تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 154 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1537

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی AC Milan | روسونری ها

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پرواز میلان برای گانسو

شماره 2 و 3 مدیریتی سران روسونری به برزیل خواهند رفت تا بر سر گانسو مذاکراتی را انجام دهند..

هر چند که میلان اعلام کرده است نمی تواند گانسو را به خدمت بگیرد و آن ها هیچ هافبک مهاجمی را در این تابستان به خدمت نخواهند گرفت اما آریدو برایدا اینبار به همراه گالیانی به برزیل خواهند رفت

اسکای اسپورت 24 در گزارشی به این مسئله پرداخته است و اعلام کرد که نائب رئیس باشگاه میلان برایدا را در سفر به برزیل همراهی خواهد کرد . این دو مسئوال بالا رتبه میلان به منظور تماشای دور رفت فینال جام لیبرتادورس بین سانتوس و پنارول به برزیل می روند تا به این بهانه صحبتی با مسئولان سانتوس داشته باشند

انتقال گانسو به میلان به دو دلیل مشکلاتی را به همراه خواهد داشت : نخست اینکه گانسو پاسپورت اروپایی در اختیار ندارد و میلان هم هیچ سهمیه برای خرید بازیکن غیر اروپایی ندارد چرا که آنها تایه تایوو را به خدمت گرفته اند

دوم اینکه قیمت این بازیکن بسیار بالا می باشد و طبق اعلام رسمی باشگاه حدود 45 میلیون یورو می باشد.طبق گزارشات منتشر شده از اسکای اسپورت 24 گالیانی و برایدا به برزیل خواهند رفت تا شاید بتواند مسئولان سرسخت سانتوس را راضی کنند قیمت این بازیکن را کاهش دهند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظور بردیا هم باید همین بوده باشه که دفاع وسط های میلان خیلی بهترن
    فکر نکنم دیگه اینقدر روی بایرن تعصب داشته باشه که بیاد بگه دفاع وسط های بایرن بهترن!
    خب منم همینو گفتم دیگه صددرصد
    ولی خب با وجود همین دفاع قوی میلان و دفاع داغون بایرن،جفتشون تو یک هشتم حذف شدن

گلیزرها بودجه 170میلیون پوندی در اختیار فرگوسن گذاشتند
    اگه گلیزرا انقدر میخواستن خرج کنن که بدهی 500میلیون پوندی خودشون رو که به پای باشگاه زدن میدادن.
    در کل فکر نکنم بیشتر از نصف این مبلغ رو خرج بکنن و حداکثر با فروشای احتمالی،مبلغ 100میلیون یورو ماکزیمم بودجه منچستر هستش که من تو همینم شک دارم

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خب منم همینو گفتم دیگه صددرصد
    ولی خب با وجود همین دفاع قوی میلان و دفاع داغون بایرن،جفتشون تو یک هشتم حذف شدن

اگه گلیزرا انقدر میخواستن خرج کنن که بدهی 500میلیون پوندی خودشون رو که به پای باشگاه زدن میدادن.
    در کل فکر نکنم بیشتر از نصف این مبلغ رو خرج بکنن و حداکثر با فروشای احتمالی،مبلغ 100میلیون یورو ماکزیمم بودجه منچستر هستش که من تو همینم شک دارم
    بازی رفت سیلوا و پیرلو نبودن
    بازی برگشت پیرلو و آمبروسینی مصدوم-گتوسو محروم
    بواتنگ هم توی بازی با یووه ملو وحشی بجای توپ ساق این بنده خدا رو شوت کرد و جلوی تاتنهام برگشتش با درد بازی کرد که وسط بازی هم تعویض شد
    خدایی با فلامینی و مرکل و استراسر میشه چیکار کرد؟
    فن بومل وکاسانو و امانئلسون هم بعلت قوانین نمیتونستن بازی کنن!!!

5. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض ایجنت منز : هیچ توافقی صورت نگرفته است

ایجنت جرمی منز توافق با میلان برای انتقال موکلش در تابستان را تکذیب کرد..

دیروز در گزارشی اعلام شده بود که مهاجم رم پس از آنکه رابطه خوبی با وینچنزو مونتلا نداشت قصد تمدید ندارد و گفته شده بود که بر سر انتقالش به میلان به توافق رسیده است اما با توجه به اینکه لوئیس انریکو بر روی نیمکت رم روی کار آمده است ممکن است جرمی منز در رم باقی بماند.

ایجنت وی در گفت و گو با رادیو مانا مانا چنین می گوید " برای این لحظه در حال حاضر منز در رم خواهد ماند,من داستان های زیادی از توافق او با میلان در روزنامه ها خواندم اما واقعیت این است که او در رم خوشحال است و قصد ترک باشگاه را ندارد"

او. در پایان گفت
    "این درست است که تنها از قرارداد او یک سال دیگر باقی مانده است اما در فرصتی مناسب برای تمدید با سران باشگاه مذاکره خواهیم کرد":

کد:

7. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

هیچ مذاکره و ارتباطی با میلان نداشته ام

ایجنت جوزپه روسی اخباری مبنی بر اینکه میلان ممکن است گوی سبقت را از بارسلون بگیرد و تک ستاره ویارئال را به خدمت بگیرد را رد کرد..

پاستورلو در صحبت هایی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت " من هیچ ارتباط یا مذاکره ای با میلان نداشتم"

" روسی می تواند برود و بارسلون هم تقویت خواهد شد چرا که آن ها این بازیکن را زیر نظر دارند و بارها تمایل خود را برای به خدمت گرفتن روسی نشان داده اند"

" روسی تنها 24 سال سن دارد و او احساس می کند آماده است تا برای یک باشگاه بزرگ بازی کند و بارسلونا می تواند یک رویا در آینده برای او باشد که محقق خواهد شد"

اینتر و یوونتوس نیز به دنبال این بازیکن هستند و روسی در صحبت های دیروز در رادیو کیس کیس نظر خود را اعلام می کند

" در این لحظه من نمی دانم چه آینده ای در انتظار من است و به مانند روزهای گذشته من تنها می خواهم به بازی های پیش رو در تیم ملی تمرکز کنم"

" بدیهی است که با دیدن نام باشگاهی چون بارسلونا که به دنبال من است اثر خاصی بر روی من دارد و در پایان ما باید ببینیم چه چیزی واقعیت دارد و چه چیزی واقعیت ندارد"

او در پایان گفت
    " آیا بارسلونا اولین انتخاب من خواهد بود؟ باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد"

کد:

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض زامبروتا: دوست دارم همسیک به میلان بیاید

میلانی ها به دنبال اضافه کردن یک هافبک هجومی به ترکیب اصلی شان هستند

سایت گل- جیان لوکا زامبروتا، مدافع باتجربه میلان، امیدوار است این باشگاه بتواند مارک همسیک، ستاره ناپولی، را به خدمت بگیرد.

میلانی ها به دنبال اضافه کردن یک هافبک هجومی به ترکیب اصلی شان هستند و تاکنون علاوه بر همسیک از بازیکنانی مانند استفن الشراوی، اکسل ویتسل و گانسو به عنوان گزینه های آنها نام برده شده است.

زامبروتا در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت که این ملی اهل اسلواکی می تواند یک خرید خوب برای میلان باشد.

" همسیک می تواند در میلان خیلی خوب جا بیفتد. من دوست دارم او را در میلان ببینم. او در ناپولی نشان داده که می تواند سرنوشت ساز باشد.

گانسو بازیکن دیگری است که خیلی ها در مورد او صحبت می کنند اما من واقعا چیز زیادی در مورد او نمی دانم."

زامبروتا همچنین خرید تایه تایوو و فیلیپ مکسس را بسیار مهم ارزیابی کرد اما افزود که با جدایی آندره آ پیرلو اکنون زمان پیدا کردن یک هافبک خوب برای پر کردن جای اوست.

" بی تردید مکسس و تایوو خریدهای مهمی هستند. اکنون باشگاه به فکر پیدا کردن یک هافبک جدید باشد، بازیکنی که بتواند جای پیرلو را پر کند.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض دروگبا در رادار میلان

سایت گل- طبق گزارش منتشره درکوریره دلوسپورت، دیدیه دروگبا ممکن است در بازار نقل و انتقالات تابستانی رختکن تیم آبی های لندن را به مقصد میلان ترک کند.

سران میلان تمایل زیادی دارند تا اندکی از بار سنگینی که بر دوش زلاتان ایبراهیموویچ قرار دارد بکاهند و برای تقویت خط حمله تیمشان در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا به فکر جذب دیدیه دروگبا افتاده اند که گزینه منتخب ماسیمیلیانو الگری است.

دروگبای 33 ساله اندکی با روزهای اوجش فاصله دارد و با پیوستن فرناندو تورس به چلسی در بازار زمستانی، حضورش در ترکیب ثابت این تیم با اما و اگرهایی مواجه است. در این میان انتظار می رود تا روملو لوکاکو، بازیکن جوان آندرلشت هم در بازار تابستانی روانه استمفورد بریج شود و همین حضور دروگبا درترکیب اصلی تیمش را با اما و اگرهای بیشتری مواجه خواهد کرد.

با این شرایط چندان بعید نیست که دروگبا نیز به فکر جدایی از چلسی بیفتد و از سوی دیگر سران میلان نیز آماده اند تا این ستاره ساحل عاجی را به رختکن تیمشان ببرند.قرارداد کنونی دروگبا با چلسی تا سال 2012 اعتبار دارد و انتظار می رود که سران چلسی در ازای دریافت پیشنهاد مناسبی او را به فروش برسانند.

پانوشت :آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟؟؟
    بعید میدونم نیمکت زلاتان بشینه!

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض سانتوس : هیچ پیشنهادی میلان برای گانسو ارائه نکرده است

باشگاه سانتوس اعلام کرد در حال حاضر هیچ پیشنهادی از میلان برای گانسو دریافت نکرده است

پائولو هنریکو گانسو یکی از آرزوهای روسونری ها می باشد و نزدیک به یک سال است که میلان قصد به خدمت گرفتن او را دارد اما آنها در حال حاضر نتوانستند سران سانتوس را مجاب به کاهش قیمیت بسیار بالای این بازیکن بکنند.

در حال حاضر خرید این برزیلی برای میلان غیرممکن است زیرا آنها هیچ سهمیه بازیکن غیر اروپایی دیگری ندارند و تنها در صورتی که اگر تایه تایوو گذرنامه فرانسوی خود را دریافت کند و یا قواین ایتالیا که گفته می شود تغییر خواهد کرد ,تغییر کند ممکن است این انتقال صورت گیرد.

تیاگو سیلوا نیز بیش از این به میلان هشدار داد که هرچه سریعتر میلان باید برای گاسنو اقدام کنند اما سانتوس اعلام کرد تا کنون هیچ پیشنهادی از میلان برای گانسو دریافت نکرده است.

مدیر ورزشی باشگاه سانتوس در مصاحبه با کالچو مرکاتو دات ایت گفت " میلان تا کنون هیچ اقدام رسمی انجام نداده است و پیشنهادی ارائه نکرده است پس با این اوصاف معامله ای وجود ندارد"

" اگر میلان می خواهد به سانتوس پیشنهادی ارائه دهد بسیار ساده و آسان است اما ما هیچ پیشنهادی از جانب میلان برای این ستاره 21 ساله دریافت نکرده ایم"

امروز گفته شده بود که گالیانی به همراه برایدا به برزیل می روند تا بازی گانسو در فینال لیبرتادورس را تماشا کنند اما به نظر می رسد که سفر خود را گالیانی به تعویق انداخته است چرا که بسیار بعید است گانسو به دلیل مصدومیت به دور رفت فینال لیبرتادورس برسد.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض ماریو یپس: می خواهم با میلان قهرمان چمپیونزلیگ شوم

سایت گل- ماریو یپس، مدافع میلان، امیدوار است بتواند فصل آینده با این باشگاه قهرمان لیگ قهرمانان شود و معتقد است می تواند بعد از فصل 12-2011 نیز برای روسونری بازی کند.

این مدافع 35 ساله کلمبیایی تا سال 2012 با میلان قرارداد دارد و هدف اولیه اش موفقیت با این باشگاه در رقابت های اروپایی است.

او در گفتگو توتومرکاتووب گفت:" من احساس خوبی دارم و می خواهم به اهدافم برسم. من فکر می کنم می توانم تا دو تا سه سال آینده بازی کنم همچنین به این خاطر که می خواهم قهرمان چمپیونزلیگ شوم."

یپس در سال 2010 از کیه وو به میلان پیوست و در رقابت های این فصل در اکثر بازی ها به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت. با این وجود او معتقد است می تواند نقش اساسی تری در تیم میلان ایفا کند.

" من مطمئنم که مناسب بازی میلان هستم اما بعضی مواقع از اینکه بقیه فرصت بیشتری برای بازی پیدا می کنند، ناراحت می شوم. هرچند من دوران ورزشی خوبی داشتم و و فصل گذشته تنها بازیکنی بودم که هیچ یک تمرینات تیم را از دست ندادم."

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مدیر برنامه های کاسانو: او در میلان خواهد ماند

سایت گل- مدیر برنامه های آنتونیو کاسانو، مهاجم میلان، شایعه جدایی این بازیکن از روسونری را به شدت رد کرد.
    این مهاجم ملی پوش ایتالیایی در ژانویه گذشته و بعد از درگیری هایی که با ریکاردو گارونه، رئیس باشگاه سمپدوریا پبیدا کرد، به میلان پیوست.

اما با توجه به حضور مهاجمانی مانند زلاتان، پاتو، اینزاگی و روبینیو، آینده کاسانو در این تیم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
    ماکسی آلگری، سرمربی میلان، نیز اخیرا اعلام کرد جایگاه این بازیکن در ترکیب اصلی فصل آینده تضمین شده نیست.
    اما جوزپه بوتزو، مدیر برنامه های کاسانو، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تنها چیزهایی که در مورد کاسانو نوشته می شود و گفته می شود را می خوانم و می شنوم. اما واقعیت این است که او در میلان خواهد ماند و باشگاه نیز اخیرا به طور رسمی اعلام کرده کاسانو فروشی نیست. علاوه بر این او از بودن در میلان راضی است و در چنین باشگاه بزرگی احساس راحتی می کند."

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •