تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 111 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1107

نام تاپيک: ✔ درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف

داره خودمونی میشه tazkare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

سلام دوستان
    منابع آزمون ارشد بیماریهای گیاهی(از رشته های ارشد گیاهپزشکی است) رو میخواستم

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من نمونه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع رو می خواستم .
    لطفا منو راهنمایی کنید.
    با احترام
    من هم نمونه سوالات رو ميخام

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یعنی واقعا کسی چیزی نداشت؟!!!

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض چند تا سوال در مورد دانشگاه آزاد خواهشا جواب بدین واسم خیلی مهمه.

با سلام به خدمت شما دوستان عزیز چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:

1-منظور از تکمیل ظرفیت دانشکاه آزاد چیه یا مرحله دوم آزمون دانشگاه آزاد که جدیدا اعلام شده آیا همون تکمیل ظرفیته؟و من که شرکت کرده بودم وقبول نشده بودم امکان داره که قبول بشم؟من فکر کنم انتخاب هفتم رو انتخاب نکردم این چه تاثیری داره در مرحله دوم و تکمیل ظرفیت؟
    2-تو این اسامی فقط اسامی کسانی که تو مرحله دوم قبول شدن هست یا کل قبول شدگان دو مرحله چون اسامی خیلی زیاده؟ممکنه یه نفر مرحله اول یه رشته قبول بشه و مرحله دوم یه رشته دیگه؟
    3- چند تا رشته شهر های جدید که نوشته چیه چون اینها قبلا وجد نداشتن و فقط شامل اینها میشه؟و من که تو غیر از اینها شرکت کرده بودم امیدی نیست به قبولیم؟تو شهر ما مثلا دو تا رشته نوشته که اصلا تا به حال وجود نداشت ولی تو این لیست این رشته ها هست جریان چیه چجوریه اصلا؟

ممنون میشم جواب کلی بدین.با تشکر فراوان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Center Of Iran

پيش فرض

1-منظور از تکمیل ظرفیت دانشکاه آزاد چیه یا مرحله دوم آزمون دانشگاه آزاد که جدیدا اعلام شده آیا همون تکمیل ظرفیته؟و من که شرکت کرده بودم وقبول نشده بودم امکان داره که قبول بشم؟من فکر کنم انتخاب هفتم رو انتخاب نکردم این چه تاثیری داره در مرحله دوم و تکمیل ظرفیت؟
    تکمیل ظرفیت یعنی یه دانشگاه ممکنه غیر از کسایی که قبول کرده، هنوزم ظرفیت برای قبولی داشته باشه.
    اما من در مورد مرحله دوم آزمون اطلاعی ندارم.
    برای تکمیل ظرفیت هم بعید نیست، ممکنه این شانس رو پیدا کنی که قبول بشی.
    انتخاب هفتم چی بوده؟ اگه هر چیزی بوده و شما انتخاب نکردی، پس درواقع اون بی تاثیره.

2-تو این اسامی فقط اسامی کسانی که تو مرحله دوم قبول شدن هست یا کل قبول شدگان دو مرحله چون اسامی خیلی زیاده؟ممکنه یه نفر مرحله اول یه رشته قبول بشه و مرحله دوم یه رشته دیگه؟
    نه کسایی که دوره اول قبول شدن، دیگه اسمشون نیست، فقط افرادی که قبول نشدن و در تکمیل ظرفیت قبول میشن اسمشون هست.

3- چند تا رشته شهر های جدید که نوشته چیه چون اینها قبلا وجد نداشتن و فقط شامل اینها میشه؟و من که تو غیر از اینها شرکت کرده بودم امیدی نیست به قبولیم؟تو شهر ما مثلا دو تا رشته نوشته که اصلا تا به حال وجود نداشت ولی تو این لیست این رشته ها هست جریان چیه چجوریه اصلا؟
    در این مورد متوجه نشدم دقیقا منظورتون چیه، نمیدونم.

موفق باشی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_infernal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehrun ... En nuestra casa

پيش فرض

منظور از تکمیل ظرفیت اینه : یه عده که قبول شدن و نرفتن جاشون رو با افراد دیگه ای که توی این مرحله ثبت نام کردن پر پر میکنن.
    این مرحله جدیده ربطی به قبلی نداره.
    این جا دو تا حالت هست:
    یه عده که از رشتشون ناراضی هستن و میخوان عوضش کنن و یه عده که کلا قبول نشدن میخوان دوباره شانسشون رو امتحان کنن.
    رشته هایی رو هم که میگی قبلا نبوده و حالا هست رو حساب اینه که مثلا استاداش یا امکاناتش جور نبوده و تو این مدت جور شده . حالا هم برای نیم سال دوم میخوان پذیرش کنن.
    تو همه جا هم احتمال قبولیت وجود داره. ممکنه این احتمال کم و زیاد شه دیگه.
    اگه راجع به رشته و شهرت و ترازی که آوردی بیشتر توضیح بدی بهتر میتونم راهنماییت کنم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    *hwaz@*

پيش فرض

با سلام خدمت شما.ماشاا... هر کدوم از مواردی که پرسیدید از چند قسمت تشکیل شده!!!من خودم امسال قبول شدم و انتخاب اولمم بود.بهتون پیشنهاد میکنم در مورد این مسائل مهم به منابع معتبرتری رجوع کنید.گرچه یه چیزایی میدونم ولی خب قضیه شوخی بردار نیست...موفق باشید

پروفشنال eng2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض

از اینکه انتخاب هفتم رو انتخاب نکردی بهتون تبریک میگم
    چون الان ممکن هست انتخاب ششم قبول شده باشی ،ولی اگه انتخاب هفتم رو می زدی یک رشته در پیت در داغوزآباد قبول میشدی!
    امید وارم یه رشته خوب قبول بشی

داره خودمونی میشه Armin-Scooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Kish Island

پيش فرض

آقا خبر دارین این تکمیل ظرفیت پزشکی آزاد کی اعلام میشه؟ اصلاً برای پزشکی هم تکمیل ظرفیت اعلام می کنن؟

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا این تکمیل ظرفیت آزاد کی اعلام میشه ؟؟ مثل اینکه باید دوباره انتخاب رشته کنن اونایی که قبول شدن نه ؟؟ یعنی به جز اونایی که انتخاب اول قبول شدن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •