تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 320 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

خوب دودک دوست داشتنی هم که از تیم جدا شدش و پست دروازه بانی یه جای خالی رو حس می کنه ...
    که می تونه مخیاس جوون باشه و یا اینکه می تونه یه جرزی دودک دیگه ( دروازه بان با تجربه که بیاد به تیم مثل همین دودک به تشویق تیم بپردازه ) به نظر خودم اگه یه دروازه بان با تجربه بگیریم بهتره چون من زیاد از مخیاس تعریف نشنیدم ....
    دروازه بان های اکادمی بس هستن فکر کنم...کلا خیلی خوب دروازه بان میسازن! اگه کاسیاس رو نداشتیم، الان هر 3-4 سال میتونستیم از یه دروازه بان آکادمی استفاده کنیم و مشکلی هم نداشتیم که البته خدارو شکر داریم ایکر رو...
    آدان که یه پا کاسیاس-ه(!: دی) و بدون شک دروازه بان دوم تیم...
    برای دروازه بان سوم هم، یکی مثل مخیاس، میتونه باشه هرچند احتمال زیاد، بازی بهش نمیرسه!

در پست دفاع هم به نظر من اگه گارای جدا شه باید یه دفاع دیگه به تیم اضافه شه ... ناچو از آکادمی هم بد عمل نکرده ولی نمی دونم چرا به دلم نمی چسبه ....فک کنم ماتئوس هم به تیم بر خواهد گشت ولی باز دوباره بیرون بره یا نره دیگه دست باشگاهه ... مارسلو هم دفاع خوبیه به نظرم باید همین دفاع چپ بمونه با اینکه کونترائو بازیکن خوبیه و هم وطن رونالدو و کاروالیو و هم بازی پهپه در پرتغال هست خوبه ولی مارسلو هم رابطش با اکثر بازیکنا خوبه به خصوص خود رونالدو ... پس از نظر روحی زیاد فرق ندارن . از نظر حمله که مارطلو رو خیلی دیدیم با حرکات زیباش خیلی به ما کمک کرده ... همین ال کلاسیکو ها رو به یاد بیاریم ...
    در مورد مرکز دفاع هم برای بازی های معمولی و لالیگا ( به جز ال کلاسیکو ها ) مشکلی نداریم می تونیم از زوج های زیادی مثل په په - کاروالیو یا راموس -په په یا البیول - کاروالیو استفاده کنیم و اربلو ها هم می شه ازش به خوبی در دفاع چپ و راست استفاده بشه ... ولی بازی های مهم یه مقدار کارمون سخت می شه با این جساب هم که بازی های سخت کم پشت سر هم نشده برای ما توی این جند فصل ...
    یه خرید بد نیست برای دفاع وسط ....
    دفاع وسط، احتمالا ماتئوس میاد...
    به نظر من کوئنترائو میاد تا وقتی نیاز شد، راموس با خیال راحت بره وسط و آربلوآ هم سمت راست...تا اینطوری دفاع کناری داشته باشیم و نیاز نباشه لاس بره دفاع کناری! ضمن اینکه آلتین توپ نقش مهمی خواهد داشت تویه تغییر ترکیب های رئال...
    اما در کل موافقم و میشه یه مدافع خرید برای بازیهای مهم..
    می رسیم به هافبک یعنی پر ازدحام ترین منطقه توی تیم ...
    ژابی . شاهین . خدیرا . لاس . گاگو . اوزیل . کاکا . دی ماریا . کانالس . التین توپ . پدرو لئون . خرانرو
    این طور که معلومه پدرو لئون می ره و کانالس هم قرض داده می شه به یه تیمی ... و لاس هم وضعیتش معلوم نیست . بازیکن خوبیه لاس ولی با وجود این که تیم زیاد هافبک داره بره بهتره ...
    کاکا هم که اعلام کرده می خواد بمونه ...
    دیگه فک نمی کنم تغییر خاصی توی هافبک داشته باشیم ..
    با زوج شاهین - ژابی برای هافبک دفاعی می تونیم هم دفاع خوب هم حمله ی قوی داشته باشیم با پاس های عالی این 2 بازیکن ...
    اوزیل هم که با تکتیک خودش می تونه بازی ها رو برامون باز کنه اونم فقط به یه شرطی ... قدرت بدنیش و Stamina ش رو بیشتر کنه ... اوزیل یه بازیکن یک نیمه ای که چه عرض کنم 15 دقیقه ای هست ..
    همون طور که توی ال کلاسیکوها نشون داد چه قدر فرق داره کی به بازی بیاد ...
    کاکا هم می تونه یه تابستون عالی رو داشته باشه ... و خودشو اماده کنه ...
    خرانرو هم برای بازی های لالیگا خوبه ...
    دی ماریا هم که با سرعت خوبش همه رو غافل گیر کنه و پاس بده ... و همچینین پرس خوبی که می کنه .
    رونالدو رو هم که فک کنم باید هافبک حساب کنیم حرفی برای گفتن نزاشت این فصل ...
    در مورد هافبک ها، یحتمل خروجچی زیاد داریم!
    لئون احتمالش زیاده..کانالس هم قرضی..
    از بین لاس و گاگو هم یکیشون میره حتما...لاس بازیکن خوبیه اما مشکلش اینه که با نیمکت نشینی مشکل داره..گاگو هم خشکل مصدوم شد این فصل! باید دید خوزه بازم نگرش میداره و روش ریسک میکنه یا نه؟! ضمن اینکه ممکنه جفتشون هم برن!
    بودن کاکا خیلی مهمه...رئال برای مقابله با بارسا، به بازیکنایی نیاز داره که بتونن یک تنه شرایط بازی رو عوض کنن..بازیکنایی که هر لحظه میشه امید داشت بهشون..
    امسال متاسفانه میتونیم بگیم که فقط کریس رو داشتیم..البته کلا اینطور بازیکنا کم هستن اما خب الان یه کاکا رو داریم که اگه آماده شه، یکی از همون بازیکناس...به نظرم باید بمونه..
    در مورد اوزیل که باید خیلی کار کنه روی خودش..البته بعضی بازیها هم خداییش خوب تا دقیقه 90 هم میدوئه اما اکثرا کم میاره!
    کلا منم همین ترکیبی که گفتی رو پیش بینی میکنم...
    +
    خبرهایی که میاد برای خرید بازیکنایی مثل فابرگاس، فکر کنم بیشتر شوخی باشه!
    به چه دردمون میخوره وقتی این همه هافبک داریم؟!
    البته بازیکن خیلی خوبیه اما نیاز نداریم بهش...
    می رسیم به خط حمله که الان خیلی سر خرید آگرو صحبت است ! ولی من موندم با وجود هیگو و بنز و کالخون این بشر رو کجا بزاریم ! الان من نمی دونم اگه می خوایم خرید کنیم مهاجم بگیریم چرا یه مهاجم بگیریم که مثل همین 2 تا مهاجمی که داریم بی تجریه باشه ؟ اگه می گفت می خواییم یکی مثل نیستروی رو بگیریم یه چیزی می شد ... ولی اگرو ؟
    امیدوارم بنز و هیگو به امادگی برسن تا به همه ثابت بشه این 2 تا عجب بازی کنایی هستن ...
    +
    در مورد نقل و انتقالات، من با خرید آگوئرو مخالفم، چون قیمتش زیاده. درباره ی بنزما، پتانسیل خیلی خوبی داره، اما اعتماد به نفسش خیلی کمه. آدبایور که باید بره، مهاجم خوبی هست، اما بدرد ترکیب رئال نمیخوره.

آگوئرو مهاجم خیلی خوبیه، اما واقعا خرید گرونی هست! مگه اینکه نصف پولش رو از فروش یکی دیگه مثل لئون در بیاریم، اونقت یکم معقول تر میشه...!
    هیگواین که عالیه و به زودی میشه یکی از 3 مهاجم برتر دنیا..
    اما کریم..کریم خیلی بگیر نگیر داره بازیش! برای همین که ریسک کردن روش خیلی خطرناکه...ممکنه همش خوب باشه اما روز بازی با بارسا، بیوفته رو دور بدش! همونطور که کسری هم گفت، انگار مشکلش اعتماد به نفسه...از رقابت میترسه..
    بعد اینکه آگرو کم تجربس؟! سنش کمه اما کم تجربه نیست انصافا!
    البته این قیمتش خیــــلی زیاده! یخورده بذاریم روش، میتونیم رونی رو بیاریم!: دی
    ولی خداییش نیاز داریم به یه مهاجم برای بازی با بارسا..

2. 2 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

سلام
    تبریک میگم. یادش بخیر، عینِ 2-3 سال پیش.

درباره خرید و فروش:
    گاگو هر چه سریعتر باید بره با این مصدومیت هاش! الکی تیم رو شلوغ کرده فقط. لباسش رو هم میخواد دربیاره مصدوم میشه :دي
    نفر بعد هم لئون هست! همش تو این فکرم زمانیکه سیتی بهش پیشنهاد داد چرا با انتقالش موافقت نکردن!

به نظرم یه دفاع وسطِ مطمئن میخوایم، فقط هر چی فکر میکنم نمیدونم کیه! :دي
    البته اگه کونترائو بیاد، اینم کنسل میشه!

راستی اسم این والدانو رو کی گذاشته تو تگ؟ :دي

4. 4 کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

اما کریم..کریم خیلی بگیر نگیر داره بازیش! برای همین که ریسک کردن روش خیلی خطرناکه...ممکنه همش خوب باشه اما روز بازی با بارسا، بیوفته رو دور بدش! همونطور که کسری هم گفت، انگار مشکلش اعتماد به نفسه...از رقابت میترسه..
    بعد اینکه آگرو کم تجربس؟! سنش کمه اما کم تجربه نیست انصافا!
    خوب در مورد کریم من یه چند خطی می خوام بنویسم ... توی اون تایپیک هم از کریم به خاطر روحیه ی پایینش انتقاد کردی خواستم بنویسم گفتم این بارسایی ها هستن خوشم نمیومد ....

وقتی 2 سال پیش رو که کریم اومد رئال به یاد بیاریم یادته تنها درخواستش از باشگاه چی بود ؟
    می خواست شماره ی 10 رو تنش کنه !خیلی هم تاکید داشت که من فقط شماره ی 10 رو می خوام وگرنه بازی نمی کنم. ولی یاد می اد از لج با بنزما هم که شده شماره ی 10 رو دادن به کی ؟ به لاسانا دیارا ! اخه لاسانا کجا شماره 10 کجا ؟
    خوب خداوکیلی اولین روز حظورت توی یه باشگاه همچین حالتو بگیرن هر کی باشه ضد حال نمی خوره و رو بازیش اثر نمی زاره ؟ حالا این بچه هم که خیلی احساساتیه ! :دي تا فهمید بهش شماره ی 10 رو ندادن رفت با لامبورگینیش چپ کرد ! :دي
    امسال هم که باز بهش 10 رو ندادن از شماره ی 11 کوچ کرد به شماره ی 9 ! :دي
    توی اون تایپیک هم گفتی که مورینیو بعد از اون بازی که کریم رو هو کردن از کریم دفاع کرد ! ولی .... در عوض وقتی کریم دید مربی تیم پشتتشه و ازش حمایت می کنه یهو 180 درجه عوض شد و اون بازی ها رو به نمایش گذاشت ..ولی 2 باره با بدشانسی رو برو شد و مصدوم شدش ....

بعدش هم در مورد اگرو ....
    من منظورم از کم تجربه در مقایسه به نیستروی و ... بودش ...هیگواین هم کم تجربه نیست اگه اون جوری بخوایم بگیم ...
    گفتی که مهاجم نوک می خوایم ... کسی که دروازه رو خوب بشناسه اگرو این جوری نیست اصلا ... به قول یکی از بچه های آنلی : اگرو مثل مسی می مونه ولی نمی تونه مثل اون ضربه اخر بزنه ...پس به درد ما نمی خوره ...
    در کل اگرو ( با اون مدل موش ! :دي ) بیاد رئال خیلی برامون حاشیه درست می کنه فقط کافیه هیگواین و کریم بیان رو اوح این بشر 1 بازی بشینه رو نمیکت ... ببین زمین و اسمون رو یکی می کنه ....

خبرهایی که میاد برای خرید بازیکنایی مثل فابرگاس، فکر کنم بیشتر شوخی باشه!
    به چه دردمون میخوره وقتی این همه هافبک داریم؟!
    البته بازیکن خیلی خوبیه اما نیاز نداریم بهش...
    حرف مفته به نظر منم !:دي

دروازه بان های اکادمی بس هستن فکر کنم...کلا خیلی خوب دروازه بان میسازن! اگه کاسیاس رو نداشتیم، الان هر 3-4 سال میتونستیم از یه دروازه بان آکادمی استفاده کنیم و مشکلی هم نداشتیم که البته خدارو شکر داریم ایکر رو...
    آدان که یه پا کاسیاس-ه(!: دی) و بدون شک دروازه بان دوم تیم...
    برای دروازه بان سوم هم، یکی مثل مخیاس، میتونه باشه هرچند احتمال زیاد، بازی بهش نمیرسه!
    اره خوب الان خود آدان خیلی خوبه ... ولی به نظرم اگه بخواییم دروازه بان سوم رو هم از اکادمی بیاریم ممکنه به 2 تا مشکل بخوریم ..

1.اگه خدایی نکرده کاسیاس سر با بارسا مصدوم شد یا محروم شد ....خودت یه دروازه بان بی تجربه رو می پسندی بیاد واسته دروازه یا یه دروازهبانی که تجربه ی زیادی داره ؟
    آدان هم انگار مصدوم شدنش وسط بازی ملسه ! :دي دیگه بیا مخیاس رو از اون وسط جم کن ! :دي

2.فک کن الان مخیاس رو بگریم از کاستیا ... دیگه خود کاستیا فک نکنم به راحتی یه دروازه بان جایگزینش پیدا کنه ...

راستی کسی خبر نداره یازی برگشت کاستیا چی شد ؟

دفاع وسط، احتمالا ماتئوس میاد...
    به نظر من کوئنترائو میاد تا وقتی نیاز شد، راموس با خیال راحت بره وسط و آربلوآ هم سمت راست...تا اینطوری دفاع کناری داشته باشیم و نیاز نباشه لاس بره دفاع کناری! ضمن اینکه آلتین توپ نقش مهمی خواهد داشت تویه تغییر ترکیب های رئال...
    اما در کل موافقم و میشه یه مدافع خرید برای بازیهای مهم..

من خودم بازی های التین توپ رو زیاد ندیدم ولی خدا کنه همین جوری که می گی باشه و یه اچار فرانسه باشه هر جایی بتونه بازی کنه ... مثل همین آربلوا یا راموس خیلی به درد می خورن بازیکنایی که می تونن چند تا پست بازی کنن ....

ولی خداییش نیاز داریم به یه مهاجم برای بازی با بارسا..
    من هرچی فکر می کنم نمی فهمم چرا ما نتونستیم بهتر از این در برابر بارسا بازی کنیم .... تیممون همین فصل هم خیلی کامل بودش و چیزی کم نداشتیم ... مخصوصا رو بروی بارسا ...این که بگیم لالیگا خیلی ضعیفه حرف مفته ... تاتنهام هم ضعیف بود ؟
    حالا جناب صدر می اد می گه اشتباه داوری ... خداوکیلی 2 تا تکل زد کراچ کفتشم می تونست قرمز بده ... کراوچ این فصل کلا مشکل داشت یادمه بازیشون با منچستر سینی یه گل به خودی هم زد ! :دي
    دروازه بانمون که عالی ... دفاع هم خوب بود ... فقط نمی دونم چرا وقتی مسی سرشو می نداخت توپو می برد جلو همه ازش می ترسیدن ... یا ولش می کردن یا می زدنش ....
    هافبکامون هم که خوبن ... فقط می مونه مهاجما ... اونم کسی بهشون پاس نمی داد ..! :دي

در کل هم بگم .. اسمای خیلی خوب و مهره های عالی توی تیم داریم ... ولی به نظر من ما فقط یه چیز کم داشتیم ... یه کاکای اماده یا اوزیل 90 دقیقه ای .... در مورد شاهین زیاد نمی دونم می تونه توی بازیهای بزرگ خوب بازی کنه یا نه ... اون هم می تونه خیلی به کمک تیم بیاد ... ما یه بازیکن پا به اوپ و دریبل زن و پاسور ( اینیستا ) توی تیممون کم داشتیم ...حاظرم باهاتون شرط ببندم اگه ما یکی از این 2 تا توی این فصل امادگی 100 در 100 داشتن الان رئال دنبال مهاجم نبود ... چون این قدر اینا گل زده بودن که کسی به فکرش هم نمی رسید خریدن مهاجم ....
    در کل امیدوارم امسال تابستون خوزه این قدر به این 2تا فشار بیاره که برای بازی اماده باشن و با همدیگه رقابت کنن .. امسال خوزه هی مخواست به کاکا بازی بده ببینه داره تلاش می کنه یا نه ولی ....
    بگذریم ...
    برای بنز هم باید زن بگیریم .... :دي اگه این زن داشته باشه حاظرم شرط ببندم خیلی روش تاثیر می زاره ...

در کل به امید موفقیت ....

تبریک میگم. یادش بخیر، عینِ 2-3 سال پیش.

گاگو هر چه سریعتر باید بره با این مصدومیت هاش! الکی تیم رو شلوغ کرده فقط. لباسش رو هم میخواد دربیاره مصدوم میشه :دي
    گاگو قبلا خیلی خوب بودش ....( یاد احمد به خیر ! :دي )
    وقتی موهاش رو زد این حوری شد ! :دي هیگواین هم همین طور ! :دي
    گارای هم فک کنم موهاش رو بلند کنه خوب می شه ! :دي
    کلا آرژانتینیا انگار باید موهاشون رو بلند کنن ! :دي

6. 4 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه سوال داشتم: اینجا میتونیم آزادانه به بارسایی ها تیکه بندازیم!؟
    سلام /
    خیر .
    در این تاپیک فقط و فقط در باره ی رئال مادرید صحبت میشه دوست من .

+

به نظر من هم خرید آگرو چندان ضرورتی نداره ، بهتره به نظرم تیم روی خرید یک مدافع میانی خوب و یک هافبک دفاعی طراز اول تمرکز کنه .

8. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

خوب در مورد کریم من یه چند خطی می خوام بنویسم ... توی اون تایپیک هم از کریم به خاطر روحیه ی پایینش انتقاد کردی خواستم بنویسم گفتم این بارسایی ها هستن خوشم نمیومد ....

وقتی 2 سال پیش رو که کریم اومد رئال به یاد بیاریم یادته تنها درخواستش از باشگاه چی بود ؟
    می خواست شماره ی 10 رو تنش کنه !خیلی هم تاکید داشت که من فقط شماره ی 10 رو می خوام وگرنه بازی نمی کنم. ولی یاد می اد از لج با بنزما هم که شده شماره ی 10 رو دادن به کی ؟ به لاسانا دیارا ! اخه لاسانا کجا شماره 10 کجا ؟
    خوب خداوکیلی اولین روز حظورت توی یه باشگاه همچین حالتو بگیرن هر کی باشه ضد حال نمی خوره و رو بازیش اثر نمی زاره ؟ حالا این بچه هم که خیلی احساساتیه ! :دي تا فهمید بهش شماره ی 10 رو ندادن رفت با لامبورگینیش چپ کرد ! :دي
    امسال هم که باز بهش 10 رو ندادن از شماره ی 11 کوچ کرد به شماره ی 9 ! :دي
    توی اون تایپیک هم گفتی که مورینیو بعد از اون بازی که کریم رو هو کردن از کریم دفاع کرد ! ولی .... در عوض وقتی کریم دید مربی تیم پشتتشه و ازش حمایت می کنه یهو 180 درجه عوض شد و اون بازی ها رو به نمایش گذاشت ..ولی 2 باره با بدشانسی رو برو شد و مصدوم شدش ....
    خب خودت این مثال رو که زدی، نشون میده روحیه نداره این پسر!
    آخه کی بخاطر شماره دپرس میشه؟!
    ببین من دیگه مثل سابق مشکل ندارم با کریم...کریم الان 180 درجه فرق کرده با اون کریم قبلی..اما خب هنوز این مشکل رو داره...
    بعدش هم در مورد اگرو ....
    من منظورم از کم تجربه در مقایسه به نیستروی و ... بودش ...هیگواین هم کم تجربه نیست اگه اون جوری بخوایم بگیم ...
    گفتی که مهاجم نوک می خوایم ... کسی که دروازه رو خوب بشناسه اگرو این جوری نیست اصلا ... به قول یکی از بچه های آنلی : اگرو مثل مسی می مونه ولی نمی تونه مثل اون ضربه اخر بزنه ...پس به درد ما نمی خوره ...
    در کل اگرو ( با اون مدل موش ! :دي ) بیاد رئال خیلی برامون حاشیه درست می کنه فقط کافیه هیگواین و کریم بیان رو اوح این بشر 1 بازی بشینه رو نمیکت ... ببین زمین و اسمون رو یکی می کنه ....
    در مورد حاشیه و اینها قبول دارم تا حدودی اما فراموش نکنیم که همین کریم هم که دفاع میکنی ازش، طاقت نیمکت رو اصلا نداره! تویه بازیهای با بارسا نبود و چند بار به طور واضح گفت ناراحته! نمیشه اون رو ببینی و این رو نبینی!
    بعد درباره گل زنی هم فک کنم یخورده سخت گیری! بابا 20 تا زد این فصل! سومین گلزن لیگ بود! در حالیکه کل تیمش 62 تا گل زده بوده! خداییش آمار خیلی خوبیه...
    اره خوب الان خود آدان خیلی خوبه ... ولی به نظرم اگه بخواییم دروازه بان سوم رو هم از اکادمی بیاریم ممکنه به 2 تا مشکل بخوریم ..

1.اگه خدایی نکرده کاسیاس سر با بارسا مصدوم شد یا محروم شد ....خودت یه دروازه بان بی تجربه رو می پسندی بیاد واسته دروازه یا یه دروازهبانی که تجربه ی زیادی داره ؟
    آدان هم انگار مصدوم شدنش وسط بازی ملسه ! :دي دیگه بیا مخیاس رو از اون وسط جم کن ! :دي

2.فک کن الان مخیاس رو بگریم از کاستیا ... دیگه خود کاستیا فک نکنم به راحتی یه دروازه بان جایگزینش پیدا کنه ...

1.اره اما الان یکی مثل دودک از کجا گیر بیاریم؟!: دی
    2.آخه موضوع اینه که بعیده حتی 1 بازی هم بکنه!
    من خودم بازی های التین توپ رو زیاد ندیدم ولی خدا کنه همین جوری که می گی باشه و یه اچار فرانسه باشه هر جایی بتونه بازی کنه ... مثل همین آربلوا یا راموس خیلی به درد می خورن بازیکنایی که می تونن چند تا پست بازی کنن ....
    همینه..
    یه اجار فرانسس واقعا..
    دفاع چپ و راست...هافیک چپ و راست..هافبک وسط...حتی دفاع وسط...
    من هرچی فکر می کنم نمی فهمم چرا ما نتونستیم بهتر از این در برابر بارسا بازی کنیم .... تیممون همین فصل هم خیلی کامل بودش و چیزی کم نداشتیم ... مخصوصا رو بروی بارسا ...این که بگیم لالیگا خیلی ضعیفه حرف مفته ... تاتنهام هم ضعیف بود ؟
    حالا جناب صدر می اد می گه اشتباه داوری ... خداوکیلی 2 تا تکل زد کراچ کفتشم می تونست قرمز بده ... کراوچ این فصل کلا مشکل داشت یادمه بازیشون با منچستر سینی یه گل به خودی هم زد ! :دي
    دروازه بانمون که عالی ... دفاع هم خوب بود ... فقط نمی دونم چرا وقتی مسی سرشو می نداخت توپو می برد جلو همه ازش می ترسیدن ... یا ولش می کردن یا می زدنش ....
    هافبکامون هم که خوبن ... فقط می مونه مهاجما ... اونم کسی بهشون پاس نمی داد ..! :دي
    مشکل اصلی، داور بود!: دی
    مشکل این بود که رئال یه ستاره داشت و اونم کریس بود که گرفته بودنش! کریس هم یه اخلاق بدی که داره، اینه که تا وقتی گل نزنه، حرکاتش عجولانن! اوج بازیهای وقتی بوده که سریع گل اولش رو زده!
    برای همین میگم یه بازیکن تاپ دیگه نیازه..بازیکنی که وقتی کریس نتونه کار کنه، اون بتونه لحظه ای کار رو تموم کنه...
    که میگم اگه کاکا آماده بشه، دیگه نیازی نداریم به خرید بازیکن اما آیا کاکا میتونه بشه همون کاکا میلان؟!
    برای بنز هم باید زن بگیریم .... :دي اگه این زن داشته باشه حاظرم شرط ببندم خیلی روش تاثیر می زاره ...
    بفرستیدش پیش کریس خب!
    یخورده یادش میده که چیکار کنه و...!: دی
    به نظر من هم خرید آگرو چندان ضرورتی نداره ، بهتره به نظرم تیم روی خرید یک مدافع میانی خوب و یک هافبک دفاعی طراز اول تمرکز کنه .
    هافبک دفاعی سروش؟!
    شوخی میکنی؟!
    بابا دیگه جا نداریم تویه این پست!: دی

10. 2 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

هافبک دفاعی سروش؟!
    =>
    با احترام به نظرات دوستان ، طراز اول بودنش مهمه احمد . من حتی آلونسو رو هافبک وسط میدونم ( CMF ) تا هافبک دفاعی . دیارا هم که مشخصا افت کرده و گاگو هم که تعریفی نداره ، میمونه خدیرا که خوب کار کرده . به نظرم باید این ترافیک بیهوده در این پست سبک باشه و کارامدی مد نظر قرار بگیره که البته مورینیو نشون داده که چقدر در خرید هدفمند دقت می کنه .

12. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

با احترام به نظرات دوستان ، طراز اول بودنش مهمه احمد . من حتی آلونسو رو هافبک وسط میدونم ( CMF ) تا هافبک دفاعی . دیارا هم که مشخصا افت کرده و گاگو هم که تعریفی نداره ، میمونه خدیرا که خوب کار کرده . به نظرم باید این ترافیک بیهوده در این پست سبک باشه و کارامدی مد نظر قرار بگیره که البته مورینیو نشون داده که چقدر در خرید هدفمند دقت می کنه .
    ژابی که هافبک وسطه..
    اما در مورد یه بازیکن تاپ تویه این پست، پپه رو داریم!
    بجان خودم هافبک دفاعی ندیده بودم اینطوری!
    دقت کردی چقدر دوئید و توپهای حریف رو خراب کرد؟!
    اشکشون رو دروورد!: دی
    +
    این پست توش رفت و آمد هست احتمال زیاد..

14. این کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ژابی که هافبک وسطه..
    اما در مورد یه بازیکن تاپ تویه این پست، پپه رو داریم!
    بجان خودم هافبک دفاعی ندیده بودم اینطوری!
    دقت کردی چقدر دوئید و توپهای حریف رو خراب کرد؟!
    اشکشون رو دروورد!: دی
    پپه فقط در برابر بارسا باید بیاد وسط در سایر بازیها نیازی نیست . ( چون احتمالش هست یک بازی در میون محروم بشه : دی)

در این صورت باید رئال به فکر دو مدافع میانی باشه .

16. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

اوول از همه چیز تبریک می گم تا الان بهترین تایپیک رو داشتیم ! :دي

خب خودت این مثال رو که زدی، نشون میده روحیه نداره این پسر!
    آخه کی بخاطر شماره دپرس میشه؟!
    ببین من دیگه مثل سابق مشکل ندارم با کریم...کریم الان 180 درجه فرق کرده با اون کریم قبلی..اما خب هنوز این مشکل رو داره...
    دقیقا ... ! :دي
    منم دارم می گم روحیه نداره دیگه ... باید به طور مرتب بهش روحیه تزریق کنن که خوب بازی کنه ...:دي
    یه بار پشتشو خالی کنن این وا می ره ...

این خیلی سریع دپرس می شه ... خیلی مظلومه اخه ! :دي از اوناست که بهش بگی" تو" ناراحت می شه

در مورد حاشیه و اینها قبول دارم تا حدودی اما فراموش نکنیم که همین کریم هم که دفاع میکنی ازش، طاقت نیمکت رو اصلا نداره! تویه بازیهای با بارسا نبود و چند بار به طور واضح گفت ناراحته! نمیشه اون رو ببینی و این رو نبینی!
    من که نشنیدم ولی حالا که می گی خوب راست هم می گه دیگه ... بعد از 1 سال و اندی رو اوجه بهش بازی ندادن ...
    به نظرت از آدبایور بهتر نیستش ؟ ادبایوری که فقط درازه ؟ پرس هم که نمی کنه ... بازیی که کریم تو بود خیلی خوب پرس کرد ...
    تو اون یکی بازی هم که تک به تکو زد به والدز !
    نگاه کن زیاد شر نیست کریم ولی اگرو دهن همه رو سرویس می کنه اگه بازی نکنه ! :دي

بعد درباره گل زنی هم فک کنم یخورده سخت گیری! بابا 20 تا زد این فصل! سومین گلزن لیگ بود! در حالیکه کل تیمش 62 تا گل زده بوده! خداییش آمار خیلی خوبیه...
    کریم هم اگه اشتباه نکنم توی تمام رقابتای این فصل 24 تا گل زد ! اون هم با این وضع بازی کردنای یکی در میونش !
    واقعا خیلی خوبه ... تعداد دقایقش خیلی کمتر از اگروهه ...
    اگرو رو من خودم دوس دارم مخصوصا وقتی جلوی بارسا بازی می کنه ! :دي یهو جو می گیرش .. !دي
    ولی به نظرت این قدر فرق اگرو با بنزماهه که بیایم 45 (؟) تا بدیم پاش ؟ فک نمی کنم ...

1.اره اما الان یکی مثل دودک از کجا گیر بیاریم؟!: دی
    2.آخه موضوع اینه که بعیده حتی 1 بازی هم بکنه!
    این همه دروازه بان پیر داریم ! :دي یکی مثل همین کودوچینی ! البته دودک 10 تا بازی کرد توی این سالها ! :دي
    بفرستیدش پیش کریس خب!
    یخورده یادش میده که چیکار کنه و...!: دی
    نه بابا منظورم اون نبود که ! :دي
    از لحاظ عاطفی گفتم ! :دي

پپه فقط در برابر بارسا باید بیاد وسط در سایر بازیها نیازی نیست . ( چون احتمالش هست یک بازی در میون محروم بشه : دی)

خوب ما فک کنم فقط در مقابل بارسا مشکل داشتیم دیگه ...
    بقیه رو که خیلی باهاشون خوب بازی کردیم و راحت بردیمشون ...
    در کل اگه تیم هماهنگ باشه فک کنم همون چند امتیازی رو که از دست دادیم رو به تیمای پایین دیگه ندیم و مشکلی نباشه ...
    تنها مشکلمون هم بارساست ...که پهپه خیلی خوب عمل کردش ...
    الان هم هافبک دفاعی تراز اوول زیاد نداریم ....که از په په سر تر باشه ...

18. 3 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من خیلی به رئال مادرید فصل بعد امید دارم...........اصلا حس قهرمانی تو پوست من گنجیده: دی

20. 4 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •