تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 91

نام تاپيک: مشکل با فلش مموری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض مشکل با فلش مموری

دوستان دو روز میشه که وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر میزنم شناسایی میشه ولی تو مای کامپیوتر اسمش شده emovable disk و وقتی روش کلیک میکنم که باز بشه پیغام میده که باید فرمت بشه و وقتی میخوام فرمتش کنم پیغام میده که the disk is write protected حالا باید چیکار کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hardware2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر 24 ساعته !!!!

پيش فرض

شاید مشکل از ویندوزته بهضی وقت ها خود ویندوزم نمیتونه درایوی رو فرمت کنه وندوز عوض کن یا رو یک سیستم دیگه فرمت کن حتما درست میشه.

3. این کاربر از hardware2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mghafari83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر!

پيش فرض

ببخشید.وقتی من فلشم رو به کامپیوتر میزنم دیگهsafely remove یا eject نمیشه.حتی وقتی از نرم افزار USB Disk Security استفاده میکنم.مگه ینکه کامپیوتر رو restart کنم تا چراغش براییه لحظه خاموش بشه و بردارمش.لطفا راهنمایی کنید.مدل فلشم:
    Transcend V30-2GB
    Last edited by mghafari83; 14-09-2008 at 11:58.

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

ببخشید.وقتی من فلشم رو به کاحپیوتر میزنم دیگهsafely remove یا eject نمیشه.حتی وقتی از نرم افزار USB Disk Security استفاده میکنم.مگه ینکه کامپیوتر رو restart کنم تا چراغش براییه لحظه خاموش بشه و بردارمش.لطفا راهنمایی کنید.مدل فلشم:
    Transcend V30-2GB
    شاید مشکل از ویندوز هست.
    دوستان دو روز میشه که وقتی فلش مموری رو به کامپیوتر میزنم شناسایی میشه ولی تو مای کامپیوتر اسمش شده emovable disk و وقتی روش کلیک میکنم که باز بشه پیغام میده که باید فرمت بشه و وقتی میخوام فرمتش کنم پیغام میده که the disk is write protected حالا باید چیکار کنم؟
    شما هم در یه کامپیوتر دیگه فرمت کن شاید درست بشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hardware2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر 24 ساعته !!!!

پيش فرض

البته اگر رو فلش پسورد گذاشته باشی این ارور هم میده یا از قفل سخت افزاری استفاده کرده باشی.

7. این کاربر از hardware2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mghafari83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر!

پيش فرض

در مورد مشکل قبلی که مطرح کرده بودم.

:وقتی من فلشم رو به کامپیوتر میزنم دیگهsafely remove یا eject نمیشه.حتی وقتی از نرم افزار USB Disk Security استفاده میکنم.مگه ینکه کامپیوتر رو restart کنم تا چراغش براییه لحظه خاموش بشه و بردارمش.لطفا راهنمایی کنید.مدل فلشم:
    Transcend V30-2GB 08-21-2008 02:55

من حتی ویندوز را عوض کردم اما باز هم پس از اینکه اطلاعاتی داخل آن میریزم دوباره مشکل بوجود می آید.لطفا راهنمایی کنید.

پروفشنال آنتی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    دهات

پيش فرض

به نام خدا
    سلام خدمت اساتيد
    چند نكته درباره فلش مموري كه بصورت تجربي بدست آوردم ولي مرجع علمي نداره خدمتتون عرض ميكنم
    -مشكلات فلش مموريها 2 نمونه است كه در صورت اول سيستم فلش رو نميشناسه و درصورت دوم ميشناسه ولي يا باز نميشه يااينكه فرمت نميشه
    -اگر سيستم فلش رو نشناخت (كه معمولا ًفلش خيلي گرم ميشه )كه فلش مموري تون سوخته و قابل تعمير نيست و تنها راه حل مراجه به شركت جهت گارانتي است
    -اگر سيستم فلش رو ميشناسه ولي باز نميكنه احتمالاً سيستم ويروسيه
    واگر قادر به فرمت كردن آن نبود روش زير را انجام بديد شايد نتيجه داشته باشد:
    وصل کردن فلش مموری
    2- کلیک راست بر روی my Computer
    3- انتخاب گزینه manage و کلیک بر رویdisk management
    4- در این قسمت بر روی ایکن فلش کلیک راست و فرمت را انتخاب کنید

- خيلي وقت ها گفته ميشود اگر فلش را فرمت كنيد يا EJECT نكنيد ميسوزه ولي من يك فلش كينگستون دارم كه هر چند روز يك بار فرمت مي كنم و موقع درآودن فلش از سيستم آن را EJECT هم نميكنم ولي توي اين دوسال آسيبي نديده (نتيجه اينكه اگر فلش جنس خوبي داشته باشه آسيب نمي بينه )
    نهايتاً دوباره تاكيد مينكم اين مطلب مرجع علمي نداره و فقط نتيجه تجربه خودمه
    موفق باشيد
    Last edited by آنتی; 27-09-2008 at 21:40.

10. 3 کاربر از آنتی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز فلشت رو روی یه سیستم دیگه که مجهز به آنتی ویروس به روز شده باشه امتحان کن

پس اولا: اگه بخوایم احتمال ویروسی بودن سیستم رو بررسی کنیم می شه این مساله رو توجیه کرد چون به راحتی از داخل رجیستری می شه ویندوز رو برای تمام فلش ها قفل کرد (که در صورتی که شما این کار رو نمی کنید کار یه بد افزاره دیگه!!!)

دوما: از اون که بگذریم احتمال داره مشکل سخت افزاری باشه، مثلا فلش شما خراب شده باشه، یا اینکه هنگام اتصال، پین ها به خوبی به هم وصل نمی شن (که می تونید با تمیز کردن و خراشیدن پینهای فلش و مادربورد با یه شیء نوک تیز مثل سوزن ته گرد!!! اونا رو تمیز کنید، فقط دقت کنید که سیستم کاملا خاموش و از برق کشیده باشه)

به هر حال حتما روی یه سیستم دیگه هم امتحان کن، فقط مواظب باش سیستم اون بنده خدا رو آلوده نکن، انشاء الله که مساله فقط ویروس باشه (همیشه خوش بین باش!!!)

در مورد مطلبی که «آنتی» عزیز در مورد Eject کردن فلش فرموند منم موافقم و باید تصریح کنم که به فلش آسیب سخت افزاری نمی رسه، Eject کردن فلش فقط به منظور جلوگیری از آسیب های نرم افزاری هست، مثلا شما در حال ریختن یک فایل رو فلش هستین، یا یه فایل رو از روی فلش باز کردین اگه در این موقع فلش رو از سیستم جدا کنید، به احتمال زیاد فایلی که در حال استفاده بوده دچار اشکال می شه و غیرقابل استفاده خواهد شد!!!! یا فایل های موقتی که روی فلش بوجود آمده پاک نمی شه و باعث اشغال فضای فلش شما می شه و... به هر حال مشکل سخت افزاری در بین نخواهد بود و فقط چنین مشکلات نرم افزاری بوجود میاد

موفق باشید

12. این کاربر از soheilspeedart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان فلش مموری Transcend Jf V30 4gb دارم. چند روزی هست که یه مشکلی دارم که به هر کی میگم بهم می خنده ولی وقتی میبینه که حرف من واقعیت داره از تعجب شاخ در میاره. لطفا اگر میدونید مشکل چیه راهنمایی کنید .آخه 3 هفته هست که خریدم. و اما مشکل
    وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل میکنم پیغام Usb Device Recognized میده و در قسمت یو اس بی به صورت Device Unknowne میشناسه و فلش جواب نمیده. ولی اگر به سیستم ها ی قدیمی که Usb1 هست وصل کنم جواب میده.
    اگر هاب یو اس بی رو به کامپیوتر که Usb2 هست وصل کنم و بعد فلش مموری رو به هاب یو اس بی وصل کنم جواب میده.
    اگر کابل افزایش طول یو اس بی رو به کامپوتر که Usb2 هست وصل کنم و بعد فلش مموری رو به این کابل وصل کنم باز هم جواب میده.
    ولی به صورت جدا اگر به یو اس بی 2 وصل کنم جواب نمیده. دوستان مشکل کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن من فلش رو روی چندین کامپیوتر امتحان کردم.روی همه کامپیوتر ها همین مشکل وجود داره.از سالم بودن ویندوز ها هم مطمئن هستم. در ضمن یک فلش مموری دیگه که وصل می کنم درست هست.
    من با یو اس بی یک اون رو فرمت هم کردم باز هم درست نشد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که چه خاکی باید توی سرم بریزم.

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوستان فلش مموری Transcend Jf V30 4gb دارم. چند روزی هست که یه مشکلی دارم که به هر کی میگم بهم می خنده ولی وقتی میبینه که حرف من واقعیت داره از تعجب شاخ در میاره. لطفا اگر میدونید مشکل چیه راهنمایی کنید .آخه 3 هفته هست که خریدم. و اما مشکل
    وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل میکنم پیغام Usb Device Recognized میده و در قسمت یو اس بی به صورت Device Unknowne میشناسه و فلش جواب نمیده. ولی اگر به سیستم ها ی قدیمی که Usb1 هست وصل کنم جواب میده.
    اگر هاب یو اس بی رو به کامپیوتر که Usb2 هست وصل کنم و بعد فلش مموری رو به هاب یو اس بی وصل کنم جواب میده.
    اگر کابل افزایش طول یو اس بی رو به کامپوتر که Usb2 هست وصل کنم و بعد فلش مموری رو به این کابل وصل کنم باز هم جواب میده.
    ولی به صورت جدا اگر به یو اس بی 2 وصل کنم جواب نمیده. دوستان مشکل کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن من فلش رو روی چندین کامپیوتر امتحان کردم.روی همه کامپیوتر ها همین مشکل وجود داره.از سالم بودن ویندوز ها هم مطمئن هستم. در ضمن یک فلش مموری دیگه که وصل می کنم درست هست.
    من با یو اس بی یک اون رو فرمت هم کردم باز هم درست نشد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که چه خاکی باید توی سرم بریزم.
    احتمالا مشكل از خود فلش شماست و نرم افزاري مشكل داره ببر گارانتي تا مشكل رو برات حل كنند

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •