی دانیم هنوز زنده است یا نه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قلعه نویی مراسمه خاک سپاری که نیمد ... مراسمه جمعه اومده بود؟
    واقعا بدی که قلعه نویی در حقه حجازی کرد هیچ کس نکرد

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اختصاصی گل: قلعه‌نوعی به منزل حجازی می‌رود

سایت گل – شاید مهم‌ترین غایب مجالس خاکسپاری و ترحیم ناصر حجازی، امیر قلعه‌نوعی دستیار سابق او در استقلال و سرمربی فعلی سپاهان بود.

به گزارش سایت گل، قلعه‌نوعی که البته از قدیم رابطه چندان مناسبی با حجازی نداشته، فردی مردم‌دار است که تحت هیچ شرایطی حضور در مجالس ختم یا شادی نزدیکان را از دست نمی‌دهد. با این حال او در کمال تعجب همگان در مجلس ترحیم اسطوره فوتبال ایران حاضر نشد.

در این زمینه گفته می‌شود قلعه‌نوعی به این دلیل در مجالس مختلف حجازی حاضر نشده که بیم داشته هواداران حجازی برخوردهایی با وی داشته باشند چیزی که البته با توجه به شرایط احساسی آنها خیلی هم بعید به نظر نمی‌رسید.

به گزارش خبرنگار گل، قلعه‌نوعی حتی تماس‌هایی تهدیدآمیز داشته که در صورت حضور در مجلس ختم حجازی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. البته امیر نه به دلیل ترس از این اتفاقات که به دلیل لزوم آرامش در مراسم ترحیم قید حضور در این مجلس را زد.

به گفته یکی از نزدیکان قلعه‌نوعی، او قصد دارد به صورت خصوصی به خانه مرحوم حجازی برود و شخصا فقدان وی را به خانواده‌اش تسلیت بگوید.

قلعه‌نوعی پیش از فوت ناصر حجازی، برای دیدار از وی به بیمارستان کسری رفته بود که در آنجا با برخورد بد بعضی هواداران مواجه شد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

خوابيدي بدون لالايي و قصه
    بگير آسوده بخواب بي درد غصه

ديگه کابوس زمستون نمي بيني
    توي خواب گلاي حسرت نمي چيني

ديگه خورشيد چهرت و نمي سوزونه
    جاي سيلي هاي باد روش نميمونه

ديگه بيدار نميشي با نگروني
    يا با ترديد که بري يا که بموني

رفتي وآدمکها رو جا گذاشتي
    قانون جنگل و زير پا گذاشتي

اينجا قهرن سينه ها با مهربوني
    تو تو جنگل نميتونستي بموني

دلتو بردي با خود بجاي ديگه
    اونجا که خدا برات لالايي ميگه

ميدونم ميبنمت يه روز دوباره
    توي دنيايي که آدمک نداره

9. 3 کاربر از swamp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرتون فینال به کی بخوریم خوبه؟پرسپولیسو راحتر میشه برد....ولی فولادم برایه انتقام گرفتن خوبه..... سپاهان به احتماله زیاد بازیو میبره اگه پرسپولیسو بزنه فولادم میزنه و فینال میفته با ما.اگه پرسپولیس ببره به احتماله خیلی زیاد از فولاد میخوره و فینال میشه استقلالو فولاد

11. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

به نظرتون فینال به کی بخوریم خوبه؟پرسپولیسو راحتر میشه برد....ولی فولادم برایه انتقام گرفتن خوبه..... سپاهان به احتماله زیاد بازیو میبره اگه پرسپولیسو بزنه فولادم میزنه و فینال میفته با ما.اگه پرسپولیس ببره به احتماله خیلی زیاد از فولاد میخوره و فینال میشه استقلالو فولاد
    به نظرم در درجه اول برد مقابل ملوان قرار داره اگر بتونیم ملوان رو بزنیم 70 درصد قهرمانی رو رفتیم ولی بازی با ملوان اونم توی انزلی کار خیلی مشکلیه .
    در هر صورت اصلا دوست ندارم به پرسپولیس بخوریم (به دلیل اتفاقات دیدار اول لیگ ) ولی بین سپاهان و فولاد من سپاهان رو انتخاب می کنم .
    بازی با تیم مرموز فولاد نمی تونه راحت باشه . ضمن اینکه انگیزه بازیکنان اس اس در مقابل سپاهان فوق العاده است

13. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

منم سپاهان رو ترجیح میدم الان انگیزه بردن سپاهان بیشتر از بردن پرسپولیسه شایدم قسمت شد ما هم امسال چند الکلاسیکو داشتیم
    این سیستم تائید مدیریت واقعا .........................

15. 2 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

تیموریان: به استقلالی‌ها قول دادم که با آنها مذاکره کنم

آندرانیک تیموریان، هافبک ملی‌پوش تراکتورسازی در فهرست پرویز مظلومی قرار دارد و حالا استقلالی‌ها در حال مذاکره با این بازیکن هستند. منصور پورحیدری فردی است که از باشگاه استقلال با تیموریان تماس گرفته و حالا هافبک تراکتور، این موضوع را تایید می‌کند.
    تیموریان در مورد مذاکره‌اش با استقلال می‌گوید: «این موضوع صحت دارد ولی من هنوز با استقلال به صورت رسمی مذاکره نکرده‌ام.» یکی از مسوولان استقلال که سال‌ها زحمات زیادی برای این تیم کشیده است، چند بار با من تماس تلفنی داشت ولی هنوز با هیچ یک از مسوولان استقلال دیداری نداشته‌ام. من درگیر اردوی تیم ملی بودم ولی حالا با مدیربرنامه‌هایم پیشنهادها را بررسی خواهم کرد.» ت
    یموریان در ادامه می‌گوید: «وقتی با یکی از مسوولان استقلال حرف زدم، به او گفتم که بعد از اردوی تیم ملی به صورت رسمی با استقلال مذاکره خواهم کرد. من بازیکن آزاد هستم، به همین دلیل به استقلالی‌ها قول دادم که با آنها مذاکره کنم و سر حرفم خواهم ماند.»
    تیموریان در پاسخ به این سوال که آیا بازی در یک تیم تهرانی برای تو مهم است، خاطرنشان می‌کند: «راستش را بخواهید من تا الان در تیم تهرانی بازی نکرده‌ام و همه این مسائل بستگی به روند مذاکرات دارد. من از چند تیم لیگ‌برتری پیشنهاد دارم و البته این موضوع هم برایم مهم است که در لیگ قهرمانان آسیابازی کنم. در این میان باشگاه تراکتور هم هنوز تماسی با من نداشته و گویا فهرست این تیم برای سال آینده مشخص نشده است.»

17. 2 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

13

منبع خبر را ذکر کنید./
    عدم رعایت = حذف پست.
    201- منبع مطالب و اخبار را حتما ذکر کنید و ترجیحا لینک صفحه حاوی اون‌ها رو بصورت غیرفعال قرار دهید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by pcforlife; 29-05-2011 at 13:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •