تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 167 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشی.میخواهم بپرسم آیا میشه با اینترنت تبلت و فعال کردن vpnدر تبلت و از طریق portable WiFi hotshot در تبلت اینترنت بدون فیلتر رو به تلویزیون انتقال داد؟البته تلویزیون f8880

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشی.میخواهم بپرسم آیا میشه با اینترنت تبلت و فعال کردن vpnدر تبلت و از طریق portable WiFi hotshot در تبلت اینترنت بدون فیلتر رو به تلویزیون انتقال داد؟البته تلویزیون f8880
    دوست عزیز
    روی تبلت نمی دانم ولی روش های است
    V-P-Nنصب

روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
    باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
    پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

راه حل دوم
    با V*P*N وصل شوید

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
    َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
    بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.
    Last edited by matinpour; 19-08-2015 at 23:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مطالعه کردم و کارهای گفته شدرو انجام دادم ولی کارساز نبود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونه بابا

پيش فرض

مطالعه کردم و کارهای گفته شدرو انجام دادم ولی کارساز نبود
    motion rate تلویزیون شما پایینه به همین خاطر این مشکل پیش میاد

در آغاز فعالیت m.pia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    از دوستان محترم واگاه در رابطه با خرید تلویزیون از یکی از برندهای مختلف راهنمایی میخواهم.
    سایز مورد نظر 42 ویا 48 اینچ است. لطفا از بین برندهای سونی ، ال جی ، اسنوا و یا سام سونگ کدامیک را توصیه میکنید؟
    بود جه مورد نظر حدود 3 میلیون تومان در نظر است.
    لطفا توصیه های دوستان بنا بر نرخ ریسپانس، کنتراست، نرخ رفرش، بوده ، لازم به ذکر است مورد مصرف برای خانگی و فرمت رایج
    در ایران است.
    پیشاپیش از لطف سروران اگاه ممنون.
    Last edited by m.pia; 09-09-2015 at 12:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

motion rate تلویزیون شما پایینه به همین خاطر این مشکل پیش میاد
    چطوری میشه بالا برد که اینطوری نشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

به نظر شما کسی که کامپیوتر داره چقدر از خاصیت اسمارت بودن تی وی استفاده میکنه جایی خوندم که توی بعضی مدلها فقط میتونی دو تب همزمان باز کنی و این یعنی محدودیت. اگه تلویزیون بدون قابلیت اتصال به اینترنت با سایز بزرگتر بگیریم بهتره یا تلویزیون اسمارت با سایز کوچکتر؟ با دانگل به تنهایی چطوری میشه تلویزیون بدون قابلیت اسمارت رو متصل به نت کرد؟

ضمنا اگه فعلا بخوام یه تلویزیون که امکان اسمارت رو نداشته باشه ولی کیفیت تصویرش عالی باشه تو سایز حدود 48 چه مدلی و مارکی رو پیشنهاد میدین؟
    Last edited by sorena_hi; 22-10-2015 at 16:47.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام به کارشناسان محترم
    آیا امکان دریافت شبکه های دیجیتال روی تلویزیون سامسونگ UA46D5000PR هست؟؟

اگر هست ممنون میشم بفرمایید چون من یه جا همین مدل رو دیدم که دیجیتالو رو نشون میداد

اوایل زنگ زدیم سامسونگ گفتن نمیشه...

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان ببخشید یه مشکلی برام پیش اومده.حدود 3 هفته هست من یه تلویزیون سونی kdl42w828b گرفتم چند روز پیش متوجه شدم 2 تا از پیکسل های کنار همش سوخته یعنی نقطه سیاه شده.از یکی از تعمیر کار های سونی پرسیدم گفت کم تمام پیکسل های صفحه می سوزه من رو کلا ناامید کرد ،گفت بخوای تعمیر کنی تقریبا کلا قیمت تلویزیون رو باید پول بدی.دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن به نظرتون واقعا تعداد پیکسل های سوخته زیاد میشه؟

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان ببخشید یه مشکلی برام پیش اومده.حدود 3 هفته هست من یه تلویزیون سونی kdl42w828b گرفتم چند روز پیش متوجه شدم 2 تا از پیکسل های کنار همش سوخته یعنی نقطه سیاه شده.از یکی از تعمیر کار های سونی پرسیدم گفت کم تمام پیکسل های صفحه می سوزه من رو کلا ناامید کرد ،گفت بخوای تعمیر کنی تقریبا کلا قیمت تلویزیون رو باید پول بدی.دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن به نظرتون واقعا تعداد پیکسل های سوخته زیاد میشه؟
    درود
    اگه آپدیت جدیدی براش اومده،و آپدیت کردن رو بلدین،آپدیتش کنید.
    بیش از 90 درصد مشکلات سونی با آپدیت حل میشه.

Z5 PREMIUM DUAL

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •