تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 320 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

تاپیک اختصاصی رئال مادرید اسپانیا

سال تاسیس : 1902

ورزشگاه اختصاصی : سانتیاگو برنابئو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظرفیت ورزشگاه : 80354 نفر

رئیس افتخاری : آلفردو دی استفانو

رئیس باشگاه : فلورنتینو پرس

سرمربی : ژوزه مورینیو

مهم ترین افتخارات باشگاه :

31 قهرمانی لالیگا - 18 قهرمانی کوپا دل ری - 8 قهرمانی سوپر کاپ اسپانیا - 9 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا - 2 قهرمانی جام یوفا - 3 قهرمانی جام باشگاه های جهان

سایت رسمی باشگاه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منبع مطالب :

کد:
    کد:

تذکر
    : با توجه به اینکه در انجمن ورزش ، تاپیکهای تیمهای متفاوت از همدیگر تفکیک شده است ، از تمامی دوستان خواهشمندیم از ورود به تاپیک تیمهای رقیب خودداری کنند .

در صورت بروز موارد جنجال آفرین ، بر طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصمیم گیری خواهد شد .

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

خوب ممنون از زدن تایپیک تیم بزرگ رئال ....

امیدوارم در این تایپیک پیروزی های زیاد و قهرمانی هایی رو به دست بیاریم که حقمون بوده و با بازی زیبا به دست اومده و جشن بگیریم ....
    Last edited by SAMCRO; 27-05-2011 at 19:40.

3. 8 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

تبریک میگم ..
    یاد قدیما افتادم : )

---
    درباره تیم فکر میکنم مارسلو برای دفاع چپ خوب باشه و پیشرفت خوبی داشته ... با اینکه از کنترائو خیلی خوشم میاد اما فکر میکنم خریدش بیهوده ..
    تا حد امکان دوس دارم خریدامون کم باشه .

Last edited by satttanism; 10-06-2011 at 15:35.

5. 7 کاربر از B L A S T E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

راحت شدیم بلخره
    بعد مدتها میشه پست داد
    +
    هنوز معلوم نیست کیا از تیم میرن؟
    بیشتر منظورم با بنزما و کاکاست
    امیدوارم هیچکدوم نرن : )

7. 5 کاربر از cyrus_ln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

" فصل بعد بنزمای بهتری را خواهید دید "

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

بنزما : " تیمی داریم که میتواند همه جامها را فتح کند "

بنزما که تعطیلات خود را در لیون سپری میکند در مصاحبه با مارکا در مورد اینده خود صحبت کرد .

" در فصل گذشته با رئال مادرید و فرانسه در مجموع 30 گل به ثمر رساندم به همین خاطر فکر میکنم سال خوبی را سپری کردم . با شروع ژانویه در بازیهای بیشتری حضور یافتم و میدانستم که در صورت اعتماد به من همه چیز به خوبی به پیش خواهد رفت . از اینکه برای رئال مادرید بازی میکنم احساس خوبی دارم . هواداران , مردم و استادیوم را دوست دارم . سالهای زیادی را در اینجا سپری خواهم کرد . "

" در مجموع 102 گل به ثمر رساندیم . این تعداد گل برای تیمی که عده ای ان را دفاعی میدانند زیاد است . رئال مادرید همه چیز برای فتح 3 جام را در اختیار داشت . پایان طلسم 18 سال عدم موفقیت در جام حذفی برای ما خوب بود با این حال جامهای بیشتری میخواهیم . این باشگاه باید همه جامها را ببرد . این چیزی است که از زمان امضای قرارداد با رئال مادرید ان را می اموزید و احساس میکنید . در مورد شخص خودم نیز باید بگویم که جای بیشتری برای پیشرفت دارم . شما بهترین عملکرد من را در فصل بعد خواهید دید چرا که از نظر فیزیکی و روحی در فرم خوبی قرار دارم . "

" مورینیو همانند من پیروزی را دوست دارد . او به من کمک کرد تا به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان پیشرفت کنم . او انتظار زیادی از من داشت با این حال کمک کرد تا پیشرفت کنم . میدانم که چه چیزی از خودم انتظار دارم و میدانم که میتوانم توانایی های خود را در اختیار مورینیو قرار دهم . باید ثابت کنم که میتوانم برای این تیم بازی کنم . میدانم که کسب جایگاه در تیم بسیار دشوار است با این حال همه چیز به خود من بستگی دارد . "

" تمام خریدهای جدید بازیکنان خوبی هستند . شاهین بهترین بازیکن بوندسلیگا بود و تمام بازیکنان برتر دوست دارند برای رئال مادرید بازی کنند . "

" رقابت با 41 گل رونالدو در لیگ بسیار سخت است . برای او خیلی خوشحالم . رونالدو یک بازیکن عالی است که نه تنها گل های زیادی میزند بلکه به دیگران نیز در گلزنی کمک میکند . ما همدیگر را به خوبی درک میکنیم . "

" میخواهم شانس خود را بری توپ طلای فصل اینده امتحان کنم . برای بهترین تیم جهان بازی میکنم , ما رقابتهای جام ملتهای اروپا را در تابستان اینده در پیش رو داریم و از تیم خوبی برخوردار هستیم . با توجه به بازیها و گلهایی که در این فصل به ثمر رساندم فکر میکنم شانس رسیدن به ان را داشته باشم . فصل بعد بهتر از فصل سپری شده خواهیم بود . میخواهم همه جامها را فتح کنم . "

کد:

9. 7 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان رئالی
    فکر کنم حالا که تاپیک ها جدا شده بچه های بیشتری تو بحث ها شرکت کنن.(مِن جمله خودم)
    راجع به نقل و انتقالات به نظرم خرید آگرو با این قیمت واقعا اشتباه بزرگیه!
    مخصوصا اینکه احتمالا 2 تا از 3 مهاجممون نیمکت نشین میشن و من اصلا این رو دوس ندارم.
    کوئنت رائو هم امروز گفته که فقط حاضره به رئال بیاد و گفته مسئولان 2 باشگاه در حال مذاکره هستن!
    از یه طرف واقعا دوس دارم بیاد و از طرف دیگه تصور اینکه یه وقت مارسلو نیمکت نشین بشه اذیتم میکنه!
    ولی تیم به یه مهاجم ذخیره و یه دفاع وسط باتجربه خیلی نیاز داره!
    بهتره جوون هایی مثل کانالس و لئون رو هم قرضی به تیمهای دیگه لالیگا بدیم تا تجربه کسب کنن!

11. 5 کاربر از Javad-ht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

میگم همونطور که شروع شده، دوستان نظرشون رو درباره نقل و انتقالات بگن..
    به نظر من، تیم در شرایط فعلی، تیم خیلی خوبیه اما نه در حد رقابت با بارسا
    این رئال، به نظرم الان تویه لیگ هایی مثل انگلیس و ایتالیا و آلمان، راحت قهرمان میشه اما تویه اسپانیا، وضعیت رو همه میدونیم چطوره...بقول خوزه "یه تیم(بارسا) حتی اگه بد هم بازی کنه، برنده میشه!"
    این رو خوزه و پرز متوجه شدن اما والدانو درک نمیکرد و همین باعث شد که بره...
    من فکر میکنم خرید بازیکنی مثل آگرو، واجبه و باعث خراب شدن هیچکی نمیشه کمااینکه کریم-ی که همه منظورشون اونه، خودش معتقده این خرید، +ه برای تیم..
    رئال برای فصل بعد، هیگواین، موراتا و کایخون رو حتما داره تویه خط حمله...کریم هم مگه چی بشه که بره...
    یعنی اینطوری عملا تیم 1 مهاجم نوک تاپ داره که اونم باید ریکاوری کنه و هرچند امیدوارم این مشکلش رو برطرف کنه اما نشون داده تویه بازیهای حساس، توپ خیلی خراب میکنه..!
    برای همین تیم نیاز به یه مهاجم دیگه داره...یه مهاجم نوک..گفته میشه آگرو اما من فکر میکنم اگه به خوزه باشه، اون حاضره آگرو بره چلسی تا اینطوری دروگبا رو بتونه رئال بیاره که البته مشکل بزرگ دروگبا، سنشه هرچند که یه مهاجم بی نظیره..

در مورد دفاع چپ هم فکر میکنم یکی رو داشته باشیم، خوبه...
    البته الان دیگه آلتین توپ هست و میتونه اونجا هم بازی کنه...
    Last edited by satttanism; 10-06-2011 at 15:36.

13. 5 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

خوب در مورد این فصل بعد و خریدا منم دوست دارم نظراتمو بگم ....

خوب دودک دوست داشتنی هم که از تیم جدا شدش و پست دروازه بانی یه جای خالی رو حس می کنه ...
    که می تونه مخیاس جوون باشه و یا اینکه می تونه یه جرزی دودک دیگه ( دروازه بان با تجربه که بیاد به تیم مثل همین دودک به تشویق تیم بپردازه ) به نظر خودم اگه یه دروازه بان با تجربه بگیریم بهتره چون من زیاد از مخیاس تعریف نشنیدم ....

در پست دفاع هم به نظر من اگه گارای جدا شه باید یه دفاع دیگه به تیم اضافه شه ... ناچو از آکادمی هم بد عمل نکرده ولی نمی دونم چرا به دلم نمی چسبه ....فک کنم ماتئوس هم به تیم بر خواهد گشت ولی باز دوباره بیرون بره یا نره دیگه دست باشگاهه ... مارسلو هم دفاع خوبیه به نظرم باید همین دفاع چپ بمونه با اینکه کونترائو بازیکن خوبیه و هم وطن رونالدو و کاروالیو و هم بازی پهپه در پرتغال هست خوبه ولی مارسلو هم رابطش با اکثر بازیکنا خوبه به خصوص خود رونالدو ... پس از نظر روحی زیاد فرق ندارن . از نظر حمله که مارطلو رو خیلی دیدیم با حرکات زیباش خیلی به ما کمک کرده ... همین ال کلاسیکو ها رو به یاد بیاریم ...
    در مورد مرکز دفاع هم برای بازی های معمولی و لالیگا ( به جز ال کلاسیکو ها ) مشکلی نداریم می تونیم از زوج های زیادی مثل په په - کاروالیو یا راموس -په په یا البیول - کاروالیو استفاده کنیم و اربلو ها هم می شه ازش به خوبی در دفاع چپ و راست استفاده بشه ... ولی بازی های مهم یه مقدار کارمون سخت می شه با این جساب هم که بازی های سخت کم پشت سر هم نشده برای ما توی این جند فصل ...
    یه خرید بد نیست برای دفاع وسط ....

می رسیم به هافبک یعنی پر ازدحام ترین منطقه توی تیم ...
    ژابی . شاهین . خدیرا . لاس . گاگو . اوزیل . کاکا . دی ماریا . کانالس . التین توپ . پدرو لئون . خرانرو
    این طور که معلومه پدرو لئون می ره و کانالس هم قرض داده می شه به یه تیمی ... و لاس هم وضعیتش معلوم نیست . بازیکن خوبیه لاس ولی با وجود این که تیم زیاد هافبک داره بره بهتره ...
    کاکا هم که اعلام کرده می خواد بمونه ...
    دیگه فک نمی کنم تغییر خاصی توی هافبک داشته باشیم ..
    با زوج شاهین - ژابی برای هافبک دفاعی می تونیم هم دفاع خوب هم حمله ی قوی داشته باشیم با پاس های عالی این 2 بازیکن ...
    اوزیل هم که با تکتیک خودش می تونه بازی ها رو برامون باز کنه اونم فقط به یه شرطی ... قدرت بدنیش و Stamina ش رو بیشتر کنه ... اوزیل یه بازیکن یک نیمه ای که چه عرض کنم 15 دقیقه ای هست ..
    همون طور که توی ال کلاسیکوها نشون داد چه قدر فرق داره کی به بازی بیاد ...
    کاکا هم می تونه یه تابستون عالی رو داشته باشه ... و خودشو اماده کنه ...
    خرانرو هم برای بازی های لالیگا خوبه ...
    دی ماریا هم که با سرعت خوبش همه رو غافل گیر کنه و پاس بده ... و همچینین پرس خوبی که می کنه .
    رونالدو رو هم که فک کنم باید هافبک حساب کنیم حرفی برای گفتن نزاشت این فصل ...

می رسیم به خط حمله که الان خیلی سر خرید آگرو صحبت است ! ولی من موندم با وجود هیگو و بنز و کالخون این بشر رو کجا بزاریم ! الان من نمی دونم اگه می خوایم خرید کنیم مهاجم بگیریم چرا یه مهاجم بگیریم که مثل همین 2 تا مهاجمی که داریم بی تجریه باشه ؟ اگه می گفت می خواییم یکی مثل نیستروی رو بگیریم یه چیزی می شد ... ولی اگرو ؟
    امیدوارم بنز و هیگو به امادگی برسن تا به همه ثابت بشه این 2 تا عجب بازی کنایی هستن ...

در اخر ورود احتمالی زیدان عزیز به نیمکت رو تبریک می گم ....

15. 7 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در مورد نقل و انتقالات، من با خرید آگوئرو مخالفم، چون قیمتش زیاده. درباره ی بنزما، پتانسیل خیلی خوبی داره، اما اعتماد به نفسش خیلی کمه. آدبایور که باید بره، مهاجم خوبی هست، اما بدرد ترکیب رئال نمیخوره.

آگوئرو مهاجم خیلی خوبیه، اما واقعا خرید گرونی هست! مگه اینکه نصف پولش رو از فروش یکی دیگه مثل لئون در بیاریم، اونقت یکم معقول تر میشه...!

17. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    forum.p30world.com/member.php?u=989

پيش فرض

سلام
    خدا رو شکر تاپیکها جدا شد.......
    منم افتتاح انجمن ورزش رو به همه رئالی‌ها تبریک میگم!
    Last edited by aligol172; 11-07-2011 at 17:00.

19. 3 کاربر از aligol172 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •