تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: USB TV VEX

داره خودمونی میشه Rapidbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض USB TV VEX

سلام دوستان. در مورد دستگاه جدیدی که این روزها در ماهواره و اینترنت زیاد در موردش تبلیغ میشه یعنی USB TV VEX . حالا می خواستم بدونم واقعا این دستگاه کانال های ماهواره ای رو نشون میده و اگه ممکنه از مزایا و معایبش بگین ممنون میشم.

2. 2 کاربر از Rapidbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه نظر شما همچین چیزی امکان داره ؟ که یک دستگاه USB بتونه ماهواره رو بگیره ؟

من که همچین چیزی فکری نمیکنم !!

4. 2 کاربر از 0liver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mmn1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با عقل جور در نمیادولی از این بشر دو پا هیچ چیز بعید نیست . و اگه همچین چیزی وجود داشته باشه واقعا فوق العاده است . لطفا هرکسی اطلاعات بیشتری داره بگه که بقیه استفاده کنند

6. این کاربر از mmn1360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vzn

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

agha harki kharide be ma ham bege inja ke bekharim ya na ?

sorryy fontam farsi nemishe

8. این کاربر از kamran3dmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vzn

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

دوستان گول این تبلیغات رو نخورید. این دستگاه که تبلیغ میکنند چیزی نیست جز یک فلش مموری 7 هشت هزار تومنی که یک برنامه رایگان توشه که باهاش میشه از طریق اینترنت پر سرعت (بالای دو مگ) کانالهای ماهواره رو تماشا کرد. اگر این سرعت اینترنت رو دارین و ترافیک بی نهایت، با یک سرچ توی اینترنت میتونید اون برنامه رو که با قیمتهای نجومی بهتون میندازن رو رایگان دانلود کنید.

10. 2 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hoseinra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من تو یکی از فرومای همسایه دیدم یکی گرفته
    گفته بود ----T داره با یه حافظه کمی که روش یه برنامه فری پخش کانال اینترنتی هست

در کل گول تبلیغات رو نخورید.

12. 2 کاربر از hoseinra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    اگر از طریق نرم افزارو اینترنت شبکه هارو پخش می کنه پس چطوری توی تبلیغاتش میگه که روی تلوزیون LCD , LED هم کار می کنه!؟
    اینم مثل بقیه دروغاشونه ؟

14. این کاربر از vzn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان. در مورد دستگاه جدیدی که این روزها در ماهواره و اینترنت زیاد در موردش تبلیغ میشه یعنی USB TV VEX . حالا می خواستم بدونم واقعا این دستگاه کانال های ماهواره ای رو نشون میده و اگه ممکنه از مزایا و معایبش بگین ممنون میشم.
    شمااین پست بخونید

لینک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 5 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alt f4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    facekoob.in

پيش فرض کلاهبرداری

کلاهبرداری بزرگ تحت عنوان فروش فلش هایی کوچک موسوم به VEX برای دریافت هزاران کانال ماهواره ای در ایران
    گروهی کلاهبردار در تهران تحت عنوان یک شرکت فروش لوازم فنی از جمله فلش های دریافت ماهواره بدون دیش و ----- در حال فعالیت هستند این افراد اخیرا با وارد کردن نوعی فلش پورت های یو اس پی که در خارج حدود 10 دلار قیمت دارد انها را به 100 هزارتومان یا 93000 تومان می فروشند و سر مردم ایران را کلاه می گذارند لازم می دانم توضیحاتی در باره این وسیله بدهم
    1 - اولا دریافت ماهواره بدون ال ان بی و دیش و ----- ممکن نیست بر فرض اینکه ----- نخواهد حتما دیش یا انتن و ال ان بی نیاز دارد
    2 - این فلش کم حجم هیچ وسیله ای ندارد ضمنا در ایران کارائی ندارد
    3 - این فلش بی خاصیت مانند یک کارت گرافیک عمل می کند و باید برای دریافت تصاویر اینترنت شما 2 مگابایت سرعت داشته باشد که چنین چیزی ممکن نیست
    4 - فلش وی ای ایکس یک مورد کلاهبرداری بین المللی است که به ایران نیز سرایت کرده است
    5 - فروشندگان ان غیر قانونی هستند و جای درستی ندارند و هیچ ادرسی ندارند ضمنا نشانی یک سایت دارند که اصلا فیلتر شده و در ان هیچ توضیحی در باره VE X داده نشده است
    6 - برای خرید چنین وسایلی با کارشناسان مشورت کنید فریب نخورید اینها کلاهبردار هستند
    ضمنا اگر خیلی نیاز به ماهواره دارید بهتر است نرم افزار لیو live را دانلود کنید همه کانالهای ایران درون و برون را می گیرد بدون زحمت
    من جهت پیگیری ان فلش لعنتی زنگ زدم تلفن ان خانم کلاهبردار را مخابرات بسته است

من تبلیغ این وسیله کذایی را در ماهواره های دشمنان ایران دیدم و فریب خوردم با شماره هایی که دارند بزحمت تماس گرفتم چون ظاهرا مخابرات جلوی تماس را گرفته است با خانمی صحبت کردم خیلی تحویل گرفت سریع گفت قیمتش 93000 تومان است 4 سال ضمانت دارد و .. خیلی تعریف کرد گفتم بدون دیش و انتن چطور دریافت می کند گفت شرکت کره ای انرا طراحی کرده است
    من خودم کارشناس فنی ارتباطات هوایی هستم به دوستانم گفتم این غیر ممکن است ولی به اصرار انها چول را به حساب یک خانمی واریز کردم و بعد از چند روز دیدم یک فلش قرمز برایم فرستادند وقتی وصل کردم یک برنامه روی ان بود که کاملا معلوم بود ساختگی است این فلش ابتدا ارتباط کابل لن را قطع می کند و وقتی یو اس بی به مودم وصل می شوی اخطار می دهد چون یک یو اس بی دیگر هست امکان اتصال نیست و شمار ا مجبور می کند خیلی تلاش بی خود انجام بدی و به از چند دقیقه برنامه هم حذف می شود البته روی ان نوشته فقط با اینترنت می توانید ماهواره دریافت کنید
    خلاصه ما که فریب خوردیم شما نخورید

برای شکایت علیه اینها یا هر گونه اقدام انتقامجویانه یک راه هست و انهم شماره حساب خانم مورد نظر که سیبا است و در بانک ملی مشخصات او وجود دارد
    خلاصه فریب این کانال ها را نخورید مشتی کلاهبردار هستند
    اصلا ادرس ندارن
    Last edited by alt f4; 09-05-2011 at 15:56.

18. 9 کاربر از alt f4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Rapidbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

قابل توجه کلیه دوستان :

بالاخره یکی از همکاران کلاه سرش رفت و یکی از این Vex ها رو به قیمت 99000 هزار تومان خرید که کاملاً حق با دوستان بود و یه کلاهبرداری محض بود و فقط یه نرم افزار رایگان داخلش هست که باید حتماً به اینترنت وصل بشی تا کار کنه . که دوستم پس از تماس با شرکت فروشنده اعتراض کرده و اونها بهش گفتن دیگه پس نمیگیرن و فقط می تونن اونو با یه جنس دیگه از فروشگاهشون عوض کنن. پس مواظب باشید کلاه سرتون نره !!!!!!!!!!!!

20. 5 کاربر از Rapidbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •