تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل کپچر فیلم

داره خودمونی میشه clipfilm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشکل کپچر فیلم

سلام
    من زمانی که با دوربین ام دی 10000 فیلمبرداری میکنم و بعد میام با دوربین دی وی کم کانن کپچر بگیرم فیلم من زمان کپچر بعضی جاهاش بصورت شطرنجی یا موجی میشه .. حتی هت پاکن هم استفاده میکنم ولی درست نمیشه یا نویز تو صدا میفته لطفا راهنمایی کنیید خواهشن... با تشکر توفیق

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

لطفا جواب منو بدین خواهش میکنم خیلی فوری است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز احتملا دوربینی که باهاش پلی می کنید تا کپچر کنید ، فرمت دوربین قبلی رو ساپورت نمیکنه (البته من از حرفها متوجه شدم با یه دوربین فیلمبرداری و با یه دوربین دیگه کپچر میکنید)
    دوم اینکه با چند نرم افزار پلیر فایل های کپچر شه رو اجرا کنید ، اگر فایلها همچنان مشکل داشتن ، بد کپچر شده . اما اگر فایلها سالم بودن ، احتمال این هم هست که ادیوس فرمت اون فایل رو ساپورت نکنه و باید تبدیل شه (البته اگر غیر از ادیوس برای کپچر استفاده می کنید

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض کپچر فیلم

حالا من چه دوربینی واسه تبدیل بخرم که تمام فرمتهای دوربینهای دیگه رو ساپورت کنهو مشکلی نداشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما اگه از برند سونی بگیری بهتره.البته نمی دونم تمام فرمت هارو ساپورت می کنه یا نه؟
    بخاطر این می گم که ، اکثر اوقات که با دوربین های سونی تصویر می گیرن ، برای کیفیت بالاتر تصویر برداری با فرمت dvcam انجام میشه و این فرمت ، برای برند سونی هست.
    پس شما اگر سونی بگیری ، احتمال زیاد اون فرمت رو ساپورت میکنه.
    حالا چرا احتمال زیاد؟
    خودم یه دوربین هندی کم HD sony hc-9 دارم که هم فیلم های HD رو می خونه و هم dvcam رو پلی میکنه.
    اما بعضی از فیلم های dvcam رو نمیتونه درست کپچر کنه و بعضی جاها تصویر شبیه به ریختگی فیلم میشه و صدا هم خراب میشه.
    تو امکانات این دوربین حرفی از dvcam زده نشده ، اما چون برند سونی هست ، این فرمت رو هم ساپورت می کنه
    اگه شما پول بیشتر ،یعنی دورو بر 2،3 تومن میتونی بدی که یه رکوردر بگیری بهتره.

داره خودمونی میشه kakolak90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام شما دوست عزیز باید 2 تای دوربینت ببری پیش یه اسا تا براتون دوربینا ست کنه ؛اخه هدتون باید تنظیم بشه

در آغاز فعالیت photonegah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بهترین روش واسه کپچر چیه من مشکل افت تصویر دارم با ادیوس کپچر میکنم فیلما رو هم با ام دی و سونی و کنن میگیرم
    تصویر ها خط دارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

5

دوست عزیز احتملا دوربینی که باهاش پلی می کنید تا کپچر کنید ، فرمت دوربین قبلی رو ساپورت نمیکنه (البته من از حرفها متوجه شدم با یه دوربین فیلمبرداری و با یه دوربین دیگه کپچر میکنید)
    دوم اینکه با چند نرم افزار پلیر فایل های کپچر شه رو اجرا کنید ، اگر فایلها همچنان مشکل داشتن ، بد کپچر شده . اما اگر فایلها سالم بودن ، احتمال این هم هست که ادیوس فرمت اون فایل رو ساپورت نکنه و باید تبدیل شه (البته اگر غیر از ادیوس برای کپچر استفاده می کنید

سلام من هم با این مشکل برخورد کردم با Md 10000 فیلمبرداری و با هندی کم کنن کپچر کردم به همین مشکل برخوردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •