تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: ویروسی که همه ی آیکونها را به پسوند lnk تبدیل میکنه <<< حل شد >>>

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من لپ تاپ با ویندوز سون اورجینال دارم آنتی ویروس هنگامی که ویروس گرفت اوست بود اپدیت بعد نود و کاسپر و آویرا نصب کردم آپدیت کاری از پیش نبر تمام فابل ها به پسوند ink به شکا اکسپلولر هستند کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

انکار این انجمن ناظر و صاحب نداره کسی بهش سر نمی زنه من دیروز مطلب نوشتم کمک خواستم تا حالا جواب نگرفتم آقایون بامرام ها کمکم کنید ویروس که فایل همرا با پسوند ink کرده

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

انکار این انجمن ناظر و صاحب نداره کسی بهش سر نمی زنه من دیروز مطلب نوشتم کمک خواستم تا حالا جواب نگرفتم آقایون بامرام ها کمکم کنید ویروس که فایل همرا با پسوند ink کرده
    سلام من لپ تاپ با ویندوز سون اورجینال دارم آنتی ویروس هنگامی که ویروس گرفت اوست بود اپدیت بعد نود و کاسپر و آویرا نصب کردم آپدیت کاری از پیش نبر تمام فابل ها به پسوند ink به شکا اکسپلولر هستند کمک کنید

سلام.

خب حالا این چیکار به ناظر طفلی داره ! ناظر لزوما نباید جواب بده!

عرض کنم که

اول سیستم توسط کسپرسکی آپدیت شده کامل ویروس یابی بشه ، روی هیچ درایوی هم کلیک نکنید ابدا..

بعد از اسکن

به منوی استارت برین و به بخش Accessories و روی Command prompt راست کلیک کنید و

run as admin رو بزنین، و بازش کنید. داخل اون تایپ کنید :

ASSOC .EXE=exefile

فاصله ها رو دقت کنید !!

بعد اینتر بزنید،

دوباره مجددا تایپ کنید :

ASSOC .lnk=lnkfile

بعد اینتر کنید.

موفق باشی.

4. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.

خب حالا این چیکار به ناظر طفلی داره ! ناظر لزوما نباید جواب بده!

عرض کنم که

اول سیستم توسط کسپرسکی آپدیت شده کامل ویروس یابی بشه ، روی هیچ درایوی هم کلیک نکنید ابدا..

بعد از اسکن

به منوی استارت برین و به بخش Accessories و روی Command prompt راست کلیک کنید و

run as admin رو بزنین، و بازش کنید. داخل اون تایپ کنید :

ASSOC .EXE=exefile

فاصله ها رو دقت کنید !!

بعد اینتر بزنید،

دوباره مجددا تایپ کنید :

ASSOC .lnk=lnkfile

بعد اینتر کنید.

موفق باشی.
    با عرض سلام خدمت جناب دکنر با تشکر از اینکه به موضوع بنده اهمیت دادید. قبل از اینکه دستور بالای شما را اجرا نمایم یکس ار دوستانم اسنکار را انجام داد حالا شما بفرمایید درست بوده یا غلط یا من حتما همان عمل بالا را انجام دهم برای امنیت در آینده
    control panel -------- usre accunte --------------manage another accunet ------------create a new accunte---------------------بعد تیک administrator را زده یک نام انتخاب کرده و ok میکنیم و اکانت قبلی را که خراب بود را حدف کردم در واقع این دوستمان گفت ویروس نیست بلکه مشکل سییستمی است.
    اکنون مشکل رفع شده یک کاسپر 2011 آچدیت نصب دارم اگر شما لازم می بینید برای کمک به سایر دئوستان من برنامه hoijace را که در تایپک اول گفته بودید اجرا و نمی ونم اسمش پی بود لوگو یا ؟ را برای شما بفرستم مطیع دستورا تیم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

با عرض سلام خدمت جناب دکنر با تشکر از اینکه به موضوع بنده اهمیت دادید. قبل از اینکه دستور بالای شما را اجرا نمایم یکس ار دوستانم اسنکار را انجام داد حالا شما بفرمایید درست بوده یا غلط یا من حتما همان عمل بالا را انجام دهم برای امنیت در آینده
    control panel -------- usre accunte --------------manage another accunet ------------create a new accunte---------------------بعد تیک administrator را زده یک نام انتخاب کرده و ok میکنیم و اکانت قبلی را که خراب بود را حدف کردم در واقع این دوستمان گفت ویروس نیست بلکه مشکل سییستمی است.
    اکنون مشکل رفع شده یک کاسپر 2011 آچدیت نصب دارم اگر شما لازم می بینید برای کمک به سایر دئوستان من برنامه hoijace را که در تایپک اول گفته بودید اجرا و نمی ونم اسمش پی بود لوگو یا ؟ را برای شما بفرستم مطیع دستورا تیم
    سلام دوست عزیز..

اون روش ساختن user account جدید ، البته کار ساده و بی دردسری هستش، ولی خب اون راه حلی که عرض کردم هم راه حل منطقی خاص ِ اون مشکل هست.

الان هم هیچ مشکلی نیست و شما مشکل رو حل کردین. نیاز به لوگ هم نیست.

موفق باشی.

7. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز..

اون روش ساختن user account جدید ، البته کار ساده و بی دردسری هستش، ولی خب اون راه حلی که عرض کردم هم راه حل منطقی خاص ِ اون مشکل هست.

الان هم هیچ مشکلی نیست و شما مشکل رو حل کردین. نیاز به لوگ هم نیست.

موفق باشی.
    با سلام مجدد
    جناب دکتر میشه اگر وقن ئارید علت اصلی بروز این مشکل را بفرمایید یا اگر این مورد واقعا ویروس است چه ویروسی است ؟
    با سپاس فراوان از شما دوستانی که اینچنین معلومات خود را در اختیار افرادی مثل ما که هم سواد کمتری دارند هم از افراد متخصص در پایتخت دورند میگذارید

هر چیز را زکاتی ایست و زکات علم یاد دادن اوست

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام .

من احتمال 90 درصد رو میگم دلیل ویروس بوده. اون 10درصد هم به خاطر اینکه ممکنه
    شما یا برنامه ای اینکارو کرده باشه که احتمالش خیلی کمه که دقیقا پسوندها
    و Associations رو به lnk تغییر بده ، که با این حساب میشه گفت کار ویروسه.

یک leak در Shell ویندوز وجود داره که البته بعده ها با یک Patch جدید این مشکل حل شد

باعث سو استفاده ی ویروس ها از شل آیکان میشد. و به سود ملویر ها آیکان ها به lnk تغییر میکرد

مثلا حفره ای که استاکسنت استفاده کرد یکیش همین بود.

10. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام .

من احتمال 90 درصد رو میگم دلیل ویروس بوده. اون 10درصد هم به خاطر اینکه ممکنه
    شما یا برنامه ای اینکارو کرده باشه که احتمالش خیلی کمه که دقیقا پسوندها
    و Associations رو به lnk تغییر بده ، که با این حساب میشه گفت کار ویروسه.

یک leak در Shell ویندوز وجود داره که البته بعده ها با یک Patch جدید این مشکل حل شد

باعث سو استفاده ی ویروس ها از شل آیکان میشد. و به سود ملویر ها آیکان ها به lnk تغییر میکرد

مثلا حفره ای که استاکسنت استفاده کرد یکیش همین بود.

با سلام جناب دکتر
    با این اوصاف ویروس همچنان در هارد کامپیوتر موجود است و امکان دوباره ویروسی شدن وجود دارد؟ چون ما فقط یک اکانت جدید ساختیم. کاسپر نصب شده روی سیستم من 2011 آپدیت شده است آیا امکان دارد ویروس را پیدا نکند؟؟
    سوال بعد : اگر من از روس ویندوز اورجیت=نال سیستم بک اپ بگیرم ایا ویروس به همراه بک آپ منتقل می شود ؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

کسپرسکی ورژن 2012 رو روی سیستم استفاده کنید و آپدیت شده نگه دارینش.
    اگه ویروس روی سیستم فعال بود الان باز همون مشکل پیش اومده بود.

+

اگه ویروس روی سیستم شما باشه ، بله ویروس هم بک آپ گرفته میشه !

کسپرسکی ورژن 2012 رو تهیه کنید و اسکن کنید تا خیالتون راحت بشه.

13. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با تشکر بسیار فراوان ار جناب ئکتر اسمیت عزیز که تا آخرین لحظه یاری رسان بنده و و سایر دوستان می باشند. بنده بطور کامل راهنمایی شده و ار عضویتم راضی می باشم. در پناه ایزدمنان
    مسعود نصرت

15. این کاربر از masoudnosrat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •