تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 51

نام تاپيک: ریست کارتریج

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

لطفا ریست کاتریج پرینتر چند کاره CANON MX320 را توضیح بدید . ممنون
    سلام دوست من
    کارتریج های دستگاه شما نیاز به ریست ندارن.
    بعد از مقداری استفاده از کارتریج اصلی، پیام نبود جوهر رو میده و دیگه پرینتر تون نمی تونه کار کنه و میگه اگر می خواید کلا بی خیال این خطا بشید و سیستم تشخیص مقدار رنگ باقیمانده در کارتریج رو غیر فعال کنید، دکمه کنسل رو چند ثانیه نگهدارید. (که در واقع همچین سیستمی وجود نداره و یه شمارنده هست که بعد مقدار خاصی ارور میده)
    اگر دکمه کنسل رو چند ثانیه نگه دارید، اون سیستم غیر فعال میشه و بعد از اون پرینتر به حالت عادی کار می کنه و خودتون باید حواستون به تموم شدن رنگ باشه چون دیگه تو کامپیوتر چیزی در این مورد نشون نمیده.
    اگر کارتریج ها رو به خوبی شارژ، استفاده و نگهداری کنید، بسیار شارژ میشن.
    اما راهی برای فول کردن کانتر کارتریج این پرینت روجود نداره و شما باید به همین شیوه فوق عمل کنید.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابتون اما این کاتریجی که با یه روز کار دیگه دستگاه نمیشناسه رو باید بندازم بره؟ هیچ راهی مثه تعویض چیپ ست و ... وجود نداره؟ می ترسم یکی دیگه هم بخرم به همین بلا دچار بشه
    بله، متاسفانه اگر دستگاه کارتریج شما رو نشناسه، دیگه از اون کارتریج نمیشه استفاده کرد.
    این نوع کارتریج ها چون هد همراهشون هست، بعد از سوختن فقط به درد بازیافت می خورن!
    به پیام های دستگاه توجه کنید، شاید منظورش این نباشه!
    موفق باشید

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آقا امروز پرینترم رو که روشن کردم صفحه ال سی دیش خطای U051 داد ( برای هر دو کاتریج رنگی و سیه و سفید ) بردم نمایندگی گفت کاتریجات سوخته باید یه جفت نو بخری

که میشه 90 هزار تومان !!! . من با دستگاهم به خوبی کار کردم به چی دلیل جفت کاتریج ها امروز سوخت تا دستگاه رو روشن کردم ؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا امروز پرینترم رو که روشن کردم صفحه ال سی دیش خطای U051 داد ( برای هر دو کاتریج رنگی و سیه و سفید ) بردم نمایندگی گفت کاتریجات سوخته باید یه جفت نو بخری

که میشه 90 هزار تومان !!! . من با دستگاهم به خوبی کار کردم به چی دلیل جفت کاتریج ها امروز سوخت تا دستگاه رو روشن کردم ؟؟؟؟؟؟
    بله، متاسفانه کارتریج هاتون سوخته. (البته دربیارید و قسمت کانکتورهاشو با الکل تمیز کنید شاید فرجی شد!)
    من همین مدل رو دارم و تا به حال دوکارتریج مشکی براش خریدم و هرکدوم بیش از 30 بار شارژ شدن. شما چقدر از کارتریج هاتون استفاده کردید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

والا من استفاده زیادی نداشتم شاید در هفته به زور 5 صفحه هم پرینت میکردم البته بیشتر سیاه و سفید . از دو سال پیش که پرینتر را خریدم تا یک ماه پیش که مجدد کارتریج هاش

رو شارژ کردم کلا فکر کنم 15 بار شارژ شده . امروز لازم داشتم چند صفحه پرینت کنم تا دستگاه رو روشن کردم رو ال سی دیش پیغام U051 برای هر دو کارتریج رو داد . حالا باید

دو تا کارتریج هم بخرم . دستگاه رو دو سال پیش 100 هزار خریدم حالا باید براش 90 هزار تومان کارتریج بخرم

دوست عزیز شما میدونید علت اینکه کارتریج ها میسوزند چیه ؟ و چه راکارهایی رو میشه به کار بست که از سوختن کارتریج ها جلوگیری به عمل بیاد ؟؟؟

چون خداییش من با دستگاه خیلی خوب کار کردم و کم استفاده کردم همونطور که گفتم در هفته به زور 5 صفحه باش پرینت میزدم

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

والا من استفاده زیادی نداشتم شاید در هفته به زور 5 صفحه هم پرینت میکردم البته بیشتر سیاه و سفید . از دو سال پیش که پرینتر را خریدم تا یک ماه پیش که مجدد کارتریج هاش

رو شارژ کردم کلا فکر کنم 15 بار شارژ شده . امروز لازم داشتم چند صفحه پرینت کنم تا دستگاه رو روشن کردم رو ال سی دیش پیغام U051 برای هر دو کارتریج رو داد . حالا باید

دو تا کارتریج هم بخرم . دستگاه رو دو سال پیش 100 هزار خریدم حالا باید براش 90 هزار تومان کارتریج بخرم

دوست عزیز شما میدونید علت اینکه کارتریج ها میسوزند چیه ؟ و چه راکارهایی رو میشه به کار بست که از سوختن کارتریج ها جلوگیری به عمل بیاد ؟؟؟

چون خداییش من با دستگاه خیلی خوب کار کردم و کم استفاده کردم همونطور که گفتم در هفته به زور 5 صفحه باش پرینت میزدم
    من خیلی نمی تونم در مورد علت سوختن کارتریج ها نظر بدم، چون از نظر کارخونه این کارتریجا یک بار مصرف اند و بعد اینکه تموم شد باید نوشو بخرید، بنابراین بعید نیست سیستمی توش طراحی کرده باشه که بعد از مدتی بسوزه، چون کارتریج اول من هم که سوخت تقریبا بعد از همین مدت سوخت!
    اما در مورد قیمت کارتریج ها:
    اگر از نمایندگی بخرید براتون ارزون تر می افته، زمانی که تو بازار کارتریج مشکی 33 تومن بود، از نمایندگی خریدم 27 تومن.
    از طرفی دست دوم رو هم به قیمت ارزون تر می تونید بخرید، یه نمونه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و یا می تونید دستگاه تک کاره ip2700 بخرید که دوتا کارتریح شما رو داره و قیمتش هم شاید از قیمت دو تا کارتریج کمتر باشه!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قبلش تمیز کنید شاید مشکلش حل شد!
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

چطوری باید تمیزش کنم دوست عزیز ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

چطوری باید تمیزش کنم دوست عزیز ؟؟؟
    ابتدا کارتریج ها رو در بیارید، بعد با یه پنبه یا دستمالی که پرز نده و آغشته به الکل باشه جلو شو و قسمتی که کانکتور هاش هست (همون قسمت که مربع های کوچک طلایی رنگ داره) رو تمیز کنید. توجه کنید که منظورم زیر کارتریج و قسمتی که رنگی هست نیست!
    البته به این روش خیلی امیدوار نباشید!
    یه نکته:
    موقعی که کارتریج مشکی من سوخته بود، گاهی ارور هر دو کارتریج رو میداد، اما اکثر فقط می گفت کارتریج مشکی سوخته.

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تمیزش کردم دوست عزیز اما فایده نداشت...

من میترسم برم یک جفت کارتریج بخرم 90 هزار تومان و اونم بسوزه اینجوری پولمم میسوزه . به نظرم یک پرینتر تک کاره لیزری سیاه و سفید بردارم دردسرش کمتره . یه ارزونش

چند در میاد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بله، متاسفانه اگر دستگاه کارتریج شما رو نشناسه، دیگه از اون کارتریج نمیشه استفاده کرد.
    این نوع کارتریج ها چون هد همراهشون هست، بعد از سوختن فقط به درد بازیافت می خورن!
    به پیام های دستگاه توجه کنید، شاید منظورش این نباشه!
    موفق باشید
    بازهم از جواب شما متشکرم اما یه چیزی برای من روشن نشده. ببینید من پرینتری که گرفتم حدود 10 تا برگ باهاش پرینت کردم و بعد از اون پیغام کمبود جوهر داده بعد من بهش جوهر تزریق کردم و پیغام رفع نشد تا اینکه بعد از چاپ حدود 5 برگ دیگه یهو یه ارور داد که جوهر تموم شده(با اینکه من به پرینتر 2بار جوهر تزریق کردم) و دیگه هرچی کاتریج رو روش می ذارم چراغ کاتریج رنگش خاموش نمی شه. حالا اگه من دوباره یه کاتریج بخرم که همین قضیه پیش میاد. نه؟ دوباره حد اکثر 10 تا برگ برام 50 تومان در میاد. شما چطوری ازش استفاده می کنی؟
    راستی اون عکسایی که من چاپ کردم خیلی کیفیت نداشت آیا می تونم با این پرینتر با کیفیت عکسهایی که عکاسای بیرون چاپ می کنند چاپ کنم؟ خیلی از راهنماییتو ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •