تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 54 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 534

نام تاپيک: سریال ستایش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ها ای ارونگولایی که وگفتی یعنی چه؟
    -------------------------

اما میرسیم به یکی از بزرگترین سوتی هایی که در تمام عمرم مشاهده کردم البته خواستم یه تاپیک جدا بزنم دیگه منحرف شدم گفتم همینجا بگم خیلی هم ریا نشه.

تو ماشین همین پسره 3کیلو تریاک پیدا کردند ،درسته؟
    اخه یکی نبود به کارگردان بگه تو اون تاریخی که فیلم توش جریان داره شما نوار ویدئو هم بزور میشد پیدا کرد اخه چطور 3 کیلو تریاک پیدا کردید؟
    اخه اگه بزرگترین باند مافیایی کشور هم قصد توطئه علیه طاهر داشت نمیتونست این همه تریاک یه جا پیدا کنه؟
    چطور یه کاراکتر اون هم یه دختر که کسانی هم که اطرافشن(برادرش و غلومی)هم خودشون تو هفت و هشت زندگیشون موندن 3 کیلو تریاک اینطور راحت بدست اوردن؟
    فک کنم اینا با این کارشون دیگه برای واژه گاف و سوتی ابرویی نذاشتن
    اي بابا اين سريال سوتي كم نداشت. يكيشم برگه آزمايشي بود كه ستايش به شوهرش نشون ميداد كه بگه بارداره.... اون برگه آزمايش اگه دقت كرده باشين مربوط به آزمايشگاهاي خصوصي ميشه كه فقط 3-4 سالي ميشه اون شكلي چاپ ميشه ! اونم با دستگاه ها و نرم افزارهاي مدرن. نميدونم اون موقع اونا آزمايشگاه خصوصي از كجا آوردن !

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چند قسمت پیش هم داشتن تلویزیون نگاه میکردن یهو گفت تاجر پوسان

پ.ن : دوستان تکرار این قسمت چه ساعتی پخش میشه ؟؟

3. این کاربر از MoH_@_MaD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shir_farhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

چرا داستان این سریال مربوط به قدیم میشه؟

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

به نظر من که طاهر نباید شفا پیدا بکنه وگرنه کل علم پزشکی زیر سوال میره!!!!! خیر سرشون چندین پزشک جمع شدن و مرک مغزی رو اعلام کردند حالا یهو بلند بشه که دیگه همه اونهایی که بستگانشون مرگ مغزی شدن شاکی میشن و میگن فامیل ما زنده بود و شما کشتیدش !!!!!!!!!!!
    اما داستان بدون طاهر ادامه پیدا میکنه و فردوس زن طاهر رو تنها میزاه و اون توی سختی بزرگ میشه اما پسرش شبیه یا طاهر میشه یا محمد که احتمال طاهر خیلی بیشتره ......چون مابقی داستان در آینده اتفاق می افته پسره طاهر هم در دانشگاه دختر عموش رو می بینه و عاشقش میشه ولی مادره دختره از این کار راضی نیست ...شخصیت ها پیرو پاتال فیلم هم همه یکی بعد از دیگری می میرند... پایان فیلم هندی !!!!

6. 8 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چند قسمت پیش هم داشتن تلویزیون نگاه میکردن یهو گفت تاجر پوسان
    لااقا میگفتن لینچان میشد یه کم باور کنن

در آغاز فعالیت simul8or's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    svchost.exe

پيش فرض

من فکر می کنم ستایش خانوم خیلی سریع بچه میاره. طبیعی نیست!!!

9. این کاربر از simul8or بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R A H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من فکر می کنم ستایش خانوم خیلی سریع بچه میاره. طبیعی نیست!!!
    ]آخه چیه این فیلم طبیعی بوده که بخواد بچه اوردن ستایش طبیعی باشه؟؟؟؟
    اینا شورشو در اوردن.
    یا همه به هم میرسن.
    یا همه میمیرن.
    تعادلی تو فیلم های ایرانی وجود نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من که طاهر نباید شفا پیدا بکنه وگرنه کل علم پزشکی زیر سوال میره!!!!! خیر سرشون چندین پزشک جمع شدن و مرک مغزی رو اعلام کردند حالا یهو بلند بشه که دیگه همه اونهایی که بستگانشون مرگ مغزی شدن شاکی میشن و میگن فامیل ما زنده بود و شما کشتیدش !!!!!!!!!!!
    اما داستان بدون طاهر ادامه پیدا میکنه و فردوس زن طاهر رو تنها میزاه و اون توی سختی بزرگ میشه اما پسرش شبیه یا طاهر میشه یا محمد که احتمال طاهر خیلی بیشتره ......چون مابقی داستان در آینده اتفاق می افته پسره طاهر هم در دانشگاه دختر عموش رو می بینه و عاشقش میشه ولی مادره دختره از این کار راضی نیست ...شخصیت ها پیرو پاتال فیلم هم همه یکی بعد از دیگری می میرند... پایان فیلم هندی !!!!
    منم همینو میگم طاهر میمیره بعد نقش پسرشو خودش بازی میکنه هنوز اسم پسرشم انتخاب نکردن اسم پسرشم میزارن طاهر

12. این کاربر از mohammad_ali_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

بابا عجب چیزی نوشتی .
    ولی اینجا هندی تره . تا باباش بفهمه چه خبره طاهر هم شفا پیدا میکنه یا تو حالت بیهوشی روحش پیگیر قضیه هست ..
    حالا از نگاه فیلم ترسناک : روحش میاد انتقام همه این ها رو میگیره
    ولی طاهر زنده میشه { چون مورد های زیادی داشتیم که بعد چند ماه بهوش امدن یکیش هم طاهر خودمون

14. 4 کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    forum.p30world.com/member.php?u=989

پيش فرض

سلام.
    تاپیک فیلم هندیه؟؟
    آقا دمت گرم کلی مارو خندوندی!!

16. 2 کاربر از aligol172 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •