تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 320 اولاول ... 131920212223242526273373123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sepehr2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    طحرون

پيش فرض

واقعا دم کریس گرم...غیرت و تعصب نشون داد و خودشو به (پول و عرب) نفروخت
    اینم مصاحبه کاملش

رونالدو :"‌روزي دهمين سال حضورم در رئال مادريد را جشن مي گيرم
    دوست داري كار را شروع كني ؟

نه ، فعلا تعطيلات را مي خواهم . هر كاري به موقع خودش . فعلا وقت استراحت دادن به اعضاي بدن است .

مي داني كه چه آمار فوق العاده اي داشته اي ...
    بله ، اين سال دومم در اين باشگاه بود و خيلي راحت تر بودم . از نظر شخصي ، بهترين آمار را از نظر گلزني و حركات انفرادي داشتم . البته ترجيح مي دادم به نصف اين ها برسم و قهرمان چمپيونزليگ و لاليگا شوم .

فصل بعد چند گل مي زني ؟
    در مورد اعداد صحبت نمي كنم . اگر خوب تلاش كنم ، حواسم جمع باشد و تيم خوب باشد ، آسان تر است . دوست دارم بتوانم آمار اين فصل خود را تكرار كنم .

به اين فصلت چه نمره اي مي دهي ؟
    خب ، مشكل است . اهل نمره دادن نيستم اما از صفر تا ده ،‌نمي دانم ... 8 يا 9 .

و به رئال مادريد ؟
    همين طور 8 يا 9 . با يك جام ديگر ، فوق العاده مي شد .

كوپا را كم مي داني ؟
    بله ، از نظر من همين طور است . پتانسيل بيشتري داشتيم تا ليگ يا چمپيونزليگ را ببريم . البته نيازي به شكايت نيست چون كه بايد در اين باره در مورد داوري ها صحبت كرد . اتفاقات زيادي در ليگ و چمپيونزليگ رخ داد اما نمي خواهم در موردش صحبت كنم . من هم مثل مربي مطمئنم كه سال دوم بهتر خواهد بود .

بارسلونا بهتر است ؟
    آنها از نظر ثبات بهتر بوده اند اما فقط برتري جزئي نسبت به ما داشتند . همه ديدند كه چه شد .

داوران به رئال مادريد بي احترامي كردند ؟
    نمي دانم كه بي احترامي كردند يا نه اما داوري ها عادلانه نبود . دوست ندارم وارد اين حاشيه ها شوم . وقتي در موردش صحبت مي كنم همه مي خواهند مر ابكشند .

رئال مادريد بهتر بازي كرد يا بارسلونا ؟
    مردم بيشتر اين يادشان مي ماند كه چه كسي بهتر است . آنها خوب بازي كردند و قهرماني هايشان هم اتفاقي نبود .

اگر شجاعاته تر بازي مي كرديد ...
    از نظر سوال هاي فني و فوتبال ، مورينيو نامبر وان است و مي داند كه چه چيزي بهترين است . آمدنش براي من مهم بود . از نظر من بهترين است و اين را در ليگهاي زيادي نشان داده است . اگر در ايتاليا خوب بوده ،‌در اين جا هم مي تواند خوب باشد . بهترين است چرا كه در تمامي تورنمنت هايي كه در آنها حاضر بوده برنده شده است . مردم نمي دانند كه در رختكن چه اتفاقي مي افتد ، فوق العاده است .

بهترين در جهان است ؟‌بهتر از فرگوسن ؟
    متفاوت هستند . نمي توان فراري را با پورشه مقايسه كرد . آنها بهترين هايي هستند كه در كنارشان كار كرده ام . مورينيو از نظر سبك تمريناتش كه بهترين هستند مرا تحت تاثير قرار داده اند .

پس از بازي با بارسا گفتي كه دوست نداشته اي كه اين گونه بازي كنيد ...
    گاهي آن چيزي كه فكر مي كنيم با آن چه كه به زبان مي آوريم متفاوت است . چيزهايي مي گوييم كه نمي خواهيم بگوييم . آن يك حرف ناپسند بود كه علتش هم ناراحتي از اخراج په په در آن بازي بود .

نظرت در مورد بحث هايي كه پيرامون مهاجم شدنت مي شود چيست ؟
    من در همان پست بازي مي كنم كه در منچستر بودم ، بيشتر در جناحين . مهاجم پستي نيست كه دوست داشته باشم اما اگر نياز باشد بازي مي كنم ، هر چند كه جناحين را ترجيح مي دهم .

براي دهمين چمپيونزليگ وسواس روحي داري ؟
    وسواس روحي نه . براي هيچ چيز وسواس روحي ندارم اما هيجان زده ام ، خيلي . مطمئنم كه رئال مادريد دهمين چمپيونزليگ را خواهد بود . رئال مادريد عقب نمي نشيند .

پس مي توانيد برتري بارسا را از بين ببريد ؟
    هيچ تيمي شكست ناپذير نيست . بارسا تيم بزرگي است اما به آنها خواهيم رسيد ، اين را در كوپا نشان داديم .

رقابت با مسي چطور بود ؟
    با او رقابت نمي كردم ، با خودم رقابت مي كردم ، همين طور با تيمهاي لاليگا . مسي بازيكن بزرگي است و در تيم بزرگي بازي مي كند . او خوب است ، از بهترين هاست و در بارسلونا نقش مهمي دارد .

دوست داري با او بازي کنی ؟
    فكر نمي كنم كه مسي بارسلونا را ترك كند ، همين طور كريستيانو رئال مادريد را . حداقل كه همين طور است . اما هيچ چيز غيرممكن نيست ، چرا كه نه ؟

هيچ گاه در بارسلونا بازي نمي كني ؟
    هيچ گاه كلمه قاطعي است . من از ميان رئال مادريد و بارسلونا يكي را انتخاب كرده ام . پول مهم نيست . مي توانستم دو برابرش را بگيريم . براي من ، تيم مهمتر از پول است و در رئال مادريد عالي هستم . مي خواهم تا اخر دوران فوتبالم در اين تيم بمانم و روزي 10 سالگي حضورم در رئال را جشن بگيرم .

دوست داري در رئال مادريد بازنشسته شوي ؟
    چرا كه نه ؟ اما فوتبال چم و خم هاي زيادي دارد . هيچ چيز قابل پيش بيني نيست ، اما در حال حاضر مي خواهم .

احتمالش هست به بارسا بروي ؟
    باشگاه هاي زياد ديگري هستند .

براي بازي كردن در رئال مادريد زاده شدي ؟
    رئال مادريد را انتخاب كردم چرا كه آن را بيش از هر چيز ديگري دوست داشتم .

سيتي پيشنهادي 170 ميليوني براي تو داده است ؟
    بد نيست ؟ نه ؟ نه ... من نمي توانم پيوستن به اين تيم را تصور كنم و اين كار را نخواهم كرد . نظرم همين است .

خود را با ارزش مي بيني ؟
    احساس راحتي مي كنم . مي خواهم تا پايان قراردادم بمانم ، اگر به من اكنون پيشنهاد تمديد بدهند ، مدت قراردادم را بيشتر خواهم كرد .

نيمار را بيشتر دوست داري يا آگرو ؟
    در مورد حضور اين دو بازيكن در رئال صحبت مي كنيد ؟ نظري ندارم . هر دو بازيكنان بزرگي هستند .

مي تواني خودت را در كنار آگرو تصور كني ؟
    نه هنوز . اين اتفاق نيفتاده پس نمي توانم تصورش را انجام دهم . از نظر قد كه نه اما از نظر فوتبالي عالي است .

نيمار چطور ؟
    فقط دو بازي از او را ديدم و خيلي پسنديدم . خيلي خوب است .

كوئنت رائو چه ويژگي هايي دارد ؟
    چند پسته است . مي تواند در پست هاي دفاع چپ ، هافبك چپ و خط حمله بازي كند . بهترين بازيكن در ليگ پرتغال است و مي تواند خريد بزرگي باشد . او يك بازيكن بزرگ و جاه طلب است كه خوب مي دود و خوب بازي مي كند .

نظرت در مورد شاهين ، كايخون و آلتين توپ ؟
    رئال مادريد گمان داشته كه آنها بازيكنان خوبي هستند كه به تيم كمك مي كنند پس بايد وقتي آمدند از آنها حمايت كنيم .

اجازه مي دهي كاشته ها را شاهين بزند ؟
    (مي خندد) از طرف من كه نه ، اما از طرف چپ ... مربي تصميم مي گيرد . به چيزي كه او بگويد احترام مي گذاريم . اما در سمت خودم را خودم مي زنم .

اگر دست تو بود آدبايور را مي خريدي ؟
    اگر مدير بودم او را حفظ مي كردم . از نظر فوتبالي در سطح خوبي است و از نظر فردي خيلي بيشتر . گاهي نه تنها از نظر بازيگري خيلي مهم است ، بلكه به خاطر شخصيتي كه دارد اهميت پيدا مي كند .

نظرت در مورد خريدهاي بارسلونا ؟
    به من ربطي ندارد . مي توانند مارادونا يا كرويف را بخرند اما با كمال احترام به من ربطي ندارد كه چه مي شود .

از رفتن والدانو ناراحت شدي ؟
    خب ... باشگاه اين تصميمات را مي گيرد و اين نظر مدير بوده است .

دوست داري فيگو در آن پست مورد استفاده قرار گيرد ؟
    بازيكن رئال مادريد بوده و با اين تجربه ... دوست دارم .

كجا بيشتر مورد احترام قرار مي گرفتي ؟ اسپانيا يا انگليس‌؟
    در هر دو جا . بازيكني هستم كه مي توانم در هر ليگي بازي كنم و توانايي هايم را نشان دهم . آمارم خودشان گويا هستند . در هر دو جا راحت بوده ام .

كجا بيشتر مورد اهانت قرار گرفتي ؟
    ترديدي نيست كه اسپانيا . گفته بودم كه برخي چيزها را درك نمي كنم . مثل شعارهاي "مرگ بر.."

سوال و جواب هاي تك كلمه اي :
    ملكه ماديرا ؟ نمي دانم
    ارباب مادريد ؟ فلورنتينو ، نه ؟ (مي خندد)
    اولين دستمزدت 50 يورو بود ، آخري چقدر است ؟ كمي بيشتر
    راست است كه لي آشپزي دوست دارد ؟ نه فقط يك كمك خوب است .
    غذاي مورد علاقه ات ؟ پائيا
    به چه كسي گفتي كه "خانه ام را كثيف نكن " ؟ به پسر عمويم . دوست ندارم كسي در خانه ام سيگار بكشد .
    عادت بدت ؟ ناخن جويدن
    يك بازيكن از بارسا ؟ چه بگويم ؟
    در پرتغال منظور از آن حركت با انگشتان چيست ؟‌(همان حركتي كه مورينيو پس از بازي با بارسلونا در فرودگاه نشان داد به اين معني كه فينال را از تيمش ربوده اند) يك ، دو سه ،‌ آهنگ ريكي مارتين است .
    نظرت در مورد ترانه "amor mío, mi vida está vacía sin ti, quiero me me sientas cerca" ("عشقم ، زندگيم بي تو خالي است ، مي خواهم كه حست كنم") چيست ؟ آن را شنيده ايد ؟‌دوستش داريد ؟ من خواندن در رختكن زير دوش را دوست دارم ، البته تنها .
    شهري براي زندگي كردن ؟ مادريد
    مكاني براي استراحت ؟ مالديو
    يك گروه موزيك عالي ؟ زياد است مثل "Sade"
    فيلم محبوب ؟ سكوت بره ها
    بازيگر محبوب ؟‌آنجلينا جولي
    استاديومي كه بيشتر تو را تحت تاثير قرار داد ؟‌سانتياگو برنابئو
    ورزشكاري كه تحسينش مي كني ؟ تايسن و تايگر وودز
    چه غذايي بلدي بپزي ؟ در اسپانيايي پائيا . البته چيزهاي ديگري هم بلدم .
    رويايي كه به تحقق مي پيوندد . قهرماني دهمين چمپيونزليگ .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 3 کاربر از Sepehr2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sepehr2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    طحرون

پيش فرض

از رئال بعید نیست....مگه رئال ادبایور هیگواین بنزما رو نداره؟؟پس دیگه تلاشش برای اگوئرو چیه؟!
    با احترام
    به نطر من داشتن نیمکت قوی بیشتر یه حسنه بزرگ برای تیم میتونه باشه تا یک عیب.
    و البته همونطور که هممون میدونیم هزینه های خرید ستاره ها با اسپانسرینگ و فروش لباس و .. به راحتی جبران میشه و مهمتر اینکه مورینیو میدونه از این ستاره ها چطور استفاده کنه که باعت افت و به حاشیه رفتن اونها نشه
    شاید نیمکت قویتر در نیمه دوم به کمک تفکرات سرآلکس نتیجه فینال ومبلی رو طوری دیگه رقم میزد
    فینال کوپا یک نمونشه"تخلیه انرژی بازیکنان بارسا به دلیل بازی پرفشار نیمه دوم و نداشتن تعویض طلایی در 30 دقیقه وقت اضافه...همچنین نیمکت قویتر رئال حکم قهرمانی رئال رو امضا کرد
    +
    آدبایور قراردادش تموم شده... و شانس رفتنش بیش از موندنشه.
    دیماریا فقط هم پست نانی هست....
    کاکا"اوزیل"حتی بنزما بازیکنای چند پسته هستن و در صورت نیاز میتونن نقش وینگر رو بازی کنن
    و خصوصا رونالدو که علاوه بر پست خودش" بازیکن آزاد خط حمله محسوب میشه....
    .یا کونترائو...که اگه بیاد چپ که مارسلو مگه چه ایرادی داره؟!بیاد راست مگه راموس بد کار کرد تو دفاع راست؟گیریم که شما میگید پست اصلیش سنتر بک باشه...با اون سرعت و تکنیکی که داره بهتر نیست راست بایسته...دیگه کونترائو چیه
    نمیدونم هدف مورینیو از خرید کونترائو مشخصا چیه.
    مارسلو کاپیتان سوم تیمه و سمت چپ عالی بوده.
    اما راموس...
    قدرت تهاجمی و تحرک و هماهنگی که رئاله فصل گذشته در سمت چپ به کمک مارسلو و رونالدو داشت اصلا سمت راست من ندیدم به ویژه تو بازیهای مهم.
    با توجه به سن کاروالیو (33) ...و عملکرد قابل قبول راموس در مرکز خط دفاعی ....زوج پپه و راموس میتونه چند سال مرکز خط دفاع رئال رو بیمه کنه.
    کونترائو بازیکن چند پسته ای که گفته هر جا مورینیو بخواد بازی میکنم...من امیدوارم ترکیب خط دفاع رئال سال آینده اینطور باشه
    مارسلو....پپه...راموس....کونترائو :میتونه موتور رئال در سمت راست رو روشن کنه
    الکلاسیکوی برگشت لالیگا"فینال کوپا"برگشت سی ال "توی این سه بازی رئال سه گل زد که به نوعی هر سه گل حاصل حرکت مارسلو بود.(.گرفتن پنالتی...پاس به دیماریا و سانتر دیماریا به کریس....زدن گل ....).....
    .مایکون چیه....
    امیدوارم فقط شایعه باشه.سنش بالاس ...
    ولی چون همه خریدها زیر نطر مورینیو انجام میشه مطمئنن هر خرید یا خروجی به سود باشگاه خواهد بود.
    Last edited by Sepehr2010; 14-06-2011 at 16:14.

4. 6 کاربر از Sepehr2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

با قراردادی 5 ساله و حقوق سالانه 2میلیون یورو نیمار رو خریدیم
    تبریک میگم
    فقط 19 سالشه
    در ضمن کل مبلغ قراردادش حدود 35تا40میلیون یوروست
    قراره از ژانویه 2012 بیاد رئال

6. 6 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

البته چرا اون موقع می خواد بیاد ؟
    به نظرم تابستون هم توی رئال بود بیشتر می تونست براش تجربه داشته باشه و همهانگ بشه ...
    اینش رو دیگه نمیدونم ولی به گفته مارکا از بین هیگواین،کاکا یا بنزما یکیشون میره . . .
    یه فصل رو قرضی سانتوس میمونه و ژانویه 2012 میاد رئال
    البته خبر به صورت رسمی اعلام نشده ولی ارنستو برونزتی گفته که یه ورقه رو دیدم که اون ورقه نشون میداد خرید تقریبا قطعیه!

8. این کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

13 مدیریت

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به عنوان شروع کننده بحث
    و
    جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و چند تن از رئالی ها به عنوان ادامه دهندگان بحث
    بحث رو تموم کنید.
    با تخفیف چندین پست از دوستان پاک نشد. اما روراست بگم... پست های حاشیه ای و تنش زا مربوط به بحث نانی پاک خواهد شد. حتی اگر صرفا بخش یا جمله کوچکی از پستی ( چه خبری و چه غیر خبری) عامل ایجاد تنش یا حاشیه باشه./
    یاعلی

10. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

اینش رو دیگه نمیدونم ولی به گفته مارکا از بین هیگواین،کاکا یا بنزما یکیشون میره . . .
    یه فصل رو قرضی سانتوس میمونه و ژانویه 2012 میاد رئال
    البته خبر به صورت رسمی اعلام نشده ولی ارنستو برونزتی گفته که یه ورقه رو دیدم که اون ورقه نشون میداد خرید تقریبا قطعیه!
    فصل برزیل مگه مثل فصل های جای دیگه نیست ؟
    اونجوری یه نیم فصل بازی می کنه اخه که ...
    اسم کاملش هم حالبه Neymar da Silva Santos Júnior ...
    سانتوس داره ! دي

یه حرفایی زده بودم و حدود 10 دقیقه تایپ کردم ... گفتم نزنم تا ....
    بی خیال ...

12. این کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برونزتی گفت که خرید نیمار توسط رئال مادرید تقریبا قطعی شده

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

رئال مادرید بار دیگر در نقل و انتقالات پیروز شد.به گزارش Sky Sport ارنستو برونزتی معتقد است که رئال مادرید تقریبا نیمار برزیلی را به خدمت گرفته است.با توجه به صحبتهای این وکیل مشهور ایتالیایی که در زمینه های مختلفی مشاور پرز است،رئال مادرید نیمار را به مدت پنج سال با حقوق سالانه 2میلیون یورو به خدمت گرفته است.مبلغ قرارداد چیزی حدود 40میلیون یورو خواهد بود.

برونزتی در حالی این را اعلام کرده که این خبر تاکنون به صورت رسمی اعلام نشده است اما اگر حقیقت داشته باشد اولین حرکت بزرگ در نقل و انتقالات این فصل خواهد بود.با توجه به صحبتهای مشاور شناخته شده پرز در نقل و انتقالات،نیمار 19 ساله با قراردادی 5 ساله و با حقوق سالانه 2میلیون یورور به رئال مادرید پیوسته است.رقم قراردادی چیزی بین 35 تا 40میلیون یورو خواهد بود.

در صورت تایید این خبر،احتمال بسته شدن درهای رئال مادرید بر روی آگرو وجود دارد.در حقیقت در ایتالیا اینطور گفته شده که امروز جلسه ای بین نمایندگان آگرو و سران یوونتوس در تورین برگزار خواهد شد.آنچه که با ورود این استعداد برزیلی به رئال مادرید همراه خواهد بود خروج یکی از گزینه های هجومی رئال مادرید یعنی کاکا،هیگواین یا بنزما است.

خرید نیمار چهارمین خرید رئال مادرید در این فصل پس از نوری شاهین،همیت آلتینتپ و خوزه کایخون خواهد بود.

ادعای برونزتی
    سخنان برونزتی خیلی سریع در مطبوعات جهان پیچید.در تماسی که با او گرفته شده بود او سخنانش را تایید کرد و گفت:"یکی از تلویزیون های ایتالیایی مرا دعوت کرد اما من به آنها گفتم تنها چیزی که باید بدانند این است که من ورقه ای را مطالعه کردم که این خرید تقریبا قطعی شده بود."

کد:
    تعریف آلونسو و آربلوئا از کنی دالگلیش...

چابی آلونسو و آلوارو آربلوئا عنوان کردند که هنوز هم بازی های لیورپول را دنبال میکنند و اعتقاد دارند که کنی دالگلیش سرمربی این تیم با لیورپول به موفقیت های بزرگی خواهد رسید...

چابی آلونسو و آلوارو آربلوئا دو بازی سابق باشگاه لیورپول عنوان کردند که بعد از اینکه کنی دالگلیش در نیم فصل هدایت قرمز ها را به عهده گرفته است لیورپول تغییر زیادی کرده و میتواند به موفقیت های بزرگی برسد.

دو هفته پیش چابی آلونسو که دو سال پیش لیورپول را به مقصد رئال مادرید ترک کرده است در مصاحبه ای گفت که به هیچ وجه قصد برگشتن به لیورپول را ندارد و اضافه کرد که لیورپول به جای بازگرداندن بازیکنان قدیمی باید به دنبال چهره های جدید برود.

چابی آلونسو به Sportsillustrated.com گفت:

"اگر نیازی به مثال زدن هست، شما لوکاس را در نظر بگیرید، او توانسته است به خوبی پیشرفت کند و با گذشت زمان بهتر شد و به خوبی در ترکیب تیم جا افتاد. نگاه کردن به او به عنوان یک آلونسو جدید به دور از انصاف است چرا که او استیل خاص و قدرت دید بالایی دارد".

آلوارو آربلوئا هم در مورد روی هاجسون گفت:

"لیورپول با هاجسون فقط به وسیله ی توپ های بلند حمله میکردند، به نظر من لیورپول تیمی است که باید بیشتر با توپ بازی کند. آن ها در ترکیب خود بازیکنان با کیفیت و خوبی دارند. دیدن اینکه تیم زیر نظر کنی دالگلیش چه چیز هایی میتواند انجام دهد غرور آمیز است".

کد:
    رونالدو : " قرارداد خودم را برای 10 سال حضور بیشتر تمدید میکنم "

امیدوارم دهمین قهرمانی رئال مادرید در اروپا را کسب کنم .

کریستیانو رونالدو در پرتغال با Cadena Cope مصاحبه کرد . او با انالیز فصل گذشته به صحبت در مورد خریدهای جدید پرداخت و از مورینیو تمجید کرد .

" امیدوارم دهمین عنوان قهرمانی رئال مادرید در اروپا را با این تیم کسب کنم . میدانم که در چند فصل گذشته در مادرید چه اتفاقاتی افتاده است و مطمئنم که در صورت قهرمانی رئال مادرید در اروپا شهر از حرکت باز خواهد ایستاد . ما نباید نسبت به این موضوع عقده داشته باشیم . اگر ارامش روانی داشته باشیم کارها بهتر به پیش خواهد رفت . ما دهمین عنوان را زود یا دیر به دست خواهیم اورد ."

" همگی انتظار داریم که در فصل بعد جامهای مهمتری به دست اوریم که مطمئنم همینطور خواهد شد . مربی نیز همچین اعتقادی دارد چرا که او در همه تیمهای خود در فصل دوم حضورش عملکرد بهتری نسبت به فصل اول داشته است . من نیز به لطف او و هم تیمی های خود در فصل دوم حضورم بهتر کار کردم . ما در این فصل موفق به کسب عنوان خواهیم شد چرا که پتانسیل ان را داریم ."

" مورینیو در هر لیگی که حضور داشته بهترین بودن خود را ثابت کرده است . بهترین ها کسانی هستند که در هر لیگی موفق ظاهر میشوند و مورینیو در همه تیمهای قبلی خود موفق ظاهر شده است . او ذهنیت بسیار قوی در باره پیروز شدن دارد . از اینکه با او کار میکنم خوشحالم و امیدوارم که مدت زیادی در اینجا حضور داشته باشد . این حقیقت که او اکنون در مادرید کار میکند ثابت میکند که از شخصیت حرفه ای برخوردار است . مطمئنم که این فصل از نظر تاکتیکی متفاوت خواهیم بود .مورینیو میداند که ما باید پیشرفت کنیم و من مطمئنم که با یکدیگر چیز مهمی را در این فصل کسب خواهیم کرد ."

" من رئال مادرید را ترک نخواهم کرد , حداقل نه در مقطع فعلی . من به یک دلیل از بین رئال مادرید و بارسلونا رئال را انتخاب کردم . احساس خوبی از حضور در این شهر دارم و نحوه رفتار مردم شهر بسیار مهم است . حاضرم برای 10 سال حضور بیشتر در رئال مادرید قرارداد امضا کنم و با خشنودی در این تیم بازنشست شوم . من این شانس را داشتم که به بارسلونا یا تیمهای دیگر ملحق شوم ولی رئال مادرید را انتخاب کردم چرا که ان را بیشتر از بقیه تیمها دوست دارم . پول مهمترین چیز نیست ."

" از خریدهای جدید هرموقع که به تیم ملحق شوند استقبال خواهم کرد . کایخون به خوبی با لیگ اشنایی دارد و دوبازیکن ترکی/المانی تیم نیز ذهنیت خوبی دارند ."

" ادبایور رو خیلی دوست دارم . او یک بازیکن خوب و یک هم تیمی بزرگ است . او برای تیم عالی است . مارسلو و ادبایور همه را خوشحال میکنند . حضور ادبایور برای تیم مثبت است . "

" اگئرو و نیمار بازیکنان عالی محسوب میشوند . اگئرو یکی از بهترین هاست و نیمار نیز میتواند ستاره اینده باشد . کوئنترائو دوست من است . او انعطاف زیادی دارد و شاید بهترین بازیکنی باشد که اکنون در پرتغال بازی میکند . او جاه طلب است و یک خرید عالی خواهد بود . مورینیو او را به خوبی میشناسد و من نیز میدانم که او میتواند به پیشرفت رئال مادرید کمک کند ."

کد:
    ام ویلا در رن میماند...

به نظر میرسد که ام ویلا یکی از بازیکنانی که مشتریانی زیادی دارد در تیم خود خواهد ماند...

مدیر باشگاه رن فرانسه، پیره ده روسی عنوان کرد که بازیکن خود یعنی یان ام ویلان را نخواهند فروخت.

در روز های اخیر گفته میشد که رئال مادرید به ام ویلا علاقه مند است اما پیره ده روسی با رد این خبر به Marca گفت:

"رئال مادرید به ما پیشنهادی ارائه نکرده است اما اگر چنین چیزی هم اتفاق بیفتد او را نخواهیم فروخت. او ویلا پیشنهاد ما که تمدید قراردادش به مدت یک سال دیگر بود را قبول کرد و فصل آینده هم در رن خواهد بود، به علاوه ی اینکه او تاکنون به ما نگفته است که دوست دارد از تیم جدا شود اما سال بعد ممکن است برود...".

یان ام ویلای 20 ساله در تیم ملی فرانسه هم حضور دارد و به عنوان یکی از بهترین هافبک های سال های آتی جهان فوتبال نشان داده میشود.

کد:

14. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پیش نمایه مارکا:

پیش خوان برجسته:

CR7:"میخواهم در مادرید بازنشسته شوم"

دیگر پیش خوان ها:

"حاضرم همین امروز قراردادم را برای 10 سال دیگر هم تمدید کنم"

"رویایم دهمین قهرمانی در اروپاست"

"بارسا شکست ناپذیر نیست"

"با مسی رقابت نمیکنم،بلکه با خودم رقابت میکنم"

"در اسپانیا بیش از هر جا و مکان دیگری به من توهین میشود"

حضور پدر کاکا در میلان شایعاتی پیرامون رفتن این بازیکن را مطرح کرد

پیش نمایه آ.س:

پیش خوان برجسته:

"فقط در رئال مادرید میمانم"

دیگر پیش خوان ها:

کاسیاس در مکزیک ابراز محبت کرد

"نه در تیم محله ام بوده ام،نه در دانشگاه و نه در مدرسه،از نه سالگی به این تیم آمده ام"

"وقتی فوتبالم تمام شود دوست ندارم که مربی بشوم،دوست دارم مدیر شوم"

رونالدو:"دوست دارم فیگو جای والدانو را بگیرد"

کریستیانو شایعات پیرامون پیوستنش به من سیتی را تکذیب کرد

// با تشکر از پرهام عزیز بابت ترجمه مطالب.

16. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

تيم رويايي مورينيو ترسيم شد

سرمربي پرتغالي رئال مادريد تيم رويايي خود را به صورت ترسيم شده بر روي زمين سبز فوتبال به فلورنتينو پرس تقديم کرد.

به نقل از ABC اسپانيا، خوزه مورينيو تيمي را متشکل از بازيکنان حاضر در ترکيب و بازيکناني که قرار است خريداري شوند به مديرعامل باشگاه تقديم کرد.
    در اين ترکيب ايکر کاسياس درون دروازه ايستاده و آدان به عنوان دروازه‌بان دوم ايفاي نقش مي‌کند.
    در خط دفاعي سرخيو راموس به عنوان مدافع راست اول جانشيني مطمئن مثل آربلوا را در کنار خود دارد.
    په‌په و آلبيول در قلب خط دفاعي متمايل به اين دو حضور دارند و کارواليو و ماتئوس ديگر مدافعين حاضر در قلب دفاعي مادريد محسوب مي‌شوند.
    در جناح چپ خط دفاعي نيز مارسلو حضوري قطعي داشته و قرار است کوئنترائو مدافع بنفيکا نيز به مبلغ 20 ميليون يورو به ترکيب اضافه شود.

در مرکز ميدان، نوري شاهين که با 10 ميليون يورو در سال به ترکيب اضافه شده بازيکن ثابت بوده و خديرا هموطن او جانشين وي محسوب مي‌شود.
    ژابي آلونسو و خرانرو نيز در جناح چپ خط مياني انجام وظيفه مي‌کنند.
    خط حمله اين تيم که از ديد مورينيو رويايي است، متشکل است از دي‌ماريا و آلتينتوپي که هنوز خريداري نشده، اوزيل يا کاکا در مرکز، کريستيانو رونالدو و کايخون 5 ميليون يورويي (اسپانيول) در جناح چپ و سرخيو آخرو 45 ميليون يورويي از اتلتيکومادريد که در کنار بن‌زما و ايگواين مي تواند جزو مهاجمين نوک اين ترکيب باشد.
    مورينيو مطمئن است که با اين تيم در فصل آينده قهرمان لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا خواهد شد.

کد:

18. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

فرگوسن بیش از 3سال کریم بنزما رو زیر نظر داشت اخر چی شد؟رئال با پول بیشتر خریئ...همینطور مسوت اوزیل رو...پس نگید بازیکن شما....چون این دو زیر نظر فرگوسن بودند اما پول چه کارها نمیکنه!
    در ضمن...نانی گفته زیر نظر مورینیو دوس داره کار کنه!نه تو رئال!
    حتما این رو میدونید که نانی و مورینیو هم وطن هستند دیگه؟!
    ایراد باشگاه ما اینه که به اندازه کافی پول نداره....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •