تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: USB TV VEX

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان من این دستگاه رو خریدم. مشکلی نداشت. کار باش خیلی باحاله.75000 خریدم.مسافرت و جایی هم بخوام برم ازش استفاده میکنم.دیگه از اخبار و سریال هام عقب نمیمونم.چند تا نظر رو خوندم راضی نبودند دوستان. خوب همینه دیگه هر چیز خوبی بیاد و خواهان زیاد داشته باشه تقلبیش هم میاد بعد از یه مدتی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نظر من اینه که این دستگاه با اینکه دستگاه کارآ , پیشرفته و جدید هست و چند ماهی بیشتر نیست وارد بازار شده ولی هنوز شناخته شده نیستش و با این حال مدل تقلبی و یا چینیش هم عرضه میشه.متناسب با کارم چند مدل این دستگاه رو خریدم .مدلی که ماهواره تبلیغش رو میکردن با قیمت 99000 (کلاهبرداری محض)!!!!! مدل چینی مزخرف 25000 ! و مدلی که اینترنتی خریدم 65
    مدل سوم اون چیزی بود که انتظار داشتم. من به کسایی که شرایط نصب دیش رو ندارن پیشنهاد میکنم.

داره خودمونی میشه omid toosi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من موندم اونایی که این همه از این دستگاهها اینجا تعریف میکنن چرا پست اول و دومشونه؟البته که عضو شدن اینجا و تبلیغ یه محصول وقت زیادی نمیگیره.

نظر من اینه که این دستگاه با اینکه دستگاه کارآ , پیشرفته و جدید هست و چند ماهی بیشتر نیست وارد بازار شده ولی هنوز شناخته شده نیستش و با این حال مدل تقلبی و یا چینیش هم عرضه میشه.
    البته که هنوز کاملا شناخته شده نیست.وقتی همه بشناسن میفهمن که کاملا کلاهبرداریه.
    Last edited by omid toosi; 05-08-2011 at 07:29.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من پرسیدم میگن اینا با اینتنرت وایرلس کار میکنه یعنی یک مودم وایرلس هم باید خونه داشته باشیم

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

نرم افزار super internet tv را دیدید؟
    همان است.
    دوستان خودتان حساب کنید یک فلش چه طوری میخواد سیگنال رو دریافت کنه

فلش 128 مگابایتی است.
    که نرم افزار super internet tv را داراست.
    یکی از دوستان من خزید کرده بود.

در ضمن نیاز به اینترنت حداقل 2 مگ دارید.

تازه بدون vpn هم کار نمیکنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چه شارلاتان بازی راه انداختن.. مسئول فروشش میاد اینجا عضو میشه سریع یه خالی بندی مینویسه که من خریدم خیلی راضیی هستم اون 90 تومن پول از

دستش نره...خدا نگذره ازشون ...

آخه الان تو گوگل تایپ کنی usb tv vex اولین سایتی که پیدا میشه همین p30world که بالا تر سایتهاست...

برای همین 3 -4 نفر از مسئولان فروش این فلش 4 هزا رتومنی اومدن اینجا عضو شدن و تبلیغ میکنن....

...

خداروشکر مردم ما هم باهوش هستند و حواسشون جمعه گول این تبلیغات که هنوز هم تو ماهواره میشه رو نمی خورن..

کسی که اینترنت پر سرعت داشته باشه خود ش میتونه با دانلود نرم افزارهای پخش کانالهای اینترنتی این کانالهارو ببینه..

...سایتهای هم هستند که بعداز انتخاب کشور میتونی شبکه مورد نظر رو انتخاب کنی و ببینی...

و سیاتهایی هم هستند که آرشیو هستند مثل iransima.ir که میتونی برنامه های شبکه داخلی ایران رو که آرشیو شده براحتی

ببینی با تنظیم و عقب و جلو بردن فیلم مورد نظر انگا رکه تو کامپیوتر خودت میبینی..

دوستان یه فلش 5 هزار تومنی رو با 1 نرم افزار رایگان رو 90 تومن پول ندید...به نظر من با پستش 6 هزار تومن بیشتر نم ارزه...

اون فلش بیشتر بدرد م یخوره فرمتش کنی توش آهنگ بریزی وصل کنی به ظبط ماشین
    ............

این لینک مستقیم یکی از بهترین نرم فزار های پخش شبکه های اینترنتی:

حجم 6 مگ
    لیسانس : رایگان

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس :

Last edited by Saeed System; 09-08-2011 at 16:34.

7. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

فکر کردن بچه های P30world گاگولن حروم لقمه ها طرف اومده ثبت نام کرده پست اولشه ماهم باور کردیم تو کلاهبرداره نیستی

دزدای کثیف حروم خوره بقیه شو سانسور میکنم ک***** ک****** ک****** ک***** اگه اینا خواستن دوباره پست بدن مدیر محترم بنشون کنه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •