تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 22 از 287 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

پروفشنال reza boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

[QUOTE=reza boy;1934840]TNA Wrestling - Lockdown Photosعکس های Lockdown یکی از Pay-Per-View های TNA که همین یکشنبه ی هفته ی پیش برگذار شده رو براتون آماده کردم در ۲ قسمت از RapidShare... این هاست 4shared هنوز خرابه به همین دلیل این عکس ها رو در RapidShare آپلود کردم...

فایل: TNA Wrestling -- Lockdown Photos -- Part.1

حجم: MB 3.09

تعداد: 43

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل: TNA Wrestling -- Lockdown Photos -- Part.2

حجم: MB 1.62

تعداد: 22

کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Test is going to be a TNA superstar

همونطور که می دونید بعد از تموم شدن قرار داد Test با کمپانی ECW این سوپراستار قرار داد خودش رو با این سیستم تمدید نکرد و گفت که میخواد استراحت کنه . مسئولان TNA هم تا این خبر بهشون رسید یک پیشنهاد خیلی خوب به این سوپراستار دادن . Test هم مثل اینکه وسوسه شده و دیگه باید پیوستن Test رو به TNA قطعی بدونیم .

البته مسئولان TNA گفتن که ما به دنبال سوپراستار هایی با تجربه تر و معروف تر هستیم . اما مسئولان این سیستم از جذب Test خیلی خوشحال و راضی هستن . این رو هم خدمتتون عرض کنم که Test به مسئولان ECW قول داده بود که بعد از استراحتی یک ساله دوباره به ECW برگرده اما پیشنهاد بالای TNA به Test باعث شد که Test قید استراحت رو بزنه .شاید Test تا دو سه هفته ی دیگه وارد رینگ شش ضلعی TNA بشه و کار خودش رو شروع کنه .

--------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------
    Last edited by reza boy; 24-10-2008 at 01:20.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Animal Was The Special Guest On Wrestling Radio

Road Warrior Animal که به تازگی با کمپانی TNA قرارداد بسته چند روز پیش مهمان ویژه ی Professional Wrestling Radio بود . من تمام حرف هایی رو که در اون برنامه ی رادیو ای زد رو براتون آماده کردم :

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از شرایط فعلی خودتون بگید . آیا از TNA راضی هستید ؟

" من خیلی دیر به خودم اومدم و می تونستم خیلی زودتر از اینها خودم رو به مردم نشون بدم . باید بگم که شرایط فعلی TNA بسیار عالی هست . اما یکی از فرق هایی که این سیستم با سیستم های دیگه داره اینه که تمام سوپراستارها با هم مشکل دارن و هیچ دوستی ای بین اونها دیده نمیشه . البته به غیر از اونهایی که با هم تیم هستن . باید بگم که من تمام وقتم رو سر تمرین و آمادگی سازی خودم نمی کنم و خیلی وقت ها با پسرم Jon James که در تیم Ohio State بازی می کنه به تمرین فوتبال آمریکایی می پردازم . "

در مورد اولین Pay-Per-View خودتون در TNA بگید . چطور بود ؟

" باید بگم که خیلی خوشحال بودم که مسئولان TNA من رو با Rick Steiner مرد قدیمی تیم کردن . من واقعا فکر می کردم که دارم دوباره در WcW فعالیت می کنم و برای من خیلی جالب و خوشایند بود . طرفداران TNA وقتی من و Rick Steiner رو به اون شکل تشویق می کردند یاد L.O.D افتادم . اون زمان من و Hawk هم همینطور مورد تشویق قرار می گرفتیم . این طرفداران TNA بهترین طرفداران و تماشاگران دنیا هستن . همچنین من وقتی وارد Locker Room میشدم میدیدم که تمام سوپراستارها مخصوصا جوون ها در حال تمرینات فشرده بودن . من بزودی قرار دادم با TNA تموم میشه اما بعد از حضور در یک لیگ دیگه دوباره به TNA بر می گردم . "

بر میگردیم به عقب ! از کجا شروع کردید ؟ مربیتون کی بود ؟

" راستش الان خیلی سوپراستار هست که بدون مربی وارد این رشته شدن . اما من از اول ورزشم فوتبال آمریکایی بود و وقتی Dusty Rhodes من رو دید که خیلی در مسابقات قدرتمند ظاهر میشم به من گفت که حتما بیام و تو باشگاهش تمرین کنم . من واقعا ازش تشکر می کنم . به نظر من سوپراستار هایی که مربی های حرفه ای نداشتند مثل John Cena حتما باید پیش این باتجربه ها برن و یاد بگیرن . "

درباره ی بازگشتتون به WWE در سال 2005 صحبت کنید .

" من اصلا از این بازگشتم راضی نبودم . Heindenreich قرار شد جای Hawk رو در L.O.D بگیره اما Heindenreich تیم L.O.D رو به گند کشید . من نمیدونستم این سوپراستار انقدر ضعیف هست . من همین حالا از تمام طرفداران L.O.D عذرخواهی می کنم و قول می دم دیگه همچین اشتباهی رو مرتکب نشم . "

خوب حالا که موضوع رو به تگ تیم کشوندین یخورده از یار هاتون صحبت کنید .

" بذارید یک چیزی رو بهتون بگم . درواقع کسی که باعث شد من مرتکب این اشتباه بشم Vince Mc.Mahon بود . اون اصلا مغز Tag Team نداره . کسانی رو با هم تیم میکنه که آخرش با هم مشکل پیدا کنن . Vince Mc.Mahon اصلا به مغزش نکشید که منی که این همه ساله کارم کشتی کچ هست نمی تونم با Heindenreich که فقط 5 ساله کشتی کچ رو شروع کرده کنار بیام . WWE به تیم های بزرگ نیاز داره . به تیم شدن Ric Flair و Dusty Rhodes . اینهان که کشتی رو قشنگ می کنن . نه تیم هایی مثل Randy Orton و Edge ! دیگه بهتره دراین باره صحبت نکنیم . چون خود مردم منظور من رو می دونن .

باشه ، موضوع رو عوض می کنیم . از این شکل و شمایل جدید حودتون راضی اید ؟

" اون وقتی که داشتم پد خار دارم رو از شونه هام بر داشتم و صورت خودم رو دیگه نقاشی نکردم یه حس عجیبی بهم دست داد . جلوی آینه وایسادم و اصلا خودم رو نمیشناختم . واقعا عجیب بود ! راستش برام سخت بود که از شکل Legion Of Doom خارج بشم . اما باید قبول کرد L.O.D اصلا داستانش فرق می کنه . واقعا وقتی شکلم رو عوض کردم و اولین مسابقه ام رو در TNA دادم دیگه با این مسئله کنار اومدم که دیگه در WWE نیستم . "

شما هنوز هم مسابقات WWE رو نگاه می کنید ؟

" بله ، اما آخرین پی پی وی ای که دیدم Backlash بود . وقتی مسابقه ی Undertaker و Batista رو دیدم و دیدم که Undertaker به اون شکل Spear خورد و گوشه ای از ورزشگاه اومد رو سرو کلش گفتم که نکنه Mark ( اسم آندرتیکر هست ) شغلش رو از دست بده و دیگه نتونه بازی کنه . اما با تعجب دیدم که زودتر از حریفش از جاش بلند شد و به اتاقش رفت ! واقعا Mark یک آدم استثنائی هست . ما شاید اصلا در کنار هم دیده نمیشدیم ولی دوستهای خیلی خوبی برای هم بودیم . "

درباره ی Heindenreich بگید . جدیدا در یک سیستم دیگه با ماسک میره تو رینگ !

" ببینید اصلا دوست ندارم درباره ی اون صحبت کنم . مطمئن باشید از هر کس دیگه ای هم بپرسید دوست نداره دوباره ی اون صحبت کنه . تمام سوپراستار های WWE که Heindenreich رو میشناسن میدونن که اون چه آدم روانی ای بود . همه سوپراستار ها دوست داشتم برن تو Locker Room و برن تو اتاقش و بکشنش ! واقعا همه همین حس رو داشتن . وقتی هم که Snitsky با Heindenreich دوست شد همه از Snitsky بدشون اومد . میتونید از بقیه ی اونهایی که Heindenreich رو میشناسن سوال کنید . "

و حرف آخرتون ؟ بازم به WWE بر میگردین ؟

" هنوز درباره ی بازگشت به WWE فکر نکردم . می خوام برم به لیگ خطرناک ژاپن و در اونجا با تیم شدن با Kensuke Sasaki یک تیم بزرگ دیگه راه بندازم . راستی قبل از خداحافظی باید بگم که مسئولان TNA به دنبال جذب Bobby Lashley هستن . من هم خیلی دوست دارم قدرت واقعی اون رو ببینم . خدانگهدار "

--------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------

:: برای دیدن عکس منتخب این پست اینجا رو کلیک کنید ::

کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Goldberg ( Maybe ) A TNA Superstar

چند وقتی هست که مذاکرات مسئولان کمپانی TNA با Goldberg خیلی جدی شده و مبلغ پیشنهادی TNA به Goldberg هم چهار برابر مبلغی هست که Goldberg از لیگ ژاپن گرفته . قبلا هم گفته بودم که Goldberg یه چشمکی به مسئولان TNA زده اما مثل اینکه Vince Mc.Mahon هم شنیده که قرارداد Goldberg با لیگ ژاپن تموم شده و Mc.Mahon هم مثل چهار سال قبل دست به دامن Goldberg شده . اونطور که Jim Ross از دهنش در رفته مبلغی که WWE به Goldberg پیشنهاد کرده خیلی بیشتر از مبلغی هست که TNA پیشنهاد کرده . اما Goldberg از اون آدمایی نیست که وسوسه بشه و احتمالا بخاطر واقعی بودن مسابقات TNA به TNA میره .

-----------------------------------------

کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Brock Lesnar Will Be A TNA Superstar

مسئولان TNA دوباره رفتند سراغ سوپراستار های بزرگ . مسئولان TNA خبر از راضی کردن Brock Lesnar برای قرار داد بستن با کمپانیشون ، دادن . گفته شده که Brock Lesnar با کمپانی TNA به توافق رسیده و شاید تا هفته های دیگه کار خودش رو در TNA آغاز کنه .

خوب ، همه میبینید که کمپانی TNA باز هم خرید بزرگ و ارزشمندی رو انجام داد و تونست از WWE و ECW جلو بزنه . البته WWE هم میخواد یه تکونی به خودش بده که بزودی از کارهای WWE هم با خبرتون میکنم .

:: جدیدترین اخبار کشتی کچ از BrockWWE ::

کد:

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

Chris Jericho Rumored To Return Last Night

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

" آیا بازگشت دیشب کریس جریکو خالی بندی بود ؟ "

ابتدا کلی تبلیغ کردن که Chris Jericho در پی پی وی No Mercy به WWE بر میگرده ! اما در پی پی وی No Mercy خبری از Chris Jericho نبود . بعد خود WWE یک پرومو از بازگشت Chris Jericho در پی پی وی Cyber Sunday پخش کرد و کلی تبلیغ کرد ، اما Chris Jericho در Cyber Sunday هم نیومد . در آخر Cyber Sunday پرومویی پخش شد که در اون درباره ی بازگشت Chris Jericho در Raw فرداش خبر داد اما بامداد امروز در Raw هم خبری از Chris Jericho نبود !

واقعا Vince McMahon و همکارانش نشون دادن که در امر سر کار گذاشتن مردم تبحر دارن ! به نظر من Vince McMahon با این کارایی که داره انجام میده داره روز به روز منفور تر و منفور تر میشه . البته شاید McMahon صلاح دیده که Chris Jericho در یک زمان بهتر برگرده .

به نظر من با این کارهایی که این یکی دو سال اخیر Vince McMahon کرده به هیچ وجه نمیشه به حرف های او اطمینان کرد . ولی ما باز هم صبر می کنیم تا شاید در هفته ی دیگه شاهد بازگشت Jericho باشیم .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ابتدا کلی تبلیغ کردن که Chris Jericho در پی پی وی No Mercy به WWE بر میگرده ! اما در پی پی وی No Mercy خبری از Chris Jericho نبود . بعد خود WWE یک پرومو از بازگشت Chris Jericho در پی پی وی Cyber Sunday پخش کرد و کلی تبلیغ کرد ، اما Chris Jericho در Cyber Sunday هم نیومد . در آخر Cyber Sunday پرومویی پخش شد که در اون درباره ی بازگشت Chris Jericho در Raw فرداش خبر داد اما بامداد امروز در Raw هم خبری از Chris Jericho نبود !

واقعا Vince McMahon و همکارانش نشون دادن که در امر سر کار گذاشتن مردم تبحر دارن ! به نظر من Vince McMahon با این کارایی که داره انجام میده داره روز به روز منفور تر و منفور تر میشه . البته شاید McMahon صلاح دیده که Chris Jericho در یک زمان بهتر برگرده .

به نظر من با این کارهایی که این یکی دو سال اخیر Vince McMahon کرده به هیچ وجه نمیشه به حرف های او اطمینان کرد . ولی ما باز هم صبر می کنیم تا شاید در هفته ی دیگه شاهد بازگشت Jericho باشیم .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اطلاعاتی مختصر درباره ی بازی Smackdown vs. Raw 2008 ...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

این بازی توسط همون کمپانی قبلی یعنی THQ ساخته شده . بازی Smackdown vs. Raw همیشه یکی از پرطرفدارترین و زیبا ترین بازی ها در سبک خود بوده . نسخه های 2006 و 2007 بسیار پرطرفدار و نسخه های موفقیت آمیزی بودند . به طوری که نسخه ی 2006 امتیاز 8.9 و نسخه ی 2007 نمره ی 8.1 را از سایت Gamespot گرفته اند که این نمره بسیار تحسین بر انگیز است .

چندی پیش لیستی از سوپراستار های این بازی بیرون اومد که به شرح زیر است :

سوپراستارهای راو :

Bobby Lashley , King Booker , Carlito , Jeff Hardy , John Cena , JTG , Ken Kennedy , Randy Orton , Shad , Shawn Michaels , Snitsky , Triple H , Umaga , William Regal

سوپراستارهای اسمک دان :

Batista , Chavo Guerrero , Chris masters , Edge , Finlay , Gregory Helms , Kane , Kenny Dykstra , Mark Henry , Matt Hardy , .M.V.P. , Rey Mysterio , Ric Flair , Great Khali , The Undertaker

سوپراستارهای ای سی دابلیو :

CM Punk , Elijah Burke , John Morrison , Marcus Cor Von , Sabu , Sandman , Tommy Dreamer

سوپراستارهای زن ( دیواس ) :

Ashley , Candice Michelle , Kelly Kelly , Melina , Michelle McCool , Mickie James , Torrie Wilson

سوپراستارهای قدیمی ( لجندز ) :

Bret Hart , Mick Foley , Rick Rude , Roddy Piper , Stone Cold , Terry Funk , The Rock

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

این بازی برای تعیین نوع مسابقه دادن سوپراستارها 6 نوع دیگه به دو نوع قبلی اضافه کرده :

Hardcore : کسی که خیلی دوست داره از میز و صندلی و ... استفاده کنه .

Showman : کسی که حرکات اضافی و تماشاگرپسند زیاد انجام میده .

High Flyer : کسی که حرکات پرشی و ارتفاعی زیاد انجام میده .

Submission Artist : کسی که در اجرای فن های کششی تبحر داره .

Power House : کسی که بیشتر از زورش تا فکرش استفاده می کنه .

Dirty : کسی که ناجوانمردانه بازی میکنه و هر کاری برای برد انجام میده .

Technical : کسی که کارهای تکنیکی و قشنگ زیاد انجام میده .

Brawler : به معنای کسی که از کتک کاری خیلی خوشش میاد .

در نسخه ی PS3 ( پلی استیشن 3 ) امکانات بیشتری وجود داره که به شرح زیر است :

1 - بازدن کلید R2 میتونید سوپراستار رو به شکل اول شخص ببرید .

2 - از کنترل PS3 و قابلیت Sixaxis اون در بازی بهره گرفته شده .

3 - میشه Controler رو برای حرکت به هر جهتی که دوست داریم حرکت بدیم .

4 - برای ON و Off کردن Toggle باز هم از کلید R2 استفاده میشه .

نام : Marcus Cor Von

لیگ : ECW

قدرت : 89

نام : Batista

لیگ : Smackdown

قدرت : 94

نام : Bobby Lashley

لیگ : Raw

قدرت : 93

نام : Candice Michelle

قدرت : 66

نام : Chavo Guerrero

قدرت : 85

نام : CM Punk

قدرت : 92

نام : John Cena

قدرت : 97

نام : JTG

قدرت : 84

نام : Kelly Kelly

قدرت : 58

نام : Mark Henry

قدرت : 83

نام : Matt Hardy

قدرت : 90

نام : Melina

قدرت : 71

نام : Mickie James

قدرت :70

نام : .M.V.P

قدرت : 85

نام : Rey Mysterio

قدرت : 93

نام : Sandman

قدرت : 86

نام : Shawn Michaels

قدرت : 94

نام : The Great Khali

قدرت : 83

نام : Torrie Wilson

لیگ : Smackdwon

قدرت : 64

نام : Umaga

قدرت : 88

نام : The Undertaker

قدرت : 95

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •