تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 167 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

نمایندگی سونی برید ارزش داره با خبال راحت 50 هزار تومن هم بدید بدونه دردسر یا با نه برید که تی وی های سونی رو مبفروشند 100 در 100 کسایی هستند که وارد هستند با یه هزینه ناچیزی.... تی وی رو که خریدید حالا 50 هزار تومن نهایتن هم روش برا این کارها زیرنویس فیلما رو روی فلش مموری براحتی و خوانا بخش شه و منوش فارسی شه و دیجیتالش فعال شه......... اینو دیدم دردسرای بعد از وارد شدن به منو مخفی تی وی ها البته برا کسای که بلدن براحتی میتونن حتی با کنترل خود تی وی این مشکلات رو حل کنند با اطلاعاتی که دارند ولی برا کسایی که اطلاعاته کافی ندارن دردسر هستش موفق باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    تلویزیون LED سامسونگ مدل u40D6920 حدود 3 ساله دارم که از دیروز از قسمت بالا سمت چپ تصویر یه نیم دایره مات حدود 10 سانتی ظاهر شد بعد چند ساعت از بین رفت و دوباره طاهر شد. ولی ایندفعه از بالا وسط تصویر پیدا شد و چند بار رفت و اومد تا اینکه امروز یه دفعه تلویزیون خاموش شد و به حالت استندبای رفت و چراغش مرتب روشن و خاموش شده و چشمک می زنه و دیگه روشن هم نمیشه . خواستم از دستور منو مخفی استفاده کنم ولی اصلا نمیاره . نمی دونم چیکار کنم . راهنمایی فرمایید لطفا. سپاس

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    در پی خرید تلویزیونی هستم در حدود 49 اینچ (1 اینچ بالا یا پایین تر ) . قیمت تا حدود 3000.000 تومن
    اولا برند برام مهم نیست
    سه بعدی بودن هم برام در اولویت نیست ( کیفیت بالاتر تصویر را به سه بعدی بودن ترجیح میدم)
    ثانیا کیفیت تصویر برام از همه چیز مهم تره(مخصوصا در پخش سریع مثل مسابقات فوتبال) و در آخر اگه بلندگوهای قوی داشته باشه بهتره
    Last edited by yaran99; 16-02-2016 at 22:07.

داره خودمونی میشه اروند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان یه led سامسونگ h6355 دارم که دقیقا تا گارانتی ش تموم شد ! یه قسمتی از تصویرش روشناییش کم شده ! (تقریبا یک نوار افقی کم نور تر نسبت به بقیه جاها داره)
    پرس و جو کردم گفتن مال منبع نور (بک لایت) هست
    خواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره که قطعه مورد نیازش سخت گیر میاد یا راحت؟ و اینکه مجموع هزینه تعمیرش چقدره تقریبا؟
    ممنون
    Last edited by اروند; 20-03-2016 at 22:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    عیدتون مبارک
    رفقا دو تا تی وی مذل ال جی 42LF651Vاز بانه گرفتم .به مشتری دادم فیش ----- میخوره اما ایکن
    سرچ یا کلا ساتلایت نداره چیکار باید کرد؟
    با ریست کارخانه هم نیومد
    ممنون از لطفتون

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

من هنوز تست نکرم ولی به احتمال زیاد همین گزینه ای هست که اینجا گفتم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Ir:\Mar\Ar

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزيز. سال نو مبارک. از دوستان کسي مي دونه که معادل خارجي تلويزيون سامسونگ 55 اينچ منحني مدل 55JUC7920 چيه؟ چون تو سايت سامسونگ مدلي به اين نام وجود نداره.ممنون مي شم زود پاسخ بديد.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزيز. سال نو مبارک. از دوستان کسي مي دونه که معادل خارجي تلويزيون سامسونگ 55 اينچ منحني مدل 55JUC7920 چيه؟ چون تو سايت سامسونگ مدلي به اين نام وجود نداره.ممنون مي شم زود پاسخ بديد.
    دوست عزیز
    در منوی مخفی یا همان منوی سرویس در همان صفحه اول موجود است
    معادل خارجی این مدل 55juc7500 است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 10-04-2016 at 14:58.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شرکت سامسونگ، یکی معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین برندهای موجود در جهان به‌ویژه در بازار ایران است. این شرکت در زمینه‌های مختلفی از جمله ساخت لوازم صوتی و تصویری، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و غیره فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.همچنین سامسونگ با استفاده از تکنولوژی های جدید همواره جزو گزینه های اول برای انتخاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشد.
    که چی این حرکت شما همه جا این متنو کپی کردی واقعا جای تاسف داره

از ادمین محترم میخوام این کاربر بن و پستارو پاک کنن معلوم نیست به چه نیتی این کارو کرده برند خاص و سایت فروش خاصیو تبلیغ کرده
    ممنون

10. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

از دوستان کسی می دونه تفاوت تلویزیون 4K و Full HD از چه سایزی حس میشه؟ یا اونقدر تفاوت نداره، چون اختلاف قیمتش زیاده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •