تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 98 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 978

نام تاپيک: معرفي كليه امكانات و رفع مشكلات LED مدل 2011 سوني به نام EX520

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ببخشید من یدونه از اینا دارم میدونید چطوری میشه روش divx رو register کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آره لطفا در مورد divx و ریجستر کردنش بگید.ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام
    سه شنبه عصر حرکت
    چهار شنبه صبح رسیدم بانه
    ظهر خریدم
    عصر حرکت کردم
    پنج شنبه صبح رسیدم اصفهان

خوب گرون شده بود شانس ما
    KDL-46EX520 1550 خریدم

...تا حالا ...

1) آبدیتش چه جوریه؟ خواهشا یه توضیح مفصل به ما بدید ممنون میشم پیشاپیش@ راستی توضیحات divx لطفا
    [B](نسخه فعلی PKG2.072GAA-0104)

2) با ----t داخلی و آنتن قدیمی خودمون فقط 8 تا کانال میگرفت.. آنتن رو سیماران مخصوص lcd خریدم با تقویت روش (اینکه نیاز به برق داره خیلی بده) 15 کانال بهم داده (این شما چقدر مسخره است...)و 12 تا دونه رادیو

3) آنالوگش بسیار ضعیفه!

4) باهاش نمیشه روی فلش ذخیره کرد؟

5)تصویر در تصویرش چه جوریه؟کلا با کار کردنش مشکل دارم p!p p&p یکم کار کردن باهاش سخته هنوز گیجم...

6) ساعتش و تاریخش وقتی تلویزون رو از تو برق در میاری ریست میشه(یعنی

7) تله تکس فقط رو حالت آنالوگ فعاله و رو حالت دیجیتال خبری از تله تکس نیست

8) صدای کارکردن با کنترل و صدای شروع روشن شدن قابلیت فعال و غیر فعال داره قطعش کنی بهتره

9) میشه جای کانالهای دیجیتال رو عوض کرد و براشون اسم گذاشت اسم گذاشتن محدودیت 8 کاراکتری داره ولی عوض کردن جای کانال یکم سخته..

10)صدا رو حتما باید تنظیم کنید وگرنه از خرید پشیمون میشید.. بعد از تنظیم s-sourun..... لذت صداش رو ببرید
    (حتما رنگ رو زیاد کنید حالت تصویر و صفحه رو دست کاری کنید با قطع برق ریست نمیشه)

11)راهنمای داخلی خوبی داشت..

تصویر در حالت خاموش مات یعنی اصلا براق نیست و هیچ انعکاسی از نور توش پیدا نیست
    این خیلی ما رو خوشحال کرده خونه رو به آفتابه و قبلا بدون پرده کشیده اصلا نمیشد تلویزیون دید حالا آفتاب روی فرش هم که باشه هیچ انعکاسی داخل پنل دیده نمیشه

کیفیت عالی .. صدا هم محشر

خوشحالم که سری d5500 سام رو نخریدم اونجا همه میگفتن سری d بردار 1250 ولی من نخریدم و خوشحالم با اون پنل براقش که انگار آینه خریدی
    دور تا دورشم یه قاب مشکی های لایت با قرمز به سمت سفید کامل و شفاف تا 100 ٪ پیش میره اصلا حال نکردم پایه هم متاسفانه چهار تایی لبه ای که من فکر نکنم مطمئن باشه

همه اینها فقط نظر من و سلیقه من امید وارم شما بهتون برنخوره
    ماسعی میکنیم نظرامون رو بدون تعصب بگیم تا نفر بعدی بهتر تصمیم بگیره

حتما پست های بعدی توی همین تاپیک مطالعه شود
    Last edited by hovo; 10-08-2011 at 15:00.

4. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    من یک ex710 led خریدم.
    کسی از دوستان هست که این مدل رو داشته باشه و مزایا و معایبش رو بگه؟
    ممنون میشم چون وقت دارم که ببرم و تعویضش کنم ....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    سه شنبه عصر حرکت
    چهار شنبه صبح رسیدم بانه
    ظهر خریدم
    عصر حرکت کردم

خوب گرون شده بود شانس ما
    KDL-46EX520 1550 خریدم

...تا حالا ...

1) آبدیتش چه جوریه؟ خواهشا یه توضیح مفصل به ما بدید ممنون میشم پیشاپیش@ راستی توضیحات divx لطفا

2) با ----t داخلی و آنتن قدیمی خودمون فقط 8 تا کانال میگرفت.. آنتن رو سیماران مخصوص lcd خریدم با تقویت روش (اینکه نیاز به برق داره خیلی بده) 15 کانال بهم داده (این شما چقدر مسخره است...)و 12 تا دونه رادیو

3) آنالوگش بسیار ضعیفه!

5)تصویر در تصویرش چه جوریه؟کلا با کار کردنش مشکل دارم p!p p&p یکم کار کردن باهاش سخته هنوز گیجم...

8) صدای کارکردن با کنترل و صدای شروع روشن شدن قابلیت فعال و غیر فعال داره قطعش کنی بهتره

9) میشه جای کانالهای دیجیتال رو عوض کرد و براشون اسم گذاشت اسم گذاشتن محدودیت 8 کاراکتری داره ولی عوض کردن جای کانال یکم سخته..

10)صدا رو حتما باید تنظیم کنید وگرنه از خرید پشیمون میشید.. بعد از تنظیم s-sourun..... لذت صداش رو ببرید
    (حتما رنگ رو زیاد کنید حالت تصویر و صفحه رو دست کاری کنید با قطع برق ریست نمیشه)

این خیلی ما رو خوشحال کرده خونه رو به آفتابه و قبلا بدون پرده کشیده اصلا نمیشد تلویزیون دید حالا آفتاب روی فرش هم که باشه هیچ انعکاسی داخل پنل دیده نمیشه

خوشحالم که سری d5500 سام رو نخریدم اونجا همه میگفتن سری d بردار 1250 ولی من نخریدم و خوشحالم با اون پنل براقش که انگار آینه خریدی
    دور تا دورشم یه قاب مشکی های لایت با قرمز به سمت سفید کامل و شفاف تا 100 ٪ پیش میره اصلا حال نکردم پایه هم متاسفانه چهار تایی لبه ای که من فکر نکنم مطمئن باشه

سلام
    رنگ مشکیش چطوره ؟
    نور پس زمینه یکنواختی داره ؟
    Last edited by vegas; 09-07-2011 at 23:02.

داره خودمونی میشه esteghla123l's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    سه شنبه عصر حرکت
    چهار شنبه صبح رسیدم بانه
    ظهر خریدم
    عصر حرکت کردم

خوب گرون شده بود شانس ما
    KDL-46EX520 1550 خریدم

...تا حالا ...

3) آنالوگش بسیار ضعیفه!

سلام دوست عزيز.انتخاب خوبي كردي.مباركت باشه
    قيمتي هم كه خريد كردي عاليه.اينجا با گارانتي قيمتش 2350 هست
    1-فايلها را از سايت زير دانلود ميكني و بعد از خارج كردن از حالت RAR ميريزي روي فلاش و به usb تلي وصلش ميكني.خودش اتوماتيك انجام ميشه.حدودا 5دقيقه طول ميكشه
    حتما اينكارو بكن.توصفحات قبل راجع به مزاياش توضيح دادم.اضافه شدن امكانات اينترنتي گسترده و پشتيباني از فرمت wmv و...
    آخرين ورژنش هست فعلا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2-بله منم 15 تا تصويري و 12 تا راديو دارم با يه آنتن معمولي
    3-كيفيت آنالوگش خوبه و اصلا برفك نداره مال من.البته بستگي به آنتن داره ولي خوب كلا ديدن تصوير آنالوگ با با بالاترين كيفيت ممكنش هم روي led 46 اصلا جالب نيست و تصوير فقط بايد ديجيتال باشه رو اين جور نمايشگرها
    4-خير-هيچ تلويزيوني فعلا اين قابليتو نداره
    5-شما ميتوني يه تصوير از تلي داشته باشي و يه تصوير هم از يكي از خروجي هاي hdmi
    يه سوال-هزينه ي كلي بانه رفتنت حدودا چقدر شد؟
    Last edited by esteghla123l; 10-07-2011 at 01:14.

8. 2 کاربر از esteghla123l بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esteghla123l's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مقايسه ي EX520 با EX710
    برتري EX710در برابر EX520 نرخ سرعت تصويرش هست كه در EX710 صد هرتز و در EX520 شصت هرتز ميباشد كه در اين زمينهEX710برتري داره.در عوض EX520 يك اسمارت tv هست و به امكانات جديدتري چون پردازنده ي تصوير X-Reality و امكانات بسيار گسترده تر اينترنتي همچون skype ,.... داشتن دو جايگاه usb -پخش فرمتهاي بيشتر تصويري از usb نسبت به 710 مثل wmv و... و همچنين مصرف كمتر برق در حدود 20وات نسبت به EX710 و دريافت تعداد كانال بيشتر توسط تلويزيون ديجيتال ----T. مجهز است

10. این کاربر از esteghla123l بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض جواب ها

سلام
    رنگ مشکیش چطوره ؟
    نور پس زمینه یکنواختی داره ؟
    من راضی ام بدون انعکاس و رنگ مشکی مناسب البته چون من از رنگ زیاد و پس زمینه سفید زیاد و صحنه روشن استفاده می کنم مناسب دیدن برنامه هاست (اوکی) برای دیدن فیلم روی حالت سینمایی مشکی عالی میده فقط دستی نور صفحه رو زیاد میکنم و دیگه هیچ موردی نمیمونه مشکی از طرفین تا وسط تقریبا یکیه و قابل قبوله

[SIZE=3][COLOR=#810081]سلام دوست عزيز
    5-شما ميتوني يه تصوير از تلي داشته باشي و يه تصوير هم از يكي از خروجي هاي hdmi
    يه سوال-هزينه ي كلي بانه رفتنت حدودا چقدر شد؟
    ممنون به خاطر توضیحات عالی بود
    در مورد تصویر در تصویر من هنوز مشکل دارم اگه بخوام شبکه 1 رو به عنوان صفحه بزرگ و شبکه 2 رو به عنوان تصویر در تصویر داشته باشم لطفا مراحل رو یکی یکی بگید ممنون میشم
    و تعویض جاشون باهم و تعویض صدا بدون تعویض جاشون هم بگید ممنون میشم
    هزینه ها من از اصفهان
    13 رفت با اتوبوس
    14 برگشت با اتوبوس
    35 حمل و نقل با اتوبوس
    1550 قیمت خرید
    + غذا خصوصیه دیگه
    شما
    14 رفت با اتوبوس
    14 برگشت با اتوبوس
    50 تا 70 حملو نقل
    10 کرایه مغازه تا ترمینال
    خرید 1570
    + هزینه غذا

مقايسه ي EX520 با EX710
    برتري EX710در برابر EX520 نرخ سرعت تصويرش هست كه در EX710 صد هرتز و در EX520 شصت هرتز ميباشد كه در اين زمينهEX710برتري داره.در عوض EX520 يك اسمارت tv هست و به امكانات جديدتري چون پردازنده ي تصوير X-Reality و امكانات بسيار گسترده تر اينترنتي همچون skype ,.... داشتن دو جايگاه usb -پخش فرمتهاي بيشتر تصويري از usb نسبت به 710 مثل wmv و... و همچنين مصرف كمتر برق در حدود 20وات نسبت به EX710 و دريافت تعداد كانال بيشتر توسط تلويزيون ديجيتال ----T. مجهز است

قابل توجه buy tv چون پردازنده ي تصوير X-Reality

راستی بچه ها این حرف درسته یا سر تا پا غلطه
    ( hx های دیفیسنیشن سری عالی سونی legh hx800
    nx نایس سری زیبای سونی مثلا nx710
    x سری ساده سونی مثلا ex 520 (

خواهشا یه جواب درست و حسابی به این جمله بدید که حال بعضی ها گرفته بشه

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

راستی من هیچ وسیله ای بهش متصل نکردم مثلا فیلم فول اچ دی با سیاه کامل باهاش ندیدم و نخواهم دید این مطالب ماله دیدن تصاویر دیجیتال ایرانه با دیوی بی اینتر نال

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

راستی این آبدیت زبان فارسی داره؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

اینجارو
    Applicable Models
    KDL-22EX420, KDL-26EX420, KDL-32CX520, KDL-32EX420, KDL-32EX520, KDL-32EX720, KDL-40CX520, KDL-40EX520, KDL-40EX720, KDL-40NX720, KDL-46CX520, KDL-46EX520, KDL-46EX720, KDL-46HX820, KDL-46HX925, KDL-46NX720, KDL-55EX720, KDL-55HX820, KDL-55HX925, KDL-55NX720, KDL-60EX720, KDL-60NX720
    با یه آبدیت و این همه مدل حال داد بهم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    كمك كمك كمك

ex720 چطوري avi,mkv,... باز ميكنه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •