تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 212 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2120

نام تاپيک: Call of Duty: Modern Warfare 3

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

بچه ها گفتم یه تاریخچه ای از این انجینِ فسیل به صورت مختصر بنویسم، بعضی از دوستان ممکنه زیاد اشنا نباشن به IW 4.0

IW موتور گرافیکی است که توسط گروه Infinity Ward ساخته و در تمام سری های Call of Duty از اون استفاده شد. این انجین در اصل بر پایه ی id Tech 3 طراحی شده است، انجینی که برای اولین بار Infinity Ward از اون در ساخت اولین قسمت Call of duty استفاده کرد. بعد از ساخت اولین قسمت، این گروه تصمیم گرفت انجین بازی رو خودش طراحی کنه و با وجود این واقعیت که id Tech 3 یک انجین تاریخ مصرف گذشته است شروع به تغییر اون از لحاظ گرافیکی و فنی کرد که دستاورد آن چیزی نبود جز CoD: Modern Warfare، این موتور به قدری تونست عالی کار کنه که IGN از اون به عنوان یکی از بهترین انجین های نسل یاد کرد!!
    انجین اولین بار در سال 2005 و با یک لایسنس اختصاصی در ساخت Call of Duty 2 به کار گرفته شد. این موتور در ابتدا هیچ نام رسمی برای خودش نداشت تا وقتی که IGN در E3 2009 این سوال را مطرح کرد و توسط استدیوی سازنده عنوان شد که Call of Duty Modern Warfare 2 از موتور IW 4.0 استفاده خواهد کرد!
    بعد از شاهکار گرافیکی Call of Duty 2، یک بار دیگر ورژن جدید این انجین در ساخت بازی Call of Duty Modern Warfare بکار گرفته شد و بعد از اون ورژن دستکاری شده این انجین توسط Treyarch در ساخت بازی مثل Quantum of Solace استفاده شد...
    آخرین نسخه از این موتور، IW 4.0 است که با تکنولوژی Texture Streaming می تونه محیطی به مراتب با کیفیت تر و پر جزئیات تر رو بسازه. از این ورژن همون طور که گفته شد در Call of Duty: Modern Warfare 2 و در آینده نیز برای ساخت Call of Duty: Modern Warfare 3 استفاده خواهد شد.
    این در حالی است که Treyarch از ورژن قدیمی تر موتور IW در ساخت Call of Duty: Black Ops. استفاده کرد.
    منبع: ویکیپدیا...

2. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

پيش فرض

چه شود

گرافیک هم به نظر من بد نیست ! شما هی گیر میدین
    هرچی باشه MWه !

بازم از روی این عکس ها نمیشه قضاوت کرد ! باید تا ریلیز بازی منتظر موند ! ( تاریخ انتشار معلوم نیست؟‌)

4. این کاربر از HESAM_5700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با تمام احترامی که برات دارم همچین چیزی نیست!
    اتفاقا می خواستم توی یه پست به این اشاره کنم
    Black Ops بازی خیلی خوبی بود ولی در حد بهترین این سری باشه؟!!! والا ما جایی ندیدیم همچین نظری داشته باشن! من هر جا دیدم منتقد ها نظرشون روی شماره یک و دو MW بودش مخصوصا شماره یک... که البته باید کلی در نظر بگیریم. داستان بهتر دلیل برتریه؟ وقتی گیم پلی ضعیفتر میشه و گرافیک هم چنگی به دل نمی زنه و نوآوری هم زیاد نیست اینا باعث میشه نسبت به MW اونو ضعیفتر بدونن و فروش بیشتر دلیلی بر برتری یه بازی نیست...
    من تا جایی که می دونم کلا Black Ops اونجوری نبود که همه رو راضی کنه و مخصوصا توی پی سی یکمی مشکل داشت و خیلی عالی پورت نشده بود که اینا رو ما در نظر نمی گیریم. بعدشم حتی توی اینجا که تعصب بیش از حد به COD وجود داره هم نسبت به اون بازی خیلی ها ناراضی بودن!
    در کل این شماره امیدوارم جوری باشه که همه رو راضی کنه...
    سلام وحید جان
    ببخشید پستت رو ندیدم
    من هنوزم اعتقادم بر اینه که BO بهترین بازی این سری بود البته نه تنها بسیاری از منتقدین هم همین نظر رو داشتن حالا من نمیدونم شما منتقدین کدوم سایت رو دیدید
    طبق بررسی های من :
    متاکریتیک به BO نمره 87 داده و MW2 نمره 94
    من بعنوان یک فن بازی های سبک شوتر هیچ مشکلی با BO یا MW2 ندارم من هردوتاشو بازی کردم و لذت بردم اما باید بگم اینطور نیست که MW2 یک بازی کامل بود و BO چیزی ازش بیشتر نداشت در حالیکه بلک اوپس خیلی قابلیت ها و ویژگی های رو به این سری اضافه کرد که باعث شد ندای وظیفه ندای وظیفه تر بشه !
    من امیدوارم تو هم مثل من مولتی پلیر این سری رو هم بازی کرده باشی چون من هم که دارم نظر میدم چیزی حدود 200-300 ساعت تجربه بازی مولتی پلیر در گیم نت- خونه با اینترنت خودم و کنسول رو دارم
    چون به قول خودت وقتی بازی رو میخوایم به شکلی کلی بررسی و نظر بدیم باید به تما جوانب نگاه کنیم
    حالا نگاهی میندازیم به یه سری نظرات از تدوین کننده های مجلات مختلف :

محتوای مخفی: نظرات 
    It has to be Black OPS
    I choose Black OPS as i have played MW1(Yes Call of Duty 4) MW2 and Black Ops and by far Black Ops has tha most amazing campaign you will ever play. I was astonished as i thought MW2 storyline was good. If you get the chance to buy Black Ops i highly recommend it. Also the multiplayer is great as there is no Stopping Power or Juggernaut - most annoying perks. It makes the game fair and fun. Also Nazi Zombies is back from World At War. It much harder and has new types of zombies.

To Conclude Call of Duty : Black Ops is the best game in the Call of Duty Series.....Without a doubt...
    -------------
    For multiplayer, Call of Duty Black Ops was almost perfectly balanced, Call of Duty 4 came close.

Modern Warfare 2 was completely broken, it was a lazy-made console port and as for Black Ops; it has great potential but Treyarch has somehow managed to mess up the netcode for the PC-version. It is not clearly connecting at all and lags continuously of course patched later.
    As for singleplayer, Black Ops, Call of Duty 4 (there is no such thing as "Modern Warfare 1") and Modern Warfare 2 did fine.
    --------------------
    In singleplayer Black Ops has a great campaign plot, but it rips off some stuff from MW2 and has a worse online multiplayer setting. So I'd say either MW2 or Black Ops

---------------------------
    I thought Black Ops had a pretty good campaign. The story isn't as straightforward as the other campaigns in the COD franchise, and even though the plot twist was predictable, at least it had a plot twist (Who cares about Shepherd? I see him nothing more than a device to progress their the story than an actual character). Black Ops is pretty in-depth in terms of plot, in my opinion.

می بینی نظرات مختلفه ؟ هیچ کی بازم تاکید می کنم هیچ بنی بشری نمی تونه بیاد بگه آقا بازیبلک اوپس COD MW2 در سطح خیلی پایینیه و کار خاصی نسبت به برادر قبلیش یعنی MW2 انجام نداده
    حالا درسته مشکلاتی هم داره اما تغییرات و خوبی هایی که انجام داده بودن خیلی زیاد بود بطوریکه بعضی جاها واقعا شکل داستانی حتی از MW2 هم بهتر میشد بهتره بگم در بلک اوپس انگار مراحل و یا کارهایی که انجام میدادیم واقعی بود و انگار در واقعیت هم رخ داده

یه چیز دیگه مگه قرار نیست من شرکتی که مثلا فلان بازی رو میدم بیرون برام فروش بکنه و همین فروش نشانه رقابت بازی من با بازی فلان شرکت دیگه باشه ؟
    اون موقع که بلک اوپس اومد چی بازی ای بود که قرار بود باهاش رقابت بکنه وحید جان ؟
    اها آفرین مدال افتخار الکترونیک آرتز بود - برنده نبرد کی بود ؟ من و تو حسن و حسین و نوید و حمید و همه و همه میگیم بلک اوپس
    خیلی کمن کسایی که مدال افتخار 2010 رو به بلک اوپس ترجیح داده باشن شاید هر دوتاشو بازی کردن مثل خود من اما در نتیجه گیری نهایی بلک اوپس رو انتخاب کردن
    در واقعا بلک اوپس هم به نوبه خودش آبروی این سری رو حفظ کرد و باعث شد این آبرو سنگر امنی بشه برای بازی های بعدی از این سری

در مورد مشکلاتش در PC گفتی بازی مشکلاتی داشت اما سریع رفت شد
    بازی تحت حمایت استیم بود و سریعا پچ شد درست مثل میلیون ها بازی دیگه که پچ میشن اما ما ایرانی ها این چیزارو نمیدونیم فقط میخوایم بیاد تا بخوریم !
    ما فقط باید منتظر بمونیم که کی قراره پچ بازی بصورت کرک شده در اینترنت قرار بگیره که دانلودش کنیم و با بازی حال کنیم حالا بماند که تا منتشر شدن کرک و پچ -- شده چقدر به سازنده ها و خود بازی توهین می کنیم و میگیم اینم شد بازی برید بمیرید با این بازی سختنتون !!! من خودم چند نفره به شخصه دیدم
    وحید جان شما شوگان ۲ توتال وار رو بازی کردید ؟!
    این بازی قراره بهترین بازی استراتژی سال بشه و به احتمالا زیاد ( نمیگم صددرصد ) میشه به جرات میتونم بگم استارکرافت هم اگه امسال منتشر میشد نمی تونست مانع کسب این عنوان توسط بهترین بازی سری توتال وار بشه !!
    اینو من دارم میگم که یکی از فن های استارکرافت هستم اما حقیقته
    اما یه چیزی همین بازی شوگان ۲ توتال وار وقتی منتشر شد قابلیت بازی با دایرکت کایکس 11 رو نداشت ! مشکلات متعددی داشت که ریز بودن گرافیک بازی در حالت معمول با دایرکت ایکس 9 سازگار بود
    یه پچ 2.1 گیگابایتی از طریق استیم منتشر شد که بیش از 500 فیکس در بازی انجام میداد
    آخرین جزئیات و قابلیت های روز گرافیک دنیا هم به بازی اضافه شد اما اون کسانی که موقع خرید بازی میدونستن بازی دایرکت ایکس 9 رو ساپورت می کنه به فکر گرافیک و اینا نبودن به فکر عزت ابهت و اسم با معنی توتال وار بودن
    حالا ما ایرانی ها : بازی رو گرفتیم نصب کردیم ای لامصب ! چرا کرکش کار نمی کنه !! اومدیم یه کرک 10 مگی دانلود کردیم صدامون درمیاد میگیم ای بابا دو تومن پول دادم بازم مجبورم برم تو اینترنت کرک دانلود کنم !!!!!
    بعد می فهمیم آقا یه پچی هم در راهه قراره دایرکت ایکس 11 رو ساپورت کنه اصلا نمیدونیم دایرکت ایکس 11 چیه ها !! وقتی گیر دادیم بابا زودتر بیا دیگه با دایرکت ایکس 11 بازی کنیم دیگه !!
    تازه بیشتر از اون خارجیه که 60 دلار پول داده هم بازی می کنیم
    البته کم کم تعداد این نوع از آدم داره کم میشه اما هنوزم زیاده
    من خودم فکر می کنم نظر من یک نظر فنی و خارجیه یعنی طوری به بازی و این سری نگاه می کنم که یک کسی که 90 تومن پول داده و بازی رو برای PS۳ گرفته به بازی نگاه می کنه
    مطمئنا بین کسی که بازی رو می فهمه و تموم می کنه و نمی فهمه تموم می کنه فرق هست
    مطمئنا بین کسی که دو تومن برای بازی داده با کسی که 90 تومن داده هم فرق هست
    حالا ما تا زمانی که پچ استیم توسط گروه اسکید رو -- بشه منتظر موندیم که طولانی هم شد چرا که پچ محکمی بود و خوب انکرایپت شده بود اسکیدرو هم کمی کارش طول کشید
    ما همه کار کردیم در این مدت من کسی رو دیدم که میگفت من به این بازی نمره 2 میدم !!!!!
    گفتم چرا ؟! میگه بابا اینم شد بازی همش گیر می کنه !!
    اونجا باید بهش بگم : عزیزم 85 هزار تومن پول داری ؟! بریم برات نسخه ای رو بگیرم که گیر نمی کنه !! اما حیف که روم نمیشه بی خیال

نتیجه گیری من اینو میرسونه که مقایسه کدوم بهتره MW2 با بلک اوپس درست نیست چرا که مال یک ناشر و مال دو استدیو هستن کاملا مشخصه هر دوتای این بازی ها برای این سری Call of Duty زحمت کشیدن و مایه گذاشتن کدوم بیشتر بر می گرده به انتخاب و سلیقه میلیون ها گیمر در سرتاسر دنیا
    Last edited by M A X I M U M; 15-05-2011 at 16:15.

6. 6 کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

دوستان یکی اگه خبر داره توضیح بده این قضیه رو ایا واقعیت داره.
    میگن به دلیل اختلافات حقوقی بین Activision و Infinity Ward ، توسعه قسمت singleplayer به Sledgehammer Games و multiplayer به Raven Software واگذار شده! حالا این Infinity Ward این وسط چه نقشی داره؟!!!
    بعد از مشکلاتی که اعضای تیم Infinity Ward با Activision پیدا کردن کلا تیم منحل شد و بیشتر اعضای تیم از گروه اومدن بیرون، ولی چند وقت پیش دوباره اعضای گروه به هم پیوستن و قرار شد بخش Single Player رو دو استدیوی Sledgehammer و Infinity Ward بسازه و بخش چند نفره نیز به دست Raven Software افتاد!! البته دو تن از مهمترین اعضای این گروه یعنی Jason West و Vince Zampella دیگه به تیم بازنشگتن و به استدیوی Respawn رفتن...
    ببین من الان می گم وست و زامپلا یه چیزی می شنوی همینجوری !! کلا Infinity Ward تو این 2 نفر خلاصه میشه د ببین چیه برای این که جای این دو نفر رو پر کنن 2 تا استدیو آوردن که به Infinity Ward کمک کنه!!!!!

8. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سری صحبت هات درست ولی یه سری هاش واقعا در حد تاریخی بود!
    شوگان 2 رو بازی کردم ولی اصلا به خودم جسارت نمیدم که بگم از بهترین بازی تاریخ اون سبک یعنی استارکرفت بهتره! بهتره در این مورد چیزی نگم چون بخوام بگم خیلی طولانیه و تاپیک کلا از موضوع اصلیش منحرف میشه...

در مورد COD اولا اینکه چون یه سری بازیه ما می تونیم شماره های مختلف اونو با هم مقایسه کنیم و ربطی به استودیوی سازنده نداره و چون فرق دارن نمیشه گفت که مثلا نمیشه مقایسه کرد و گفت که کدوم برتره

دوما این که رقیب رو چی می بینی؟ غیر از اینه که باید تو سبک اون باشن یعنی FPS درسته؟! خب پارسال رقیب bo بازی هایی مثل halo reach و bf:bc2 و ... بودن که همون طور که مراد جان اشاره کردن 90 درصد سایت ها halo reach رو به عنوان بهترین شوتر سال انتخاب کردن... حتی خیلی سایت ها اونو نامزد برای بهترین بازی سال پی سی هم نکردن... حالا این نظر شخصی منه؟ این بحث رو توی تاپیک بهترین بازی 2010 توی سایت خودمون داشتیم که بعضی ها واقعا یه چیزای خیلی عجیب می گفتن! هنوزم اون پستا هست می تونید برید این چیزا رو ببینید...

در مورد MW1 و MW2 و BO من اول میانگین امتیازشون رو می ذارم:

MW1
    PC : 92
    Xbox 360 : 94
    PS3 : 94

MW2
    PC: 86
    Xbox 360: 94
    PS3: 94

BO
    PC: 81
    Xbox 360 : 87
    PS3 : 88

بعدشم جایزه هایی که MW1 و MW2 بردن نسبتا زیادن و حداقلش مثلا از چند سایت بهترین بازی سال شدن یا در لیست بهترین بازی های تاریخ بعضی سایت ها قرار می گیرن و از نظر جایزه هم مثل امتیاز خیلی عالین. خب حالا BO چه جایزه هایی برده؟ میشه یه چند تاشو نام ببری؟!

برای مقایسه به نظرتون چیز دیگه ای رو هم میشه در نظر گرفت؟! اینا رو هم من از خودم در نیاوردم و نظر شخصی نیست بلکه نظر ده ها منتقد ها سایت های معتبر که بازیو به طور کامل بازی می کنن و با اینکه قیمت بازی براشون یکمی مهمه ولی از نظر بازی محدودیت ندارن و سالانه خیلی بازی های مختلف رو نقد می کنن...

10. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عجب بحث خوبی راه افتاده این جا... تمام زیبایی فروم گیم به نظرم به این بحث ها هست...

------------------------------

خوب حالا که بازی رسما تائید شد گفتم بیام تو تاپیک یه بحثی راجع به موتور بازی راه بندازیم یه کم موشکافانه بریم داخلش
    موتور این قسمت هم iw 4ِ ! موتور سریهای قبل هم همین بود ! پس به احتمال زیاد گرافیکی در حد مدرن 2 میبینیم و به نظره من برای این سال پر از گرافیک : دی اصلا خوب نیست ... امیدوارم موتور رو ارتقا بدن حداقل .
    من خودم اطلاعات زیادی در رابطه با Engine این عنوان ندارم...

ولی من حتی برای Black OPS هم انتظار یک گرافیک قدرتمند رو داشتم که برآورده نشد و به همین خاطر کلی به Black OPS انتقاد کردم.

استدیو های سازنده MW3 دیگه باید بدونن با وجود اول شخص هایی مثل KZ3-Crysis 2-Battlefield 3 از نظر گرافیکی باید این عنوان رو قوی کنن...

امیدوارم این دفعه حسابی روی گرافیکش کار کنن. حالا در حد Crysis 2 نشد مشکلی نیست ولی از اون حالت قدیمی در بیاد.

------------------------------------

Дttractive ζ جان برخی گفته هاتون رو قبول دارم...

ولی چند مورد:

تخریب پذیری 50-60 درصدی رو در بلکس اوپس دیدیم و به سری ندای وظیفه اضافه شده اما در این زمینه قبول دارم که بتلفیلد بهتره
    50-60 درصد به چه معنی هست؟

اصلا Black OPS تخریب پذیری نداشت... یه سری set piece های از پیش تعیین شده + یک مقدار تخریب پذیری خیلی جزیی میشه 50-60 درصد؟

پس Mafia II هم شاید 70-80 درصد تخریب پذیری داره با این حساب...!

تخریب ساختمان ها- درختان- اشیای ریز و درشت و... BF BC 2رو با Black OPS اصلا نمیشه مقایسه کرد...

اما در بلک اوپس آب بصورت سه بعدی بود ( برای دومین بار در تاریخ بازی های کامپیوتری پس از ابر شاهکار آنچارتد 2 ) و کلی جزئیات دیگه که میشه اونارو با گرافیک بتلفیلد مقایسه کرد

آب 3 بعدی! دومین بار در صنعت گیم؟

منظورتون رو متوجه نمیشم از 3D ... اگه منظورتون اعمال تسلیشن هست که اصلا DX9 تسلیشن ساپورت نمیکنه...

من به هیچ شکل بتلفیلد رو جلوی ندای وظیفه ای که قراره بیاد غول نمیدونم بلکه این دوتارو دو رقیب فوق العاده سخت میدونم که قراره تا جان دارن با هم رقابت کنند و بعد یک نبرد سخت خسته و کوفته از میدان نبرد میان بیرون هر کدوم که برنده باشه صددرصد مبارزه نزدیکی خواهد بود
    کاملا موافقم و بین این دو عنوان به احتمال زیاد رقابتی بسیار بسیار جالب رو شاهد خواهیم بود!

12. 6 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

کاملا مخالفم !
    با کمال احترام باید بگم شما درک درستی از شاهکار COD ندارید. تمام این چیزایی که شما میگید غلطه بیاید بررسی کنیم :
    گیم پلی روون : همین گیم پلی روون بعنوان پدر شوتر نوین معرفی و شناخته شد و بازی های دیگه از جمله بتلفیلد که به شخصه علاقه دارم بهش از اون استفاده کردن و گاها دیدیم که مشکلاتش رو هم برطرف کردن
    من به هیچ شکل بتلفیلد رو جلوی ندای وظیفه ای که قراره بیاد غول نمیدونم بلکه این دوتارو دو رقیب فوق العاده سخت میدونم که قراره تا جان دارن با هم رقابت کنند و بعد یک نبرد سخت خسته و کوفته از میدان نبرد میان بیرون هر کدوم که برنده باشه صددرصد مبارزه نزدیکی خواهد بود
    در مورد گرافیک گفتید موتور گرافیکی بازی قابلیت اسکریپ نویسی بی نهایت داره یعنی در قالب دایرکت ایکس میشه خیلی ارتقاش داد پس باید منتظر تحولات خوبی در گرافیک بازی هم باشیم
    تخریب پذیری 50-60 درصدی رو در بلکس اوپس دیدیم و به سری ندای وظیفه اضافه شده اما در این زمینه قبول دارم که بتلفیلد بهتره
    اما در بلک اوپس آب بصورت سه بعدی بود ( برای دومین بار در تاریخ بازی های کامپیوتری پس از ابر شاهکار آنچارتد 2 ) و کلی جزئیات دیگه که میشه اونارو با گرافیک بتلفیلد مقایسه کرد
    در مورد صداگذاری گفتید به نظر من صداگذاری در بلک اوپس کاملا حرفه ای و پروفشنال بود صدای اسلحه ها به خوبی کار شده بود صدای آب طبیعت حرکت سربازا که بازم جای کار داره اما در حد حرفه ای بود
    در مورد جزئیات گیم پلی اصلا لازم نیست حرفی بزنم چون گیم پلی MW یک کلاس بالاتر از بقیه است چرا که گیم پلی رو قشنگ با خط داستانی ترکیب می کنه - اشاره می کنم به روندن هلی کوپتر در بلک اوپس که در پی یک شکل داستانی صورت می گیره و به گیمر نهایت حس یک فرار زیبارو میده بازم حرف بالا رو تکرار می کنم این گیم پلی پدر و ریشه تمام گیم پلی های نوینه
    شما خیلی ساده گفتید راحت بتلفیلد MW3 رو شکست میده این از یک گیمر پروفشنال حرف بعیدیه چرا که هر کسی میدونه نبرد ببر و پلنگ جنگی خونینه و برنده معلومی نداره
    امیدوارم منظورمو گرفته باشید
    وقتی شما فقط از فن بودن بازی و احساسات نظر میدید نمیشه بحثه منطقی کرد عزیزم ..
    واقعا black ops تا 60% تخریب داشت ؟ چرا ما ندیدیم ؟ والا با دوشگاه میزدیم به دیوار فقط شیشه هاش میریخت..!
    پس اگه اینطوری bfbc2 تا 4000% تخریب پذیری داشت !
    شما احساسات رو کنار بزار بعد منطقی به من بگو تا با هم راحت بحث کنیم

14. 4 کاربر از mohammad_twe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جزئیات جدیدی از بازی جنگاوری نوین 3

سایت خبری کوتاکو جزئیات مفصلی از بازی ندای وظیفه جنگاوری نوین 3 منتشر کرد. بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع خبری مختلف، جنگاوری نوین 3 به کلی چهره این سری بازی را تغییر خواهد داد و وضعیت شخصیت های مختلف در ندای وظیفه های قبلی مشخص خواهد شد.
    داستان این نسخه مدتی پس از اتمام قسمت دوم شروع می شود. آمریکا در حال دفاع در برابر یک حمله غافلگیرانه از طرف روسیه است و احتمالا هم در منهتن نیویورک خواهد بود. اما این تنها نقش بازی کننده در بازی نخواهد بود و جنگاوری نوین 3 همانند یک تور مسافرتی به اقصی نقاط جهان خواهد بود. بعضی از موقعیت هایی که بازیکنان در میان یک درگیری قرار خواهند گرفت عبارتند از : آمریکا - روسیه - هند - سیرالئون - سومالی - انگلستان - آلمان - فرانسه - جمهوری چک - امارات متحده العربی و ... . شخصیت هایی از قسمت های قبلی در ندای وظیفه 3 نیز حاضر خواهند بود و داستان این افراد در قسمت سوم ندای وظیفه کامل خواهد شد. دو شخصیت جدید از نیروی دلتا به نامهای " frost " و " sandman " نیز به بازی ملحق خواهند شد. در طول 15 ماموریت بازی، نقش های مختلفی از یک سرباز ساده تا یک مامور جسوسی فوق سری روسیه را به عهده خواهید گرفت و البته نقش دوست داشتنی توپچی هواپیمای (AC-130 (spectre gunship نیز در این نسخه وجود خواهد داشت. البته از داستان بازی هم جزئیاتی در اینترنت درز کرده است اما در حال حاضر قابل استناد نیست. Robert Bowling یکی از افراد در شرکت اینفینیتی وارد، در پاسخ به به یکی از سایت های خبری گفته است که : بخش هایی از این اطلاعات درست است اما در بازی نهایی ممکن است قسمت هایی متفاوت از آنچه تا به حال شنیده اید باشد.
    همانطور که می دانید بازی جنگاوری نوین 3 روز هشتم نوامبر منتشر خواهد شد !

منیع : dbazinews

16. این کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Arthas_02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشتا قانه منتظر این بازی هستم . ولی فکر کنم چون موتور رو عوض نکردن شکستی بزرگ بخورند مگر اینکه موتور عوض کنن.
    چون BLACK OPS افتضاح بود و من زورکی پلی کردم .

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

infinity ward دیگه اون شرکت قدیمی نیست که بهترین بازیهای FPS رو تولید میکرد........
    90% کارکنان این شرکت تغییر کردن....

19. 2 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •