تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 67 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 667

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشاوره برای خرید تلویزیون

سلام.من میخوام تلویزیون بگیرم ولی مشکلات زیادی دارم.
    1. نمیدونم LCD بگیرم یا LED
    2. نمیدونم کدوم مارکو بگیرم.سونی،سامسونگ، ال جی،.......یک سری میگن سامسونگ وال جی افت تصویرش بعد از یک مدت زیاد میشه.یک سری میگن سونی پول مارکشو میگیره ولی هیچ برتری نصبت به بقیه مارک ها نداره.البته این موضوع که با خرید از مارکهای سامسونگ و یا ال جی یک عدد دستگاه HOME SINEMA هم میدن یخورده انتخوابو سخت میکنه.
    3. خواسته من از تلویزیونی که میگیرم اینه که کیفیت تصویرش بالا باشه.فرمتهای فلش رو اجراء کنه.و 42 اینچ هم باشه.
    4. مبلغی که میخوام بابت خرید این تلویزیون بدم حداکثر 2500000 .
    حالا شما بگین من چی بگیرم؟؟؟

داره خودمونی میشه hayat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    bandar

پيش فرض

سلام.من میخوام تلویزیون بگیرم ولی مشکلات زیادی دارم.
    2. نمیدونم کدوم مارکو بگیرم.سونی،سامسونگ، ال جی،.......یک سری میگن سامسونگ وال جی افت تصویرش بعد از یک مدت زیاد میشه.یک سری میگن سونی پول مارکشو میگیره ولی هیچ برتری نصبت به بقیه مارک ها نداره.البته این موضوع که با خرید از مارکهای سامسونگ و یا ال جی یک عدد دستگاه HOME SINEMA هم میدن یخورده انتخوابو سخت میکنه.
    3. خواسته من از تلویزیونی که میگیرم اینه که کیفیت تصویرش بالا باشه.فرمتهای فلش رو اجراء کنه.و 42 اینچ هم باشه.
    حالا شما بگین من چی بگیرم؟؟؟
    با سلام
    شما که دارید اینقدر هزینه میکنید بهتره یکی از 3Dهای 2011 که الان دارن وارد بازار میشن روبخرید که خیلی از امکاناتو همراهشون دارن ودنبال برند خاصی نباشید واگه بخواهید بیشتر هزینه کنید بهتره دنبال گیرنده خوبی باشید

3. این کاربر از hayat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=ali.n.m;6082211]سلام.من میخوام تلویزیون بگیرم ولی مشکلات زیادی دارم.
    سلام ... بله دوستمون hayat درست ميگه . صبر كن 2011 ها بيان .
    از ماركها هم lg,samsung,Panasonic خوبن

5. این کاربر از infernal_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aminkh17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام
    من می خوام تلویزیون صفحه تحت بگیرم پس از کلی بررسی به LG-42Pw350 رسیدم، پلاسما، 3D است. در مورد این TV آیا دوستان نکته ای رو می دانند و می توانند من را راهنمایی کنند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام
    شما که دارید اینقدر هزینه میکنید بهتره یکی از 3Dهای 2011 که الان دارن وارد بازار میشن روبخرید که خیلی از امکاناتو همراهشون دارن ودنبال برند خاصی نباشید واگه بخواهید بیشتر هزینه کنید بهتره دنبال گیرنده خوبی باشید

کدامیک مناسب حال من است؟

اگر تلویزیون را برای مکانهای بزرگ می‌خواهید پلاسما بهتر است.
    اگر دنبال یک تلویزیون باریک و شفاف هستید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
    اگر شما کسی هستید که می‌خواهید پیکسل به پیکسل تصویر را ببینید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
    اگر میخواهید video game بازی کنید ال سی دی یا ال ای دی بهتر است.
    اگر قیمت برایتان مهم است پلاسما بهتر است.
    اگر بچه کوچک دارید پلاسما بهتر است.
    اگر عاشق تصاویر ورزشی و فیلم هستید پلاسما و ال ای دی بهتر است.
    اگر میخواهید تلویزیون را به دیوار وصل کنید ال ای دی و بعد ال سی دی بهتر است.
    اگرنمی‌دانید که بین ال ای دی و ال سی دی کدامیک را انتخاب کنید و برایتان هزینه مهم نیست قطعا ال ای دی بهتر است. ولی اگر هزینه مهم است نگران نباشید ال سی دی کار یک ال ای دی را برایتان انجام می دهد.ال ای دی امکاناتی دارد که در ایران استفاده زیادی ندارد.
    توصیه آخر:
    از آنجایی که در حال حاضر همه برندهای تولید کننده این فناوری ها در جهان محصولات خود را با کیفیت عالی و رقابتی به بازار عرضه میکنند پس:
    اگر خیلی وسواس ندارید و فقط میخواهید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید فرقی ندارد که کدامیک را بخرید و چه برندی فقط آنی را بخرید که چشمان شما از دیدن آن لذت ببرد

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

با سلام
    من می خوام تلویزیون صفحه تحت بگیرم پس از کلی بررسی به LG-42Pw350 رسیدم، پلاسما، 3D است. در مورد این TV آیا دوستان نکته ای رو می دانند و می توانند من را راهنمایی کنند؟
    بهتره سایزه پلاسما بزرگتر باشه چون تصویر بهتری داره!

8. 2 کاربر از compi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کدامیک مناسب حال من است؟

اگر تلویزیون را برای مکانهای بزرگ می‌خواهید پلاسما بهتر است.
    اگر دنبال یک تلویزیون باریک و شفاف هستید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
    اگر شما کسی هستید که می‌خواهید پیکسل به پیکسل تصویر را ببینید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
    اگر میخواهید video game بازی کنید ال سی دی یا ال ای دی بهتر است.
    اگر قیمت برایتان مهم است پلاسما بهتر است.
    اگر بچه کوچک دارید پلاسما بهتر است.
    اگر عاشق تصاویر ورزشی و فیلم هستید پلاسما و ال ای دی بهتر است.
    اگر میخواهید تلویزیون را به دیوار وصل کنید ال ای دی و بعد ال سی دی بهتر است.
    اگرنمی‌دانید که بین ال ای دی و ال سی دی کدامیک را انتخاب کنید و برایتان هزینه مهم نیست قطعا ال ای دی بهتر است. ولی اگر هزینه مهم است نگران نباشید ال سی دی کار یک ال ای دی را برایتان انجام می دهد.ال ای دی امکاناتی دارد که در ایران استفاده زیادی ندارد.
    توصیه آخر:
    از آنجایی که در حال حاضر همه برندهای تولید کننده این فناوری ها در جهان محصولات خود را با کیفیت عالی و رقابتی به بازار عرضه میکنند پس:
    اگر خیلی وسواس ندارید و فقط میخواهید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید فرقی ندارد که کدامیک را بخرید و چه برندی فقط آنی را بخرید که چشمان شما از دیدن آن لذت ببرد

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

بهتره سایزه پلاسما بزرگتر باشه چون تصویر بهتری داره!
    قیمت آن الان در بازار نزدیک به یک میلیون تومان است، از جهت باریک بودن بگم که از خیلی از LEDها هم باریکتر است. 600Hz که مناسب برای بازی ها و تصاویر Action , و ورزشی خوبه فکر کنم. من بیشتر برای تماشای تصاویر کیفیت بالای HD می خوام.

10. این کاربر از aminkh17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان من تلویزیون پلاسما LG 42pw3500 رو خریداری کردم.
    به شخصه تجربیاتم رو از خریدم براتون می نویسم
    اولا اینکه برای این تلویزیون در وب و مخصوصا سایتهای ایرانی LG هیچ منبعی پیدا نکردم
    قیمت 950000 تومان خریدم، بدون عینک 3D و یا فیلم در کنار آن.

1- اینکه پلاسما است از نسل جدید، تصاویر زیبا هستند (از نظر من طبیعی تر از LCD , LEDمی باشد)
    2- ضخامت زیادی نداره یکی ندونه فکر می کنه LED هستش
    3- تقریبا هر نوع فرمتی رو در فیلم وصدا و تصویر پخش می کنه. من هارد اکسترنالم رو که بستم بهش هر نوع فیلمی هم دارم و هر نوع زیرنویس فیلم ها رو هم پخش کرد. برای من که خیلی اتفاق خوبی بود که نگران دستگاه پخش کننده خوبی بودم.
    4- در پخش تصاویر همزمان امکان پخش موسیقی را هم دارد
    5- گیرنده دیجیتالی تلویزیون هم دارد یعنی 8 کانال دیجیتال ایران رو با کیفیت بسیار عالی و 10 کانال رادیو دیجیتالی رو گرفت. من فقط کانال استانی تبریز رو از آنالوگ دریافت کردم که امیدوارم اونهم بزودی دیحیتال شود. هر چند در عوض کردن بین کانالها کمی کند عمل می کنه
    6- مختصری حرارت زیادی تولید می کند ولی فکر نکنم مساله ساز باشد
    7- زاویه دید بسیار عالی تقریبا 180درجه
    8- شفافیت تصویر و سرعت واکنش تصویر بسیار خوب است
    9- 3Dشو فعلا تست نکردم، عینک خریدم اونها رو هم میگم

12. 3 کاربر از aminkh17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iLive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان من تلویزیون پلاسما LG 42pw3500 رو خریداری کردم.
    به شخصه تجربیاتم رو از خریدم براتون می نویسم
    اولا اینکه برای این تلویزیون در وب و مخصوصا سایتهای ایرانی LG هیچ منبعی پیدا نکردم
    قیمت 950000 تومان خریدم، بدون عینک 3D و یا فیلم در کنار آن.

1- اینکه پلاسما است از نسل جدید، تصاویر زیبا هستند (از نظر من طبیعی تر از LCD , LEDمی باشد)
    2- ضخامت زیادی نداره یکی ندونه فکر می کنه LED هستش
    3- تقریبا هر نوع فرمتی رو در فیلم وصدا و تصویر پخش می کنه. من هارد اکسترنالم رو که بستم بهش هر نوع فیلمی هم دارم و هر نوع زیرنویس فیلم ها رو هم پخش کرد. برای من که خیلی اتفاق خوبی بود که نگران دستگاه پخش کننده خوبی بودم.
    4- در پخش تصاویر همزمان امکان پخش موسیقی را هم دارد
    5- گیرنده دیجیتالی تلویزیون هم دارد یعنی 8 کانال دیجیتال ایران رو با کیفیت بسیار عالی و 10 کانال رادیو دیجیتالی رو گرفت. من فقط کانال استانی تبریز رو از آنالوگ دریافت کردم که امیدوارم اونهم بزودی دیحیتال شود. هر چند در عوض کردن بین کانالها کمی کند عمل می کنه
    6- مختصری حرارت زیادی تولید می کند ولی فکر نکنم مساله ساز باشد
    7- زاویه دید بسیار عالی تقریبا 180درجه
    8- شفافیت تصویر و سرعت واکنش تصویر بسیار خوب است
    9- 3Dشو فعلا تست نکردم، عینک خریدم اونها رو هم میگم
    دوست عزیز مبارکه. فکر کنم مدل رو اشتباه نوشتید، مدلش باید pw350 باشه، الان نگاه کردم تو وب. فول اچ دی نیست که این میتونه یه مزیت هم به حساب بیاد برای کسایی که میخوان تلویزیون داخل و کلا سورس sd ببینند! 3d هم داره! ولی احتمالا کسی که تو این قیمت خرید میکنه نمیره 150 تومن پول عینک بده! ولی خوب خوبه که داره. قیمتشم مناسبه. تو سایت آمازون کلی ازش تعریف کرده بودن! فقط بازتاب نور تو صفحش میتونه مشکل ساز بشه.
    شما از کجا خریدید با این قیمت؟ بدون گارانتی هست دیگه؟
    Last edited by iLive; 24-05-2011 at 23:58.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز مبارکه. فکر کنم مدل رو اشتباه نوشتید، مدلش باید pw350 باشه، الان نگاه کردم تو وب. فول اچ دی نیست که این میتونه یه مزیت هم به حساب بیاد برای کسایی که میخوان تلویزیون داخل و کلا سورس sd ببینند! 3d هم داره! ولی احتمالا کسی که تو این قیمت خرید میکنه نمیره 150 تومن پول عینک بده! ولی خوب خوبه که داره. قیمتشم مناسبه. تو سایت آمازون کلی ازش تعریف کرده بودن! فقط بازتاب نور تو صفحش میتونه مشکل ساز بشه.
    شما از کجا خریدید با این قیمت؟ بدون گارانتی هست دیگه؟
    نکته جالبش همین جاست، چون من هم قبل خرید فکر می کردم Pw350 هست که بعد از خرید دیدم Pw3500 می باشد. اولا اینکه با گارانتی خریدم، Full HD هم هست!!! عینک 3D هم برای LG در نمایندگی الان 75000 تومن است که از طریق دوست و آشنا تا 50 هم میشه خرید، و البته فکر کنم در بانه ارزونتر هم بشه خرید.
    تنها مشکلی که من دارم اینه که خروجی Headphone نداره
    بازتاب نور کمی داره

15. 2 کاربر از aminkh17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

14

نکته جالبش همین جاست، چون من هم قبل خرید فکر می کردم Pw350 هست که بعد از خرید دیدم Pw3500 می باشد. اولا اینکه با گارانتی خریدم، Full HD هم هست!!! عینک 3D هم برای LG در نمایندگی الان 75000 تومن است که از طریق دوست و آشنا تا 50 هم میشه خرید، و البته فکر کنم در بانه ارزونتر هم بشه خرید.
    تنها مشکلی که من دارم اینه که خروجی Headphone نداره
    بازتاب نور کمی داره
    با درود به شما
    میخوام بدونم این مدلی که شما گرفتین وایرلس داره و به اینترنت متصل میشه و اینکه 50 اینچش هم هست یا نه؟

صفحه 1 از 67 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •