تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: سریال توطئه‌ی فامیلی

داره خودمونی میشه moucker_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تو خونه!!!

پيش فرض

من که با تیتراژه اولش خیلی حال می کنم. خلاقانه س.
    .
    .
    .

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تهیه‌کننده "توطئه فامیلی" درباره ويژگي‌هاي سريال مي‌گويد
    جنس کمدی رامبد جوان با فیلمنامه "توطئه فامیلی" تطبیق داشت

سينماي ما - تهیه‌کننده مجموعه "توطئه فامیلی" تاکید کرد رامبد جوان بهترین گزینه برای کارگردانی این پروژه بود، چرا که جنس کمدی او با این سریال که فیلمنامه آن را فلورا سام نوشته همخوانی دارد. مجید اوجی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "توطئه فامیلی" درباره انتخاب رامبد جوان برای کارگردانی این سریال گفت: رامبد جوان بهترین گزینه بود، چرا که جنس کمدی آثار او با این سریال که فیلمنامه آن را فلورا سام نوشته بود، همخوانی زیادی داشت.

وی در ادامه افزود: به همین دلیل جوان اولین گزینه ما برای کارگردانی این پروژه بود، اما زمانی که به او پیشنهاد کارگردانی سریال "توطئه فامیلی" را دادیم، به دلیل اینکه در پروژه دیگری مشغول بود این پیشنهاد را رد کرد. تا اینکه بعد از دو ماه که با گزینه‌های مختلف صحبت کرده و به نتیجه نرسیده بودیم، دوباره به جوان رسیدیم و خوشبختانه او دیگر تعهد کاری‌اش را به پایان رسانده بود و می‌توانست با ما همکاری کند.

این تهیه‌کننده درباره زمان پیش تولید این پروژه گفت: پیش تولید این پروژه اوایل مرداد ماه سال 89 آغاز شد و اوایل مهر ماه کلید خورد و همزمان با تصویربرداری مراحل فنی را سپری کرد.

اوجی درباره اینکه چرا این سریال در ایام نوروز پخش نشد، توضیح داد: این تصمیمی بود که مدیر شبکه یک گرفت و بعد از صحبتی که با من داشت به این جمع‌بندی رسیدیم که بهتر است این مجموعه بعد از ایام نوروز پخش شود. در مجموع هم ما و هم سازندگان "پایتخت" زحمت زیادی کشیده بودند و سازمان صدا و سیما هم برای این دو مجموعه هزینه کرده بود.

این تهیه‌کننده با تاکید بر این مسئله که تا وقتی قصه یک اثر او را جذب نکند، امکان ندارد تهیه آن پروژه را بپذیرد، یادآور شد: در ابتدا باید بتوانم خودم با فیلمنامه ارتباط برقرار کنند. اگر قصه شیرین باشد، حتماً تهیه آن را می‌پذیرم. از سوی دیگر نمی‌توانم تصور کنم یک روز تهیه یک مجموعه تلویزیونی را قبول کنم که فیلمنامه آن کامل نوشته نشده باشد و نگارش و تولید همزمان باشد. نمی‌دانم چگونه دوستان این کار را انجام می‌دهند. در حالی که من همیشه با یک فیلمنامه کامل تولید را شروع می‌کنم، اما همچنان نگران هستم.

وی اشاره کرد: وقتی فیلمنامه برای عوامل جذابیت داشته باشد، مسلماً برای مخاطبان هم جذاب خواهد بود. فیلمنامه مجموعه "توطئه فامیلی" هم ویژگی‌های خودش را دارد. در این مجموعه کاراکترها شناسنامه دارند و بازیگران متناسب با شخصیت‌ها انتخاب شدند.

این تهیه‌کننده درباره انتخاب بازیگران این مجموعه توضیح داد: انتخاب بازیگران کار راحتی نبود، چون ما به دنبال بازیگرانی خوبی بودیم و خوشبختانه بازیگران مناسب برای این مجموعه انتخاب شدند. گرچه دشواری‌هایی داشتیم، اما موفق شدیم.

اوجی خاطرنشان ساخت: تولید فیلم یا سریال در شهرستان‌همیشه مشکلات خودش را دارد و با توجه به اینکه 80 درصد فضای مجموعه تلویزیونی "توطئه فامیلی" در رامسر، تنکابن و ... می‌گذشت، به همین دلیل گروه باید بازیگرانی را انتخاب می‌کرد تا بتوانند در مدت تصویربرداری فقط در این سریال مشغول باشند و همزمان در دو تا سه پروژه دیگر فعال نباشند.

وی تصریح کرد: تولید پروژه‌های تلویزیونی مشکلات خودش را دارد، اما وقتی نتیجه مطلوب می‌شود، سختی‌ها هم لذتبخش خواهد بود. در مجموعه تلویزیونی "توطئه فامیلی 13 تا 14 بازیگر نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند و همه به خوبی از پس آن برآمدند.

این تهیه‌کننده درباره انتخاب امیر جعفری برای ایفای دو نقش پویا فهیمی و رامین صیادی توضیح داد: جعفری اولین انتخاب ما بود، اما همچون جوان مشغول پروژه دیگری بود و آخرین نفری بود که به جمع بازیگران "توطئه فامیلی" پیوست. البته جعفری دلیل دیگری هم برای نیامدن به پروژه داشت؛ چرا که همسرش ریما رامین‌فر مشغول بازی در یک فیلم سینمایی بود و با توجه به اینکه این پروژه هم در شهرستان می‌گذشت برای فرزندشان مشکل بود، اما آنقدر همه چیز چرخید تا دوباره به جعفری رسیدیم.

اوجی درباره حضور سعید پورصمیمی گفت: من پورصمیمی را خیلی دوست دارم و علاقمند هستم او در آثاری که تهیه می‌کنم نقشی را بازی کند. البته صمیمی آدم رکی است و اگر فیلمنامه را بخواند و نقش را دوست نداشته باشد، نمی‌پذیرد؛ ولی خوشبختانه بازی در "توطئه فامیلی" را قبول کرد.

وی یادآور شد: تقریباً به 80 تا 85 درصد ایده‌آل‌هایم رسیده‌ام و با وجود اینکه بخش عمده این سریال در شهرستان می‌گذشت، اما گروه نهایت همکاری را کرد.

این تهیه‌کننده درباره تفاوت‌های مجموعه "توطئه فامیلی" با دیگر آثاری که تهیه کرده، گفت: فضای این سریال تفاوت‌هایی با دیگر کارهایم دارد از جمله اینکه تم پلیسی دارد و هم اینکه این بار شادتر و بامزه تر است و می‌تواند نظر مخاطبان زیادی را جلب کند. فکر می‌کنم قصه "توطئه فامیلی" آنقدر تعلیق برای مخاطب دارد که او را برای دیدن سریال ترغیب کند.

اوجی در پایان افزود: امیدوارم سریال "توطئه فامیلی" همچون دیگر کارهای طنز رامبد جوان با علاقمندان به این گونه آثار ارتباط برقرار کند و مردم از دیدن آن رضایت داشته باشند.

مجید اوجی تاکنون تهیه‌کنندگی سریال‌هایی چون "روزهای زندگی"، "همسایه‌ها"، "مشق عشق"، "ماه عسل"، "نشانی"، "شبی از شب ها" و ... را بر عهده داشته است.

لینک منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنظر من خیلی قشنگتر از سریال ساختمان پزشکانه
    آهنگشم فوق العاده است { البته دزدیه }
    امیر جعفری عشق است
    خانمش هم با لهجه شیرازی یه حال اساسی به سریال داده

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بنظر من خیلی قشنگتر از سریال ساختمان پزشکانه
    آهنگشم فوق العاده است { البته دزدیه }
    امیر جعفری عشق است
    خانمش هم با لهجه شیرازی یه حال اساسی به سریال داده
    سریال خوبیه ولی بهتر از پزشکان نیست دیگه !!
    خانوم شیرزاد تو پزشکان میارزه به کل این سریال

پ.ن : دوستان این آهنگ تیتراژ اول و پایانی سریال رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟

6. این کاربر از MoH_@_MaD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه moucker_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تو خونه!!!

پيش فرض

رامبد جوان واقعا از هر نظر داره پیشرفت می کنه. یه فیلم سینمایی چرت و پرت، یه فیلم سینمایی کم نظیر(پسر آدم دختر حوا)، یه سریال نه چندان خوب (توظئه فامیلی)، و من مطمئنم که بعد ها می تونه یه سریال واقعا خوب و پرطرفدار بسازه. بهش تبریک می گم.
    .
    .
    .

اگه نباشه جاش خالی می مونه scali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی

پيش فرض

میدونم خیلی بی ربطه ولی شما ببخشید .

دیدن این فیلم یه خاطره رو واسه من زنده میکنه و اونم اینه که ما هر سال ( 10 سال ) میریم تو اون ویلایی که دارن توش فیلم

بازی میکنن . همون ویلایی که امیر جعفری رو توش زندانی کردن . اولش که فیلمو دیدم خیلی تعجب کردم . گفتم چه قدر اینجا

آشناست .ویلا واسه یه آقایی هست به اسم هوشمند تو شهر رامسر . خیلی خاطرات زیادی از اونجا دارم .

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سریال خوبیه ولی بهتر از پزشکان نیست دیگه !!
    خانوم شیرزاد تو پزشکان میارزه به کل این سریال

پ.ن : دوستان این آهنگ تیتراژ اول و پایانی سریال رو از کجا میشه گیر آورد ؟؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

12 گفتگو با رامبد جوان کاردان سریال توطئه فامیلی

رامبد جوان، کارگردان نام‌آشنای تلویزیون و سینماست. او تاکنون توانسته با ساخت آثار متنوعی همچون «نشانی»، «مسافران»، «ورود آقایان ممنوع» و اسپاگتی در هشت دقیقه» خودش را به عنوان کارگردانی توانمند در گونه طنز و فانتزی معرفی کند.
    هفته نامه سروش نوشت:

رامبد جوان، کارگردان نام‌آشنای تلویزیون و سینماست. او تاکنون توانسته با ساخت آثار متنوعی همچون «نشانی»، «مسافران»، «ورود آقایان ممنوع» و اسپاگتی در هشت دقیقه» خودش را به عنوان کارگردانی توانمند در گونه طنز و فانتزی معرفی کند. این روز‌ها مجموعه «توطئه فامیلی» به کارگردانی او، در روز‌های فرد از شبکه یک پخش می‌شود؛ مجموعه‌ای که توانست نظر مخاطبان را جلب کند. این مجموعه دومین همکاری او با مجید اوجی (تهیه‌کننده) بعد از سریال نشانی است.

شنیده‌ایم وقتی تهیه‌کننده مجموعه «توطئه فامیلی» کارگردانی این مجموعه را به شما پیشنهاد داد. در ابتدا نپذیرفتید و بعد از دو ماه قبول کردید؛ چرا؟ آیا قصه این فیلم‌نامه را دوست نداشتید؟
    نه، اتفاقاً این‌طور نبود! من فیلم‌نامه را خواندم و جنس کار را پسندیدم؛ چون به جنس کارهایی که انجام می‌دادم، نزدیک بود؛ اما متأسفانه سر پروژه دیگری بودم و نمی‌توانستم کارگردانی «توطئه‌ فامیلی» را بپذیرم. اگر تعهد کاری به پروژه دیگری نداشتم از همان ابتدا ساخت این مجموعه تلویزیونی را می‌پذیرفتم، نه اینکه بعد از دو ماه کارگردانی آن را قبول کنم.

بعد چه شد که کارگردانی کار را پذیرفتید؟ آیا کار به خاطر حضور شما به تعویق افتاد؟
    نه اتفاقاً کار به خاطر حضور من به تعویق نیفتاد و آقای اوجی وقتی دیدند من به خاطر همکاری با پروژه دیگری نمی‌توانم همکاری با ایشان را قبول کنم با افراد دیگری برای کارگردانی این قصه صحبت کرد، ولی با هیچ‌کدام از آنها به توافق نرسید. این روند حدود دو ماهی طول کشید و ظرف همین مدت، تعهد کاری من به پایان رسید و ایشان هم وقتی متوجه این ماجرا شد، دوباره با من تماس گرفت و پیشنهاد داد که کار «توطئه فامیلی» را شروع کنیم. من هم چون این قصه را خوانده بودم و جنس کار را دوست داشتم، پذیرفتم و به سرعت پیش تولد و بعد از آن تولید را آغاز کردیم.

اما فضای فانتزی در مجموعه‌های قبلی‌تان همچون «نشانی» پررنگ‌تر از «توطئه فامیلی» بوده است. پس حتماً تعمدی داشتید که «توطئه فامیلی» کمتر از این فضای فانتزی برخوردار باشد.
    مسلماً تعمدی بوده است. فکر نمی‌کنم کسی بدون فکر کاری را انجام بدهد و قطعاً فیلمساز هدفی را دنبال می‌کند و سعی می‌کند برخی حرف‌ها را به بیننده‌اش بزند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و علاقه‌مندم کارم خوب باشد تا مخاطب بتواد ارتباط لازم را با آن برقرار کند و شخصیت‌ها برایش قابل لممس باشند. از سوی دیگر جنس و شخصیت‌ها برایش قابل لمس باشند از سوی دیگر جنس کار «توطئه فامیلی» این‌طور بود که شما دیدی و دلیلی نداشت که من فضای فانتزی را به آن وارد کنم. من این کار را همان‌طور که بود دوست داشت؛ وگرنه ساخت آن را قبول نمی‌کردم.

معمولاً کارگردانان در فیلم‌نامه تغییراتی اعمال می‌کنند؛ شما هم در فیلم‌نامه «توطئه فامیلی» داخل و تصرفی داشتید یا نه؟
    نه اصلاً نه تنها در «توطئه فامیلی» دخل و تصرفی نکردم که در هیچ فیلم‌نامه دیگری هم نمی‌کنم و سعی می‌کنم همیشه به فیلم‌نامه متعهد باشم. اگر هم قرار باشد تغییری ایجاد کنم قبل از آن با نویسنده صحبت می‌کنم و به تعامل می‌رسم و بعد از آن هم تغییرات از سوی نویسنده اعمال شود؛ نه از سوی من. معتقدم هرکس در حرفه خودش می‌تواند بهترین باشد. بهتر است نویسنده، فیلم‌نامه‌اش را بنویسد و کارگردان هم کارگردانی‌اش را بکند و این دو در کار هم دخالت نکنند

ولی شما کارگردان نام‌آشنایی در عرصه طنز هستید و مسلماً تبحر خاصی هم در این گونه دارید. چطور وقتی مجموعه طنزی می‌سازید ترغیب نمی‌شوید خودتان دخل و تصرفی در فیلم‌نامه داشته باشید؟
    وقتی نویسنده خودش توانمندی دارد که این کار را انجام بدهد، چرا باید من انجام بدهم؟! به نظرم لزومی ندارد این کار را من انجام بدهم. فیلم‌نامه «توطئه فامیلی» طنز محکم و خوبی داشت. وقتی که من می‌بینم متن خوبی برای ساخت یک مجموعه خوب مهیاست، چرا باید این کار را بکنم؟!

در حال حاضر فیلم‌ها و مجموعه‌های متعددی در حال تولید هستند و مسلماً زمانی که شما کار پیش تولید و تولید این مجموعه را آغاز کردید چنین شرایطی حکمفرما بود. این شرایط باعث می‌شود اغلب بازیگران خوب و حرفه‌ای مشغول کار باشند و گروه جدیدی که می‌خواهد کاری را شروع کند، با انتخاب‌های محدودی روبه‌رو باشد؛ چون همه سر کار هستند، شما هم این محدودیت در انتخاب را داشتید یا اینکه همه بازیگرانی که دعوت به کار کردید مطلوبتان بودند؟
    این شرایط وجود دارد و همین شرایط باعث می‌شود که گاهی انتخاب‌های ما محدود باشد. خیلی وقت‌ها نمی‌توانی بازیگرانی را که دوست داری دعوت به کار کنی؛ چون همزمان در جای دیگری مشغول هستند، اما خوشبختانه در مورد «توطئه فامیلی» این اتفای نیفتاد و همه دوستانی که در کار بازی کردند گزینه‌های اول ما بودند، فقط در مورد امیر جعفری چون مشغول کار دیگری بود ناگزیر شدیم که دوست دیگری را برای کار دعوت کنیم و خوشبختانه این روند هم مثل همکاری خود من با «توطئه فامیلی» مدتی طول کشید و در نهایت به آنجا رسید که امیر کارش تمام شد و به ما پیوست. خلاصه اینکه بازیگران ما تمام کسانی بودند که نامشان در فهرست بود.

مگر فهرست تحمیلی برای انتخاب بازیگران «توطئه فامیلی» داشتید؟ یعنی توطئه‌ای در کار بود؟
    نه ، خبری از توطئه نبود. منظورم همان فهرستی بود که برای بازیگران این مجموعه تهیه کرده بودیم.

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

قسمت اخرش چی شد؟ نتونستم ببینم

داره خودمونی میشه weronika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    my room

پيش فرض

آره منم نديدم يكي تعريف كنه آخرش چي شد؟؟؟؟؟؟
    در ضمن بدك نبود ولي از رامبد جوان بيشتر از اين انتظار ميرفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •