تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 320 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بابا چرا نگران پول هستین شما؟؟ برادر فلورنتینو حاضر و آمادس...3 سوت پول خرید بازیکن رو از تبلیغات و لباس و اینور اونور در میاره!!

2. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رامون کالدرون: مورینیو طرفدار دارد؟ هیتلر هم طرفدار داشت! رئال مادرید جنازه‌ای است که به دنبال گور می‌گردد

سایت گل – رامون کالدرون، رییس سابق رئال مادرید حمله‌ای سخت به ژوزه مورینیو داشته و او را با آدولف هیتلر مقایسه کرده است.

این فرد 59 ساله که در سال‌های 2006 تا 2009 رییس رئال بود، پس از اخراج خورخه بالدانو این حرف‌ها را زد. گفته می‌شود دعوای بالدانو با مورینیو بخشی از دلایل جدایی او بوده است.

دست مادرید در فصل اول حضور مورینیو از فتح لالیگا و لیگ قهرمانان کوتاه ماند و آنها به قهرمانی جام حذفی بسنده کردند.

با این حال مورینیو هنوز پشتیبانی هواداران را دارد و کالدرون در گفتگو با ایستگاه رادیویی کاتالان ONA FM می‌گوید: «می‌توانید میلیون‌ها طرفدار داشته باشید که برایتان هورا بکشند، اما هیتلر هم میلیون‌ها هوادار داشت و سقوط کرد.»

کالدرون همچنین توانایی فلورنتینو پرس، رییس فعلی را زیر سوال برد: «برای مادرید و فلورنتینو متاسفم. دیروز (در جریان اعلام خبر رفتن بالدانو) این حس را داشتم که دانش‌آموزی را می‌بینم که پیش از امتحان اصلی‌اش درسش را بلد نبود!

تصویر آنها رقت‌انگیز است. رئال مانند جنازه‌ای است که به دنبال قبر می‌گردد.»

رییس سابق باشگاه مادریدی از هر فرصتی برای تاختن به پرس استفاده کرد: «ما نباید سر خود را در برف فرو کنیم. فلورنتینو پرس در پنج سال حضور در سمت ریاست باشگاه به اندازه بتیس، ساراگوسا و اسپانیول قهرمانی به دست آورده است!»

کالدرون در ژانویه 209 جایش را به بیسنته بلودا داد و شش ماه بعد هم پرس به رئال رفت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پی نوشت : چند کلام هم از ماشین !!! عروس

4. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

در مورد آمار هم، مثکه فراموش کردی هیگواین یه نیم فصل مصدوم بود؟!

خوب برای همین من من همه ی دقایقی که بازی کرده رو تقسیم بر گل هاش کردم دیگه ...فرقی نمی کنه خوب مصدومیتش ...
    بعد از مصدومیتش 100 دقیقه فک نمی کنم بازی کرد سر جمع ...

اول اینکه شمارش؟! کجا ثبتش کرده؟!: دی
    10 برای اوزیل فصل بعد...یخورده هم شک نکن...اوزیل داریم، 10 رو بدیم کریم که 9 رو داره خودش؟!!
    خوب می گم دیگه ...هی حالشو می گیریم بعد می خوایم خوب بازی کنه ... اقا اینو به من جواب بده ...
    بین یه هافبک دفاعی و یه مهاجم کودومشون لایق پوشیدن شماره ی 10 هست ؟ ( لاس رو می گم ) ...

بابا چرا نگران پول هستین شما؟؟ برادر فلورنتینو حاضر و آمادس...3 سوت پول خرید بازیکن رو از تبلیغات و لباس و اینور اونور در میاره!!
    عزیزم مث اینکه یادت رفته یوفا با 4 تا چشم رئالو زیر نظر گرفته یه کاری بکنه محرومش کنن ؟ با این کاری که این پلاتینی به عنوان فایننشال فیر پلی می خواد بکنه می خواد حال رئالو بگیره دیگه ... .به نظرم نباید اتو دست این بدیم ...
    دقیقا مشکل کریم همینه که مهاجم نوک اصلا نیست!
    برای همین میگم به بازیکن برای این پست میخوایم دیگه!
    در مورد آمار هم، مثکه فراموش کردی هیگواین یه نیم فصل مصدوم بود؟!
    اخه اگرو هم مهاجم کلاسیک نیست ...
    الان روحیه رونی خراب شده!
    بهترین موقعس برای شکارش!: دی
    به نظر منم اگه قراره یه مهاجم عالی بگیریم این بهترین گزینه هست ...
    یه بازیکنیه که واقعا خوب می دوهه و عالی پرس می کنه ... شوتاش خیلی محشرن ..

رامون کالدرون: مورینیو طرفدار دارد؟ هیتلر هم طرفدار داشت! رئال مادرید جنازه‌ای است که به دنبال گور می‌گردد
    واقعا که ....
    شبیه یکی از شخصیت های سیا .سی ایرانیه ...
    رفته با رادیو کاتالان مصاحبه می کنه که هیچ مزخرف هم می گه ...

6. 2 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

" چیچاریتو پیشنهاد رئال را بررسی خواهد کرد "

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

ادواردو هرناندز وکیل بازیکن : " زمان خوبی برای رفتن نیست هرچند که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و مادرید نیز باشگاه بزرگی محسوب میشود . همه چیز به روئسای دو باشگاه بستگی دارد ."

ادواردو هرناندز وکیل خاویر هرناندز بازیکن تیم منچستر یونایتد اعلام کرد که این مهاجم مکزیکی در صورت داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ان را بررسی خواهد کرد . رسانه های انگلیسی امروز اعلام کردند که رئال مادرید به هرناندز علاقه دارد و مورینیو قصد دارد این بازیکن را جانشین بنزما یا ادبایور کند .

ادواردو هرناندز در این باره گفت :

" مادرید باشگاه بزرگی هست و البته منچستر نیز تیم بزرگی محسوب میشود . این مسائل به روئسای دو باشگاه مربوط میشود با این حال در صورت داشتن پیشنهاد از رئال مادرید با کسب اجازه از منچستر یونایتد ان را بررسی خواهیم کرد . راه دیگری وجود ندارد چرا که هرناندز به خاطر فرصتی که یونایتد در اختیارش گذاشت احترام زیادی به این تیم میگذارد هرچند که این احترام دو طرفه است . "

" فکر نمیکنم زمان مناسبی برای ترک یونایتد باشد با این حال ما هر احتمال و اتفاقی را در فوتبال تجربه کرده ایم . او و منچستر به همکاری با یکدیگر ادامه خواهند داد هرچند که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ."

این مهاجم مکزیکی در این فصل در 44 بازی حضور داشته و 20 گل برای یونایتد به ثمر رسانده است .

کد:

8. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

خریدن ستاره های یونایتد واسه رئال مثل اینکه عادت شده....داره نظرم درباره رئال عوض میشه....

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

غلط خواهد کرد! مذتیکۀ چلاغ. آخه رئال این رو میخواد چکار؟

من با نوع حرف زدنش مخالفم ولی خدایی پر بیراه نمیگه. من هیچ وقت از فلورنتینو پرز خوشم نیومد. یه جورایی چسبیده به فوتبال.

در مورد خرید های رئال هم بگم که هافبک ها با اضافه شدن نوری شاهین (که بازیش رو ندیدم ولی با این همه تعریف..) و حمید آلتینتاپ که یک آچار فرانسۀ واقعی هست و اگر خدا بخواد رفتن دییارا وضع هافبک خیلی خوب میشه. خط حمله هم اگه آبایور رو بدن بره خیلی خوب میشه. بقیه رو نگه دارن مشکلی نخواهیم داشت. فقط امیدوارم بتونن یک دفاع میانی خوب از تو کلاهشون در بیارن! کاروالیو مسن هست و پپه هم خوب بازی میکنه اما یهو جو میگیردش و یهو دیدی پاش رو کرد تو چش بازیکن حریف 15 هفته محروم شد!

11. این کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کریس رونالدو: فابیو کوئنترائو یکی از بهترین بازیکنای جهان هست

وینگر پرتغالی، گفته میشه که قرار است به رئال مادرید بپیوندد و رونالدو توانایی های هم تیمی خود در تیم ملی را تایید کرد.

وی در گفتگو با AS گفت: "همه اونو میشناسن و فکر نکنم نیازی باشه که به تواناییاش اشاره کنم "

اون بازیکنی با قدرت بدنی بالا هست و میتونه تو پست های مختلفی بازی کنه. یکی از بهترین های جهان

مدافع چپ پرتغالی، خود نیز علاقه ی خود برای ترک بنفیکا و رفتن به سانتیاگو برنابئو را آشکار کرده بود:

" رئال مادرید بهترین باشگاه جهان هست و من میخوام بنفیکا رو برای پیوستن به اونا ترک کنم. "

این بازیکن 23 ساله که میتونه تو پست بال چپ هم بازی کنه، در آغاز قرار بود به تیم بایرن مونیخ بپیونده، اما گویا تیم باواریایی علاقه چندانی برای پرداخت 30 میلیون یورو ندارد.

وی در سال 2007 از ریو به بنفیکا پیوست و در 54 بازی انجام داده 2 گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

کد:
    Last edited by kasra_khan2003; 29-05-2011 at 16:12.

13. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

خوب برای همین من من همه ی دقایقی که بازی کرده رو تقسیم بر گل هاش کردم دیگه ...فرقی نمی کنه خوب مصدومیتش ...
    بعد از مصدومیتش 100 دقیقه فک نمی کنم بازی کرد سر جمع ...
    اخه دقایق اینطوری که میگی نیس..
    یعنی کریم تویه اکثر بازیها، حتی شده 10-20 دقیقه فرصت بازی داشته..
    در صوریتکه هیگواین این وقت رو نداشته و خیلی از بازیها رو از دست میداد..
    در نتیجه وقت نداشته تا آمارش رو بهتر کنه..
    خوب می گم دیگه ...هی حالشو می گیریم بعد می خوایم خوب بازی کنه ... اقا اینو به من جواب بده ...
    بین یه هافبک دفاعی و یه مهاجم کودومشون لایق پوشیدن شماره ی 10 هست ؟ ( لاس رو می گم ) ...
    لاس رو که کاملا موافقم..این همه بازیکن، اون شماره 10 بشه؟!
    اما الان دیگه نمیتونه کریم بگه شماره 10! چون اوزیل هست و اگه یه نظرسنجی بشه برا شماره 10، قول میدم بالای 70 درصد میگن اوزیل!
    اخه اگرو هم مهاجم کلاسیک نیست ...
    نیست اما تواناییش خیلی بیشتر از کریم-ه..تویه اون پست منظورمه..
    ضمن اینکه رئال هنوز معلوم نیست وضعیت حملش! هنوز احتمال اومدن دروگبا یا رونی یا یورنته هست!
    به نظر منم اگه قراره یه مهاجم عالی بگیریم این بهترین گزینه هست ...
    یه بازیکنیه که واقعا خوب می دوهه و عالی پرس می کنه ... شوتاش خیلی محشرن ..
    فکر کنم یه رویایی دیرنس برای خیلیهامون!
    رئال جای بهترین هاست و الان رونی یکی از بهترین هاس!
    اینقدر بدم از افرادی میاد که وقتی پستی ندارن، شروع میکنن به تخریب!
    تو اگه طرفدار رئال بودی، حمایت میکردی نه اینطوری حرف بزنی..
    صحبت های ضد خوزه هم که...آدم نمیدونه چی بگه..
    به نظر من، پرز باید یه پول بده این پلاتینی هویج!
    اینطوری بقول یکی، حتی تویه قسمت راحته مسابقات قرار میگیریم...دیگه چه برسه به کمک های داوری! (شوخی)

15. این کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کریس رونالدو: فابیو کوئنترائو یکی از بهترین بازیکنای جهان هست

وینگر پرتغالی، گفته میشه که قرار است به رئال مادرید بپیوندد و رونالدو توانایی های هم تیمی خود در تیم ملی را تایید کرد.

وی در گفتگو با AS گفت: "همه اونو میشناسن و فکر نکنم نیازی باشه که به تواناییاش اشاره کنم "

اون بازیکنی با قدرت بدنی بالا هست و میتونه تو پست های مختلفی بازی کنه. یکی از بهترین های جهان

مدافع چپ پرتغالی، خود نیز علاقه ی خود برای ترک بنفیکا و رفتن به سانتیاگو برنابئو را آشکار کرده بود:

" رئال مادرید بهترین باشگاه جهان هست و من میخوام بنفیکا رو برای پیوستن به اونا ترک کنم. "

این بازیکن 23 ساله که میتونه تو پست بال چپ هم بازی کنه، در آغاز قرار بود به تیم بایرن مونیخ بپیونده، اما گویا تیم باواریایی علاقه چندانی برای پرداخت 30 میلیون یورو ندارد.

وی در سال 2007 از ریو به بنفیکا پیوست و در 54 بازی انجام داده 2 گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

کد:

نیازی به خرید این بابا اصلا نیست...مارسلو و آربلوا می تونن خوب بازی کنن اونجا...تو ترکیب هم جا افتادن حسابی

بجای این آلبیول خنگ یکیو بگیریم خوبه

17. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

اخه دقایق اینطوری که میگی نیس..
    یعنی کریم تویه اکثر بازیها، حتی شده 10-20 دقیقه فرصت بازی داشته..
    در صوریتکه هیگواین این وقت رو نداشته و خیلی از بازیها رو از دست میداد..
    در نتیجه وقت نداشته تا آمارش رو بهتر کنه..
    همون طور که گفتم این برای کریم خیلی بد بوده و امارشو خراب کرده ...
    تیم 4 تا زده بود کریم می اومد تو .. هیچ کی دیگه انگیزه ی بازی نداشت ... می شد مثل تمرینا ...

خریدن ستاره های یونایتد واسه رئال مثل اینکه عادت شده....داره نظرم درباره رئال عوض میشه....
    همچین می گی انگار همه اینا از خود منچستر در اومدن ...
    خود منچستر که از همه بد تره ... مفت می خره و زیاد می فروشه ...
    پیدا کردن تلنت هیچ کاری نداره ... فرگوسن الکی بزرگ شده سر این قضیه ... بهترین مربی توی این زمینه بدون شک الان ارسن ونگره ...

اما الان دیگه نمیتونه کریم بگه شماره 10! چون اوزیل هست و اگه یه نظرسنجی بشه برا شماره 10، قول میدم بالای 70 درصد میگن اوزیل!
    اگه خودش بخواد که اره .... ولی شماره ی 23 هم توی رئال کم شماره ای نیستا ....
    نیست اما تواناییش خیلی بیشتر از کریم-ه..تویه اون پست منظورمه..
    ضمن اینکه رئال هنوز معلوم نیست وضعیت حملش! هنوز احتمال اومدن دروگبا یا رونی یا یورنته هست!
    هیچ وقت یادم نمیره وقتی 2 فصل پیش ( اگه اشتباه نکرده باشم ) وقتی روال به مشکل خورده بود دروگبا گفتش حاظره به رئال کمک کنه .. خیلی حال کردم با حرفش ...
    فکر کنم یه رویایی دیرنس برای خیلیهامون!
    رئال جای بهترین هاست و الان رونی یکی از بهترین هاس!
    من قبلا دوس نداشتم این بیاد ولی سر بازی دیشبش نظر منو عوض کرد .. خیلی به درد بازی با بارسا می خوره ...
    البته توس هم خوبه به نظرم ...
    ولی دوس ندارم هیچ کی بیاد در کل ... چون این تیم این فصل رو خیلی دوس داشتم ... یکی از همدل ترین تیما بودن که دیدم ! واقعا سر گلزنی رونالدو خیلی قشنگ بود از خود گذشتگی ها ...
    اینقدر بدم از افرادی میاد که وقتی پستی ندارن، شروع میکنن به تخریب!
    تو اگه طرفدار رئال بودی، حمایت میکردی نه اینطوری حرف بزنی..
    صحبت های ضد خوزه هم که...آدم نمیدونه چی بگه..
    کاش سر اووردن فابرگاس اون موقع موفق می بودش ! این بیشتر داره سر این می سوزه خریدای اینو انداختن بیرون ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •