تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشكل در شناسايي كارتهاي جانبي

داره خودمونی میشه mehrdad2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض مشكل در شناسايي كارتهاي جانبي

با سلام
    اخيرا مشكلي برام پيش اومده كه خودم و افراد ديگه نتونستند برطرف كنند

مشكل من اينه كه الان مدتيه مادر بورد من كارتهاي جانبي pci را نميشناسه( من يك مودم اينترنال و يك كارت دي وي بي روي اسلاتهاي جانبي داشتم)
    براي رفع مشكل مودم را چون نياز نداشتم به كلي باز كرده و اسلات كارت دي وي بي را عوض كردم و ويندوز جديد نصب كردم در ابتدا كارت را شناخت و درايور آنرا نصب كردم ولي بعد چند بار راستارت باز هم كارت را نشناخت با ديگه اين كارها را تكرار كردم بعد چند بار دستكاري باز هم شناخت ولي روز بعد دوباره نشناخت

به يك شركت تعميرات كامپيوتر مراجعه كردم گفتند مشكل از ورژن ويندوز است آنها يك ويندوز xp sp2 نصب كردند مشكل برطرف شد و كارت من را شناخت ولي به محص اينكه كيس را خونه آوردم دوباره نشناخت دو روز بعد خود به خود شناخت ولي بعد يك روز ديگه نشناخت
    ديگه واقعا خسته شدم تمام راه حلها را امتحان كردم شايد بالاي 10 بار ويندوز هاي ايكس پي مختلف نصب كردم محل اسلات را تميز كردم .... ولي به نتيجه نرسيدم
    دوستان راه حلي به نظرشون مي رسه؟
    با تشكر

داره خودمونی میشه E.I's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اول ازهمه اسلاتهای pci گردگیری کنید بعد بایوس مین آپدیت کنید درمرحله بعدم آخرین ورژن xp sp3 نصب کنیدکلیه درایورهای سیسستم آپدیت کنید بعد سیستم به صورت خام تست کنید بدون اینکه برنامه اضافی نصب کنیدفقط درایورها همگی آپدیت بشن نصب بشه مشخصات سیستم کلا قید بشه

3. این کاربر از E.I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام
    مین بورد کامپیوتر من abit هست. درایور کارت صدا هم نصب شده اما وقتی میخوام موسیقی پخش کنم میگه
    Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There may not be a sound device installed on your computer, it may be in use by another program, or it may not be functioning properly.
    با کارت صدا مشکل داره
    برای اطلاعات بیشتر هم این پیغمو میده
    Error ID = 0xC00D11BA, Condition ID = 0x00000000
    چکار باید کرد؟
    ویندوز XP SP3 با آخرین آپگریدها هم رو سیستم نصبه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •