تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 51

نام تاپيک: ریست کارتریج

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بازهم از جواب شما متشکرم اما یه چیزی برای من روشن نشده. ببینید من پرینتری که گرفتم حدود 10 تا برگ باهاش پرینت کردم و بعد از اون پیغام کمبود جوهر داده بعد من بهش جوهر تزریق کردم و پیغام رفع نشد تا اینکه بعد از چاپ حدود 5 برگ دیگه یهو یه ارور داد که جوهر تموم شده(با اینکه من به پرینتر 2بار جوهر تزریق کردم) و دیگه هرچی کاتریج رو روش می ذارم چراغ کاتریج رنگش خاموش نمی شه. حالا اگه من دوباره یه کاتریج بخرم که همین قضیه پیش میاد. نه؟ دوباره حد اکثر 10 تا برگ برام 50 تومان در میاد. شما چطوری ازش استفاده می کنی؟
    راستی اون عکسایی که من چاپ کردم خیلی کیفیت نداشت آیا می تونم با این پرینتر با کیفیت عکسهایی که عکاسای بیرون چاپ می کنند چاپ کنم؟ خیلی از راهنماییتو ممنون.
    من عرض کردم، اون پیامی که میده از روی مقدار جوهر تو کارتریج نیست، بلکه بعد از مقدار خاصی چاپ ارور میده. بنابراین ریختن جوهر تو کارتریج در دادن اون ارور هیچ تاثیری نداره.
    شما این پرینتر رو نو گرفتید؟
    نگهداشتن دکمه کنسل رو امتحان کنید.
    دقیقا ارور و کدی که میده رو اینجا بنویسید.

2. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تمیزش کردم دوست عزیز اما فایده نداشت...

من میترسم برم یک جفت کارتریج بخرم 90 هزار تومان و اونم بسوزه اینجوری پولمم میسوزه . به نظرم یک پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید بردارم دردسرش کمتره . یه ارزونش

چند در میاد ؟
    بالاخره هر کس طاووس خواهد جور هندوستان کشد!
    توجه داشته باشید که دستگاه شما 4 کاره است و با خرید کارتریج می تونید از هر 4 کارش استفاده کنید. اون لینکی هم که دادم دست دوم می فروخت! حالا شما بگید 90 تومن.
    الان قیمت آی پی 2700 که کارتریج های شما رو داره 80 تومنه، اون وقت می خواید فقط 90 تومن می خواید برید کارتریج بخرید؟!!!
    در مورد لیزری بنده زیاد اطلاع ندام اما اونا هم بی دردسر نیستن.
    مزیت عمده شون اینه که خشک نمی شن. اما اونا هم نگهداری می خوان و بعد از چند بار شارژ نیاز به تعویض درام، مگنت، و یا حتی خود کارتریج دارن که کارتریج اونا قیمتش حدود 100 تا 150 تومنه.
    بنابراین اگر از من می شنوید، همون دستگاه دست دوم رو بگیرید و کارتون رو راه بندازید، گمونم بتونید تخفیف هم بگیرید.
    خود دانید!!!
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بله من پرینتر رو نو گرفتم و الان هم کاتریج رو بر میدارم یا می ذارم براش فرقی نداره و دیگه اون ارور رو نمی ده اما چراغ خطای کاتریج رنگیش چشمک میزنه و بنابراین نشون میده که کاتریج مشکل داره. کاتریج رو بردم پیش فروشنده، گفت که چون دیر جوهر توش ریختی جوهرش از یه حدی پایین تر رفته و چیپ ستش سوخته و هیچ کاریش نمی شه کرد البته من فکر نمی کنم درست گفته باشه آخه همون اولین ارور کاهش جوهر رو که داد من کاتریج رو پر کردم. با این اوصاف ترسیدم دوباره براش کاتریج بگیرم و با چند تا چاپ به همین روز بیفته حالا اگه شما می گی با نگه داشتن دکمه کنسل حل میشه خب یه کاتریج می گیرم و امتحان می کنم. در ضمن فروشنده گفت اگه عجله ای نداری یکم صبر کن شاید یه سری کاتریج با ظرفیت بیشتر براش بیاد. راستی از تانک جوهر نمیشه براش استفاده کرد؟ لطفا در مورد کیفیت عکسهایی هم که چاپ می کنه یه توضیحی بدید. حالا اصلا می صرفه یه کاتریج براش بگیرم یا 30 تومن بذارم روش و یه جوهر افشان یه کاره بگیرم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

تمیزش کردم دوست عزیز اما فایده نداشت...

من میترسم برم یک جفت کارتریج بخرم 90 هزار تومان و اونم بسوزه اینجوری پولمم میسوزه . به نظرم یک پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید بردارم دردسرش کمتره . یه ارزونش

چند در میاد ؟
    من از هر دو نوع پرینتر دارم هم جوهر افشان هم لیزری، لیزری رو حدود 6 سال که دارم یه hp 1020 هر بلایی که بگی سر این پرینتر اوردم شاید 300 تا برگه پشت سر هم هم باهاش چاپ کردم آخ نگفته و توی این 6 سال فقط 3 تا 8 تومان پول شارژ براش دادم با هر بار شارژ کاتریج حدود 1500 تا برگو به راحتی و بدونه مسخره بازی های جوهر افشان با سرعت چند برابر می زنه اما جوهر افشان رو حدود 4 روزه خریدم روز اول کاتریج رنگیش سوخته و 50 تومن رو دستم گذاشته. اگه کارت با سیاه و سفید راه میفته اصلا فکر جوهر افشان رو نکن. همون لیزری رو بگیر
    Last edited by msadeghy.1371; 07-09-2012 at 11:03.

6. 2 کاربر از msadeghy.1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تو مدل های ساده لیزری سیاه و سفید چه مدلی را پیشنهاد می کنید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

تو مدل های ساده لیزری سیاه و سفید چه مدلی را پیشنهاد می کنید ؟
    نمی دونم خیلی وقت هست که توی بازار لیزری نیستم اما فکر کنم که با حدود 150 تومان یه سیاه سفید با کیفیت گیرتون بیاد. فکر کنم مارک برادر توی این مدل از همه بهتر باشه چون خیلی سفته و یکی از آشناهامون هم باهاش کارای یه اداره رو انجام میده خیلی ازش راضی بود. ولی بازم تحقیق کنید.

9. 2 کاربر از msadeghy.1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بله من پرینتر رو نو گرفتم و الان هم کاتریج رو بر میدارم یا می ذارم براش فرقی نداره و دیگه اون ارور رو نمی ده اما چراغ خطای کاتریج رنگیش چشمک میزنه و بنابراین نشون میده که کاتریج مشکل داره. کاتریج رو بردم پیش فروشنده، گفت که چون دیر جوهر توش ریختی جوهرش از یه حدی پایین تر رفته و چیپ ستش سوخته و هیچ کاریش نمی شه کرد البته من فکر نمی کنم درست گفته باشه آخه همون اولین ارور کاهش جوهر رو که داد من کاتریج رو پر کردم. با این اوصاف ترسیدم دوباره براش کاتریج بگیرم و با چند تا چاپ به همین روز بیفته حالا اگه شما می گی با نگه داشتن دکمه کنسل حل میشه خب یه کاتریج می گیرم و امتحان می کنم. در ضمن فروشنده گفت اگه عجله ای نداری یکم صبر کن شاید یه سری کاتریج با ظرفیت بیشتر براش بیاد. راستی از تانک جوهر نمیشه براش استفاده کرد؟ لطفا در مورد کیفیت عکسهایی هم که چاپ می کنه یه توضیحی بدید. حالا اصلا می صرفه یه کاتریج براش بگیرم یا 30 تومن بذارم روش و یه جوهر افشان یه کاره بگیرم؟
    اگر کارتریج نو بگیدید که دیگه نیاز به دکمه کنسل نیست، تو همین اوضاع دکمه کنسل احتمالا بتنونه مشکل رو رفع کنه. شما تو کامپیوتر که فرمان پرینت میدید، ارور که بده شماره و پیام میده، اونو دقیقا اینجا بگید.
    الان دستگاه های کانن هم نایاب شدن چه برسه به کارتریج هاش. گمون نکنم چیز جدیدی بیاد، همینایی که هست تموم نشه باید خدا رو شکر کرد!!!
    دستگاه شما مخزن نمی خوره اما با 30 تومن اضافه بر قیمت کارتریج چه مدلی می تونید بگیرید؟
    موفق باشید
    من از هر دو نوع پرینتر دارم هم جوهر افشان هم لیزری، لیزری رو حدود 6 سال که دارم یه hp 1020 هر بلایی که بگی سر این پرینتر اوردم شاید 300 تا برگه پشت سر هم هم باهاش چاپ کردم آخ نگفته و توی این 6 سال فقط 3 تا 8 تومان پول شارژ براش دادم با هر بار شارژ کاتریج حدود 1500 تا برگو به راحتی و بدونه مسخره بازی های جوهر افشان با سرعت چند برابر می زنه اما جوهر افشان رو حدود 4 روزه خریدم روز اول کاتریج رنگیش سوخته و 50 تومن رو دستم گذاشته. اگه کارت با سیاه و سفید راه میفته اصلا فکر جوهر افشان رو نکن. همون لیزری رو بگیر
    البته همین طوره دوست عزیز، نگهداری لیزری ساده تر از جوهر افشان هست اما بحث رنگی پیش میاد.
    البته یه مقدار بدشانس هم بودید سر اون جوهر افشان!
    من کارتریج مشکی مو حدود 20 تا 30 بار شارژ کردم و هنوزم مثل بنز داره کار می کنه!
    موفق باشید

11. این کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

یه اتفاق عجیب امروز صبح خیلی نا امیدانه رفتم و یه کاغذ گذاشتم توی پرینتر و یه عکس پرینت کردم درحالی که هنوز چراغ کاتریج خاموش نشده بود کاغذ رو کشید داخل و شروع کرد به پرینت کردن. گفتم حتما اشتباه شده و داره سیاه و سفید پرینت می کنه بعد که کاغذ اومد بیرون دیدم که رنگیه! به هر حال از همه دوستان مخصوصا m_2t_ab خیلی خیلی تشکر می کنم. چیز های زیادی یاد گرفتم.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه اتفاق عجیب امروز صبح خیلی نا امیدانه رفتم و یه کاغذ گذاشتم توی پرینتر و یه عکس پرینت کردم درحالی که هنوز چراغ کاتریج خاموش نشده بود کاغذ رو کشید داخل و شروع کرد به پرینت کردن. گفتم حتما اشتباه شده و داره سیاه و سفید پرینت می کنه بعد که کاغذ اومد بیرون دیدم که رنگیه! به هر حال از همه دوستان مخصوصا m_2t_ab خیلی خیلی تشکر می کنم. چیز های زیادی یاد گرفتم.
    خواهش می کنم، شما لطف دارید.
    دوست عزیز اگر بدونید چقدر خوشحال شدم که کارتون راه افتاد. مبارکه
    موفق و موید باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام کسی میدونه تانک پرینتر CANON MG2140
    کجای تهران گیر میات>؟
    اصلا میخوره تانک یا نه؟
    برای رنگ مجددش باید چیکار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •