تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 320 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

همچین می گی انگار همه اینا از خود منچستر در اومدن ...
    خود منچستر که از همه بد تره ... مفت می خره و زیاد می فروشه ...
    پیدا کردن تلنت هیچ کاری نداره ... فرگوسن الکی بزرگ شده سر این قضیه ... بهترین مربی توی این زمینه بدون شک الان ارسن ونگره ...
    اگه واقعا این حرف رو از روی تفکر زدی....
    خوشحال شدیم

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تصمیم گیری در مورد اینده گاگو , ایندهون به این بازیکن علاقه دارد

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

رئال مادرید قصد دارد در هفته اینده در باره اینده گاگو تصمیم گیری کند . با ورود شاهین و ادامه مصدومیت مربوط به فصل گذشته وضعیت گاگو بیش از پیش مبهم شده است . گاگو در عرض 203 روز فصل 2010/11 دچار 4 مصدومیت مختلف شده است و تنها 199 دقیقه فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرده است .

با ورود ملی پوش ترکیه ای به ترکیب رئال مادرید , گاگو پس از (ژابی , شاهین , خدیرا , لاس ) به پنجمین انتخاب مورینیو در خط هافبک تبدیل خواهد شد . این درحالی است که التین تاپ نیز توانایی حضور در پست این بازیکن را دارد .

مادرید قصد دارد در مورد اینده گاگو با مارسلو لومبیا وکیل بازیکن صحبت کند . طبق گزارش روزنامه ایتالیایی TuttoMercato ایندهون به این هافبک ارژانتینی علاقمند است . هرچند که این باشگاه هلندی از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد و تامین دستمزد 2 میلیون یورویی این بازیکن از دغدغه های اصلی باشگاه برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارژانتینی محسوب میشود .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

شالکه علاقمند به سرخیو کانالس

مرد با استعداد رئالی ممکن است فصل دیگر در کنار رائول گنزالس در لیگ آلمان بازی کند.

کانالس که به مبلغ 5 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست، ولی فقط در سه بازی رئال جزء ترکیب اصلی حضور داشت و نتوانسته نظر مورینیو رو جلب کند.

به نقل از روزنامه AS مرد 20 ساله در طول فصل در سایه بازیکنانی چون مسعوت اوزیل، کاکا و گرانرو بوده و اعلام کرده: " من میخوام بازی کنم و این فصل اصلا راضی کننده نبود "

همچنین شایعاتی مبنی بر احتمال پیوستن وی بطور قرضی یا فروش با شرط بازگشت به مادرید، از سوی آرسنال به گوش میرسد.

در صورت پیوستن کانالس به شالکه، سومین بازیکنی خواهد بود که در سه سال گذشته به این تیم پیوسته، پیش از این کریستف متزلدر و رائول به این تیم پیوسته بودند.

کد:
    Last edited by kasra_khan2003; 29-05-2011 at 23:32.

5. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

متاسفانه کاستیا امشب 2-2 مساوی کرد با آلکویانو و با توجه به باخت 2-0 تو بازی رفت، در مجموع شکست خورد تا نتونه به لیگ 2 برسه...
    کاستیا تویه بازی رفت خیلی موقعیت خراب کرد و روی 2 موقعیت، آلکویانو به گل رسید و همین 2 گل براش کافی بود...
    حضور بازیکنا تویه لیگ 2، میتونست خیلی از نظر تجربی کمکشون کنه...

7. 5 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

الکویانو 2-2 رئال مادرید کاستیا

اختصاصی انجمن هواداران رئال مادرید در ایران :

سفید ها برای جبران نتیجه بیشترین تلاش خود را انجام دادند .

رئال مادرید کاستیا برای جبران شکست 2-0 در بازی رفت تلاش خود را انجام داد . نیمه اول گلی در بر نداشت هرچند که رئال مادرید موقعیت هایی را از دست داد . با شروع نیمه دوم موراتا تیم را 1-0 پیش انداخت و تیم فقط به یک گل دیگر برای جبران نتیجه نیازمند بود . پاکو استبان در دقیقه 75 گل تساوی را به ثمر رساند . فرانریکو در دقایق پایانی از روی نقطه کرنر کاستیا را 2-1 پیش انداخت ولی استبان دوباره بازی را به تساوی کشاند .

ترکیب دو تیم

کد:

9. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

التینتپ : هواداران رئال مادرید را ناامید نخواهم کرد .

" من هیجان زیادی دارم و به انها توانایی های خود را نشان خواهم داد "

حمیت التینتپ بازیکن جدید رئال مادرید در مصاحبه با AS اعلام کرد که هیجان زیادی برای بازی کردن در رئال مادرید دارد .

" من به عنوان بازیکنی که مردم خواستار ان هستند به خودم احترام میگذارم . مخصوصا به این خاطر که از دانش فوتبالی و تونایی جایگیری خوب در زمین برخوردارم . من یک فوتبالیست حرفه ای هستم که توانایی سازگاری با هر سیستم و هر ورزشگاهی را دارم . هرگز از شیوه بازی تیم خود شکایت نخواهم کرد . "

" صحبت کردن با مورینیو در تصمیم گیری من برای امدن به رئال مادرید نقش زیادی داشت . اشتیاق و هیجان زیادی برای بازی کردن در کنار هموطن های خود یعنی شاهین و اوزیل دارم . فکر میکنم در مرحله جدید کارنامه ورزشی ام کارها به خوبی به پیش خواهد رفت . فقط میخواهم توانایی های خود را به هواداران نشان دهم و به تیم خود کمک نمایم . "

کد:

11. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

همه چیز به توافق رئال مادرید و بنفیکا بستگی دارد - فابیو کوئنترائو

ملی پوش پرتغالی که همچنان از گزینه های اصلی برای انتقال به برنابئو محسوب میشود اعلام کرد که همه چیز بستگی به توافق باشگاه رئال مادرید و بنفیکا دارد .

فابیو کوئنترائو مدافع باشگاه بنفیکا بار دیگر از تمایل خود برای انتقال به رئال مادرید در تابستان پیش رو خبر داد و اظهار کرد که اکنون همه چیز به توافق دو باشگاه بستگی دارد .

کوئنترائو پیش از این نیز در استانه پیوستن به بایرن مونیخ قرار داشت ولی به علت مخالفت بایرن با قیمت 30 میلیون یوریی تعیین شده توسط بنفیکا این انتقال منتفی شد .

این ملی پوش پرتغالی پیش از این اعلام کرده بود که لیسبون را فقط به مقصد مادرید ترک خواهد کرد . بازیکن 23 ساله امیدوار است تا روند مذاکرات بین دو باشگاه به خوبی به پیش رود .

کوئنترائو در مصاحبه با Marca گفت :

" علاقه دو طرفه ای بین من و رئال مادرید وجود دارد با این حال همه چیز به توافق دو باشگاه بر سر قیمت بستگی دارد . امیدوارم رویایم که همانا بازی کردن در رئال مادرید است به واقعیت تبدیل شود . "

این مدافع چپ اعلام کرد که پست مد نظر مورینیو برای وی هیچ اهمیتی ندارد و هیچ تاثیری در انتقالش به برنابئو نخواهد نداشت .

" اماده ام تا در هر پستی که مورینیو در ان به من نیاز دارد بازی کنم . همه پستها به جز دروازه بانی خوب خواهند بود . اماده ام تا در هر پستی که مورینیو میخواهد بازی کنم . "

کوئنترائو در مورد جدایی خود از رئال ساراگوسا در فصل 2008/09 گفت :

" من خیلی جوان بودم و خاطره خوبی از انجا ندارم . البته اگر نیمه پر لیوان در نگاه کنیم باید بگویم که چیزهای زیادی در ان مقطع اموختم . "

این مدافع در حال حاضر با بنفیکا قرار دارد و رقم فسخ قراردادش 30 میلیون یورو تعیین شده است . هنوز مشخص نیست که از نظر رئال مادرید کوئنترائو ارزش این قیمت را دارد یا خیر .

کد:
    پی اس وی ایندهوون علاقه مند به فرناندو گاگو...

پی اس وی ایندهوون هلند علاقه مند است تا فرناندو گاگو ستاره ی آرژانتینی رئال مادرید به خدمت بگیرد...

تیم پی اس وی ایندهوون هلند قصد دارد که خط هافبک خود را تقویت کند و به همین منظور میخواهد فرناندو گاگو ی آرژانتینی ای را از رئال مادرید به خدمت بگیرد که در تیم مادریدی در راهیابی به ترکیب اصلی تیم مشکل دارد.

فرناندو گاگو در سال 2007 در حالی از باشگاه جونیورز آرژانتین راهی رئال مادرید شد که آن زمان گفته میشد یکی از با استعداد ترین و آینده دار ترین بازیکنان جهان است اما این بازیکن هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. فرناندو گاگو در رنکینگ کاسترول تا رده ی 1849 سقوط داشته است.

بنا بر خبر منتشر شده توسط Tuttomercato از وقتی که در سال 2009 فلورنتینو پرز دوباره ریاست باشگاه رئال مادرید را بر عهده گرفته است تیم های زیادی خواستار این ستاره ی 25 ساله ی آرژانتینی شده اند که آخرین آن ها هم پی اس وی ایندهوون هلند است.

فرد روتن سرمربی تیم پی اس وی ایندهوون میخواهد جای خالی ابراهیم آفلای که در ژانویه ی همین سال راهی بارسلونا شد را با فرناندو گاگو پر کند اما این روز ها پی اس وی از لحاظ اقتصادی در وضعیت خوبی قرار ندارد و در صورت اینکه رئال مادرید برای فرناندو گاگو مبلغ زیادی را درخواست کند مطمئنا باشگاه پی اس وی دچار مشکل خواهد شد.

کد:

13. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

این روزا کریم خیلی داره حرف های عجیب می زنه ...
    اوولش گفت افتخار می کنم ارسنال دوست داره منو داشته باشه بعدش هم گفاش بارسلونا غیر قابل توقفه ...
    کسی این حرفا رو می زنه که می خواد باشگاه رو ترک کنه ...
    خیلی بده ...
    خدا کنه این جوری که می گم نباشه .. البته کامل نخوندم چی گفته ولی دیگه همینا کافیه ..
    به نظر منم اگه کریم جایی می خواد بره یا بره ارسنال یا منچستر .... جای دیگه ای نره ... ولی امیدوارم اصلا جایی نره ...

15. 3 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    forum.p30world.com/member.php?u=989

پيش فرض

نقل و انتقالات کی شروع میشه؟؟

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ماه ژوئن و جولاي 2 ماه ترانسفر هست

18. 2 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •