تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 47

نام تاپيک: استفاده از دانگل وای فای واسه TV های سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

10 استفاده از دانگل وای فای واسه TV های سامسونگ

دوستان وقت بخیر
    در این آدرس که قرار دادم، موضوعی رو مطرح کرده که میشه از دانگل های USB وای فای با برند های دیگه اما با چیپ ست RaLink rt73, rt2570sta, rt2870sta ،میشه به سامسونگ تی وی وصل کرد و استفاده نمود.
    ممنون میشم کسی از دوستان توانایی ترجمه رو داره در این پست قرار بده با تشکر.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Masoud 206-16v; 25-06-2011 at 20:00.

2. 2 کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006

1 کنترول Samsung TV با iPhone,...

وقت بخیر
    ابتدا شما برنامه Tv remote رو از وب سایت Apple Store دانلود کنید و روی آیفونتون نصب و اجرا کنید.
    WiFi تی وی رو روشن و همچنین وای فای آیفون رو هم روشن کنید،در این زمان تی وی گوشی رو میشناسه و در گوشی شما هم نام تی وی شما ظاهر میشه.با کلیک کردن نام تیوی در برنامه Samsung Tv از شما رمز عبور و اجازه دسترسی برنامه به تی وی رو از شما سوال میکنه که معمولا رمز تی وی 0000 و شما هم گزینه ی YES رو میزنید و از کنترول کردن تی وی تون با آی فون و آیپد و آیپاد، لذت ببرید.
    کد:

Last edited by Masoud 206-16v; 25-06-2011 at 20:04.

4. این کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iLive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آقا دمت گرم تاپیک خوبی باز کردی.
    منم اتفاقا یه بار تو سایت آمازون چند تا دانگل متفرقه (غیر سامسونگ و الجی و سونی و ...) دیده بودم که کاربرا ازشون برای وصل کردن به tv استفاده کرده بودن.
    حالا این چیپ ست هایی که شما گفتی رو باید فهمید تو کدوم دانگل هایی که تو ایران هستند وجود دارن. البته وجود این چیپ ست ها انگار کافی نیست باید تو درایورشون انگار دستکاری بشه.
    این دو تا صفحه رو هم من پیدا کردم در مورد همین موضوعه :
    کد:
    کد:
    تو لینک اولی یه نفر با d-link dwa 140 تونسته بود وصل بشه! تو ایران هم پیداش کردم هست! اینجا داره 40 تومن میده :
    کد:

6. این کاربر از iLive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

1

آقا دمت گرم تاپیک خوبی باز کردی.
    منم اتفاقا یه بار تو سایت آمازون چند تا دانگل متفرقه (غیر سامسونگ و الجی و سونی و ...) دیده بودم که کاربرا ازشون برای وصل کردن به tv استفاده کرده بودن.
    حالا این چیپ ست هایی که شما گفتی رو باید فهمید تو کدوم دانگل هایی که تو ایران هستند وجود دارن. البته وجود این چیپ ست ها انگار کافی نیست باید تو درایورشون انگار دستکاری بشه.
    این دو تا صفحه رو هم من پیدا کردم در مورد همین موضوعه :
    کد:
    کد:
    تو لینک اولی یه نفر با d-link dwa 140 تونسته بود وصل بشه! تو ایران هم پیداش کردم هست! اینجا داره 40 تومن میده :
    کد:
    ممنونم از توجه تون دوست من
    در مورد استفاده از دانگلهای متفرقه که چیپ ست های RaLink rt73, rt2570sta, rt2870sta
    دانگل وای فای های بسیاری در بازار گیر میاد،مثلا همین Edimax EW-7711UAN (rt2870sta) که در بازار قیمتش 25000 تومنه و در همون تاپیکی که ذکر کردم تست شده و جواب داده ولی با -- کردن فریمور تی وی.
    من خودم تا چند مدت پیش همین دانگل رو تهیه کردم و زمانی که به تی وی نصب کردم فقط چراغ دانگل روشن میشد که این نشونه ی اینه که چیپ ست سازگاری داره ولی قابل شناسایی واسه تی وی نیست که اونم باید از طریق -- کردن این کار انجام بشه.
    که واسه اینکارم شما باید این برد رو تهیه کنید (
    کد:
    )
    و بعد با برنامه ی PuTTY که در پی سی اونرو اجرا میکنید شما میتونید به اطلاعات تی وی دسترسی داشته باشید.
    حالا نوبت تغییرات هست که با وارد کردن این دستورات :
    کد:
    انجام میشه و بعد با سیو کردن اطلاعات در تی وی ،شما هر دانگی که از چیپ ست معرفی شده باشه قابل شناسیایی و استفاده است واسه تی وی.
    من خودم انجان دادم روی فریمور 1011 مدل سری 7 سامسونگ اما ی مشکلی که داشتم این بود که تی وی هر زمان که من از دانگل Edimax استفاده میکردم باید دوباره تنظیمات تی وی رو از نو انجام بدم و همینظور در پخش مدیا مشکل داشت.
    اما بعد با آپدیت کردن فریمور فکر کنم1023 و تهیه دانگل اورجینال سامسونگ دیگه هیچ مشکلی ندارم و حتی سرعت انتقال دیتا در این دانگل رضایت بخش هست و شما زمانی که ی فایل تصویری رو از PC به تی وی شر میکنید با مشکل پخش فریم فریم مواجه نمیشید ولی در دانگل -- شده ی EDIMAX این مشکل رو داشتم چون سرعت N وای فای پشتیبانی نمیکرد.
    من به این نتیجه رسیدم که با تهیه دانگل اورجینال خیلی راحتر و بی دردسر تر از استفاده از دانگلهای متفرقه اونم با خطر -- کردن فریمور هست.

8. 3 کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iLive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

باید حتما برای استفاده از دانگل متفرقه اون برد رو درست کرد؟ البته باحاله آدم احساس گیکی بش دست میده! من الان اتفاقا یه دانگل dlink از این داغونا (n نداره) وصل کردم بهش داره چشمک میزنه! ولی حال نممیده اگه نشه فیلم پخش کرد، باید یه دانگل n دار بگیرم که اونم اگه دانگل سامسونگ زیاد گرون نباشه آدم اونو میگیره. من فکر نمیکردم پیدا بشه این دانگل ساموگ تو ایران! شما از کجا گرفتی؟ قیمتش چنده؟ اتفاقا گوشی galaxy gio هم دارم فکر کنم بتونم از اون برنامه کنترل و امکانات dlna استفاده کنم.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

در ايران كه الان فكر نميكنم باشه و خيلي كمه و اگر باشه اكثراً از سيستم هاي سينماي خانگي هاست .اما تا ٣،٤ماه پيش در بازار بود ولي الان خير.
    من خودم از طريق ي آشنا از امارات خريد كردم كه با هزينه خريد و ارسال٨٠هزارتومن شد.
    ولي قبلا در ايران قيمتي بين ٦٠تا١٥٠هزارتومن بفروش ميرته.
    در مورد گوشيتون آره امكان كنترول و حتي پخش فابلهاي صوتي و تصويري كه در گوشي داريد رو ميتونيد به تي وي انتقال و اجرا كنيد.

11. این کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

1 Twonky Mobile

وقت بخیر
    معرفی برنامه Twonky Mobile که شما دوستان متونید با گوشی آیفون و آپاد و همچنین آیپد،فایلهای تصویری و صوتی رو براحتی بروی TV هایی که از سیستم (e.g. DLNA, Airplay device) پشتیبانی میکنه مثل تی وی های سامسونگ.
    متونید از طریق وای فای تصاویر ویدیوئی و تصویری رو به تی وی شِر کنید و از دیدن اونها لذت ببرید.
    در ضمن شما به ی روتر نیز احتیاج دارید(البته اکثر مودمهای وایرلس این قابلیت رو دارن).

واسه اطلاعات بیشتر به آدرس :
    کد:
    لینک دانلود نرم افزار (توسط خودم کرک شده):
    کد:
    Last edited by Masoud 206-16v; 20-11-2011 at 23:18.

13. این کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دانگل سامسونگ الان تو بازار فراوونه و قیمتش هم 90000 تومان با گارانتی هست. کارایی عالی هم داره

15. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دانگل سامسونگ الان تو بازار فراوونه و قیمتش هم 90000 تومان با گارانتی هست. کارایی عالی هم داره
    سلام با خرید این دانگل و اتصال به ال سی دی های سری 5 که نمیتونن ویدئو پخش کنن میشه ویدئو پخش کرد؟

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام با خرید این دانگل و اتصال به ال سی دی های سری 5 که نمیتونن ویدئو پخش کنن میشه ویدئو پخش کرد؟
    دوست عزیز این دانگل اصلا کارش توانایی پخش فایلهای ویدیویی برای تلویزیونهایی که این توانایی را ندارند نیست. بلکه در مدل تلویزیونهایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند این امکان را پدید می آورد که تلویزیون بتواند امواج اینترنت بیسیم را در صورت وجود بگیرد و به اینترنت متصل گردد. همچنین اگر تلویزیون قابلیت all share داشته باشد توسط این دانگل میتواند فایلهای صوتی و تصویری و عکسها را با دیگر دستگاههای دیجیتال به اشتراک بگذارد. مثلا شما هر فیلمی را که دارید روی صفحه مانیتور لپ تاپ نگاه میکنید میتوانید به صورت بیسیم روی صفحه تلویزیونتان هم ببینید. یا موبایل و غیره.

18. 2 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •