تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 167 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه farzadwar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام و ارادت
    دوستان برای خرید led از بانه چه نکاتی را باید بهش توجه کنم که خدای نکرده نکنن تو پاچمون؟ مدلی که میخوام بخرم w904 سونی سایز 55 اینچه لطفا راهنمایی کنید
    پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

درود
    عزيزان من يه سئوال تخصصى دارم تو هر انجمنى پرسيدم متاسفانه هيچ كس نمى دونست. حتى از مهندسين SONY بازرگانى ايران پرسيدم سمبَل كردن و جواب رو نمى دونستن.

ميخواستم بدونم من مثلاً بجاى اينكه آپديت منطقه Middle East رو روى TV ايم بريزم آپديت USA رو بريزم چى ميشه ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود
    عزيزان من يه سئوال تخصصى دارم تو هر انجمنى پرسيدم متاسفانه هيچ كس نمى دونست. حتى از مهندسين SONY بازرگانى ايران پرسيدم سمبَل كردن و جواب رو نمى دونستن.

ميخواستم بدونم من مثلاً بجاى اينكه آپديت منطقه Middle East رو روى TV ايم بريزم آپديت USA رو بريزم چى ميشه ؟

دوست عزیز
    شرکت های سازنده برای مناطق مختلف یعنی آسیا - ارو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پا - آمریکا فریمورهای را بر اساس کارکرد دیتاها - سیکنالهای تلویزونی و دیگر کاربردهای که آن مناطق قابلیت اجرای آن را دارند آنها را می سازند و وقتی که شما از فریموری غیر از منطقه خودتان استفاده می کنید ممکن است که آیتمها و یا کاربردهای را که مناسب منطقه شماست از دست بدهید و یا اینکه کاربردهای را فعال کنید که در منطقه شما هیچ اثری را نداشته باشد

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

دوست عزیز
    شرکت های سازنده برای مناطق مختلف یعنی آسیا - ارو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پا - آمریکا فریمورهای را بر اساس کارکرد دیتاها - سیکنالهای تلویزونی و دیگر کاربردهای که آن مناطق قابلیت اجرای آن را دارند آنها را می سازند و وقتی که شما از فریموری غیر از منطقه خودتان استفاده می کنید ممکن است که آیتمها و یا کاربردهای را که مناسب منطقه شماست از دست بدهید و یا اینکه کاربردهای را فعال کنید که در منطقه شما هیچ اثری را نداشته باشد
    درود
    عزيز تو فركانسهاى دريافتى و زبان و همينطور اضافه شدن APP هاى زيادتر بله شما حق داريد.
    ولى سئوال من اينه كه ميشه فريمور منطقه USA رو روى دستگاه كاملاً شبيه به اون دستگاه آسيا نصب كرد؟ مشكلى ايجاد نميكنه؟
    دوم اينكه اين آپديتهايى كه دانلود كرده و با USB براى بروزرسانى SONY TV انجام ميدهيم قسمتى از برنامه TV هست يا كل برنامه TV هست؟ يعنى موقع آپديت كلاً برنامه قبلى پاك شده و برنامه جديد نصب ميشود؟

داره خودمونی میشه mohsenshahbazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز
    این کاری تخصصی است
    از این تایپیک و از مطلب قرمز رنگ آن استفاده کنید و اگر وارد به این امور نیستید حتما با یک تعمیرکار مجرب مشورت کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خب این تلویزیون ها رو اگر ریست eeprom بزنیم که کل تنظیمات localization'ش میپره ..از گارانتی هم خارج میشه .

روشی نیست از eeprom بشه بک آپ گرفت ؟ exportی چیزی بده از یه جایی ش ?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    آقا من این ریموت رو ساختم اما نمیدونم به چه دلایلی کار نمیکنه. یه سوال داشتم آیا باید دور لامپ ال ای دی رو حتما پوشوند تا سیگنال بفرسته؟ بعد اینکه من زمانی که وصل میکنم به گوشی و فایل ها رو پلی میکنم برای تست ریموت ساخته شده رو جلوی یه دوربین گرفتم و متاسفانه هیچ واکنشی ندیدم! ضمنا من به دلیل موقعیت مکانی که زندگی میکنم همه چیز پیدا میشه توش اما لامپ ال ای دی مادون قرمز توش
    پیدا نمیشه که مجبور بودم از رو کنترل باز کنم!! ممنونت میشم باز یکم راهنماییم کنی!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    همانطور که ذکر شده بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد
    . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فایل میکس شده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز سلام
    آقا من این ریموت رو ساختم اما نمیدونم به چه دلایلی کار نمیکنه. یه سوال داشتم آیا باید دور لامپ ال ای دی رو حتما پوشوند تا سیگنال بفرسته؟ بعد اینکه من زمانی که وصل میکنم به گوشی و فایل ها رو پلی میکنم برای تست ریموت ساخته شده رو جلوی یه دوربین گرفتم و متاسفانه هیچ واکنشی ندیدم! ضمنا من به دلیل موقعیت مکانی که زندگی میکنم همه چیز پیدا میشه توش اما لامپ ال ای دی مادون قرمز توش
    پیدا نمیشه که مجبور بودم از رو کنترل باز کنم!! ممنونت میشم باز یکم راهنماییم کنی!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    دوست عزیز
    اگر تمامی موارد ساخت کنترول را بدرستی انجام داده باشید وپایه ها را اشتباه وصل نکرده باشید و اینکه اتصالی بوجود نیاورده باشید حتما کنترول کار خواهد کرد
    دوباره کنترول کنید که پایه بلند دیود نوری به یایه کوتاه و بالعکس آن هم آن پایهای دیگر هم مطابق دستورالعمل بدرستی وصل و لحیم کاری شده باشد و حتما هم باید طبق دستورالعمل کنترول ساخته شود تا عمل کند و حتما آن فایل را باید با هر پلیری که انجام می دهید با صدای بلند اجرا کنید تا کنترول عمل کند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خب این تلویزیون ها رو اگر ریست eeprom بزنیم که کل تنظیمات localization'ش میپره ..از گارانتی هم خارج میشه .

روشی نیست از eeprom بشه بک آپ گرفت ؟ exportی چیزی بده از یه جایی ش ?
    دوست عزیز
    خیر از آن قسمت نمی شود بکاب گرفت و اگر مشگل گارانتی دارید برای رفع عیب حتما به نمایندگی مراجعه کنید

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود
    عزيز تو فركانسهاى دريافتى و زبان و همينطور اضافه شدن APP هاى زيادتر بله شما حق داريد.
    ولى سئوال من اينه كه ميشه فريمور منطقه USA رو روى دستگاه كاملاً شبيه به اون دستگاه آسيا نصب كرد؟ مشكلى ايجاد نميكنه؟
    دوم اينكه اين آپديتهايى كه دانلود كرده و با USB براى بروزرسانى SONY TV انجام ميدهيم قسمتى از برنامه TV هست يا كل برنامه TV هست؟ يعنى موقع آپديت كلاً برنامه قبلى پاك شده و برنامه جديد نصب ميشود؟

دوست عزیز
    فریمور برای اصلاح ساختاری سیستم عامل تلویزیون شما ست و ربطی به برنامه های آن ندارد و فقط روی سیستم عامل تلویزیونتان اثر گذار است و با عث فعال و یا غیر فعال شدن و یا رفع عیب آپشنهای موجود در سیستم عامل برای عملکرد بهتر آن اثر گذار است و معمولا تا وقتی که تلویزیون شما مشگلی ندارد نیاز به آبدیت نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •