تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 154 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1537

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی AC Milan | روسونری ها

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه جذب بشه که خیلی خوبه
    ولی پستش هافبک چپ نیست و اون برای قبلا بود
    الان هم توی بایرن و هم توی تیم ملی هافبک دفاعی بازی می کنه
    شایعست
    توجه نکن
    بایرن ستاره فروش نیست،شواینی هم تا موهاش مثل دندوناش سفید بشه تو تیم میمونه چون قرارداد داره

2. این کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شایعست
    توجه نکن
    بایرن ستاره فروش نیست،شواینی هم تا موهاش مثل دندوناش سفید بشه تو تیم میمونه چون قرارداد داره
    خیالت راحت به موقعش هم ستاره های خودشو می فروشه : دی
    معمولا اگه خود بازیکنا بخوان حتما از یه تیم برن باشگاه کار اون چنان خاصی نمی تونه بکنه
    حالا نمیگم برای این بازیکن حتما اینجوریه ولی در کل این قضیه وجود داره

در آغاز فعالیت g.gattuso's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    I S F A H A N

پيش فرض

سلام...من تازه عضو شدم و برادر f.lampard هستم.
    میخواستم بدونم تا الان میلان کیارو خریده و بدنبال چه بازیکن هایی هست !؟
    امیدوارم بازیکن های حال حاضر نگه داشته بشن و به تیم هافبک بازی ساز درست و حسابی اضافه بشه
    واقعا از این که پیرلو از تیم رفته ناراحتم

5. این کاربر از g.gattuso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شایعست
    توجه نکن
    اگه مسئولین میلان وارد عمل بشن تمومه!!!
    البته شاید به جوای شواینی گرث بیل رو جذب کردن
    اما شواینی بیشتر بدرد میلان میخوره!!!
    سلام...من تازه عضو شدم و برادر f.lampard هستم.
    میخواستم بدونم تا الان میلان کیارو خریده و بدنبال چه بازیکن هایی هست !؟
    امیدوارم بازیکن های حال حاضر نگه داشته بشن و به تیم هافبک بازی ساز درست و حسابی اضافه بشه
    واقعا از این که پیرلو از تیم رفته ناراحتم
    فلیپ مکسس مدافع مرکزی 28 ساله آس رم
    تایه تاییو مدافع چپ23 ساله مارسی که بهترین مدافع لیگ فرانسه شناخته شد
    ================================================== ===
    الان دنبال یه هافبک چپ هستن به نام آقای ایکس که اواخر آگوست معرفی میشه
    که احتملا یکی از ایناس:
    شواینی از بایرن
    بیل از تاتنهام
    فن در فارت از تاتنهام هاتسپر
    اکسل ویستل 22 ساله استاندارد لیژ بلژیک
    ================================================== =
    برای جانشینی پیرلو هم گزینه هایی مطرح شده
    سسک فابرگاس
    سمیر نصری
    ================================================== =====
    یه جایگزین برای ایبرا واسه روز مبادا(شعر شد!)
    کلوزه
    ایگواین
    ترزه گه

7. 2 کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فلیپ مکسس مدافع مرکزی 28 ساله آس رم
    تایه تاییو مدافع چپ23 ساله مارسی که بهترین مدافع لیگ فرانسه شناخته شد
    ================================================== ===
    الان دنبال یه هافبک چپ هستن به نام آقای ایکس که اواخر آگوست معرفی میشه
    که احتملا یکی از ایناس:
    شواینی از بایرن
    بیل از تاتنهام
    فن در فارت از تاتنهام هاتسپر
    اکسل ویستل 22 ساله استاندارد لیژ بلژیک
    ================================================== =
    برای جانشینی پیرلو هم گزینه هایی مطرح شده
    سسک فابرگاس
    سمیر نصری
    ================================================== =====
    یه جایگزین برای ایبرا واسه روز مبادا(شعر شد!)
    کلوزه
    ایگواین
    ترزه گه
    دفاع که با این وجود عالی شد
    این گزینه های هافبک چپ هم یکمی عجیبه چون فن در فارت و شواینی پستشون در اصل هافبک وسطه و اتفاقا می تونن جایگزین پیرلو باشن مخصوصا شواینی. اتفاقا اون نصری بیشتر هافبک گوشه بازی می کنه و سرعتیه و اون بیشتر به هافبک چپ می خوره!
    بعدشم زلاتان مگه رفته؟! کدوم تیم؟!

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دفاع که با این وجود عالی شد
    این گزینه های هافبک چپ هم یکمی عجیبه چون فن در فارت و شواینی پستشون در اصل هافبک وسطه و اتفاقا می تونن جایگزین پیرلو باشن مخصوصا شواینی. اتفاقا اون نصری بیشتر هافبک گوشه بازی می کنه و سرعتیه و اون بیشتر به هافبک چپ می خوره!
    بعدشم زلاتان مگه رفته؟! کدوم تیم؟!
    والا ما خودمون هم گیج شدیم
    هر کی یه چیزی میگه
    اول رایولا میگه 5 ماه روی انتقال بزرگ میلان دارم کار میکنم!
    گالیانی یه روز میره لندن(بیل-نصری-فان در فارت-سسک)
    روز بعدش سر از بلژیک در میاره(ویستل)
    بعد برایدا میگه شواینی رو میلانی بدونید
    دوباره برایدا میره بلژیک
    برایدا میگه ویستل خوب نیست
    دوباره گالیانی ویستل رو میگیریم !!!
    ========================================
    ولی اگر بتونن شواینی+سمیر یا سسک+ویستل رو بگیرن خیلی خوبه!!
    در ضمن ایبرا حداقل تا 3 سال جایی نمیره
    منظورم جایگزینش برای روزی که مصدوم یا محرومه
    چون نمیشه دیگه زیاد روی حضور دائم دن فلیپو حساب باز کرد

10. این کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فينال جام حذفي ايتاليا ميان اينتر و پالرمو فرصت خوبي بود تا نراتزوري يک بار ديگر ياد ستاره هاي جوان پالرمو بيفتد. رئال مادريد و مورينيو بعد از يک سال سکوت، دوباره به فکر خريدن مايکون هستند و فروش مدافع برزيلي و فراهم شدن پول نقد کافي، انجام عمليات مهم و تازه درآپيانو جنتيله را تضمين مي کند. موراتي و اينتر مدت هاست که ستاره هاي جزيره سيسيل را مدنظر دارند. در هفته هاي اخير خود رئيس باشگاه اينتر بارها به اين حقيقت اعتراف کرده بود و بعد از فينال کوپا ايتاليا به صراحت راجع به پاستوره حرف زد و البته به غير از او ايلچيچ هم يکي ديگراز بازيکنان پالرمو است که نراتزوري براي در اختيار گرفتن او نقشه کشيده اند. اين مهره اسلوونيايي 23 ساله بين 10 تا 15 ميليون يورو قيمت دارد که رقم نسبتا بالايي است. او در دور رفت رقابت هاي اين فصل فوتبال باشگاهي ايتاليا خوش درخشيد ولي به تدريج افت کرد اما در فينال رم يک بار ديگر نگاه مديران اينتر را به سوي خود جلب کرد و آنها هم از اين فرصت براي برقراري تماس با وي استفاده کردند.
    درحال حاضر اينتر بيشترين توجه را به قاره آمريکاي جنوبي نشان مي دهد. نماينده اين باشگاه به آرژانتين سفرکرده تا براي خريد خوان مانوئل مارتينس 25 ساله، مهاجمي که در خط حمله بي نظيرعمل مي کند، مذاکراتي داشته باشد. در ميلان از اين بازيکنان استقبال زيادي خواهد شد. تنها مشکل پاسپورت غيراروپايي اوست که موجب بلوکه شدن عمليات خواهد شد. ولي اگر اينتر روي هيچ بازيکن ديگري خارج از اتحاديه اروپا زوم نکند، برانکا مدير اين تيم مي تواند در پايان ماه جولاي و بعد از جام ملت هاي آمريکاي جنوبي اين معامله را به پايان رساند. نراتزوري ممکن است به فکر خريد يک دروازه بان تازه هم بيفتند. به خصوص که رم به ژوليو سزار پيشنهاد جالبي ارائه کرده است. البته اين معامله به سختي صورت خواهد گرفت. دروازه بان اينتر درحال حاضر سالانه 4 ميليون يورو دستمزد مي گيرد و اين رقم براي باشگاه رم و مديران جديد آمريکايي اين تيم زياد خواهد بود.
    تيم هاي اروپايي براي دراختيار گرفتن سانچس هم رقابت عجيبي شروع کرده اند. در اين حراجي ساکت، بعد از اينتر، منچسترسيتي و بارسلونا، حالا يوونتوس هم وارد شده است. کونته مربي جديد يووه مهاجم اودينزه را در صدر فهرست خريد خود گذاشته و بعد از او به آگوئرو، به عنوان هدف بزرگ چشم دوخته است. اما مهاجم آرژانتيني اتلتيکو، اينتر را به يووه ترجيح مي دهد و اين تيم از مدت ها پيش با او به توافق ضمني دست يافته است. براي سانچس حالا که مذاکرات اودينزه و منچسترسيتي نسبتا کند پيش مي روند، باشگاه موراتي از شانس بيشتري براي دراختيار گرفتن او برخوردار خواهد بود. در تورين مسؤولان اين تيم براي دراختيار گرفتن ايلنر تقريبا با اودينزه به توافق کامل دست يافته اند. روابط دو باشگاه امکان انجام معاملات گوناگون و خريد ستاره هاي اودينزه را براي يووه فراهم مي کند. البته هر دو باشگاه تمايل دارند اين دو معامله به صورت جداگانه انجام شوند ولي اين احتمال که يووه مبلغ 40 ميليون يورو پول نقد به تيم پوتزو تقديم کند تا بتواند سريعتر به خواسته هاي خود دست يابد بعيد نيست. ضمن اينکه بينکونري مي توانند در ازاي گرفتن ايلنر و سانچس، از بين آمائوري و جووينکو يک نفر را به اين تيم پيشنهاد دهند. هردو اين بازيکنان فصل خوبي درپارما داشتند. جووينکو اما به هيچ وجه قصد تغييرتيم ندارد و يووه هم قول او رابه تيم اميليايي داده است. مهاجم برزيلي الاصل هم بعد ازپايان دوره قرضي حضور در پارما به دليل دستمزد بالاي 4 ميليون يورويي در باشگاه اودينزه طرفدار خاصي نخواهد داشت.
    در روسيه هم بازار نقل وانتقال ها هم پاي ديگر ليگ هاي اروپايي داغ پيش مي رود. زنيت براي تياگو موتا پيشنهاد قابل توجهي فرستاده است. تيم اسپالتي براي در اختيار گرفتن هافبک اينتر و تيم ملي ايتاليا 15 ميليون يورو پيشنها داده ولي موراتي حاضر نيست به رقمي پايين تر از 20 ميليون يورو براي او راضي شود. ميلان هم همچنان به دنبال يک بال چپ کناري است. علاوه بر همسيک که حضورش در اين تيم را تکذيب کرده، نگاه روسونري مثل گذشته متوجه گرت بيل ستاره چپ پاي تاتنهام شده است. او با قد بلند، فيزيک بدني مناسب و با تکنيک عالي، دقيقاً همان بازيکني است که الگري براي قهرمان ايتاليا در نظر گرفته است. تاتنهام اما رقمي براي او تعيين کرده که شايد همه مشتريان او را بپراند. اين بازيکن طبق گزارش ديلي ميل، 50 ميليون پوند معادل 60 ميليون يورو مي ارزد و اين رقم براي هر باشگاهي حتي رئال مادريد و چلسي هم زياد است. البته ميلان براي اينکه درفصل بعد ليگ قهرمانان اروپا به روزهاي خوش ساليان گذشته بازگردد، همچنان براي فابرگاس پيغام هاي متعدد مي فرستد ولي از گانسو برزيلي هم غفلت نمي کند. روبينيو گفته که ميلان اطلاعات زيادي درمورد گانسو از او درخواست کرده است. گانسو بازيکني است که پشت سرمهاجمان بازي مي کند و در سيستم بازي ميلان يک بازيکن مفيد خواهد بود. لاتزيو هم براي اينکه از کورس رقابت عقب نماند روي ميروسلاو کلوزه مهاجم بايرن مونيخ دست گذاشته است. اين تيم مي خواهد به هر طريق که شده براي حل مشکلات خط حمله خود يک مهاجم طراز اول دراختيار گيرد و کلوزه 32 ساله که قرارداش با باواريايي ها تمام شده بهترين گزينه براي برآورده کردن اين خواسته خواهد بود. او به نزديکان خود گفته که راهي ايتاليا مي شود و با لاتزيو هم از مدتها پيش و از بازار ژانويه تماس داشته است. کلوزه به رسانه هاي آلماني گفته که درحال بررسي اين پيشنهاد است و تيم پايتخت نشين هم براي خريدن او علاقه زيادي نشان داده است. حتي لاتزيو بيشتر از ميلان مورد توجه کلوزه که البته طي روزهاي اخير در اردوي تيم ملي مصدوم شده، قرار گرفته است. لاتزيو مي تواند به کلوزه حضور در ترکيب ثابت تيم را تضمين دهد و اين همان چيزي است که مهاجم سابق بايرن مونيخ براي حضور در ترکيب تيم ملي آلمان در رقابتهاي جام ملت هاي اروپاي سال آينده، نياز مبرم خواهد داشت.

نویسنده:دلارام عظیمی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

زلاتان: مي خواهم سه سال ديگر در ميلان بمانم

زلاتان ايبراهيموويچ مهاجم سوئدي ميلان اعلام کرد برنامه اي براي ترک اين تيم ندارد و قصد دارد سه سال آينده فوتبالش را نيز در اين تيم بگذراند.

زلاتان تابستان گذشته به صورت قرضی از بارسلونا به میلان پیوست و نقش عمده ای در قهرمانی این تیم در سری آ ایفا کرد. شاگردان ماسیمیلیانو الگری که آخرین بار در سال 2004 عنوان قهرمانی سری آ را به دست آورده بودند در فصل گذشته با کمک زلاتان که در 29 بازی لیگ 14 گل و تعداد زیادی پاس گل داده بود بار دیگر اسکودتو را فتح کردند.
    اخیرا شایعاتی مبنی بر پیوستن زلاتان 29 ساله به رئال مادرید و همکاری مجدد او با مورینیو شنیده می شد که این مهاجم سوئدی همه آنها را تکذیب کرد و اعلام کرد برنامه ای برای ترک سن سیرو ندارد.
    زلاتان گفت:" این اخبار کاملا اشتباه است، من حداقل تا سه سال دیگر می خواهم در میلان بمانم. از این که در این تیم بازی می کنم بسیار خوشحالم."
    میلان پیش از این اعلام کرده حاضر است با پرداخت 24 میلیون یورو به بارسلونا این بازیکن را به صورت قطعی به خدمت بگیرد.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

از هازارد تا ويتسل؛ بلژيک ، معدن جديد فوتبال اروپا

دلارام عظيمي

الکس ويتسل دردقيقه 75 ديدار مقابل ترکيه يک ضربه پنالتي را ازدست داد و بلژيک يک بار ديگر در خانه متوقف شد. نتيجه تساوي 1 - 1 برابر ترکيه حتي مکان دومي اين تيم را هم در گروه اول رقابت هاي مقدماتي جام ملت هاي اروپا 2012 و صعود به رقابت هاي پلي اف ماه نوامبر به خطر انداخته است. اما با نگاهي به ترکيب تيم ملي بلژيک در بازي جمعه شب بروکسل، مي توان به آينده اين تيم خوشبين بود. صرف نظر از تيمي سيمونز متولد سال 1976 ، اين تيم از ميانگين سني که بيشتر به يک تيم زير 21 سال شباهت دارد، برخوردار است. نسل جديد فوتبال بلژيک آينده درخشاني براي فوتبال اين کشور تضمين مي کنند و البته اينکه اين نسل مي تواند در ساليان آتي به موفقيت ها و پيروزي هاي مختلفي درعرصه بين المللي دست يابد يا نه را زمان معلوم خواهد کرد. ويتسل و هازارد دو ستاره اي هستند که اين روزها نام آنها بيش از هر بازيکن بلژيکي ديگري در نشريات و رسانه هاي مختلف اروپايي به چشم خورده است. ويتسل يکي از اهداف اصلي ميلان براي فصل بعد رقابت هاي فوتبال باشگاهي ايتالياست و به همين دليل برايدار مدير ورزشي اين تيم، بازي بلژيک وترکيه را از جايگاه ويژه ورزشگاه بروکسل نظاره گر بود. آدريانو گالياني نايب رئيس ميلان هم روز شنبه تأکيد کرد که روسونري توجه خاصي به ويتسل دارند. به غير از آن ضربه پنالتي از دست رفته، ويتسل مثل همه اعضاي ديگر تيمش درمسابقه جمعه شب کار خاصي انجام نداد. اما آنچه سبب شده نيمي از تيم هاي اروپايي در فکر خريدن ويتسل بيفتند شخصيت بازي او و توانايي مضاعف وي در خط مياني است.
    اين خصوصيت به ويتسل اجازه مي دهد تا در نقش هاي مختلفي در خط مياني بازي کند. ضمن اينکه او در امر گلزني هم مهارت زيادي دارد. در 36 بازي اين فصل ليگ باشگاهي بلژيک ويتسل 10 گل به ثمر رسانده و در تيم ملي کشورش هم در 18 بازي 5 بار پايش به گل بازشده است. او از قدرت تشخيص زيادي براي استارت هاي موفق برخوردار است و آلگري مربي ميلان از چنين قابليتي در بازي وي استقبال زيادي مي کند. ويتسل 22 سال سن دارد و مسلما کشف آدريانو گالياني نيست. ژانويه گذشته منچسترسيتي به شدت خواهان در اختيار گرفتن او بود و ممکن است سيتي الان هم دوباره براي خريدن او پيش قدم شود. ويتسل با کمال ميل از رقابت هاي باشگاهي بلژيک جدا خواهد شد. اگرچه دراين ليگ شرايط براي او از پايان سال 2009 زماني که به دليل يک خطاي بد روي واسيلوسکي لهستاني از سوي رسانه ها و هواداران اندرلشت مورد انتقاد شديد و تهديدهاي مکرر قرارگرفت، به مراتب بهتر شده است. صحنه خطاي صورت گرفته از سوي وي يکي از پربيننده ترين ويدئوهاي سايت يوتيوب تا به امروز بوده است.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

می خواهم در اروپا و در یک تیم قهرمان بازی کنم

پائولو هنریکه گانسو بازیکن برزیلی باشگاه سانتوس در صحبت هایی اعلام کرد که هدف و خواسته ی او بازی در بالاترین سطح باشگاه های جهان یعنی اروپا است.

او در صحبت هایی بیان کرد
    "من همواره در برزیل روز های خوبی را سپری کردم و در حال حاضر در آستانه ی به دست آوردن لیبرتادورس هستم و من قدر این لحظه ها را می دانم . اما مسئله ی اصلی این است که من به برد تمایل دارم و مثل هر بازیکن دیگری علاقه دارم که در با کیفیت ترین سطح باشگاهی جهان بازی کنم."

تمدید قرارداد ؟
    من رابطه ی خوبی با سران باشگاه سانتوس دارم اما فکر می کنم باید در رابطه با این امر فکر کرد و شاید من به هر قیمتی حاضر به تمدید نشوم.

قرارداد نیمار ؟
    "این یک مسئله ی شخصی برای خود او است اما ما به او کمک خواهیم کرد تا بهترین تصمیم را اتخاذ کند و من مطمئن هستم که نیمار راه درست را بلد است."

آینده ؟
    "من می خواهم در اروپا بازی کنم و هدف اول من این است اما من نمی توانم بگویم این اتفاق سال بعد خواهد افتاد یا دو و یا حتی سه سال بعد اما مسئله اصلی سن من است ولی من امیدوارم که بهترین اتفاق رخ دهد."

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •